Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kropka jeszcze chwilke i Ty zostaniesz naszym ekspertem od temperaturki ;) ale poważnie to dobrze, że podchodzisz profesjonalnie do tego :) Rany jak nie lubię poniedziałków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja już mam prawie wszystko dla maluszka, zostały mi tylko jakieś przybory kosmetyczne. Nie mam tylko dla siebie koszul do karmienia ale pewnie niebawem już je kupię, a tak poza tym to wszystko już mam :) Wózeczek kupiłam używany, jednak wygląda jak nowiusieńki i jest bardzo ładny :) Ubranek też już mam bardzo dużo, tak więc czuję się bezpiecznie :) krop.ka - żadnych mi tu 37 stopni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czy Ty widzisz gdzieś na moim zaciążonym wykresie od dnia owulacji do dnia spodziewanej @ tempkę 37 stopni????? http://28dni.pl/Evika777/wykresy/2008-08-19 Także sama widzisz, że to nie prawda, to zależy od organizmu i nie dołuj się kochana, bo wcale 37 stopni nie musi być aby jajeczko zagnieździło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - ja zawsze mierzyłam tempkę w pochwie, zaraz po przebudzeniu. Nie wiem jak to jest z mierzeniem tempki pod pachą czy w ustach, wiem że jest jakaś różnica, że tempka jest wtedy albo niższa, albo wyższa ale o ile to niestety nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Evika w zasadzie jestesmy przygotowane obie :) Ale jeszcze nie jedziemy rodzic?? :P Nie nie czekamy cierpliwie. Ide jeszczew tym tygodniu do fryzjera zeby mi włosy farbną i kosmetyczke musze nawiedzic, bo do nog nie dosięgam :P Siostra w przyszłym tygodniu przylatuje , trzeba jakosik wygladac, zeby sie dziewcze nie przeraziło starszej cięzarnej siostry hehhehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos tempki, ja tez mierzyłam zawsze w pochwie. A dla odmiany moja temperatura teraz to 36,1 kurcze czy ja żyję wogóle???? Chyba slaba jestem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - kochana a ja idę właśnie w następnym tygodniu do fryzjera na balejaż, żeby chociaż jakoś na Święta wyglądać. A czuję się teraz i wyglądam jak słonica więc mam nadzieję że fryzjer poprawi mi humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóz to własnie Evika humor humor najwazniejszy, dlatego dobrze robimy:) Kurcze musze do apteki skoczyc , bo mi sie Prenatal DHA konczy a nie chce mi sie. Skoczy któras Kisuni:D ??? :P Chyba zdrowieję bo mi wali.... cos dzisiaj:) Evika wiesz co wczoraj przymierzyłam wszystkie moje płaszczyki w domu , te wiosenne i w zaden nie właze. Kurka w czym ja mam chodzic???? Chyba na jakies szmaty musze skoczyc zeby na niecałe 2 miesiace cos kupic. Na Świeta trzeba jakos wygladac nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie w końcu świeta zmobilizują i idę do fryzjera hmm chyba w środę ... Mam dzisiaj iść na zakupy z córcią bo buty ale jakoś zimno i mokro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - ja mam ten sam problem. W nic się nie mieszczę :( Ja w tamtym tygodniu odwiedziłam u nas kilka takich sklepików z odzieżą używaną i pomyślałam sobie że dobrze by było kupić jakąś wiosenną kurteczkę, jednak nic nie znalazłam fajnego :( Kurtkę zimową zapinam normalnie na wdechu, ciasno mi w niej jak nie wiem co :( Wyglądam jak słoń!!! O swoim płaszczyku wiosennym to mogę narazie zapomnieć, ma rozmiar 36, więc nawet go nie przymierzam żeby nie popaść w depresję :( Nie wiem w czym ja będę chodzić :( A szkoda mi kasy na 7 tygodni. O rety!!!!!!!! To już tylko 7 tygodni????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa - ja ci mogę skoczyć po tableteczki :-) Wyrwij się na zakupki to też ci humorek poprawią. czytałam że te dzisiejsze farby tak nie szkodza jak kiedyś a macie rację: humorek najwazniejszy :-) Eviczko - dzięki ci po raz kolejny za pomoc i wsparcie - wykresik bomba :-) od nast. cyklu biore wiesiołek, hihi. wiesz co, ja używam testów ow. Hydrex. Te Acon sa droższe i sie zastanawiam czy nie są lepsze? Jak się je stosuje? Dokładne są? Napisz mi o nich coś więcej bardzo Cię proszę i z góry dziękuję! Iza - no staram się mysleć pozytywnie i nie mydlić sobie oczu :-)) Widzę jak na dłoni że nie wszystko jest takie jak powinno być - tylko mam nadzieję że jednak do wyleczenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O BOŻE!!!!!!!!!!! Na majówkach już jedna urodziła!!! Ja lecę po pracy po koszule, nie będę latać z gołym tyłkiem po porodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki dotrwacie do terminu porodu i już! Spokój mi tu! