Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

BIGMAM- no prosze ....:o jak by miał słabe to jak ty byś syna zrobiła co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej zawsze warto zbadać ślubnego bo sama osobiście znam przypadek że mieli dzieciątko 7-letnie znajomi moi i nie wychodziło nie wychodziło, zbadali mężusia i sie okaząło że u niego ciaaaaaaaańko z tymi kijankami. Więc ja też o tym myślę (żeby moujego posłać, juz raz był to weteran, hehe) BIGmam-czy mozna dostać @ podczas brania luteiny? chyba nie raczej, co? mAAm - dopóki nie ma @ to nie kracz!! ale mi niedobrze po tym kebabie, na żoładku mi ciężkoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka ja w poprzednim miesiącu dostałam tego samego dnia co brałam rano luteinę więc chyba @ na to nie zwraca uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zmykam bo syn wrócił ze szkoły i woła obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, dzieki za odp. bo ja się własnie czuję na @. a w sumie nie powinnam bo dopiero ~9 dzień po owulce. no nic, ale mi się pić teraz chce! papa dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi zmiana czasu na dobre chyba nie wyszła,bo jestem spiaca na max,przespałam pol dnia i praktycznie dopiero teraz się budzę do życia,ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASTA Z ŻÓŁTEGO SERA (REWELACJA! - ala sałatka): 1/2 kg żółtego sera majonez (słoik) ok. 1,5 ząbki czosnku pomidory Scieramy ser na tarce z małymi otworkami (małe paseczki), dodajemy majonez, czosnek posiekany i mieszamy. Układamy kopiec na środku talerza okrągłego a dookoła układamy plasterki pomidorów. Pomidory solimy, pieprzymy i posypujemy cebulką! Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA Z MAKARONEM: 1,5 szkl makaronu małe muszelki - ugotować wg przepisu 5 lub 6 ogórków konserwowych - pokroić na kostkę 1 puszka kukurydzy - odcedzić 60 dag piersi z kurczaka - ugotować i pokroić w kosteczkę Mieszamy i na koniec dodajemy: sól, pieprz, curry, majonez Curry jest b. ważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURCZAK NA SŁODKO: Gotujemy piersi z kurczaka (~2kg - ja daję troszkę mniej) z włoszczyzną lub kostką rosołową. Pokroić w kostkę. Dodać 6-8 łyżek pokrojonych pieczarek 8 łyżek pokrojonych ogórków konserwowych sypnąć trochę rozmoczonych rodzynek posłodzić, posolić dodać chrzan (ok. 4 łyżki - uwaga czy nie jest bardzo ostry!) majonez i wymieszać. PYCHOTKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAŁATKA ZIEMNIACZANA Z MATJASAMI max 5 ziemniaków 1/2 kg marynowanych matjasów 3 jajka cebulka Matjasy obmywamy lekko pod bieżącą wodą, kroimy w paski (ale nie takie cieniutkie) ziemniaki gotujemy w mundurkach, obieramy i kroimy w kostkę jajka gotujemy na twardo - kroimy cebulkę też kroimy w kostkę Wszystko mieszamy i NIE solimy! Na koniec dodajemy sos: majonez+śmietana. Sałatka musi troszkę poleżeć żeby się przegryzła. MNIAM MNIAM - JAK KTOŚ LUBI ŚLEDZIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ostatnia na dziś: GYROS: przyprawa Gyros 2 piersi z kurczaka 5-6 sztuk ogórków konserwowych 1 puszka kukurydzy ketchup łagodny 2 średnie cebule majonez 1 szt. kapusty pekińskiej Piersi pokroić w kostkę, posypać przyprawą Gyros, usmażyć. Przełożyć do salaterki. I układamy warstwami: Ciepłego kurczaka posypać pokrojoną cebulką i posmarowac ketchupem łagodnym. Wyłożyć na to pokrojone ogórki, kukurydzę, posmarować majonezem a na koniec wsypać pokrojoną kapustę. Na koniec wszystko ładnie i dokładnie wymieszać. TEŻ REWELACJA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mam dość tego pisania, BIGmam myślę że coś wybierzesz pod siebie :-)) pola - ja też jakaś rozbita jestem, rano nie umiem wstać :-o mAAm kochana i jak u Ciebie? Zaciskam mocno kciuki!! Nikogo naprawdę nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej nikogo nie ma to zmiatam i ja. dobranoc kochane! ps. a mnie cały czas brzuch pobolewa na @......