Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

To i ja sobie wkleję:p ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... mAAm..................26.03/2.04.2009...29.............. .W-wa....... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... *************************************************************************************** mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ........................MATYLDA.................. ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................FILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK *************************************************************************************** to ja tez sobie imionka dodałam a co:p:p:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, mAAm - sliczne imionka. mAAm - az tyle dzieci planujesz??!! hihihi ja nie umiałabym czekać do porodu żeby poznać płeć. Jestem strasznie niecierpliwa. Jak tylko mozna było to od razu męczyłam lekarza żeby powiedział :-)) ale moja siostra tak jak Ty nie chciała do porodu znać płci dziecka to..... lekarz sie wygadał. \"To Państwo nie chcieli wiedzieć? Oj, to przepraszam\" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - za mną lody chodziły w tamtym tygodniu i skusiłam się i zjadłam BOLERO czekoladowe, pycha, smakował mi jak nie wiem co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja mam na druugie Kaśka:D więc oba imionka mi się podobają :d KROPKA-oj to superowe wiesci tak z rana :) kochana to szalej tylko domu nie spalcie hihihih:D a co do imienia ADAM to czemu nie dziadek na 100% był by dumny :D EVIKA- bartosz fajnie :) ale ja z Wiadomych wzgledów obstawiam KACPRA:D IZA- kochana to jedziemy na tym samym wózku u mnie tez sypie śnieg :(:(:( POLA- kotek tak mi przykro :(😭 ale mozeto tylko plamionko i nic jeszcze nie jest stracone :D a jak tempka??? BIGMAM- kotek to my prawie dniami cyklu na tym samym jedziemy :0 bo u mnie dzisiaj 18dc:) A co u mnie dupowato :o chłopinek pojechał dzisiaj na targi i jutro wraca :( dopiero:(Mam jak wspomniałam 18dc i powiem wam ze jakas podobno nerwowa chodze wczoraj mój mąz powiedział ze chyba nadchodzi @ bo chodze cięta jak osa mówi że o co się nie spytaja z młodym to warcze :o az się spytał czy cos sie stało ....Więc pewnie niebawem będzie @ i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz krop.ka w pierwszej ciąży miałam kilka takich "napadów" że chciałabym wiedzieć koniecznie i to już, natychmiast, ale jakoś wytrzymałam. A radość potem była nie do opisania :) Ale teraz postanowiłam, że chcę wiedzieć i znać płeć i to jak najszybciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se jeszcze raz wkleje bo o jednym zpomniałam hihihi:p To i ja sobie wkleję ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............13.08.2009........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................21.03.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... mAAm..................26.03/2.04.2009...29.............. .W-wa....... ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... ******************************************************** ******************************* mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ***************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem głodna :( Obiadu jeszcze nie widać a nie chcę jeść kanapki, bo później nie wcisnę w siebie obiadziku i tak muszę czekać jeszcze jakieś pół godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- nie :D planuję 1 :) ale to sa imiona które nam wspólnie się podobaja to znaczy naszj trójce( ja , maz,syn)więc bedziemy wybierac z posród ich :)Nad Mają upiera się syncio ale teraz co druga to Maja Męzowi podobaja sie wszystkie choc Matylda kojazy mu sie troche z krowa z kreskówki :D, a mi Chyba najbardziej Luiza bo ostatnio jakos ich mało a potem to własnie Nell Co do chłopaka to wszystkie nam się podobają :)Choć ja chyba najbardziej obstaje za Oskarem, Aleksandrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- dziekuje 👄 no ale wpierw to ja muszę zaskoczyć hihihih:) IZA- a ty co ?? nie obijaj sie tylko klikaj imionka do tabelki :) Powiem wam że mi jeszcze podobało sie LENA- ale mojego brata zona rodzi w kwietniu Lenkę :) ta dla której baleteczki i inne duperelki kupowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz bede wsuwac lody :D Oczywiscie męza posłałam heheheh:P Bedą jagodowo truskawkowe:D Tak mi na owocowe przyszedł smak. A z reguły jem smietankowe waniliowe o ile wogóle jem, bo lody mogą dla mnie nieistniec w normalnym czasie :) No ale w ciązy to sobie moge nie... Maam imona ładne . Fajnie ze jestes Kaska. To powiem Ci jeszce ze ja mam na drugie Sylwia:D I co Ty na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja już cię ajlowiu ❤️ :) a lody mhy...zjadła bym ale staram sie w zdrowy pozbyc sie paru kilosków wiec lody odpadaja no chyba że jakis sorbet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie Maam sorbet.... poiwedzmy malinowy serwuję:) Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa też bym zjadła ale takie w wafelku śmietankowo-truskawkowe pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki:) wstałam o 11 i trochę klapnięta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko drugie wybrane :) dla córci po mojej starszej córci a dla synka męża imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- malinowych nie lubie :) ale dla ciebie kochana to i malinowe mogę jesc hihih:D takiego mi smaka narobiłas z enormalnie jak będe na zkupach to sobie w zielonej budce kupie sorbet z czerwonej pomarańcy bo uwielbiam :) IZA- tobie tez kupic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka_- działaj i powiem jeszcze 100000 razy -działaj, więcej nie trzeba dodawac,to uper czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- słonko jak tam pisz szybciorkiem :) IZA- To wklejaj drugie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i reszta kochane- czuje sie fatal, tzn brzuch cisza ale psychiznie dupa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ale jeszcze @ nie ma???to może to plamienie czesto ponoc się zdaża w drugiej ciaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko poszłam na obiadek do kuchni a Wy już tyle naklikałyście że szok. Aż miło się czyta :) Po-la jak @? Jak temka? Mierzyłaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ciągle jest nadzieją ...ale bym chciała zeby II kreski się posypały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika też bym zjadła coś dobrego ....ale za to jutro zrobię lasange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- jak się posypią II krechy to do piero Ty Evika, Kisa July bedziecie miały dośc słuchania o naszych mdłosciach hiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dole sluz,wodnisty jakis z brunatnym czyms,tak sporawo:( moje cycki mnie strasznie,okropnie masakrycznie bolą, bolały jakies 5 dni temu,potem przeszło ale teraz kurna mać, są ciężkie, w nocy nawet tego nie czułam.. czyrak-wiadomo,jak to czyrak,na szczescie siedzec mogę,gorzej z lezeniem na plecach bo on jest przy kosci krzyżowej. Temp rano nie mierzyłam z tego,ale teraz jak sie obudziłam 37,1 pod pachą. Ale jestem skołowana,załamka,mam juz dosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KOCHANE ❤️ ja uciekam młodego odstawic do szkoły i cos na obiadek kupic będę około 13 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×