Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

IZA- no zobaczymy bo jak nie wyjade to może bysmy skoczyły na soczek :) Zrobiły fotkę :D i miały pierwsze klasowe zdjecie hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to rzeczywiście smutne jak rodzeństwo dzieli aż tak wiele kilometrów. Ale tak jak sama napisałaś każdy ma jedno życie i ma prawo przeżyć je tak jak chce. Napewno Twoim rodzicom będzie ciężko to zaakceptować, ale będą musieli z tym się pogodzić. Jednak żyjemy w takich czasach że odległość nie jest już tak wielkim problemem, są samoloty itp. Napewno kontakt między Wami pozostanie bardzo dobry. No a TY kochana szykuj się za 2 lata na wakacje w Japonii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hj kobitki:) napisałam tyle i mi wcięło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza33 - stosunki z moją siostrą niestety nie uległy poprawie. Jest tak jak było :( Rozmowa nic nie dała :( Choć miałam nadzieję :( Świąteczne spotkanie przy rodzinnym stole było dla mnie bardzo przykre, siostra omijała mnie szerokim łukiem a kilka godzin spędziła po prostu siedząc sama w innym pokoju. Nie chciała mnie oglądać i patrzeć na mnie. Ciężko mi z tym, bardzo mi ciężko, ale nie umiem zmienić jej podejścia :( Przeszkadza jej mój brzuszek, może powinnam ją zrozumieć ale jest mi momentami bardzo ale to bardzo przykro. Przestałam już nawet odwiedzać swoich rodziców, bo ona tam bardzo często przesiaduje (jej mąż ma różne godziny pracy, więc ona wolny czas spędza u naszych rodziców). Nie jest dobrze i wiem już że dobrze nie będzie. Ja dla niej w tym momencie jestem po prostu tylko cierpieniem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sama ze swoją radością i sama cieszę się swoim maleństwem. Dobrze że mam kochającego męża i wspaniałą córeczkę, którzy niewyobrażalnie cieszą się z okazji przyjścia na świat maleństwa. Gdyby nie oni i nie ich pomoc to chyba bym się załamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też miałam taką nadzieję :( Niestety :( Uwierz mi, nie jest mi łatwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- o tak zgadzam się z tym co napisałaś :D ja to się tylko boję tego ż etak naprawde to ta fascynacja jest chwilowa :o bo był zobaczył i mu sie podoba :) Ale to wszystko wyglada inaczej jak się tam mieszka na stałe :o bo oni maja tylko np. przez tylko tydzień urlopu, nie ma czegos takiego że planujesz że np.3.04 do 5.05 jedziesz do polski Japończycy maja wolne tylkoświęta poza tym 1 tygodniem urlopu:o Tam nie masz emerytury tylko pracujesz do 60 lat i sama co miesiac odkładasz na emeryturke wiec sa plusy i minusy :o Odległosc tez jest duża i najtaniej mozna poleciec za 3,5 tysia więc czesto tez nie bedziemy się widywać :o powiem ci że wydaje mi sie troche że to jej wpływ bo on jeszcze 2 miesiace temu wogle nie chcial tam zamieszkać :oMama w sumie sie z tym pogodziła bo liczyła się z tym że moz eto nastapić ale łatwo nie bedzie na pewno :o Martwię sie tez ta praca bo ona jest pianistką , i mówi po polsku i angielsku teraz daje lekcje japońskiego i muzyki i wyciaga około 2.5 tyś miesięcznie w polsce ale aby mój brat tam pracował to musi znac perfekt japoński a na tyle go jeszcze nie zna choć juz potrafi sie porozumiec w tym języku .Jest jeszcze sprawa że jak tam jedzie to traci dobra posade w pracy :o Mama raczej martwi sie tym że jak im cos zbraknie to tu może im zawsze pomuc a tam na pomoc jej rodziców nie maja co liczyc bo to jest zupelnie inna mentalnośc :o Ja mieszkałam pare lat w paryżu i angli i powiem ci że zawsze byłam zafascynowana kazdym z tych krajów ale fascynacja mijała po kilku miesiacach tesknota sie właczała , było jeszcze gorzej jak widywałam się zrodzinka a mogłam to czesciej robic bo lot kosztował okolo 400zł i leciało sie 1albo 2 h a tu cena kolosalna za lot i leci się 10.5h z przesiadkami :o i dodam że cena od maja-listopada wynosi już 6 tysi a nie 3.5 bo nie ma wtedy pory deszczowej i jest drozej to za 4 osobowa rodzinkę musiała bym płacic 24tys .Nie wiem zobaczymy co z tego wyniknie maja byc u nas jutro na kolacji mam nadzieje że mnie ząb nie bedzie bardzo bolał po wyrwaniu ale juz nie chce przekładac tylko pozbyć sie tej 6 raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam mojego sportowca na zawody