Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

July ja sie wcale nie wysilam w domu, wiecej leze jak siedze i pracuje :P NO cóz zrobie co moge i tyle, reszte trudno całego biura do domu nie przeniose :D. Zobacze co dzisiaj gin zaproponuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... powiedziałam Prezesom !!!!!!!!!!!! Obaj pokazali po sobie że się cieszą, gratulowali mi, mimo że jestem piątą kobietką w firmie w ciąży. Uffff jak się cieszę że już po wszystkim. Jak dobrze, że już po wszystkim! Normalnie kamień spadł mi z serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D Ja normalnie dzisiaj spię na stojąco :D Młodego oddelegowałam do szkoly przyleciałam zjadłam spageti i popiłam kolą a teraz mnie normalnie mdli :o mdli mnie i oczy same się zamykają :D Normalnie żekła bym obłęd :D EVIKA- GRATULUJĘ że wkońcu zdobyłaś się na krok i powiedzialaś szefostwu o dzidzi :D ....:p a widzisz mówiłam że wszystko będzie ok :p ...👄 KISA- czekam z niecierpliwoscią na wieści o twojim maleństwie :) chodz wiem że wszystko jest ok i rośnie jak na drożdzach :) No i kochana dołaczyłas do mojego grona pracujacych w domu :)👄 JULY- Tez GRATULUJĘ że poinformowałas szefostwo :) Czekam tez z niecierpliwoscia na wiesci o twojwj dzidzi :) o której masz jutro lekarza ??I gdzie chodzisz??? A gdzie reszta ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka1987
hej jestem tu nowa mam 21 lat i prawie 3 letniego synka staramy sie o dzidzie od sierpnia i dzis czewkam na wyniki bety HCG zobaczymy.......... pozdrawiam mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLAUDYNKA- witamy w naszym gronie :) Trzymam kciuki za pozytywne wyniki i daj nam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem wkońcu :):):) o rany ale sie rozpisałyście :):):) bardzo sie z tego ciesze Przepraszam was wszystkie ze nie pisałam tak długo i że was nie zawiadomiłam ze znikne na dłuższy czas!!! Po odejściu od pracy postanowiłam wyjechać do rodziców aby odpocząć i sie zrelaksować po ponad 3 latach cieżkiej pracy bez urlopów :P:P:P:P:P:PP: wiem moja głupota i moja wina, dałam sie wyzyskiwac firmie, która tak naprawde kopneła mnie w tyłek jak zrobiłam co chciałam Jeszcze raz przepraszam was moje kochane, ale w moim zyciu tak sie działo wszytsko szybko. Rany nie zdążyłam przeczytac co napisałyscie bo pierwsze co zrobiłam po przyjeździe to od razu zajrzałam do was bo wiedziałam , że sie dopytujecie co u mnie Otóż dnia 31.10. pozegnałam swojego szefa - tyrana suuuuuuuuuuuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to wyszło mi tylko na dobre, teraz sie nie denerwuje spie spokojnie, nie mam koszmarów, nie zrywam sie w nocy ani rano, nie stresuje sie nie wyrywam sobie włosów z głowy iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pije kawe w łóżku huuuraaaaaaaaaaaa i sie RELAKSUJE!!!!!!!!!!!!!!! bardzo sie ciesze ze swojej decyzji mimo ze obecnie nie mam pracy ale NIKT nie bedzie mnie przynajmniej traktował jak smiecia i robola Dziewczyny jak ja za wami tęskniłam 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ 👄 ❤️ zapewne nasze mamusie juz sie ciesza swoimi rosnącymi z każdym dniem dzieciatkami ❤️ ❤️ ja jak już pisałam jestem bez starań w listopadzie i przez najbliższy czas tak zostanie napewno. Jest mi z tego powodu troche smutno ale nic na to nie poradze, trudno najpierw musze poszukać pracy a potem sie o coś postaramy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D jednak głowe mam wysoko i wiem, że wkońcu mi sie uda i bóg pozwoli że zostane w końcu MAMĄ!!!!!!!!!!!!!!! tak jak wy 👄 👄 Wszytkim naszym staraczkom bardzo mocno kibicuje i życzę dzidziusiowych sukcesów :):):):): śle Wam wszystkim gooooorące całuski i uściski i zyczę II kreseczek oraz wspaniałych ciąż tym zaciążonym :):):):):) teraz już postaram sie bywać tutaj każdego dnia 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce uzupełnie tabelkę NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JOFIKA.................._________..........29........... .....W-WA ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ magdafikus.............06.11.08..............32......... .......