Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

hej mAAm, i jak lekcje odrobione?? wszystko naumiane?? faktycznie zadali tyle że szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak odrobił wszystko ale dużo tego było i jeszcze zaczeła nowy temt z matmy dzielenie pod krecha z reszta i tyle cwiczeń że szok religi sie do połowy nauczył bo juz jest zmeczony więc jutro rano bedzie trzaskał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, lecę bo mój biedaczek umiera :-D. idę go pocieszyć, papa, dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Jak wasze samopoczucie kochane? Ja dzisiaj czuję się super :) Słoneczko świeci aż chce się żyć. A na dodatek moja koleżanka z pracy rodzi właśnie teraz swoją córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny... Ależ wczoraj byłam dumna z mojej córci- miała badanie końcowe w przedszkolu i otrzymała maksymalną ilośc punktów :) Moja mądra córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Evika, Iza Eviczko - u mnie nie ma słoneczka i czekam na tą wiosnę i czekam i dupa blada. Zero i do tego 4 stopnie. Wrrrrr Iza - gratuluję!!!! Masz bardzo mądre dziecko! mAAm - sorki że tak znikłam wczoraj ale mój mąż chory jest gorszy od dziecka, maruda straszna. No ale dzisiaj czuje się już lepiej :-) Dziewczynki u mnie dzisiaj 26 dc i spadek temp. do 36,1 a za 5 minut mierzyłam ponownie było 36,2. Ta druga jest realniejsza bo podczas 1-wszego mierzenia termometr mi się wympsnął troszkę spod języka, dlatego mierzyłam drugi raz. Tak czy inaczej załamka. Nie dlatego że nie jestem bo tego nie brałam pod uwagę ale dlatego że tak to ja nigdy nie zajdę, coś jest nie tak. buuuuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - gratuluję mądrej córci :) krop.ka - to rzeczywiście nieciekawie z tą tempką :( Troszkę za niska :( krop.ka - nie mów że nigdy się nie uda, bo to nie prawda!!!! Masz już jedno maleństwo, wkrótce będziesz miała drugie, nie martw się kochana. Zobaczysz że w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pewnie że się uda...kwiecień jest Wasz...bo jak nie to biedny ten zajaczek wielkanocny....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, ten progesteron wogóle nie działa... do dupy to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka -kochana może rzeczywiście trzeba pobrać go troszkę dłużej aby zaczął działać. Nie martw się, uda się zobaczysz, ja to wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eviczko jak się kopiuje wykres z www.28dni? chciałam wam pokazać ale nie wiem czy nie powinnam go jakoś wcześniej \"udostępnić\", czegos zmienić w ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - na www.28dni.pl nie musisz wchodzić w swój wykres aby go skopiować jak tylko się zalogujesz na tej stronce to wtedy tam pisze poniżej że ten wykres jest pod adresem http.: ............................ znajdziesz to bez problemu. Wtedy to kopiujesz i wklejasz do nas. Krop.ka - bardzo chętnie obejrzę Twoją tempkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - mój był udostępniony wykres moze dlatego pojawia się ten adres, zmień i Ty na udostępniony, może wtedy będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - ja mam udostępniony wykres dla wszystkich a szczerze mówiąc nie wiem czym to się różni od tego drugiego :( Krop. -według mnie wszystko jest w porządku, owulkę miałaś 22-23 marzec, wtedy też tempka wzrosła i tak naprawdę do dzisiaj dnia utrzymuje się na poziomie wyższych temperatur. U ciebie faza wyższych temperatur to dopiero 9 dni, więc bardzo krótko. Według mnie termin Twojej @ powinien przypaść na około 5 - 6 kwietnia 2009. Jeśli dostałabyś @ dziś lub jutro tzn, że ta druga faza jest u Ciebie za krótka i według mnie tutaj jest problem. Jeśli jutro tempka wzrośnie i @ nie będzie to nie martw się, bo cykl masz w porządku. Masz takie niskie wartości, ponieważ nawet przed owulką u Ciebie tempka to 35,7, czyli dzisiejsza tempka 36.2 to u Ciebie jednak faza wyższych temperatur. Poczekaj cierpliwie do jutra i zobaczysz. Według mnie cykl Twój i temki jest ok, chyba że jutro będzie większy spadek tempki to wtedy oznaczałoby że z drugą fazą coś jest nie w porządku. Jeśli jednak tempka jutro wzrośnie a nie spadnie tzn. ze jest dobrze kochana i nie zamartwiaj się niepotrzebnie. Mam nadzieję że chociaż odrobinkę CI pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, bardzo ci dziękuję. wiesz ja jestem ciągle na tej luteinie, biorę 1 tabl. 2x dziennie. może to za mało? juz sama nie wiem co o tym mysleć. mam ostatnio b. nieregularne cykle, a chyba podczas brania luteiny @ nie będzie tylko dopiero jak odstawię. a w przyszłym cyklu będę mierzyła tempkę dowcipnie, bo to chyba pewniejsze, trudno. Na razie nastawienie mam takie że jutro pewnie tempka jeszcze bardziej spadnie. Mam doła po prostu chociaż już mniejszego dzięki Tobie 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miłe Panie !!! u mnie piękne słońce i aż chce się życ :)Iza gratuluję mądrej córci ( chyba po mamusi ) Krop.ka będzie dobrze musi się udac .ja też staram się długo ale nie tracę nadzieji.głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka - narazie ten Twój wykresik jest jeszcze króciutki żeby móc coś więcej stwierdzić. Jeśli jutro tempka wzrośnie to uważam że wszystko jest w porządku, owulka była to widać nawet po temperaturkach. A jak jest z braniem tej luteiny to naprawdę kochana nie wiem, bo ja jej nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kobitki :D A u mnie tez swieci piekniusie cieplunie słoneczko 🌼 Co do @ to jej nie mam i plamienia tez nie ma i dzisiaj tempka pokazała 36.8 :o i ja juz nic nie rozumiem z tego więc jak tylko dostane @ to wypierdzielam ten termometr na zbite szkło :D KROPKA- moim zdaniem jeszcze nic nie jest przesądzone u ciebie :) BIGMAM- ciesze sie że humorek ci dopisuje :) IZA- gratulacje dla malutkiej geniuszki :D EVICZKA- co my bez ciebie bysmy zrobiły 👄 KISA- halo, halo POLA halo , halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mAAm - masz super tempkę!! kurczę może chociaz Tobie sie uda, tak bardzo trzymam kciuki! Te Wasze plamienia wczorajsze ta dzisiejsza moja tempka = deprecha u mnie. niech sie cos w końcu ruszy!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka ale wczoraj mi spadła na 36.5 :o więc na 100% nie :D pewnie mnie nawiedzi 4.04 :) jak nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- a ja myśle że sie ruszy dzieki TOBIE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm, próbujesz mnie pocieszyć, kochana jesteś, dzięki. ja myslę że Ty masz duuuuże szanse, ta tempka... to nic że spadła, oglądałam wykresy ciążowe i tam też dziewcznom spadały a potem szły w górę. ja w tym cyklu na 200% nie. myslę że najpierw muszę się podleczyć wtedy może... stąd mój dół dzisiaj. myślałam że mój problem to brak progesteronu, że wezmę i będzie ok a tu po tej mojej durnej tempce wychodzi że albo to nie to albo luteina nie działa jak powinna :-(. jeszcze zaczekam jak mówiła eviczka do jutra ale cudów się raczej nie spodziewam... przynajmniej dzisiaj mam takie nastawienie :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×