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka no rewelacja:):) dzięki wielkie za przepisiki, moja wyobraznia mi podpowiada ze to pychotki są:D mniam mniam:)Ja na pewno skorzystam:)moze juz w sobotę:) Dopiero skonczyłam prasowac bo rano spac poszlam a sterta została...:PJutro nareszcie wraca moj narciarz i cieszę sie :)po pierwsze stesknilam sie bardzo,po drugie młody sobie mnie tak urabia ze to sie moze zle skonczyc..;);) Dobranoc kochane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- 👄 super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wklej na NK:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ja byłam z młodym dzisiaj u dentysty i był taki dzielny ż eznieczulenia nie chcciała :) i było plombowanko :D A co do mnie to pojawiło się lekkie plamionko ale tyciuńkie teraz wkłatka jest czysta ale to znak że mi się na całego rozkręca :) a potem tak dla pewnosci że wszystko jest ok zrobie cytologie i monitoring jak będzie trzeba to jeszcze raz hormonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze wierszyk i uciekam lulu :D Przepis Na Dziecko !! :: 2 jaja 4 Kolana Ucierać do rana Az powstanie piana , A potem odstawić na 9 Miesięcy i kupic wózek Dziecięcy .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Kropka dzięki za przepisy :) Właśnie dziewczyny piszczcie co gotujecie na świeta bo już tuż tuż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! dzisiaj śliczne słoneczko ale na razie zimno strasznie brrrr. szron za oknem, koło zera. To sa moje najpyszniejsze sałatki, mam nadzieję że będą smakowały jakby co to pytajcie bo nie wiem czy czytelnie je napisałam :-)) my zawsze na świeta wielkanocne mamy tradycyjnie to samo: sosik do jajec, babka, mazurek, barszcz lub żurek, wędlinka, jakas sałatka i chyba tyle, nic specjalnego, ale może jak napiszecie jakiś fajny przpisik to wcielę w życie :-) mAAm - masz bardzo dzielnego synka! kurczę ja z moim jeszcze nie byłam u dentysty ale powiem Wam, że się strasznie stresuję, bo jak się od początku zrazi, to potem zawsze będzie walka żeby usiadł a on ostatnio często chorował, miał tą operację, zastrzyli, wenflony, testy alerg (gdzie nakłuwają) i teraz jak widzi kitel to panika... mAAm pisz co tam, bo cały czas jeszcze trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj 27 dc, piersi bardzo bolą, ale nie sutki tylko dookoła, nabrzmiałe - czyli normalny typowy objaw na @ no i nadal ból dokładnie jak na @. Acha! No i tempka 36,4! jupi jupi jupi! dzięki dziewczynki za pocieszenie wczoraj, chybabym się załamała bez was! druga faza chyba jest ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka my idziemy na swięta do teściów i do rodziców ale jedzonko w domu tez musi być :) Napewno bigos, galareta z drobiu i marynowane jajka :) Mąż już zamarynował :) Fajny smak mają takie z zalewy octowej. No i jakaś sałatka by się przydała :) jajka faszerowane mniam mnia bardzo lubię :) Karkówkę upieczemy pewnie w musztardzie francuskiej tez polecam bo pyszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uwielbiam karczek ale robię inaczej, ale tez pycha! jajka faszerowane - własnie! mozna się pobawić. jajcarskie święta, hihi cięzko mi dzisiaj na żołądku, musiałam się wczoraj czymś podtruć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak! hahaha no właśnie: gdzie reszta laseczek?? iza - jak sie czujesz?? wszystko ok? już się przestawiłaś na czas letni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×