Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

ja chyba spac nie pójdę dopóki nie dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza i kropka miły opowiadac co i jak i co??? i i nico!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jesteście ?????????? Musiałam młodemu kolację zrobić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA I KROPKA- chyba chcą aby nas ciekawośc zjadała hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki juz jestem i tak strasznie się cieszę BIGmam że ci pizza smakowała. przyznam że troszkę się denerwowałam... już piszę co u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wszystko wskazuje na to że owulka była: jest płyn, pęcherzyk znikł, endometrium super! a jeśli chodzi o tempkę to powiedział że to jest jedna z oznak braku progesteronu i dostałam luteinę. Już byłam w aptece i jutro zaczynam. I wiecie co? Dokładnie potwierdził moje obawy: dokładnie jak pisała pola wcześniej: progesteron odpowiada za "środowisko" w którym ma się zagnieździć zarodek. Jeśli jest jego brak (nie że całkowity ale nie tyle ile powinno być) to zarodek się nie zagnieździ i już. Mam nowe nadzieje. Kazał mi zrobić test za 10 dni i wtedy jeśli test negat. to odstawić luteinę a jeśli pozyt. to brać nadal. pola - należą ci się przeprosiny - spojrzałam do wyników i miałam robiony nie progesteron ale PROLAKTYNĘ w 4 dc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zlecił mi badań na progesteron chyba żeby nie tracić czasu, wydaje mi się że wyszedł z założenia że zaszkodzić nie zaszkodzi a może pomóc. Przypuszczam że chodzi o to że gdyby się okazało że się udało w tym cyklu to żeby od razu brać ten progesteron bo jeśli miałby mnie posłać na badania to nie mogłabym go brać teraz i na pewno cykl byłby stracony jakby się okazało że to to, ale on jest pewny że to brak progesteronu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-__________$$$$$$ ____________$$$$ ____________$__$ ____________$__$ ____________$__$ ___________$___$ __________$_____$ _________$_______$ ________$_________$ _______$___________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$_____________$ ______$____________$ ______$____________.$ ___$$$$$$$$$_______.$ __$_________$______$ _$___________$_____$ $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$ to opijamy bo na 100% za 10 dzni będa IIkrechy:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA-czyli jak tempka nie wzrazta to tego progesteronu brak :o tak bo juz się troszkę pogubiłam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to jeszcze nam wiesci od IZY zostały hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gmatwam, mam nadzieję że zrozumiałyście, hahaha mAAm - to nie tak że chcę go zmienić. Nie, chodzi tylko o to, że on nie w każdy dzień przyjmuje. Ma dużo pacjentek i ciężko sie też wstrzelić. Ale to jest dowodem że jest dobry. Bo u nas tak ze wszystkimi lekarzami. Albo wybierasz "wygody" u jakiegoś konowała albo sie męczysz ale u specjalisty. Tak ich mało. mAAm - możesz mieć to samo co ja! Też ta tempka ci tak skacze. I też już się staracie tyle czasu. Przemyśl sprawę! A co do testów owulac. to wiecie co? On powiedział że to normalne że wychodzą przez 4-5 dni bo LH tak samo jak powoli rośnie to też po owulce tak samo powoli spada. Czyli że owulka jest gdzieś pośrodku, ale kazał sie też starać po owulce bo powiedział że 2-3 dni po owulce tez jest możliwość zajścia. hmmmmm to też do przemyślenia :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to krop.ka razem się luteinkujemy :) tak jak powiedział gin .nie zaszkodzi a może pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie tak, mAAm - jeśli tempka nie wzrasta to jest to jedna z oznak braku odpowiedniej ilości progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja słyszałam że po owulce to tylko max. do 24 godz. ale jak gin.tak mówi to do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, BIGmam - dzieki za powitanie w klubie hahaha. BIGmam - a wiesz że sie stosuje takie same kuracje luteiną jak środkami antykoncepcyjnymi? Że 3 m-ce się bierze a po 3 m-cach przerwa i staranka. Bo luteina jako leczenie hormonalne ma taki sam efekt jak podczas brania tabl. antykoncepc. Bo to mi też zaproponował. Jak chcę. Na razie wybrałam to, że po owulce. W każdym razie już się z nim umówiłam na następny monitoring za miesiąc hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa niby nic a jakie to wszystko skomplikowane :O Kropka ja jak dostanę @ to na 100% idę na monitorig bo juz to wczoraj postanowiłam :) dzisiaj mnie te cycki troche bolą i npompowane są ale obiaw to nie jest bo po 1 to za wczesnie :) mam tak też często przed @ więc spokojnie czekam na nią :) A co do tempki to 2 cykle temu mierzyłam i mi tempka rosła do 37,3 a w dniu @ nagle spadała do 36.4/36.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - dzięki za toast, ale na razie nie chcę się nastawiać, a raczej jakoś wydaje mi się że to tak łatwo nie pójdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka-super wiesci:):D tylko się cieszyc i działac:D tzn teraz to juz oczekiwac z nadzieją,że się udało:D A udało się na pewno:D:D nie mozna myslec inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM,KROPKA- wy siętak łobuzice nie rospychajcie w tym klubie zróbcie miejsce dla mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam się wcale mAAm wiem tylko tyle co mi lekarz powie. Jego też zaniepokoił ten brak skoku tempki. Stąd ten progesteron od razu. I wiecie co? Wcale mi ten Gynoflor nie pomógł. Już kupiłam wiesiołek i od nast. cyklu zaczynam :) BIGmam - jak ty zazywasz ten wiesiołek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, Izaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! Czekamy na wieści!!!!!!!!! Co u ciebie? Wszystko w porządku??!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesiołek brałam od 5 dc. do 12 ( podobno trzeba przerwac przed owulacja ) a potem od 16 dc.do 26 mam luteinę.wiesiołek brałam 2 tablety dwa razy dziennie a luteinę tez 2x2 po język (obrzydlistwo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie tylko że on mi kazał zrobić test za 10 dni - czy to nie za wcześnie?? No ale on jest lekarzem. Powiedziałam mu żeby sobie nie myślał, że jak mu się uda mi dziecko zmajstrować to mi będzie prowadził też ciążę więc niech się stara hahaha (no, nie że tak dokładnie mu to powiedziałam, hahaha, ale coś w tym sensie. dziewczynki! Ufffffffffffffffffffffffffff. jakby jakiś balonik pękł tak się czuję. Ide po piwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy mAAm .Pola bierze chyba duphaston więc tez witamy w klubie .ale mamy dopalacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×