Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej laski:) Ja prasuję gorę prasowania;) wysłałam młodego do szkoły,ma na 12 30al juz od rana po niego wdzwaniajądzieciki ktych rodzice do prcy rano a ne do swietlicy. O 9 domofon,ja nieprzytomna najpierw do okna , a tam laski!!!no szok! Młody kimał jeszcze,więc domofon zignorowałam;) Poszedł 40 min wczesnej,niech sobie poszleje tym bardziej ze u nas 19 stopni na termometrze o piekne słonce::::D:D:D Iza- mała geniuszka ci dorasta, gratulacje:D:D kropka- biadolisz z tą tempką okrutnie tym bardziej ze jest ona dobra!!.Evika ci to zresztą pięknie wytłumaczyła:D Laska,ty masz podstawową bardzo niską więc nie spodziewaj sie teraz tempki z kosmosu !!Cały czas utrzymuje ci sie poziom wyzszych temperatur. Jest wyzsza parę kresek od tej z fazy folikuarnej i tak trzymac:):) Jest super:)i Dosc panikowania i basta! mAAm- no no no, kolezanko..czyzby...fasolka?? zaklinam zołze a kysz,a kysz, nie grzeb tam i wilka z lasu nie wywołuj:):):D hihi. Oh dziewczynki, wlałyscie nadziei w me serce. Musi sie udac!! Evika,Bigmam👄{usta]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wypłoszyłam wszystkie:(:( uuuu. Jak nikt ne chce ze mna gadac to se ide, papapa.Miłego dnia:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, troszkę roboty mam bo koniec miesiąca. teraz tak będzie przez kilka dni. słonko u nas już też wreszcie wyszło. wydedukowałam teraz że ja chyba dostanę @ wcześniej, tak mi się wydaje, bo mam wszelkie objawy teraz: nabrzmiałe bolące piersi, ból podbrzusza od czasu do czasu, ten spadek tempki i teraz doszedł jeszcze ból głowy (zawsze mam przed samą @). tylko że dzisiaj to dopiero 26 dc, ale może ten progesteron mi przyśpieszy @, bo słyszałam, że jak jest nadmiar to wtedy @ szybciej przychodzi. no zobaczymy. pola - no dobra, już nie marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- nie chodzi o pocieszanie ale ty na serio masz niezła ta tempke bo widac że jestes z tych niszych temperaturowo jesli moge to okreslić :)Ja bym na serio nie oduszczała jeszcze temu cyklowi :) POLA- jak to mówia nigdy nie mówie nigdy :D ale na serio czuję sie wybitnie na @ bo i cycki spadły i wczoraj tak zdychałam że nospe łykłam bo i był taki sluz zarózowiony :o a ponad to to ja 3 miechy temu tez miałam tak ż etempka pokazała 37.4 a na drugi dzień juz było 36.2 i lało sie @ więc ja to razem z toba i BIGMAM będe w kwietniu działać ;) A gdzie reszta panienek wiosne poczułyscie i klikac się w am nie chce :p co bźdzągwy kochane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to ja juz ekspresem wysyłam :D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!łap!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!już leci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D BIGMAMA- a ja mam pytanko z innej beczki powiedz mi jak to jest jak się zdaje egzaminy do gimnazjum nie do swojego rejonowego i sie nie dostanie to zawsze do rejonu przyjma czy nie jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka...nwet nie mów bo ja taka głodna siedzę :( Maam złapałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to super :) KROPKA- ale mi smaka narobiłas tym kebabem ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też juz jestem .musiałam podjechac do solarium i na zakupy.dziś jest cudownie ciepło.kocham ciepło. u mnie @ na całego.niech już się skończy i znów staranka .krop.ka Ty masz nawał pracy a u mnie szefowa ograniczyła mi godziny do minimum więc mam dużo wolnego .do świąt idę tylko pięc razy.cieszę się bo pogoda jest super i chcę to wykorzystac :) a poza tym muszę odpocząc psychicznie od pracy i chcę byc częściej na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- to dobrze bedziesz miała więcej czasu na staranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ mi się chcę spać ...koszmar nie mogę się przestawić na letni czas :( Bigmama to szczęsciara z Ciebie, odpoczniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm reklama się wpito...a więc mogę się tylko domyślac o co pytasz.mój syn poszedł do gimnazjum przez ścianę więc testy były dla nas tylko formalnością ale jeśli chce się iśc do gimnazjum gdzie jest kilku uczniów na jedno miejsce to liczy się ilośc punktów.jeśli ich nie wystarczy to muszą chyba przyjąc gdzieś indziej czyli na tzw.rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie spinałam się bo wydawało mi sie że jestem już stara i czas ucieka i może to jest za późno .ale teraz myślę że co ma byc to będzie i nie napinam sie już bo boję sie że zwariuję.a tego bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- dzięki kochana 👄 Ja sie zastanawiam bo nam wszyscy mówią że młody ma predyspozycje do plastyka i zresztą on by chciał chodzić do LO plastycznego i sa już gimnazaj profilowane plastycznie , tylko boję sie czy sie dostanie :o wiem że to jeszcze 3 lata ale do plastycznych sa specjalne przygotowania wiec musiał by chodzic już od przyszłego roku :o i tak się trochę zastanawiam bo rejonowe ma pod bokiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to przygotowywuj Go do tego plastycznego .niech robi w życiu to co lubi :) i co Mu wychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- tylko martwię sie czy się dostanie :o bo tam jest od chuja i ciut ciut chentnych :( bo gimnazjum jest przy LO plastycznym i własnie dla tego ciekawiło mnie jak jest jak się nie dostanie czy do rejonowego trzeba egzamin zdawać czy nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm wczoraj pytałaś o święta .otóż ja jadę w pierwsze święto na obiadek do teściów .ale to będzie takie "składkowe " wiec coś muszę ze soba zabrac.może któraś poda jakiś przepisik na sałatkę albo inne danie które lubicie .z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- cos tam pomyślę :) i wam wkleję :) U mnie ostatnio zajadaja się sałatką z swiezego szpinaku:) do lisci daje sie smazony boczek i cebulke i w zasadzie gotowe albo zamiast boczku ja daję smazone grzyby boczniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze znów mnie brzucho napindala nadchodzi jak nic @:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba po tej luteinie nie mam żadnych bóli przed i w trakcie @ za to boli po owulacji.może coś jest nie tak z jajowodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- mi się wydaje że to od luteiny cię boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jedno jest pewne 4 miesią jak w zegarku 28 dni i @ .a może to mój ślubny ma za słabe plemniczki ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×