Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika no ja włąsnie cos juz chyba kupie , bo mi sie tez zrobiła strasznie sucha ta skóra , po pierwszej ciązy tez nie miałam jakis wielkich rozstepów , ze 3 kreseczki na biodrach i na piersiach ciut. Co do zapachów, ja nie moge zniesc lodówki i płynu do mycia naczyn.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja otwieram lodówkę dosłownie "na wdechu", a do tego wszystkiego już drugi miesiąc codziennie w pracy jem kanapki tylko z żółtym serem, bo na wędlinę patrzeć nie mogę, a jej zapach przyprawia mnie o mdłości. Ach kobietki.... te nasze dolegliwości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihi a mnie lodówke otwiera tylko córka i mąz , ja anwet sie nie zblizam wiem co czujesz evika kurcz eja mam wielka nadziej ze za niedługo przejda mdłosci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak moje kochane ❤️P❤️A❤️N❤️I❤️E❤️ Ja mam dzisiaj męza w krakowie :( ale wraca około 22.00 :D i pewnie podziałamy jak nie będzie bardzo zmeczony :o ja dziaisj mam 14dc ale mi sie ostatnie 2 cykle wydłuzyły o czym wiecie do 45 dni wiec sama nie wiem jak mam liczyć :) ale co by niebyło tak czy siak to stwierdzam że najlepiej tak spontanicznie więc zobaczymy co z tego wyjdzie :D :D:D:D:D:D WIEC GRZAC MI MIEJSCE W TABELI DZIOŁCHY KOCHANE ❤️ Dzisiaj mam na 16 .oo okulistę więc idę z synkiem bo przy chorych zatokach trzeba wykonac to badanie :o jutro posyłam go juz do szkoły bo jak by miał jeszcze siedziec to musiała bym załatwiac jeszcze nauczanie w domu :( takie przepisy durne powłaziły teraz :( A poz tym wszystko ok czuje sie dobrze mdłosci :(😭 brak 😭 Ale juz niedługo :p NUSKA- przykro mi że dostałaś @ więc ja zaklinam twoją @ i woreczki twojego chłopa % co by slepakami nie strzelały 👄 EVIKA- zwolnienia teraz wszędzie wiem jak to jest bo i u mojej mamy teraz nie ciekawie :o a co do powiedzenia szefostwie ( bo chyba jeszcze tego nie zrobiłaś o ile nic nie przeoczyłam ) to wydaje mi się że czym szybciej powiesz to tym lepiej bo jak masz taka sytuscje to ze by nie powiedzieli że coś ukrywałas bo tyle wzlekałas a poza tym to skoro nie chodzisz na zwolnienia po mimo swojego stanu to tylko na twój + jako pracownika :), a te usg to jutro tak ?👄 KISA- A napisz co z ta sytuacja w przedszkolu opindoliłyscie drektorstwo ???👄 IZA- kochana przyjdzie i nan nas czs teraz my AWANSUJEMY do tabeli górnej :D kochana życze ci duzo zdróweczka dla CÓRCI ❤️👄 JULI- zaklinam twoje mdłosci co by ci w pracy juz nie przeszkadzały :)👄 WODNISIA- a ty gdzie słonko ???????????????👄 ANIA_B- ty kochana to juz normalnie sobie u mnie przegwizdałas PISAĆ MI TU!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o zapachy to ja w pierwszej ciazy nie mogłam znieść zapachu wanili w np. zapachach samochodowych :O BLE mdli mnie na sama mysl i zostało mi to do teraz i co smieszniejsze mój syn tez tak ma więc wszelkim zapachom samochodowym mówimy zgodnie NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, masz rację powiem już jak najszybciej, tylko teraz prezesi są na wyjeździe i będą w firmie dopiero po niedzieli, ale już psychicznie się nastawiłam i napewno im powiem. mAAm kochana w tabelce górnej miejsce już się grzeje!!!! Do robotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jesli chodzi o sprawę w przedszkolu to oczywiscie nie byo zadnej info. Wiec zapytałam kolezanki nauczycielki tam pracujacej. Poiwedziała ze owszem tak mieli telefon od rodzica ze jego dziecko ze starszej grupy , innej niz moja córcia ma nietsty te gliste. Obecnie dziecko nie chodzi do przeszkola pewnie czeka go leczenie. Rozmawiałam poxniej jeszce z drugą opiekunka i powiedziałą ze to jest raczej mało prawdopodobne zeby zaraziło sie w przedszkolu , bo tam pilnują higieny. I tu akurat wierze. No sprawa mysle bedzie jeszce poruszona i jakos jasniej przedstawiona w poniedizałek , bo jest zebranie rodziców całego przedszkola, wtedy