Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Pola bardzo dziękuję za życzenia :) kurcze szkoda że @ przyszła. liczyłam na to że Ty będziesz następna po krop.ce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczynki :D wyleciałam do sklepu bo lodówęcja puchami swieciła :) ale juz pomidorówka się pichci :) i jeszcze schabowczaki dorobię :) POLA- może lepiej że cię zaskoczyła @ choc jest mi przykro że sie nie udało :( może ten monitoring nam cos podpowie :) BIGMAM- dam znac na pewno tylko wpierw muszę się tam dostać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki juz po swietach wstawac klikac i nie leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki - ratujcie! Bo mnie znowu swędzi mocno brzuch :( Normalnie już nie wytrzymuję :( Nie wiem dlaczego tak jest :( Już ponad godzinę siedzę tylko i się drapię. Posmarowałam się tym balsamem, bo wzięłam go do pracy i nic :( Żadnej poprawy :( Sama już nie wiem co mam robić :( Nie wytrzymam tego dłużej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- nie mój własciwie to juz nie byczek bo jest z 21.05 ale urodzony po 14 .00 więc juz jest bliziniak ale charakterek bardziej byczka ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- kurcze ale cie biedaczku dopadło :o a może wypij wapno :o wydaje mi sie że nie powinno zaszkodzić :o POLA może ci doradzi :) evika a może proszek do prania zmieniłas albo masz bluzeczke z czymś sztucznym i jak sie lekko spocisz a jest cieplo to takie podraznienie wywołuje u ciebie sama juz nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie :D tak sobie pomyslałam że normalnie powinni sie nas bac :D bo my to zbiorowo termometrami chmajtamy przez okno i szturmem na monitoring lecimy hihihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze am lenia bo pracowac mi sie dzisiaj nie chce a 2 projekty czekaja na mnie :( I jeszcze jeden własny bo przedpokoik zmieniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana nic nie zmieniałam ani proszku do prania ani bluzeczek - wszystkie noszę te same bo moja garderoba ciążowa jest mocno zawężona. Nic nie zmieniałam. I normalnie mam już dosyć :( Wczoraj po południu było lepiej a dzisiaj znów to samo :( Nie wiem czy mogę wypić to wapno. Poczytam w internecie, może Po-la będzie wiedziała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- halo jeszcze nie ma 15.00 wiec klikaj :p KISA- ?????????? POLA-???????????????????@ cie nie usprawiedliwia od pisania ?????? KROPKA- HALO ??????MAMUSIU??????? BIGMAM- a ty w pracy czy w domku ??????? EVIKA- jest usprawiedliwiona bo ja swędzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Eviczka ta tunika ma tą domieszke jakiejs lajkry lub czegos innego ???? POLA------POLA-----POLA ------WOŁAMY CIĘ !!!!!!! RATUJ NAM EVICZKĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam jestem ale taka zapracowana że szok :) Evika może możesz wypić wapno ...pewnie by Ci pomogło...może ten krem też Ciebie uczulił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie kobietki. Ja na nic nigdy w życiu nie miałam żadnego uczulenia i wydaje mi się mało prawdopodobne aby to od tego. :( A co do mego ubioru to tunika 95% bawełna i 5 % elastan (przynajmniej to co mam na sobie), a podkoszulka 100% bawełna więc też raczej nie. Pas od spodenek mam ściągnięty do dołu żeby za mocno mi nie uciskał brzuszka jak siedzę :( W piątek idę do gina i porozmawiam z nim o tym ale jak ja przeżyję do tego piątku :( Normalnie zaraz zwariuję :( Czy to możliwe żeby tak rozciągała się skóra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja np. nigdy nie byłam uczulona na orzechy włoskie tylko na pylki i rostocze a w ciazy jadłam i tak spuchły mi dziasła że na pogotowiu wyladowałam :o i niestety mam ta alergię do dzisiaj jak tylko jem choc by okruch orzecha to bola mnie zatoki i puchna mi dziąsła :O Ja bym poleciała do apteki i spytała aptekarki przeciesz jest farmacełtka i na 100% powie ci czy mozesz wziasć