Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika:) zasłużyłas na odpoczynek po trudnej rozmowie, miejmy nadzieję,,ze siostra cos zrozumie. Szkoda tylko,że swoje emocje ukrywasz przed nią..po co? nawet gdyby zobaczyła te łzy,przecież, szczere,prawdziwe,ludzkie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jest tu kto???? i komu ja mam pomarudzic jak sie czuję????!!!haaaaaaaaalllllllloooooooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- bo tak sobie pomyslałam że skoro ty nie masz konta na NK a my tam wklejamy rózne info to jak chcesz to podam ci na meila login i hasło i bedziesz w naszej klasie bo ja nasza klase i NK zakładałm z fałszywego konta :) to bedziesz mogła sobie klikac do nas , i tam i czytać co wklejamy itd jak chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze twojemu młodemu :) i te malowanie pisanek fajna sprawa :) Mój z klasa co roku sa w takiej pracowni plastycznej i robia rzexby albo witraze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok mAAm,podaj:) -nawet chciałam załozyc ale trzba było swoj meil podac ajak podałam to mi odrzuciło bo miałam kiedys konto i musiałabym nowe gdzies zakładac a nie mam na to powera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracownia pastzna- twoj mały jest pewnie wtedy w siodmym niebie:) Ale słoneczko mi fajnie za oknem zachodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,pozniej sobie wejdę:D Ja ciągle czekam na @, mam wrazenie ze jutro nadejdzie..Mierze co chwilę temp jak głupia i ciągle jest 37,1 ,cycki mi mniej dokuczają niz rano, tam na dole sucho sie zrobiło ale jest sluz brunatny w srodku. Mam wrazenie ze jutro sie wszystko rozstrzygnie,rozkreci sie @ albo dzis w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to wszystko jak co miesiąc tylko przesunięte w czasie:( lecę do sklepiku na jakies zakupki,papatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- cholera cos się zrypało bo mi chasło nie działa :O a przezd chwilką wklejałam z tego konta do forum co bym tylko swojej geby tam nie ogladała :O KLIKNĘ OKOLO 19 .00 bo młody wymyslił sobie nalesniki i idę smarzyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm pracuję do 21.w pracy to ja tak tyko z doskoku. kropka nie patrz na nic ,nie czekaj kochana tylko działaj.trzeba wykorzystac każdą chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola nie zawiedź mnie.trzymam mocccccccno kciuki żeby @ nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mnie to ból podbrzusza staje się coraz mniejszy (prawie go nie ma ) zawsze mi towarzyszył od owulacji do @.ciekawe co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika przykro mi z powodu twojej siostry ale nie powinnaś teraz (w tym stanie )przeżywać tak emcjonalnie pewnych spraw.zobaczysz wszystko się ułoży :) :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- hej biedaczku tyle czasu w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką mam pracę (czasem po 11,5 godz.)szczęście że lekka.dlatego jeśli uda mi się zajść to długo nie będę czekała ze zwolnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- oj to kiepsko tyle godzin :o a co do L4 to cała ciażę siedz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam że dzidzia jest dla mnie najważniejsza.taką prace to ja zawsze znajdę a o dzidzię trzeba mocno się starać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- popieram !!!! dzidzia na 1 miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm o 22 będę już w domciu,młody będzie spał a mąż na noc do pracy.to możemy trochę poklikać bo Ty też masz ślubnego poza domem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- juz ci wysłałam na meila namiar na NK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ok to o 22.oo bede to i mój młody bedzie chrapał to sobie pogadamy :) a co jak przytulanek z slubnymi nie mamy to trzeba sobie gadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to do 22.oo a ja uciekam z kundlem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×