ŁÓDZKIE amama.................----------------....... 34 ...............MAŁOPOLSKIE. DŻESSI.................. --------------..........31...............WIELKOP IZA33....................28.11.2008..........33..... .... ....PODKARPACKIE KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIE WODNISIA..............20.11.2008..........36............ ...ZACH-POM MONIA MAMA..........24.11.2008...........35..................POMOR SKIE mAAm...................24.11.2008/6.12....29............ ......W-WA... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSKIE ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE wszytskim staraczkom życzę awansuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! już nawet mogę być ostatnia :P:P:P:P:P:P:P:P wszystko dl awas moje pannice ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !!! chyba niedlugo dolacze do was na dobre, wszystkim starajacym sie mamusiom zycze powodzenia,aby pojawilo sie drugie kochane dzieciatko. Jam mam 34 lata ,moj synek ma 9 m-cy, i jak tylko skonczy roczek postaramy sie o kolejne, uff, mam nadzieje, ze pojdzie tak gladko jak z pierwszym, narazie nie mialam po porodzie jeszcze @, wiec nie ma o czym mowic, ale mam nadzieje ze wszystko sie unormuje i jeszcze w 2009 pojawi sie u nas kolejna kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANIA_B-:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Jak ja się cieszę że juz jestes bo bardzo teskniłam za tobą:D👄 Kochana załozyłyśmy sobie klase na naszej klasie i widzimy się wszystkie :) więc czekamy na ciebie przeslęci namiary jutro albo tu ,albo na meila :) dzisiaj już uciekam spać bo padam po zebraniu rady rodziców :o KISA- a gdzie wiesci ???????jak tam dzidzia ???Duża Już ????? 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NieGrzecznaAga24
a ja mam problem z zajściem w pierwsza ciaze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Super że piszą i dołączają się do nas nowe dziewczyny pragnące dzidziusiów. Bardzo chętnie podzielimy się z wami naszymi problemami, radościami i spostrzeżeniami. Chętnie też posłuchamy o waszych problemach i radościach. Ania_B cieszę się że w końcu jesteś. Tęskniłyśmy za Tobą bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...u mnie już zima pada śnieg..mam nadzieję że zaraz przestanię bo jak ja wróce do domku :( taki ze mnie kierowca :) choróbsko mnie nie opuszcza ...dalej czuję się okropnie...evika ciesze się że powiedziałaś szefowi - masz już to z głowy, Ania doskonale Ciebie rozumię też tak pracowałam a skończyło się podobnie teraz mam lepszą pracę, spokojniejszą , szefostwo na poziomie - żyć i być :) Ty też będziesz miała lepszą pracę, maam daj linka do naszej klasy ja mam na razie fikcyjne konto - olga kowalska hmm wstyd ale jakoś nie moge sie zmobilizować ale Was kochane chętnie zobaczę pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie od rana też pada...ale deszcz - nie cierpie takiej pogody! Kierowcy wariują jak tylko troszkę popada i tak dzisiaj spóźniłam się do pracy 20 minut :-( No ale nic...dzisiaj wieczorkiem wizyta u gina i pewnie skierowania na badania - w sumie to chyba troszkę późno jak na pierwsze badania bo z moich obliczeń wynika że to już 9 tydzień. mAAm ja i tym razem chodzę do lekarza, który pracuje w szpitalu na inflanckiej - prowadził moją pierwszą ciąże