Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm. tempkę przed owulką miałam 35,8-35,9. potem skoczyła ładnie na 36.2 (wtedy test ow. wyszedł pozyt.) a potem spadła na 35,7 (test znów pozyt.) i na koniec sie podniosła na 36.2 (znów test pozyt.) i tak już drugi dzień. Czyli jakby się waha, nie ma wyraźnego skoku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam ma rację. Pewnie dzidziuś wyczuwa napięcie :-) Wszystko na pewno będzie ok! Kurczę BIGmam, ty jeszcze tydzień i już będziesz wiedziała!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana tempka dosyć wysoko, widzę że coraz wyżej, (wcale nie musi wynosic np. 37,00) , myślę że owulka była kilka dni temu gdy tempka była najniżej, czyli 21 marca. Tempka po owulce nie musi od razu być bardzo wysoka, moze wzrastać powoli a nawet lekko opadać. MAAm spokojnie -wszystko jest ok. krop.ka - trzymam kciuki! Wszystko ok z Twoim cyklem. Twój organizm to nie zegarek i tempka od razu nie musi wynosić 37,00. ja Ci powiem że nigdy takiej tempki nie miałam. Będąc w ciąży moja tempka wynosiła czasem 36.6. także głowa do góry :) Iza - ja też obstawiam u Ciebie chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mówił mi gin. to za tą podniesioną temp. po owulacji odpowiada progesteron .krop.ka moze trzeba jakieś badania zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli do soboty nie zacznie się brązowy śluz (bo zawsze tak to się zaczynało) to czekam do 1 kwietnia i testuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- my cię normalnie ozłocimy z KROPKĄ i do uczelni cię jakiejś zgłosimy abys już dostała magistra od tempki ty nasz EKSPERCIE kochany❤️ skoro wyglada że u mnie była owulka 21 .03 to myślicie że jest szansa jak o 9.00 było 36.2 a o 11.00 przytulanko ??? KROPKA- widzisz Evika rozwiała nasze wątpliwosci :) BIGMAM- kochana skoro czujesz się inaczej to mi sie wydaje że to nie po luteinie tylko że w twoim ciele panuje magia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- NIEZACZNIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tylko 1.04 napisz nam prawde i nie nabieraj bo moje nerwy tego nie przeżyją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja jeszcze wczoraj gadałam z mężem nim usnełam hihii:) rozmawialiśmy o naszych znajomych któży sie starali o dzidzie 2 lata i którym sex zbrzydł i stał się tylko czynem nakazanym że tu i teraz o tej godzinie nogi w górę itd... Powiedział że chciał by aby to była chciana wpatka niespodzianka dla nas że sie udało :) aby to była dzidzia z miłosci a nie juz teraz taka, pozycja a może lepiej taka :) Ja tez bym tak chciała ale wydaje mi się że my kobiety tak chyba nie potrafimy myśleć....:O i coraz częsciej łapię sie na tym że myślę czy była owulka a może sobie szyjke sprawdze czy tempke :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jeśli było tak jak piszesz z tym przytulaniem w sobotę to kiedy testujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka dzisiaj wieczorem robię pizze według Twojego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko-dzięki jeszcze raz za wsparcie!! BIGmam - robiłam badania w 4 dc i wyszły ok (progesteron też). I teraz monitoring. Nic, tylko czekać na wyrok gina :-) ale jak Eviczka tak podniesie na duchu to z większym optymizmem będe czekać :-) Nawet słoneczko gdzieś tam się przebija. Niestety ma padac jeszcze dzisiaj, pokazują BIGmam trzymam kciuki mocno mocno!! mAAm - to nie masz się czym przejmować że wczoraj zasnęłaś :-D Ja tam podczas przytulanek raczej się poddaję chwili, nie myslę a przynajmniej tak mi się wydaje :-D. Za Ciebie tez mocno trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, mam ogomną nadzieję że Tobie tez tak posmakuje jak mi!! no i nie tylko mi, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM-I to jest dobre pytanie :D:D:D:D:D nie mam zielonego pojęcia :o:o:o:o:o Bo pisałam juz że ten cykl był krótki bo zawsze miałam co 32 dni a od paru miesiecy 34 dc i tu nagle teraz pojawił sie po 26dc :O więc sama nie wiem kiedy????:o Bo i ta tempka szaleje u mnie:O: 20.03 -36.4(9.oo) 21.03-36.2(9.oo)->37.4(o23.oo) ->były obolałe piersi a o 11.oo było przytulanko 22.03-36.9(9.oo) 23.03-36.4 (6.05) -> 36.9(11.oo) 24.03-36.5,5(8.10) Więc sama widzisz ja się apsolutnie nie nastawiam choć bardzo bym chciała nie ukrywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- a ja jutro robię :) bo dzisiaj drożdze muszę kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- spokojnie wirtualnie cie nie zabijemy hihihih:D bo kto by rękę na ciężarną podnosił :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa ,pa buziaków 102 👄 uciekam z młodym do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, świetne to było! Pa mAAm! Widzę że doły odeszły w ciemny kąt i wróciła nasza mAAm! Super! Bardzo się cieszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej laseczki:):D Ja jestemod rana tzn 9 30 ae mi tu faceci nie dali poklikac le teraz jestem