Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Iza własnie miałąm to napisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Ja dzis zalatana jestem, szukałam 3 godz na miescie koron czeskich, bo mały w sobote juz jedzie,normalnie załamka, nigdzie nie było, ale na szczescie udało mi sie znalezc ..jestem wykonczona, buty mi przemokły, spodnie do kolan mokre,teraz się wygrzewam w domku przy kuchni bo dopiero obiad pichcę...uff. A gdzie wy wszystkie się pochowałyscie???????????????????;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co masz na obiad Pola bo ja tez dizisja jaks spoźniona nic jeszce nie wymysliłam :P MOze cos podsuniesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak rano piszę to mnie nie widzicie :p:p:p:p:p Ja mam dosłownie 15 minut:) spece od okna byli maja byc we wtorek więc mam juz wtorek przesrany :oHumorek jak miałam wisielczy tak mam nadal :o więc tylko sobie w baniak strzelić :o i jeszcze dzisiajesza pogoda WRRRRRRRRRRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa- szybki obiadek: sos grzybowo-śmietanowy Knor- usmazyłam do niego kurczaka pokrojonego w kostkę, ryz i buraczki. Moi to lubią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- nie denerwuj się, kup sobie chupa- chups i wyluzuj:);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm u nas tez pogoda do banki, sypie z nieba snieg z deszczem i wieje ze łeb urywa:( kupiłas jz ciasteczka i soczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D chyba tak POLA:D A najlepiej %%%%%%%%%%% na wieczór :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soki i wodę juz kupiłam jeszcze tylko paczusie wiedeńskie musze zamówic na jutro i serwetki ,jakies wafeliki , batoniki ale to juz rano bo mam 250 m do tesco to tam kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pogody to sypie i u mnie snieg z deszczem wrrrrr:o ale moze to z drugiej strony dobrze bo przynajmiej Św. jajca przymarzna i moze zaskoczymy :D A co do przebrania to moje dziecko juz mi oznajmiło ze bedzie skejtową wersją rocmana :o:o:o:o tz. ma miec bojówki skejtowa koszulkę i łańcuszki na szyji , paznokcie pomalowane na czarno łańcuch przy spodniach i włosy postawione deba w kolce ala jugi jo :Oszok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bedzie imprezka!!!:) mAAm-ja juz wiem czego ci trzeba..:) ,....skonczył ci sie wreszcie ten @@:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- najlepszym lekiem na nerwy jest męski .....no wiesz,nie moge napisac bo dziecie podgląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola super obiad ! Walne moim dzisiaj to samo a co ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA hihihihihi:D tez mi sie wydaje że odrobiny białeczka mi trzeba;) ale jeszcze mam @ u mnie zawsze 7 dni , a czasem nawet o 8 zachaczy :( bo 2 pierwsze dni to tyci plamionka i po tem sie rozkręca :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- jedz do POLI co bedziesz w garach siedziec jak POLA ma juz gotowe hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie POLA ale własnie mam juz spageti :) wiec uciekam jeśc i na salę :O BUZIAKI👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................28.01.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BEA.W....................27.02.2009.........30...............Warm.-Mazur. mAAm.....................12.03.2009.........29..............W-wa..... PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************* ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA......................... ..CYPRIAN............. ........................LUIZA........................... .....FILIP................ ******************************************************* ******************************* EVIKA ******************************************************* ******************************* KISA ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w piatek mam pierwsze usg ;) jestem w 12 tyg c a w 10 od zaplodnienia mam miec usg dopochwowe bo podobno to jeszcze wczesna ciaza co wy na to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Czeka mnie dzisiaj dużo pracy :( ale za to popołudniu ide z moją córcią do kina :) Maam napisz później jak udał się bal ? Evika co z Toba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Przepraszam że wczoraj mnie nie było, ale mieliśmy w pracy awarię netu i to dlatego :( A w domu? Jak wróciłam to poszłam spać i obudziłam się dopiero wieczorkiem. Mam nadzieję że mi wybaczycie :( Kobietki ja tak bardzo się przejęłam tym, że wczoraj was nie mogłam poczytać ani popisać z Wami, że dziś w nocy śniło mi się nasze forum i to że otworzyłam stronkę a tam było tak dużo stron przez was napisanych a ja czytałam i czytałam i czytałam i nie było końca i martwiłam się że nigdy tego nie przeczytam :( i tak całą noc śniło mi się że ja czytałam was a te strony dosłownie się mnożyły. :) Co za sen :) :) :) Ale dobrze że już wszystko nadrobiłam uffff :) Kochane a mnie bardzo bolą plecy, ciężko mi wysiedzieć 8 godzin w pracy, bo ostatnie dwie godziny to dla mnie strasznie bolące godziny. Jutro mam wizytę u ginekologa więc powiem mu o tym i zobaczymy co mi poradzi. Nie chcę iść na L4 ale ból pleców okropnie mi dokucza. Mam pracę siedzącą przy kompie może to dlatego? Sama nie wiem co na to poradzić i co zrobić żeby nie bolało. mAAm napisz jak udał się bal? Kisa co u Ciebie? Jak się czujesz? Iza33 - pracusiu, zaglądaj do nas :) Po-la pracusiu co u Ciebie? Jak udał się obiadzik? Synek już spakowany, gotowy do wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika już sie martwiłam o Ciebie :) Powiem Ci że u mnie początek ale też trudno przesiedzieć 8 h, co chwilkę wstaję , chodze po pokojach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Wysłałam swoich chłopców w swiat, mam wolne,mogę spokojnie zjesc sniadanko i poklikac trochę z wami:).U nas od wczoraj znow zima,pada snieg i jest pere st mrozu,ale to dobrze bo u nas dzieci w piatek ferie zaczynają:) Evika- mylę,że powinnas więcej wstawac od kompa, robic sobie krotkie,ale częste przerwy.Moze tez deliketne cwiczenia wzmacniające mięśnie grzbietu i rozlużniające je by ci pomogły + głęboke oddechy by dotlenić organizm ( realaks z dotlenieniem moze okazac się zbawienny dla napiętych miesni ).Jesli jeszcze nie sprobowałas to sprobj,moze pomoże:)Ja tez miałam dzis okropny,męczący sen sniło mi sie ze moj zdradza mnie z 18-stką!!! o Boze, rano obudziłam sie w podłym nastroju i w ogole jestem niewyspana, brrrrr..dobrze ze to tylko sen..;)Potrfią takie zmęczyc,no nie? Nasz młody jeszcze nie spakowany,jakos chyba nie dociera do niego ze jedze juz w sobote i w dodatku bez nas;) Troche sie martwie bo on jest taki we wszystkim powolny, nigdy mu sie nie spieszy, zawsze ostatni , boje sie ze sie nieodpowiednio ubierze,ze nie wysuszy dobrze ubrania tylko gdzies zwinie i upcha a na drugi dzien mokre buty,rekawice załozy...o rany Iza:) na co idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Po-la co za sen??? Jeszcze gorszy od mojego. :( A odnośnie moich plecków - to co ja biedna wczoraj się nagimnastykowałam. Poszłam do kuchni - bo w pokojach mamy drzwi z szybami przezroczystymi i nie chciałam aby pracownicy patrzyli na mnie jak na wariatkę- i zaczęłam ćwiczyć w pracy. Czy mi to pomogła? Chyba raczej nie. Może złe ćwiczenia wykonywałam, nie wiem sama. Poczytam dziś w internecie jakie są najlepsze ćwiczenia na kręgosłup. A co do oddechów - to ja ostatnio tak rzadko wychodzę na spacery że aż wstyd się przyznać - tylko do samochodu, do pracy i z powrotem do samochodu i do domu :( Jakoś się rozleniwiłam głównie przez ten ból pleców. Iza33 - szkoda że Tobie też bolą plecki :( Może posłuchajmy rad kochanej Po-la będzie może lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola idziemy na wyprawa na księżyc - 3d myślę że efekty 3d się mojej córci spodobają :) Evika myślę że wystarczy troszkę ruchu, spacerki..może basen w niedzielę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×