zobaczymy co i jak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- i tak zrób i mówię ci nie masz sie co przejmować bo jak jest szefostwo z ciebie zadowolone to czym sie stresowac a czym szybciej tym lepiej :) KISA- to faktycznie :o powiem ci ze ja byłam w szoku jak o tej gliździe napisałaś ale chyba musiało sie to dziecko gdzies zarazic jak było na wakacjach np w jakis cieplejszych krajach tunezji , egipcie czy jakims innym kraju bo nie wydaje mi sie aby sie tym zarazic w polsce łatwo dziecko mogło :O ale na tym zebraniu to powinni wam wszystko powiedziec , a jak nie to wy przycisnijcie , przez ciesz to nie jest grypa czy angina by rodzicow zwodzic i przemilczec nie wygodny temat :O WODNISIA- sorki nie zauwazyłam cie trzymam kciuki za staranka :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WODNISIA- a ty jestes na naszj klasie ??????????? IZA- i ty tak samo jestes na naszej klasie ??????????? JEŚLI TAK TO DOPISUJCIE SIE DO NASZEJ KALSY TAM MY JUZ JESTESMY Z EVIKĄ , KISĄ , BETĄ, I JULY :D👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie piątek i już za parę godzin weekend...zamiast zrywać się o 6 pośpie sobie do 8 - o wiele lepsza perspektywa :-) Wielkimi krokami zbliża się moja wizyta u gina - nareszcie coś się ruszy: badania, usg...bo tak to tylko wiem że test pozytywny, pęcherzyk był, mdłości są i tyle! Ponoś II trymestr jest lepszy - mocno w to wierzę bo teraz najbardziej jest mi żal mojego małego szkraba dla którego mam coraz mniej siły :-( mAAm cieszę się że ruszasz do akcji i mocno kibicuje :-) A co do Twoich przedłużonych cykli to nie chcesz spróbować u ginki monitoringu żeby wiedzieć kiedy zbliża się owu? Mykam na herbatę - może uda mi się ją wypić bez większych atrakcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Rzeczywiście, jak dobrze że już niedługo weekend :) July ja też mam okropne wyrzuty sumienia że poświęcam swojej córce mało czasu, bo jak tylko przychodzę z pracy to śpię i tak w kółko. Na szczęście moja córcia jest już na tyle duża że doskonale to rozumie. Ja mam wizytę u ginekologa dzisiaj po południu, troszkę się boję ale mimo to nie mogę już się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski czesc ❤️ Evika 🌼 nic sie nie bój , bedzie dzisija git zobaczysz i gina. Bedziesz zadowolona i szcesliwa. Wszystkiego dobrego/ July u Ciebie tez wszytsko w porzadku nic sie nie martw. A u mnie ..... no cóz..... Miewam ostatnio koszmary , moze dlatego ze skupiam sie za bardzo na sobie i ciązy , no ale jak sie nie skupiac skoro sie jest w takim stanie. Ech a koszmary straszne naprawde az wstanie mokra. Tajk sie chciałam podzielic , bez szczegółów , zeby zbędnych emocji nie wywoływac. Nie mam dzisiaj apetytu, zjadłam tylko jabłko i Danio serek znaczy sie ;) Moze przyjda smaki w ciągu dnia;P Gdzie jestescie wszystkie miłe panie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa co Ty mówisz? Jakie koszmary!!!!! Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze zobaczysz. Może zrób sobie przed snem herbatkę z melisy to Cię troszeczkę uspokoi i wyciszy. Będzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Evika wiesz ja nawet sie jakos tym nie przejmuje jak wstane , bo starm sie byc ponad tym. Tylko w nocy sie męcze zapewne bo wstaje mokra :(. No cóz jakis taki czas chyba. Mam nadzieje ze bedzie dobrze. Damy rade no nie? Sama dzisiaj w biurze jestem .... zapiernicz troche ale jakos sie nie wysilam , słaba jestem , mam prawo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa najważniejsze abyś dbała o siebie i o dzidzię. Nie przemęczaj się, dzidzia jest najważniejsza. Ja też często w nocy budzę się i już nie mogę zasnąć, chociaż wcześniej kłopotów ze snem nigdy nie miałam. Będzie dobrze, musisz tylko dbać o siebie bo teraz to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze koło mojego biura na dachu hali robią jakas pape czy co??? Jakos mi tu \"smierdzi\" jakby