Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kurcze apropos ssania. Mi juz cały czas leci jakies mleczko , a raczej siara przynajmniej tak to wyglada. Jeszcze przyjdzie mi wkładki laktacyjne w ciązy nosic , no nie.... Pola witaj. Ty to fajna babka jestes, alez mnie pocieszyłas i nastawiłas pozytywnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Po-la, och jak miło Cię posłuchać :) Kochana jesteś:) U mnie wiosny jeszcze nie widać, pochmurno, wietrznie i zimno, może jest z 6 stopni na plusie :( Kisa - u mnie raczej narazie nic nie leci, tylko jak pocisnę to troszkę :) A tak, narazie mam spokój :) A wkładki laktacyjne? Wiem że wiele kobiet nosi je już w ciąży także nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,super ze mogę wlac wam w serduszka więcej optymizmu:D bardzo mnie to cieszy:) Ja do fryzjerki idę we wtorek za tydzien:) widze ze tu na topiku na swieta wszystkie pikne i wiosenne bedą:) Hi ja moge jeszcze ze sztucznego sloneczka skorzystac i lezę dzis na 6 min. Byłam juz 2 x po 6 min i juz widac:)nie jestem tak trupio blada i czuje sie lepiej:) Po jutrze wraca moj chłoptas, trza wglądac:)solarium,pazury musze zrobic, pilling,maskę, rower ze2 godziny dzis i w srode o razu do wyra fasolinę machac hihihi. Zartuję laseczki, niema go trzeci dzien a ja tęsknię i zdaję sobie sprawę jak ja go bardzo kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, pola, jesteście ze sobą bardzo blisko, to widać :-) nic tylko pozazdrościć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to u mnie tez będzie dupa :o bo dzisiaj tempka spadła do 36.5 i na termometrze był leciutko za różowiony śluz więc spokojnie 4.04 .mnie nawiedzi :o więc w kwietniu działamy :D kobitki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, smutno mi się robi coraz bardziej :-((. ale może nie wszystko stracone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, w tajemnicy wam powiem że mam ostatnio straaaaaaaaszna ochotę na seks. jak nigdy. cały czas normalnie. szok. juz nie pamiętam kiedy tak miałam. tylko dlaczego nie mam az takiej wtedy co powinnam, hahaha. Jakby mój mąż tu był to bym go zaraz gdzieś zaciągnęła w ciemny kąt, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ta luteina na mnie tak działa, hmmmmm. Ale nie mozna powiedzieć że jest to skutek "uboczny" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem doczytałam was szybciorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA< KISA- e tam pitolicie :p waga wam szypciorkiem spadnie po ciazy i piekne lilijki bedziecie :) I moze nawet sie na 3 skusicie :D Co do KAWY W CIĄŻY to ja piłam 1 filiżankę capuczino z magnezem w błekitnym opakowaniu wiem że mogłam bo mi gin pozwalała Teraz tez pije kawke ('''''''')o więc wirtualnie wysyłam wam kofeinke Mamusie :D KROPKA- ja robiłam z 4 miesiace temu testy ACORN faktycznie były wygodne koszt to albo 35,38 zł za 5 sztuk ale jak widać ja owulke przegapiłam :oKotek ja myślę że ciebie to juz ten gin nie wypuści i jak sie nie udało to na 100% uda się w kwietniu :D Ale ja liczę że się udało :) BIGMAM- jeszcze nie ma to nie lamentujemy :D POLA- ty kochana dobra duszyczko potrzebowałam dzisiaj pocieszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku powiem wam że mnie tak głowa dzisiaj boli że szok :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- głowa do gory:):):) jak nie teraz to nastepnym razem sie uda nie ma sie co martwic:) Powiem ci z ja zarzuciłam termometr,nie chce mi sie po niego siegac i wariowac i myslec czy rosni czy maleje,mam to w dupie..:);) kropka- wiosna idzie to sie człekowi chce poszalec,hihihi. Powiem ci ze wczoraj koło 23 na ale kino leciał super film o związku młodziutkiej biednej francuski i bogatego ,mocno starszego od niej ale przystojnego chinczyka.A jakie ceny sexowe tam były eh, no rewelka i tak mnie naszło,ze az szkoda ze chłopa nie było no...cholera jasna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- :D:D:D:D:D:D:D:D:D:DAz mi sie morda ucieszyła jak cie przeczytałam :D👄 ja tez ten termometr pierdzielnę :) Tylko w tym cyklu chcę domierzyć do @ bo na ten monitoring wybieram sie do przychodni do gina i chce jej wszystko powiedziec co i jak w tym cyklu było :D Moja ginka jest na urlopie no i nie bedę płacic po100 za monitoring skoro jest refundowany :) Ta gin w przychodni tez ma dobra opinię bo w necie szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola - super, hahaha!! ja jestem własnie bo strasznie kalorycznym i słodkim ciasteczku (kumple częstował) a fuj. teraz mi mdło, hahaha. z tym termometrem ja jeszcze pomierzę z ciekawości ale jak się wk... pewnego dnia to poleciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wam mówię dziewczyny bo to chyba najlepiej na zywioł iść i nic nie mierzyc nic nie kombinować tylko szleńczy spontaniczny SEX!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha hihihihi, no dziewuszki termometry na 3,4 przez okno wypierdzielamy:D:D hura!! nareszcie!!! wolnosc i dziki seks!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smaki tym SEXem robicie dziewuchy :D Ja nie moge przez cała ciąze prawie. W II trymestrze moglismy ale ostroznie. Teraz w III to zapomnij :D Zgłodniałam cos no, a na obiad pomyslu brak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zaraz krechy sie posypią:D:D mAAm wez sobie apap albo cosik innego na bol głowy biedaczko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- ja ci powiedziałam niebawem ja będę rodzic a po raz 3 bedziemy twoje IIkrechy opijac hihii:) POLA- kawke kończe i juz mi przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki to u mnie się rozkreca bo byłam sikac i jak się podcierałam to był leciuteńko różowawy sluz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam Ty sie tak nie rozpędaj z tym trzecim. Chociaz fajnie miec trójkę czemu nie..? Ja za Was cały czas trzymam kciuki mocniutko staraczki kochane. Ooo własnie przyszły mi pieniązki z Zusu. Juhuuuu , znowu na zakupki pognam.:P Pola???? mam do Ciebie pytanie, troche wstydliwe :(. Czy moge uzywac w ciązy czopki glicerynowe?? Nieststy mnie dopadły zaparcia( przez zelazo pewnie) i jakos nie umiem sobie poradzic. Juz nawet sliwki nie pomagaja :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×