Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

BIGmam - a nie trzeba od 1dc? gdzieś chyba tak czytałam? ale może mi się pomyliło. a luteinę też już brałam, i to dłuuuugo. masz rację - obrzydlistwo. moje kochanie nadal w pracy :-( ale dzisiaj ma dyspensę hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone,pólwytrawne, troszkę wody mineralnej dolałam ,3 kostki lodu i nieco soku porzeczkowego. Hmmm. Dobre:D:D Zdrówko,wzniesmy toast za szybkie 4 fasolki. Najmniej 4 oczywiscie:) Moze byc więcej, od przybytku głowa nie boli:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka za 10 dni to chyba tylko test z krwi wyjdzie ( tak mi się wydaje ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslałam o luteinie dowcipnie, ponoc najlepiej działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś straciłam apetyt na alkohol a czasem lubiłam sobie wieczorkiem winko lub piwko wypic.dzisiaj byłam na zakupach .stanęłam przed piwem pomyślałam że może wieczorkiem się napiję ale nie miałam ochoty i poszłam po sok marchwiowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie,trochę sie zagalopował z tymi 10 dniami.Ja rozumiem,że chciałby jak najszybciej wiedziec czy kropka zafasolkowała ale no bez przesady...hmmm. Ten test moze byc niewiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma pojęcia ale rozmawialiśmy i na razie biorę jeszcze ten gynoflor poza tym ja mam z tym śluzem nie wiadomo co i w końcu stanęłao na doralnych hahaha. a te 2-3 dni po owulce mi lekarz powiedział że tylko jedynie co to śluz może już być nieodpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie? też tak pomyślałam jak wyszłam. Że wyjdzie negat., odstawię luteinę a jak się za 5 dni okaże że się udało? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale tak zrobię jak powiedział. Za 10 dni test, jeśli negat. to odstawiam luteinę bo może nawet jak odstawię a się okaże potem że jednak się udało to może i tak już nadgonię ten progesteron i nic sie nie wydarzy. może może może a i tak nie wierzę że się uda więc pewnie stąd ta łatwa decyzja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam- droga i pewnie lepsza.Moze warto zainwestowac. Ostatnio znalazłam ze duphaton nic nie warty jest bo tylko w 10% wchłania sie przewodu pokarmowego, działanie znikome. Luteina podjęzykowa lepsa jest bo od razud krwi spod języka sie wchlania, omija watrobę a luteina dowcipna to ponoc rewelka bo od razu do krążenia pochwowo-macicznego przenika i lek osiąga tam makymalne działanie.Moze sie szarpnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w porzednim cyklu brałam do 28 dnia bo balam sie odstawic i @ i tak przyszła .rano wzięłam tabletki a za kilka godzin i tak lała się krew .myślę że jak ma przyjśc to i tak przyjdzie.kilka dni przed @ (pomimo luteiny ) spadła mi temp.a potem było brązowe ciapanie i temp.znów poszła w górę ale nic to nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a! i jeszcze na jego obronę napiszę że on przypuszcza że ta owulka była w sobotę (po tempce). więc to nie byłoby 10 dni do testu ale 13. bo luteinę zaczynam od jutra nie od dziś. no nic, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo prosze a te znowu popijawka hehheheh. Przyłapałam Was :P Własnie skonczyłam sie golic:D tak tak golic. Oj nie lada wyczyn teraz dla mnie. Nogi jakos sie udalo z trudem , ale TAM musiałam prosic męza :P Ach jaka lekka czuje sie bez kudłów hihiihi U mnie okej. Cały dzien gdziśe latałam , przepraszam nie zajrzałam wczesniej. Teraz mam zamiar pomalowac paznokcie u nóg.... ciekawe co mi z tego wyjdzie hee:) Całuje Laseczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- to zrob sobie B hcg z krwi i pedzisz miec 100% pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz pola namieszłaś mi, a ja już kupiłam tą doustną, hahaha. wiesz że najchętniej to bym do niego teraz już poleciała po nową receptę i wykupiła tą dowcipną?? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa!!!! dziabnij łyczka winka:), zaraz sie rozluznisz,miesnie ci sie troche zwiotczą i spoko do tych pazurów dostaniesz!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola chlapłabym z lampke, ale jak mi sie spodoba to wiesz.... lepiej nie próbowac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - ty się chwal tą łazieką lepiej Ciekawe gdzie się Iza podziewa no i tak, mAAm znikła. Ta zaś pewnie męża bałamuci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka- podjęzykowa tez pewnie ma dobre działanie, tylko ze tzeba to pod językiem trzymac,nie połykac i jak bigmam mowiła wstrętne jest.(choc ja nie probowałam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka sie nabazgrałam i skoasowało mi wrrrr:( Ale nie mam sie czym chwalic Krop.ka. Nie robimy nic specjalnego z ta łazienką. Kładziemy poprostu płytki, bo była malowana. I kupujemy nowe sanitaria. Kolory w łazience to lazur i biały. Ot taka zwykła. Mamy zamiar sie niedługo wyprowadzic z mieszkania wiec szkoda nam cisnąc kasy w cos co zostawimy za chwilke. Ja raczej gustuje w beżach i jasnych kolorach w łazience. Lubie takie jakby ze starozytnego Rzymu, przedewszystkim duze płytki. No ale taka to sobie walne w nowym mieszkaniu. Teraz po taniemu byle czysto i schludnie wygladało. Ot cała historia łazienki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki idę spać, piwko puste, oczka mi się kleją. Dobranoc Wam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze kisa, byle było czysto i przytulnie a marmury,rzymskie kolumny i pozłacany kibelek to se walniesz w swoim nowym mieszkanku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez lecę do wyrka,a przedtem do wanienki, dobrej nocki wszystkim kochane papa👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - hehe, mamy podobny gust :-) ja mam łazienke beżową z niebieskimi "okami" gdzieniegdzie i innymi dodatkami - bo jest zrobiona na styl egipski. Nasz dom to zbieranina różnych epok, generalnie jest nieład i nie chodzi tu o bałagan ale o harmonię. Każdy pokój inny styl. ale są w nim elementy które się prawie wszystkim podobają i to m.in. jest łazienka właśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa laski ide malowac paznokcie , choc oczy mi sie kleja jak nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki kobitki mężuś przyszedl i głowę mi w laptopa wsadził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×