sama w domu wiec sobie usiadłam:) Ale ruch na naszym topiku- napięcie sięga zenitu:) mAAm,Bigmam, kropka- idziecie łeb w łeb i pwnie tego samego nie bedziecie testowac i liczę na 3 x po 2kreseczki na tesciorkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pola to raczej mAAm i BIGmam idą łeb w łeb ja dopiero po starankach, a że mam dłuższe cykle ostatnio, więc myślę że będę na samym końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up, miało byc "tego samego dnia bedziecie testowac" o tak miało byc:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ale się Was naczytałam...he.Tak miałam znieczulenie ale co z tego jak teraz jestem nie do życia.Mam apap pani w aptece powiedziała że mogę wziąść ale ja mam obawy i cierpie.A dopisuje się z powrotem do NK bo teraz już wiedzą a wcześniej nie chciałam ryzykować.Także proszę o ponowne przyjęcie do Waszej klasy.A ja tu na Topiku jestem codziennie tak was sobie podczytuje.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka, pisaas ze oznaczałas progesteron w 3-4 dc. Progesteron oznacza sie 7-8 dni po owulacji. Norma wtedy to >=10 ng/ml.Swiadczy o prawidłowej czynnosci ciałka żółtego,ktore powstaje z pęcherzyka Graffa po uwolnieni kom. jajowej. To własnie ciałko żółte produkuje ten progesteron . Czyli,jesli oznaczałas w 3-4 dc to ciałka żóltego wtedy jeszcze nie ma tylko są wzrastające pęcherzyki. Potem jesli dojdzie do zapłodnienia ciałko żółte przekształca się w ciążowe i ono produkuje progesteron.I wtedy jego ilosc rosnie bo w 1 trymestrze ciąży norma jest od 9,3ng/ml do 33 ng/ml. Jesli nie dojdzie do zapłodnienia poziom progesteronu spada prawie do zera. Postanowiłam ci napisac poniewaz lepiej bys znała poziom progestronu w fazie lutealnej-wtedy to ma jakis sens.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,jesli poziom progesteronu w fazie lutealnej czyli oznaczany te 7-8 dni po owulce jest nizszy lub równy 3 ng/ml znaczy ,że owulacji nie było(tak przynajmnej piszą w książkach) Ja oznaczałam jakies 9-10 dni po owuacji bo pracowalam akurat w 6-8 po owulce, moj wynik to 7,24. Trochę niski ale w normie sie miesci.Od 16 do 25 dc biorę duphaston. Myslę o przerzuceniu sie a luteinę moze tocos pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystkie uciekłyscie:(. Gotuję gulaszową więc pedze zamieszac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - niewykluczone że lekarz mi dzisiaj zleci kolejne badania. na razie robiłam te. ale do końca ani ja nie wiem ani on nie będzie wiedział kiedy dokładnie miałam (jesli miałam wogóle) owulkę. Ostatni raz byłam u niego w piatek i wtedy jeszcze nie było. Czyli między piatkiem a wtorkiem - to trudno sie wstrzelić w ten 7-8 dzień. Ale może to jest jakaś \"średnia\". W każdym razie mówił cos o luteinie że mi chyba da, no ale z tego całego monitoringu jakby wynika że mam kłopoty z 1-wszą fazą a nie drugą. Że to 1-wsza mi się wydłuża. Zamiast mieć owulki około 14 dc to mam koło 19. a potem mniej więcej 14 dni i @. Więc druga jakby ok. I dzięki bardzo za wyjasnienia. nie pamiętam jakie badania mi konkretnie zlecił miedzy 3-5 dc ale progesteron tez tam był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam, że chol... się boję bo sprawdziłam, że poprzednio byłam u niego kilka dni po owulce i on nic nie widział. Tzn. nie widział żeby była owulka w zeszłym tyg. - nie widział tego płynu. Tylko nie wiem ile czasu ten płyn jest widoczny po owulce. Boję się że dzisiaj będzie to samo. Wtedy się nie przejęłam bo byłam na 200% pewna że miewam owulki. Że po prostu to normalne że po takim czasie on już nie umie tego stwierdzić. Testy ow. wychodziły pozyt., bolało mnie bardzo - myślałam że to wszystko wskazuje na owulki. a teraz juz wiem że to nic nie znaczy, i do tego ta tempka... już zaczynam panikować i się zastanawiać co może być powodem że pęcherzyk rośnie ślicznie i potem nie pęka. Zaniedługo się dowiem, dobrze że to już dzisiaj do niego idę bo sama sie wykańczam tymi złymi myślami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj kobitki:D Ja byłam jeszcze na zakupkach w tesco:oi umknełam w porę snieżycy :) Więc ja czuje sie ok jajnik nie boli już wcale biust lekkonapompowany ale mam tak zawsze przed @ więc spokojnie :) KROPKA- może ty do innego lekarza skocz na ten monitoring:o Jak tego nie jestes pewna :o Zawsze co 2 głowy to nie 1 :) Ale ja wierzę że owulka była!!!! POLA-gulaszowa ..mhy......mniam :) Ja mam dzisiaj szczawiową z jajcami :) A na drugie pieczone dzwonki z łososia, młode ziemniaczki z koperkiem i sałatkę z lisci szpinaku i jeszcze sos serowo czosnkowy do rybki :) IHIHIIIIHIale napisałam dzwonka i jajca hihihi:D sorki ale tak mi się to jakoś z siurkiem skojarzyło :) NUSKA- witaj ponownie w naszej klasie !!!!!!! ❤️UWAGA!!UWAGA!!MONITORING JEST REFUNDOWANY!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już uciekam do gin...kropka to my dzisiaj obie na przegląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×