i chce żeby również i tą poprowadził - moge Ci go polecić z całego serca - super lekarz i super człowiek! Prywatnie przyjmuje na niedaleko Politechniki. Witam również wszystkie nowe kuliżanki pragnące do nas dołączyć - śmiało!! A teraz mykam na jogurcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elloł elloł dziewczynki Wybaczcie ze wczoraj nie szkrobłam paru słów o mojej wizycie, ale mi jakos zeszło. Wczoraj rodzinny wieczór sielanka wiec zal mi było przerywac ale myslłam o Was🌼 A wiec moja Niunia ma juz 53 mm a z nózkami to około 70 mm, Widziałam jak sobie podskoczyło wczoraj ❤️. Gina zbadał szyjeke wszystko gra i sie ciesze bardzo. Dał mi namiar na swojego kolege który przyjmuje w moim miescie i robi USG 3d/4d wiec umiwe sie za jakies dwa tygodnie. Bede miała kolorowe zdjecia i płytke, bedzie pamiątka mmmmm ciesze sie jak nie wiem. Ogłolnie jest ok. Poiwedział ze nie musze sie martwic zapachami z dachu typu papa. Takze moge pracowac. Tez sie ciesze , bo jeszce na L4 mi sie nie usmiechałao isc. Pozdrawiam wszytskie kolezanki kochane i nowe równiez ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza zaakceptowałam Cie na n-k , takze jestes juz na liscie naszej gromady:D Daj kobietko rychło jakies zdjecie. Tez chcemy Cięzobaczyc :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :) Troche później ale mi się koleżanka zwaliła :) I dopiero wyszła :) KISA- Kochana stwierdzam że niunia rośnie ci jak na drozdzach :) i bardzo dobrze :) Cieszę się że tak wam rosną te kruszynki :) Bo miło sie czyta jak piszecie o swoich wzruszeniach na widok bijacego ❤️ :) IZA - witamy i na zdjęcie czekamy :) ANIA- i gdzie sie ulotniłas miałas klikać i co ??????????????? JULY- to teraz czekam z niecierpliwoscia co u twojej dzidzi słychac daj zanć :) a co do namiaru na lekarza to jestem bardzo chętna bo mam fajna lekarke ale chodzę do niej od 2 lat , a moja pierwsza ciąża do książkowych nie należała więc jak wkońcu zaskoczę to chciała bym mieć wrazie coś jeszcze jedna osobę do konsultacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc jestem jestem mAAm no ja niestety nie jestem zapisana na Naszej Klasie i nawet nie wiem jakbym miała do was dołaczyć :(:(:(:(:( jestem kompletnie ciemna w te klocki :o:o:o:o:o:o:o:o:o anted22 witaj wśród mamuś, staraczek i planujacych starania :):):):) NieGrzecznaAga24 jestes w takiej samej sytuacji jak ja :):):):) też u mnie bedą starania nad pierwszym dzieckiem, ale mamy tutaj dziewczyny które nam napewno pomoga i doradzą Evika77 witaj ❤️ july ❤️ 9 tydzień to juz pierwszy trymestr za tobą :):):):) kisa 🌼 dzidzius rosnie jak na drożdżach pieknie :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja padam obiecuję że jutro nadrobie wszystko :) ANIA- napiszę ci jutro w meilu co i jak z naszą klasą :) Zwalili mi sie goscie i musiałam domek do ladu doprowadzic i coś upichcić :o 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny...muszę dzisiaj troszkę popracować, odezwę się jutro ...powiedźcie mi teraz kto jest kto na naszej klasie, hmm szkoda że nie jestem facetem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Mnie dzisiaj zimno i jakos słabo, spac mi sie chce. Zaspałam nawet do pracy i jeszce mi mało snu :( Oj i dzisiaj tak mi nie dobrze...... Co u Was ? July jak wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, kisa przesyłam Tobie dużo dobrego samopoczucia, bo u mnie dziś dobry humorek i samopoczucie ekstra. Za oknem szaro i smutno ale grunt to dobry humorek. Od dzisiaj chodzę już w spodenkach ciążowych, a brzuszek już taki duży :) Rośnie jak na drożdżach :) I wiecie co jeszcze kobietki? Czuję już ruchy dzieciaczka :) Czuję od wczoraj, choć już kilka dni wcześniej coś tam we mnie \"buszowało\". :) Czuję