jakims sama nie wiem rozpuszczalnikiem czy czyms fuuuj. Zastanawiam sie czy to moge wdychac:( Sie martwie. Chyba do domu pojde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa nie wiem kochana co Tobie poradzić, lepiej żebyś tego nie wdychała jeśli masz taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika włąsnie jade do domu , nie bede ryzykowac , trudno. Wyglada na to ze od pon albo wtorku pojde na L4 dopóki całego dachu nie zrobią a roboty to tam, maja huk , duza poiwerzchnia , no jak to hala. Włacze sie w doimu z programami i bede dizałac jak w pracy no trudno nie wiedze narazie innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Dlaczego tu taka cisza????? Gdzie się podziewacie???? Ja właśnie wróciłam od ginekologa. Miałam robione usg, dzidzia ma już prawie 7 cm, wszystko jest w porządku, tylko łożysko mam nisko usadowione i lekarz zabronił współżycia. Poza tym wszystko jest w porządku, zmierzył dzidzię, obejrzał jej serduszko, żołądek, czaszkę, kręgosłup, rączki, nóżki i stwierdził że wszystko jest w porządku. termin porodu wyliczył mi na 22 maja. Uf. troszkę uspokoiłam się po tej wizycie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja dzisiaj miał urwanie głowy :) padła moja kolej wizyty kolegów mojego synka :) pisalam wam kiedys o tym że co 3 tygodnie dzieciaki 4 przyjaciół bawią się u któregos w domu i tak od 14.20 do 20.30 mialam ich w domu i tak mi głowa pęka że mysli zebrac nie mogę :o męża mam na meczu Legia naszczęście wygrała 4:0 wiec męzus szczęśliwy przyjdzie :D choc pewnie humorek chmielowy bedzie dominował ale ma dzisiaj męski wieczór :D wiec mu pozwalam hihihi:) Ja wczoraj myslałam że już nic z tych staranek nie będzie ale mezuś wzioł mnie na spiocha hihihihi i było bardzo milutko :D Rany powiem wam że nie wiem już sama bo tak mnie głowa boli i troche gardło i nie wiem czy coś mnie nie dopada :o wzieła bym coś ale nie wiem czy mogę z racji staranek :o Kochane uciekam bo domino leci na tvn i muszę sie polozyc bo już nie mogę wytrzymać :o KISA- koszmarom mówimy NIE!!!!!!👄 EVIKA- bardzo się cieszę ze wszystko jes ok z dzidzią :D zresztą nie dopuszczałam myśli że cos może byc nie tak :DMuszę przyznac że już kawal dzidzi z twojej kruszynki 7cm no, no :D nie mogę sie juz doczekać kiedy bedzie wiadomo czy to on czy ona :) a tak na marginesie to dodam że mój mężus jest z 21.05 :D👄 JULY- kochana ty mi kibicuj i fluidki slij :D👄 WODNISIA- kotek odzywaj się :( bo smutno tu bez ciebie :( 👄 ANIA_B- kochana nie wiem gdzies wsiąkła :o ale wysłałam już list gończy za tobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IZA- mam nadzieję że corcia już lepiej ❤️ i co kochana my to działamy ;) no nie :D?bo awans czeka na nas :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO,HALO KAKALKIEM I KAWKĄ CZĘSTUJĘ \\_/> \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) no nie tyle się opisałam i wszystko zjadło wrrrr... jak minał weeken dziewczyny? Ja bardzo pracowicie spędziałm weekend - malowanie i sprzątanie u mojej mamy , jeszcze miałam gości więc właściwie wolnego nie odczułam...moja mała dalej jakaś taka słaba i niewyraźna ...pcham w nią witaminy i buraki...jak coś lepiej to znowu potem gorzej....evika nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :) hmm a z tym wspóżyciem to zakaz do końca ciązy? kisa dobrze że wzięłaś wolne - dbajcie dziewczyny o siebie ... maam kiedy wreszczcie my?