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - główka do góry, sama widzisz że nie trzeb mieć wysokiej tempki aby się udało. To jest indywidualna sprawa każdego organizmu. Ja z reguły mam niskie tempki więc nie było mowy o jakiś 37 stopniach. Widzę z tego co piszesz, że Twoje tempki też są na podobnym poziomie. Testy ACON - dla mnie były super, to były testy strumieniowe. Ja nalewałam do specjalnego pojemniczka mocz i potem do pewnej wysokości - zaznaczone na teście - zanurzałam paseczek w moczu i zaraz wyskakiwały kreseczki Też kilka dni z rzędu wykazywały u mnie owulkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika koniecznie leć na zakupy :) Jak dobrze, że medycyna pozwala ratować takie maleństwa :) Nie chciałam Was denerwować ale czytalam rano, ze jedna z dziewczyn stracila dziecko z maja...brak słów ile cierpienia i bólu...a człowiek przejmuję się głupstwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej.... straszne...... Eviczko - wracając do testów to one tez wychodzą na 24-36 godz. pozyt.? czy sa jakos "bardziej dokładne"? Im jeśli te dwa paski są jednakowe lub drugi ciemniejszy to wtedy jest pozyt.? I tez należy się powstrzymać od picia na 2 godz. przed testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja tez czytałam ze na majówkach jedna stracila dzieciątko. Zreszta cały czas wiernie czytam majówki chociaz sie tam w ogóle nie udzielam. Przykre to strasznie:( Evika moje płaszcze tez niestty maja rozmiar 36 , ale naiwnie wieryzłam ze moze wleze w ktorys. Naprawde naiwna byłam. Evika ja mam 3 koszule , takze jak nie zdazysz to moge Ci pozyczyc:d. Nie panikujmy :) Krop.ka ja chodze do fryzjera z własna farbą bez amoniaku, taką pozwolił mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja śledzę ten topik z majówek, ponieważ sama mam nadzieję zostanę majówką; Też czytałam o tej dziewczynie, która straciła swoje maleństwo, to bardzo smutne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka -te testy ACON też wychodzą pozytywne kilka dni z rzędu. Też jest adnotacja, żeby za dużo nie pić przed zrobieniem testu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIsa - nic z tego, pozostaje nam chodzić w workach jeszcze przez jakieś 2 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika masz jakies rozstępy? Ja dzięki Bogu narzie nic , ale skóre mam suchą niemiłosiernie. Musze duzo kremu albo oliwki nakładac po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nic się nie martwcie z tego co słyszałam, to nie ma być wiosny tylko od razu latom więc płaszcze nie będą wcale potrzebne tylko ew. jakiś sweterek :-) Eviczko - to te testy chyba to samo jest ten Acon i Hydrex. Nie widzę różnicy. Może w nast. cyklu kupię Acon dla porównania. Jakie to straszne stracić dzieciątko juz po takim czasie, już takie duże, \"namacalne\" nie wiem jak to określić o czym myślę. Zdawałoby się że teraz już z górki..... O rany nawet wolę nie mysleć, brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa - mam niestety pojedyńcze rozstępy na brzuchu :( :( :( :( Z córcią też mi zrobiły się na sam koniec :( :( :( Trochę mnie to martwi :( :( Jak ja będę w lato spacerować po plaży?? :( Smaruję się oliwką ale niestety, one tam są :( :( Widziałam w lusterku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krop.ka- myślę że te testy są podobne i jakościowo i jeśli chodzi o ich dokładność to myślę że są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika takie pojedyncze to luz. Poźniej wszystko zniknie i bedziemy znowu laski 🌼 !!! Ja tylko czasem mysle ile mnie bedziedzie kosztowac powrót do dawnej figury. Znowu basenik i aero:D Zeby tylko sił i cczasu starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kisa. Ja mam taki bębenek z przodu że czasem łapię doła czy kiedykolwiek jeszcze odzyskam dawną sylwetkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze odzyskasz Evika. Damy rade. Inne daja to co my nie damy. Głowa do góry!. Zreszta teraz najwazniejsze donosic i szczesliwie urodzic , a poźniej bedziemy sie wspierac w odchudzaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację kisa - najpierw starajmy się donosić i szczęśliwie urodzić a potem dopiero wprowadzimy w życie dietki, ćwiczenia i te sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ciężarówki i nieciężąrówki jeszcze a może już;);) Nie biadolic mi tu o rozstępach i brzuszkach bo dla chcącego nic trudnego i po porodzie kilka brzuszków dziennie ale systemaycznie , basenik, balsamiki, dietka bogata w białko,warzywa i owoce i będą piękne,płaskie,umięśnione brzuszki:):):):D!! Główki do gory dziewczyny,jestescie szczupłe,młode,piękne i dalej takie bedziecie a macierzynstwo sprawia ze kobieta staje sie w oczach kochaneo mezczyzny jeszcze piękniejsza:):):):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pola. widzę że humorek dopisuje,. to super. mnie okropnie cieszy ta wiosenka chociaż u nas wiosennie na pewno jeszcze nie jest, ale juz tak kraczą że myslę lada dzień i przyjdzie :-) dziewczynki! jestem pewna że szybciutko zgubicie te nadmierne kg no i dzidzie swoje \"wyssą\" hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×