jak maleństwo tak delikatnie przemieszcza się we mnie, wędruje, delikatnie łaskocze, to takie cudowne uczucie. :) To narazie jest takie delikatne. :) Super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hajos w deszczowy czwartek. Otóż.....moją wczorajszą wizytę u gina zaliczam do udanych :-) Przepisał skierowania na badania, zrobił cytologię i wysłała na usg - i widziałam dzidziola i serducho :-) Termin porodu mniej wiecej na 25 czerwca jak na razie! Jestem mega szczęśliwa! Oprócz tego dzisiaj ciąg dalszy mdłości i senności oraz nowość - bolące piersi - do tej pory tego nie było :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hwj kobitki:D Ja normalnie dzisiaj oszaleję z tą pogodą :o Parasol mam tak połamany że to szok normalnie :o dobrze że jest w miare cieplo :) ANIA- zaraz ci napisze co i jak z nasza klasą na meilu:) JULI- Cieszę się że dzidzia rosnie i że serducho widziałaś ❤️ EVIKA- rany GRATULUJĘ ruchów dziecka :) normalnie pozytywnie ci zazdroszczę:D i ten brzusio :D Ja mam brzusio ale z tłuszczu :D co nawyżej :D KISA- to ja zaklinam twoje złe samopoczucie i wywalam je w djabyły :)i od tej chwili koniec mdłosci , i złego humorku :D IZA- na NK w forum jest zakłatka \"witamy\" i tam widac która jest która :) A gdzie twoje zdjęcie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak zwykle cisza :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj mAAm, mam dziś dużo pracy strasznie, dopiero weszłam do pokoju taka jestem zalatana. Dzidzia buszuje w brzuszku aż miło :) Już mam dosyć duży brzuszek i każdy w pracy mi się przygląda :) czasem zapyta.... mAAm nie martw się, ty też będziesz jeszcze miała tę kruszynkę w brzuszku, ja to wiem i to już niedługo zobaczysz. Zyczę Ci tego z całego serca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja to powinnam z 8 KG zgubić bo brzusio to ja mam a nawet oponke wielorybia za miast takiego jak powinnam miec z dzidzia w srodku :D Fajnie że juz te ruchy czujesz :) A powiedz mi który ty masz teraz tydzień , bo to chyba jakos koniec u ciebie 1 trymestru ? I niebawem pewnie powiesz czy to on czy ona tak cię boksuje od srodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jestem już w drugim trymestrze ciąży. Właśnie jakoś na dniach zaczyna się już 15 tydzień ciąży. mAAM nie myśl teraz o kaloriach tylko o tym aby zdrowo i dobrze się odżywiać żeby maleństwo zechciało zamieszkać w brzusiu :) Kalorie zostaw na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe cyz to chłopczyk czy dziewczynka :) Chciałabym już wiedzieć ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- łał to juz 2 to gratuluję :) Ja kupiłam sobie takie uzadzonko do robienia jedzenia na parze :) więc postanowiłam że od soboty zacznę jesć dzienie 2 kg warzyw np. 1kg gotowanych a drugie surowych ( sałat , marchewek itd. i 4 owoce i do tego rybka na parze i chude miesko , jogurciki, kefirki bo to chyba nie powinno zaszkodzic ani mnie ani dzidzi co myslisz o tym ??????????? A co do Twojego maluszka to co bys chciała chlopca czy niunię :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno mAAM TAKIE JEDZONKO NIE ZASZKODZI ani Tobie ani przyszłemu dzidziusiowi. A co bym wolała? W sumie jest mi to bez różnicy. Gdyby była dziewczyna byłoby napewno ekonomiczniej bo wszystkie ubranka mam po córce. Ale gdyby był chłopczyk to byłaby jakaś odmiana ;) Także jest mi właściwie bez różnicy kto buszuje w moim brzuszku :) Ale chciałabym już wiedzieć :) Córka to oczywiście chciałaby mieć siostrzyczkę, ale też stwierdziła że właściwie to będzie kochała i braciszka i siostrzyczkę, ponieważ - jak powiedziała moja córka - bez różnicy co będzie, aby tylko nie była w życiu sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×