Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

witaj krop.ka ! Evika dzięki za odpowiedz .bo mnie ten brzuch tak jakoś dziwnie ciągnie to w dół to w bok.ale nie nastawiam się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znów czuję napięcie w dole brzucha. I nie umiem siedzieć, spodnie jakby za ciasne. Dziwne to wszystko jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - ale inaczej niż zwykle? Bo pisałaś kiedyś że zawsze Cię brzuch boli od owulki do samej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam dokładnie tak samo jak evika - zanim zrobiłam test nie miała zupełnie żadnych objawów, ale moja koleżanka czuła od razu że się udało (starali się jakieś 3 cykle o drugą dzidzię). Mówi że brzuch jej się od razu "powiększył", piersi i wogóle zanim zrobiła test to wiedziała, że test dla niej był tylko potwierdzeniem. Tak że myślę że co kobieta to inne objawy. :-) Trzymam mocno kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka teraz nie boli tylko ciągnie tak jakby ktos wziął skóre naciągał i czasem ciągnie mnie w pachwinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki kobietki za to aby się udało :) Musi się udać! Bociany już do nas lecą i nie ma innej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie wiem co to za ból, ale mam nadzieje że coś u Ciebie zwiastuje!! Ja mam ogromny kamień na dole dzisiaj, ledwo siedzę, to na jednym półdup.. to na drugim :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam nie nastawiam sie .zbyt wiele juz było cykli kiedy byłam niemal pewna że sie udało a potem ogromne rozczarowanie.z kazdym cyklem jestem madrzejsza powoli łapię co i jak i kiedy sie dzieje więc kiedys napewno sie uda i pewnie bedzie to w najmniej spodziewanym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z jednej strony się staram nie nastawiać a z drugiej az sie trzęsę, hahaha. Ale tak jak Ty też nie trace nadziei i myślę sobie że przecież kiedyś musi się udać!! :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej :Dkobitki:D To ja się odrazu bez bicia przyznaję że wczoraj dałam plamę :O .........ał...ała...ał,ał......nie tak mocno.....ałłłłałlłłła..................... Wczoraj jak mnie mężus od kompa dodciagnoł i poszedł się myć a ja.. ......no....własnie.....zasnełam...............:O........ał...ałałała...... Dzisiaj cycki mam lekko nabrzmiałe ale nie bolą jajnik z prawej strony delikatnusio cmi czasem , o 8.oo obudzil mnie budzik i poczekałam z 10 minut ( cały czas leżałm w pół snie) jak chłopina poleci się myć i chwyciłam ciabas termometr:) dalej leżąc :) Jak EVIKA nakazała:D i tempka wzrosła ale malutko bo ter.pokazał 36.5,5 i co ja mam teraz myśleć o tym pani ekspert EVICZKO pisz:) Dzisiaj mam 23 dc:O i albo @ bedzie 26,Albo @ 4 :O Ale mam jakies takie przeczucie że wogle owulki nie było:o IZA- normalnie aż zzera mnie ciekawość kogo nosisz pod serduchem :) mam takie przeczucie że chyba chłopczyka;)Napisz koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KROPKA- a ty o której dzisiaj do gina???Tez odrazu chłopa przegoń i pisz jak było:) BIGMAM- oj kochana chyba 1 kwietnia bedzie imprezka na topiku bo będziemy twoje II krechy opijać:) KISA- własnie chwal się jak łazieneczka wygląda:) EVIKA- czekam na twoją opinię z niecierpliwością bo wydaje mi się że jak na czas po owulce to chyba za mało mi tempka wzrosła no nie???I marsz mi do lekarza !!!!i zdróweczka❤️ NUŚKA- odzywaj się częsciej do nas:) POLA- a ty śpisz czy w pracy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm masz ten sam problem co ja z ta tempką. U mnie wszelkie zwiastuny na ziemi i niebie mówiły że owulka będzie/jest/była a tempka stoi w miejscu.... Dlatego tak niecierpliwie czekam na tą sadną dla mnie wizytę. Ide po pracy i tam się siedzi i czeka na swoją kolej, czasem jest dużo babek, więc w domu pewnie będe wieczorkiem dopiero. Chyba sie załamię jak on mi powie że nic z tego... że owulki nie było.... wolę nie mysleć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas śnieg pada. ale ponoć wiosna już blisko, blisko coraz bliżej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UFFFFFFFFFFFFF bo juz myślałam że jak ja jestem to wy zmykacie hiiiiiihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie snieg sypał rano :o a teraz się słonko przebija :) KROPKA- nie przejmuj się zbytnio jak ci powie że nic z tego z tego co pamiętam Evice tez tak powiedział i okazało się że ona własnie zaszła w tym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- wydaje mi się że te ciągnięcie to może dzidzia się usadawia i robi sobie miejsce bo tepke masz obiecującą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze i 240 moja :) EVIKA- gdzie jestes czekam na twoją opinię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ maleństwo dzisiaj szaleję ...powiem Wam, że już nie pamiętałam tego uczucia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - jesteś kochana, ale mi nie chodzi tyle o zajście ale o to czy ze mną jest wszystko ok, czy była owulka, czy się kiedys wogóle uda. Bo dlaczego ta tempka skoro do tej pory była taka jak powinna być teraz wcale nie chce podskoczyć? Może coś tam jest nie tak we mnie i dlatego nie umiem zajść. Może nawet owulka jest ale coś jest nie w porządku po niej? Tzn. nie ma \"środowiska\" do zagnieżdżenia się jajeczka. Dlatego staram się nie mysleć :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- bo może przeżywa że go dzisiaj będzie lekarz prześwietlał USG:) I teraz szaleje ,a jak będzie badał to będzie spał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tylko niech się na cały świat pupką nie wypina bo dalej nie będziemy wiedziały kogo iza nosi pod serduszkiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- mnie dokładnie takie myśli nachodzą co do mojej osoby:o A jaką masz tempkę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- jak IZY maluszek się pupką wypnie to i tak będziemy wiedzieć bo albo jajka beda wisieć albo nie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z doskoku bo mąż do pracy sie szykuje więc trzeba obiadek zrobic.mAAm nie wiem co mi jest ale jest jakos inaczej.to tez może byc za sprawa luteiny którą biorę już drugi cykl ( od 16 do 26 dnia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×