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj iza33, kochana nie ma czego zazdrościć, bo przecież Ty też będziesz już niedługo napewno chodziła z brzuszkiem. A u mnie z tym zakazem współżycia to właściwie nie wiem do kiedy, idę teraz na wizytę za 3 tygodnie i wtedy zobaczymy czy łożysko podniosło się wyżej czy nie. Szczerze mówiąc w trakcie ciąży w ogóle straciłam ochotę na przytulanie z mężusiem, także jakoś dam radę. mAAm wczoraj nie załapałam się kakałko ale dzisiaj to bardzo chętnie poproszę, bardzo chętnie bym wypiła takie gorące kakao, mmmmmmmm pycha......... chętnie wypiję, zwłaszcza że rano znowu było \"przytulanie z miseczką\", ale pocieszam się tym że to dopiero mój czwarty raz w ej ciąży jak wymiotowałam, także nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie weekend super minął. Nawet dobrze sie czułam, :D. No ale zeby nie było za dobrze , rano juz sie przytuliłam do kibelka heheh. Rónowaga musi byc :P Iza ja trzymam za Twoją mała bedzie dobrze. Pchaj tak jak móiwsz co tylko wratosciowe w jedzeniu i bedzie dobrze. 🌼 Evika ciesze sie z Twoich 7 cm ❤️ całuje Cie mocno. Ze wspołzyciem no cóz. My tez nie mozemy teraz. Zobacze co jutro powie gin bo ide do niego. W pierwszej ciązy tez za bardzo nie moglismy wspołzyc. Pamietam ze w 7 miesiacu nawet wyladowałam na 3 dni w szpitalu przez przytulanko :D. Takze róznie to jest. Jedni mogą i ok, a drudzy.... I wiesz podobnie jak Ty nie mam ochoty nawet na sex. Jak dla mnie to moze nawte nie istniec teraz :D Ale damy rade jakos;) Pozdrawiam wszytskie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa, całkowicie Ciebie popieram. Sex zszedł u nas naprawdę na sam koniec, a właściwie teraz w ogóle go nie ma, na szczęście mąż to rozumie i doskonale mnie wspiera. Widzę że dzisiaj obie miałyśmy ciekawe poranek :) Ja pierwszą ciążę miałam książkową, wszystko idealnie, a tu raptem jakiś problem z łożyskiem. Ale lekarz uspakajał mnie że najprawdopodobniej pod wpływem tego jak brzuszek będzie rósł łożysko przemieści się tam gdzie powinno, także nie denerwuję się zbytnio, choć już oczywiście zdążyłam w internecie naczytać się różnych strasznych przypadków u osób, które miały podobny problem. Ach ten internet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie ach ten internet. Wiesz ja juz prawie nic nie czytam Evika, bo poźniej sie nakrecam i mysle ze to mam wrrrr:d Najwazniejszy spokój i dobre nastawienie. Teraz musimy sie otaczac dobrymi obrazami np TV tylko fajne i spokojne filmy , dobrej muzyki słuchac, dobre ksiązki czytaci relaks;) Nie potrzebne nam teraz zbedne i złe emocje. To nasz czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam :D:D:D:D:D IZA- zobaczysz ten miesiąc będzie NASZ!!!!!!!!!!!jakos tak mi się wydaje :D Kochana mój syn tez taki nie wyraźny po tym zapaleniu zatok wogle teraz tyle chorobsk panuje że to szok i jeszcze pogoda w tym nie pomaga :o Życzę dużo zdróweczka dla córy !!!❤️ IZA I DOPISZ SIĘ DO NASZEJ -KLASY BO MY TAM CZEKAMY NA CIEBIE :) EVIKA- kochana wszytko będzie dobrze nie mysl o tym , bo to nic ci nie da i głupot nie czytaj w necie tylko tak jak kisa radzi milunie filmiki oglądaj, książeczki czytaj :) moja pierwsza ciąża książkowa nie była i wiem i kto wie może i po części to wina tego że wszystko czytałam jak leci :o👄 KISA- oj kochana to czekam z niecierpliwością na wieści co słychać u twojej kruszynki :D👄 BETA- a co z tobą słonko bo milczysz ??????????👄 JULY- a jak ty kiedy masz wizytę u gina ???👄 A u mnie - jeszcze troche boli gardło i wczoraj miałam 22dc i przytulańce z mężem powiem wam że wogle wczoraj to mnie bolał brzuch tak jak na okres i prawy jajnik :o wiec moze to ten dzień....... sama juz nie wiem i się nie nakręcam :) WODNISIA- jak tam staranka ????????????????????????👄 ANIA_B- nagroda za odnalezienie ciebie wzrasta:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ!!!!!!!!!!!!bo normalnie pomyslę że jak ja piszę to wy uciekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana nie gniewaj się. Ja właśnie powiedziałam w pracy o dzidziusiu swojej koleżance z pokoju, troszkę się zdziwiła i chyba z 3 godziny rozmawiałyśmy sobie słodko o maleństwach. A prezesom powiem dopiero jutro bo dziś nie ma ich w firmie. mAAm, IZa kochane następny miesiąc będzie i musi być wasz, bo bardzo bym chciała żebyście dołączyły do górnej tabelki :) Kobietki działajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×