wapno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK uciekam chwilowo do kuchni :) obiadek robic :) bodziecie mam dzisiaj w domu na wagarach zrobionych przez mamusię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem,jestem tylko obiadek jedlismy i zaraz muszedo sadu na jakąś rozprawe leciec na 14 30 brrr nie chce mi sie strasznie.A jeszcze młodego nie ma a ja musze wyjsc:(:O:P a on nie ma kluczy wrr:P Evika-nie wiem co ci poradzic,moze lec do łazienki i umyj brzuch,moze ten krem cie tez drazni a jak nie to zostaje tylko naciągnięta skora... sorki,musze leciec o sadu bo mnie aresztują!!! buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika a może przełóż wizytę na dzisiaj u gin...napewno najlepiej Ci pomoże :) Pola nie martw się w razie czego to Cię odbijemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to dziaisj tak malutko panieneczki naklikały ???? Kropka co u ciebie ???? POLA- jak tam sprawa wygrana?? EVIKA- jak brzuszek juz nie swędzi ?? byłas w aptece albo u lekarza??? BIGMAM-???? KISA????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki! Iza - nic mi te swędzenie nie przeszło :( Wizytę u gina mam dopiero w piątek, ponieważ mój gin przyjmuje tylko raz w tygodniu. Wczoraj po pracy byłam w mieście i kupiłam sobie nawet kolejną podkoszulkę z samej bawełny, ale niestety przyczyna nie zniknęła :( Krop.ka -napisz nam koniecznie jak po wizycie u gina. mAAm - jak dzisiaj się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Coś spac dzisiaj nie umiem . Wyszykuję mała do przedszkola i jeszce sie chyba walnę do łóżeczka, bo w południe bede miec kryzys i bede chodzic jak zombi:D Evika wspólczuje Ci bardzo, ale ja mysle ze to rozciągajaca sie skóra tak Ci dokucza. Mnie swedzi co prawda koło pępka, ale mysle ze to to. U mnie widac w oczach ze brzuch sie rozciaga. Dzieciaczki nam rosną. Jesliby Cie swędziało cale ciało to wtedy oznacza chorobe , ale brzuch mysle ze to z powodu tego rozciągania. Do piatku juz niedaleko- zapytaj lekarza to sie uspokoisz Kochana. Iza całuje Cie z rana słonecznie i wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa ja też coś nie mogłam spać - śniło mi się że kupilismy mieszkanie i musieliśmy się przeprowadzić i na dodatek maleństwo kopało i obudziło mnie :) Evika kochana wytrzymasz ...jeszcze troszkę Kropka melduj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kisa! Ja też myślę że te swędzenie brzucha spowodowane jest rozciągającą się skórą, nic innego mnie nie swędzi więc to nie żadna ciążowa choroba typu cholestoza czy coś takiego. Gdy zachodzę do domu po pracy i gdy wetrę już w swój brzuch pół tony kremu na rozstępy i gdy połozę się na łóżeczko to odkrywam brzuch, by to się wchłonęło i muszę Ci powiedzieć, że jak mam brzuch goły, odkryty to czuję ogromną ulgę i wszystko przestaje mnie swędzieć. Nie wiem co robić, przecież nie będę w pracy paradować z gołym brzuchem :D Porozmawiam o tym z ginem, może przepisze mi jakąś dobrą maść czy coś, sama już nie wiem :( ... Kisa - pośpij sobie skoro masz okazję, człowiek gdy jest wyspany zawsze ma lepszy humor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZa, kisa - ach te sny. .......... Ja to mam takie koszmary i śnią mi się takie historie że można by było napisać niezłe science fiction :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje z tymi snami . Mnie sie mój gin nawet sni, ale to chyba mysli o zblizajacym sie porodzie tak je nakręca. Ech.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza no ba! Jest przystojny.... i do tego z wywazonym humorem i do rany przyłóż i zna sie na rzeczy ach ech. No ale zeby mi sie śnic???? Ja naprawde chyba juz mysle o porodzie. Chociaz jestem wyjatkowo spokojna. Bedzie dobrze no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO kisa...... poważna sprawa..... Przystojny ginekolog ........:D Mój to taki koło pięćdziesiątki, kudłaty :D i wcaaaaale mi się nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×