Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witajcie kochane po weekendzie. Ostatnio moje weekendy wyglądają bardzo podobnie - całą sobotę i niedzielę leżę w łóżku i śpię, albo coś czytam itp. Po prostu czuję że mój organizm potrzebuje odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i muszę Wam kochane się pochwalić, że kupiłam już dla maleństwa prawie całą wyprawkę w postaci ubranek do szpitala. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - od razu uśmiech pojawia się na buzi, gdy ogląda się takie maleńkie ciuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika ja już tez nie moge się doczekac żeby zacząc kupować ciuszki ale jeszcze za szybko...ciekawa jestem jak Kisa się czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 a który teraz jest u Ciebie tydzień ciąży? Jak się ogólnie czujesz? Kisa właśnie a Ty gdzie jesteś? Śpisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika 15 tydzień...czuję się dobrze tylko w sobotę - chyba ciśnienie mi spadło...bo zrobiło mi się słabo a byłam sama z córką - wrrrr dobrze że mąż szybko przyjechał, wcześniej zadzwonił do szwagierki i wszyscy przyszli ale pomalu doszłam do siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 - ogólnie teraz w tych ostatnich dniach jest niskie ciśnienie w powietrzu, może dlatego? Dobrze że jest już lepiej :) Skoro to już 15-ty tydzień to wkrótce będziesz w drugim trymestrze! Powiedziałaś już w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ....powiem w tym tygodniu ....tylko koło piątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcyzny nie mam humoru dzisiaj, dopadaja mnie jakies schizy zwiazane z porodem i ogólnie z dzidziusiem , zaczynam sobie wyobrazac zycie jakby było chore itd... normlanie same durnowate mysli i jaks zmęczona tymi myslami jestem i nie mam humoru. Moja mała juz lepiej , puściłąm ja dzisiaj do przedszkola. Maz jeszce troche choruje, ale ja jakos sie trzymam, tylko ten humor...... Ogólnie albo mam takie huśtawki nastrojów albo co , bo siedze i nagle zaczynam sobie beczec no szok. Wczoraj ze 3 razy płakałam ..... Evika ❤️ moze ja tez zaczne robic wyprawke . Własciwie w weekend buszowałam po internecie jeszce ogladałam jakies nowosci dla maluszków. No i przy opkazji wypatrzyłam gdzie kupie piłke taka duzą, ona sie przydaje ciązarnym , ale ja chce ja pożniej uzywac. Dobrze sie maluszka na niej usypia i przy okazji nogi szczupleja. Bujasz sie na nogach trzymajac malca a nie obciazasz rąk przy usypianiu jak to bywa z reguły. U mnie w rodzinie to stosują . Fajna sprawa. Bużki dla Was! Iza daj znac jak Ci pojdzie ogłoszenie cudnej nowiny w pracy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa - ja kochana miałam tak w pierwszym trymestrze, beczałam bez powodu, jak jakaś głupia a świat wydawał mi się taki zły i okropny. Nie martw się, to wszystko hormony. Teraz mi przeszło i myślę bardzo pozytywnie o dziecku. Może właśnie powinnaś zacząć kupować maleńkie ciuszki, chodzić po tych słodziutkich sklepach. Wtedy właśnie humorek od razu się poprawia i świat wydaje się cudowny. Ja to nawet łapię się na tym, że oglądam te ciuszki, pomalutku je kompletuję, nie mogę doczekać się kiedy maleństwo już będzie ze mną, a potem sobie myślę \"kurczę, przecież najpierw to muszę jeszcze urodzić\" :( Iza - napisz kochana jak pracownicy zareagowali na tę wspaniałą wiadomość. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ja mam dzisiaj słoneczko i za 2h mężunia w domku więc dzisiaj mnie nie ma :) byłam dzisiaj na rowerku i popedałowałam sobie troszkę stwierdziłam że sport to zdrowie więc o zdrowie trzeba dbać :) A co do @ to mam tylko jakas taka uboga trochę :o no ale wkońcu co miesiąc nie musi się lac jak z kranu :) BUZIAKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam przyjemnej rocznicy :) Kisa też tak czasem mam...boje się czy wszystko dobrze...już bym chciała żeby dzidziuś był z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez mi sie spac chce dzisiaj , nic mi sie robic nie chce. Cos mam smaki na czekolade.. Maam miłego spędzania czasu z męzulem ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja też zasypiam prawie przy biurku :( A mam po południu dzisiaj jeszcze tyle spraw do załatwienia :( W ogóle ten cały tydzień zapowiada się u mnie bardzo ale to bardzo pracowicie :( Na odpoczynek napewno zabraknie czasu :( mAAm - udanego popołudnia i cudownego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ależ dobrze że po poniedziałku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj zimno brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ❤️ U mnie tez mrożno 🌼 całuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. U mnie też mróz i taka biała szadź dookoła. a ja tak tęsknię już za wiosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewcvzyny strona 156 chyba się nie skonczy ;) Kisa jak dzisiaj nastrój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuje Izunia dzisija o wiele lepiej. A i dobrze nie mozna ciagle tak pesymistycznie myslec. Moja przyjaciółka znowu mi nagadała ze mi sie odechciało niezdrowo myslec ( pisałam keidys sama urodziła teraz blizniaki i juz ma 4 dzieci) wiec pewnie ma wiele doswiadczenia. Zaplanowąłam dizsija zakupy ciuszkowe za rada Eviki i mam nadziej ze to bedzie dopełnieniem mojego dobrego nastroju. A u Ciebie jak Iza , Jak Evika? Maam opiwedz jak poszalałas wczoraj :P no moze bez szczegółów :P Pola gdzieś Ty ? O reszcie nie wspominam kaj jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza na Twoje zyczenie zaczęłam nową stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa dziękuje za stronę :) Maam pewnie obolała leży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moja mała w brzuchu normalnie szaleje a depta mi tam chyba po pęcherzu bo co chwile czuje jak mi sie sisusi chce i gdzies sobie z boku chyba upodobała miejsce bo mi tam czesto hopka :) Dzisiaj bardzo aktywna. W sumie codziennie tak ale dzisiaj ma chyba aerobik :D Iza wyczekujesz juz ruchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza mysle ze teraz szyciej poczujesz:) Życzę Ci tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki:) Melduję się:)Spałam jak zwykle prawie do południa,odsypiałam chyba jeszcze noc z niedz/pon , wczoraj cały dzien bolałła mnie łepetyna,no szok,byłAM do niczego,nawet obiadu nie byłam w stanie zrobic:( ,palcem w domu nie kiwnęłam..chciałam tylko by wszyscy dali mi święty spokoj.Coraz gorzej znoszę nocki..Dzis jest juz o niebo lepiej:)Wróciłam do świata żywych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola witaj :) Dobrze, że dzisiaj czujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- to dobrze,że się czujesz lepiej,masz lepszy nastroj i życzę Ci danych zakupow ciuszkowych:) Ja rowniez zamierzam isc i kupic ciuszka dla 2 mies dzidzi znajomych:), ach szkoda ze nie dla swojej też..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×