Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- koniecznie napisz nam co i jak bo my tu sie wgacie posramy jak nam nie napiszesz z tej ciekawosci złaszcza że prawie wszystkie chłopaka obstawiamy :)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza - to czekam na wieści. ja jak przyjadę to tez postaram sie wejść wam napisac co i jak. szczególnie że dzisiaj wieczorem mam \"wolne\" hahaha :-D maam - ale masz pyszny i zdrowy obiadek dzisiaj! same witaminki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- to wysyłam ci porcyjkę otwieraj okno i łap :) I koniecznie napisz co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanieńkie wy moje ja juz uciekam po młodego ale naturalnie będę wieczorkiem by się dowiedziec co u was :) 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,ja cos dzis usiąść normalnie nie mogę:)Ta gulaszowa to cały dzien się gotuje i gotuje.Myslę,że na wieczór będzie;) W między czasie nalesniczki machnęłam . MAAm:) ale pychota obiadek, szczawiowa,rybka ,szpinaczek no.no,ty rzeczywiscie twarda jestes z tą dietką.I tak trzymaj mAAm,będziesz miała zdrową,szczęśliwą rodzinkę:D. A z dzwonkami i jajkami mi tu nie szczuj bo ja juz tak wyposzczona jestem,,,ze normalnie....no...tego...hmmm;) U nas tez co chwila snieżyca a miało byc tak ciepło :P:O W najbliższy weekend u nas ma byc 17 st!!!nie wierzę!!!! Iza;) jA tez niecierpliwie czekam na wiesci o cipce czy siuraku;) Jesli wszystkie obstawiają siuraka to ja obstawię cipke:D:D hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młody przyleciał ze szkoły z koleżanką, tą swoją ulubioną o ktorej wam kiedys wspominałam.:)I muszę wam powiedziec,że nasze dziecię to aniołek w porównaniu z tym blond czorcikiem o niewinnych figlarnych oczkach;) przeżyłam mały szok i teraz doprowadzam chatę do ładu po tym nalocie:) Zrobiłam im nalesniki,najedli się i polecieli na rekolekcje do kocioła;) tzn musiałam ich delikatnie wypchnąć z domu bo nie mieli zbytnio ochoty na kosciół:D No no no i co wy na to laseczki?? pierwsza miłosc w 2 klasie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podjechałam do fryzjera i wzięłam kilka minut opalanka aby pozbyc się upiornie bladej twarzy i poprawic sobie nastrój .teraz się zastanawiam czy gdybym ewentualnie była w ciąży to czy mozna chodzic na solarium .Pola może Ty coś wiesz na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też na przemian słoneczko i śnieżyca .koszmar !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam-generalnie nie powinno się chodzic do solarium w ciąży,ale ty jeszcze nie wiesz czy jestes więc się niczym nie przejmuj.Puki się nie wie to trzeba korzystac:D.Poza tym do 2 tyg od zapłodnienia jesli nawet z powodu jakichs czynników zostają uszkodzone komórki zarodka to zostają one wymenione na nowe,prawidłowe>To mechanizm ochrony wczesnej ciąży.Ja więc za twoim dobrym przykładem lecę zaraz , najpierw do fryzjerki sie umowic a potem na sztuczne słoneczko bom tez blada jak upiór hiihihhi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Pola jestem spokojniejsza :) kochane ciężaróweczki meldujcie się .Iza nie mogę doczekac się wieści jaką plec ma Twój dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bigmam-na kiedy sie umowiłas do fryzerki? co zamierzasz zrobic z włoskami? ja dopiero na 7.04 na 11 00. Nie mogłysmy sie wczesniej dopasowac a ja chodzę do niej juz od kilku lat i jestem zadowolona:) Ale fajnie,że przed swiętami sie wyrobie:)Solarium tez zaliczyłam,dzis 6 min,jeszcze tylko na rowerku 25 km i już zupełnie bede z siebie dumna jak pawica:D:D:D Hej !! Jest tu kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to ty się na laseczke robisz aby mężulkowi oznajmić wiadomosc o II kreseczkach hihiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja jestem spowrotem za 15minut bo muszę z psem skoczyć bo męzus jest z kumplem na piwku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fryzjerki zapisałam sie na piątek i wtedy też strzelę sobie troszkę sztucznego słoneczka ( juz nie moge na siebie w lustro patrzec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawiozłam młodego na karate a męzuś po południu w pracy więc komputer mój!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- a ja tez robie sie na bóstwo by na chłopa lepiej działac bo zamierzam jutro (koniec@) do wyra z nim wskoczyc i 2 tygodnie nie wychodzic hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juzw piątek sliczna bedziesz,ja jeszcze 2 tyg bede na swoje odrosty patrzec;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja mam włosy średniej długości które pozostaja w ogromnym nieładzie po zimie,noszonych czapkach itp.postanowiłam je ściąc aby coś zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzę o wiośnie o tym żeby zdjąc te grube płaszczysko ,żeby była pogoda na długie spacery (które uwielbiam ).czuję się zmęczona zimą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mają juz dosc zimy;( u nas dzis pada snieg,nawałnice jest slisko,mrozno i wietrznie,cos okropnego, ja tez chcę wiosny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz jestem alez zmarzłam wrrr..snieg z deszczem i jeszcze ten mój kundel zamiast sikać i robic co trzeba latal i niuchał suki chyba szukał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tam ktoś ? ja zniknęłam tylko na chwilkę zjeśc .wracam a tu strasznie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM:D Ja chcę zrobić jutro tylko drożdże musze kupic bo dzisiaj zapomniałam o nich jak robiłam zakupy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak dalej będe się opychac to nie zmieszcze się w drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam przesadzasz:) ciekawe jak IZA i KROPKA? Jakos nic nie piszą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×