siatkarskie do Wielunia na cały weekend ,ma chrapkę na medal:D A ja dzis,w niedziele i ponidzialek z mlodym do kosciola na proby bede latac;) ale weekend,ihihi Evika-popieram ,gon chopow chorych,na babe ze sklepu naslij sanepid bo w koncu kogos zatruje,ciekawe co ona ma na zapleczu....hmm Kochana-zwolnij sie dzis u szefa i idz do domu wygrzac sie pod kocykiem,bo sie rozlozysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- pisz jeszcze raz czekamy :) EVIKA- nie gniewaj się ale chyba powinnaś przemówić szwagrowi do rozumu niech ja siła zaciagnie do psychologa bo przeciesz z nia jest juz naprawde źle widac że ma depresje a z takim nastawieniem to w ciaze na pewno nie zajdzi bo nie ma minuty, ani sekyndy by o niej nie myślała a wszystkie tu wiemy jak psychika plata figle :o A nie daj boze jeszcze cos sobie zrobi ptwu, ptwu ,ptwu :( Evika walcz o siostre i porusz niebo i ziemie jak to mówia i zagońcie ja do lekarza moz ez rodzicami pogadac albo wziasc lekarza do domu , my tak zrobilismy jak teśc przechodził depresje po tej sytuacji z teściową dostał leki i juz jest ok choc moz ejeszcze czasem wybuchowo reaguje na pewne sytuacje .Taka wizyta kosztowała nas 120zł więc nie jest drogo jak bym chyba postawiła ja przed faktem dokonanym bo tu nie ma na co czekac trzeba dziewczyne ratowac i tyle .przepraszam że tak ci napisałam moz enie zbyt przyjemnie ale wiem ze to nie twoja wina i że ty chcesz jej pomuc :)Ale na prawdę uwazam że nie macie na co czekać z rodzicami i szwagrem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLA- ja w przyszłym tygodniu od środy krzyzem w kosciele leżę bo młody ma przygotowania do rocznicy komuni :o przypada mu na niedziele 26.04 wiec kolejni goscie sie szykuja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- ale bedziecie miec super wakacje.A odlegloscią sie nie martw,samolotem raz dwa i bedzie w Warszawie:):)najwazniejsze ze jest szczęśliwy:):) bigmam-nie mysl o @@,wiem ze to trudne ale da sie,trzeba sie tylko czyms zająć,bedzie dobrze,zobaczysz:) Dziewczynki- nie gniewajcie sie a mnie ze bede rzadziej z wami pisac niz dotąd. Czeka mnie pod koniec pazdziernika egzamin specjalizacyjny,wielka kobyła 3 dniowa w Lodzi i zabrzu w obecnosci slaw polskiej medycyny ratunkwej .Na samą mysl o tym egzaminie robi mi sie slabo.Musze sie przygotowac,mam poł roku i to wcale nie jest duzo,bo by zdac trzeba siedziec od rana do wieczora przez 3 mieisące.U mnie to niemozliwe bo muszę jeszcze zajac sie domem i dzieckiem,wiec juz teraz musze siedziec i sie uczyc.Jestem pewna ze mnie zrozumiecie:)Bede z wami na ile będę mogła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to rzeczywiście trudna sytuacja. Japonia to już inna kultura, bardzo różna od naszej. Koszty przylotu do Polski rzeczywiście są bardzo kosmiczne. Ja nigdy nie mieszkałam na stałe za granicą więc nie wiem jak to jest. Szkoda też troszkę tej posadki Twego brata, a skoro jego przyszła żona zna dobrze język polski, to mogliby pomyśleć o zamieszkaniu w Warszawie. To trudny wybór i zawsze ktoś będzie w pełni niezadowolony. Życzę jak najlepiej Twojemu braciszkowi i mam nadzieję że wszystko dobrze się ułoży. Po-la dziękuję kochana, zwolnię się dzisiaj troszkę z pracy ale poleżeć to raczej nie poleżę, bo muszę po południu gnać do gina. Już nie byłam u niego miesiąc i boję się aby mnie nie opierniczył :( Muszę dzisiaj pójść do niego, ale jak wrócę to obiecuję że położę się do łóżeczka i będę przez cały weekend posłusznie się kurowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola tylko o nas nie zapomnij :) Egzamin na pewno zdasz ale przygotowac się musisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm ja już się poddałam jeśli chodzi o moją siostrę. Nie umiem już z nią rozmawiać, nie umiem jej pomóc, bo jestem dla niej w tym momencie tylko niepotrzebnym, dodatkowym cierpieniem. Po prostu poddałam się na całej linii. Mój mąż gdy zobaczył tą cała sytuację to powiedział, że jej zachowanie jest chore, ale to moja siostra, mimo wszystko. Nie krytykuję jej, jeśli nie chce mnie znać, to trudno, nic na siłę. Nic złego jej nie zrobiłam. Podejrzewam że ona naprawdę jest już w silnej depresji, ale ja nie chcę się dodatkowo denerwować. Poddaję się. Próbowałam jej pomóc ale już nie mam siły. Ona nie chce mnie oglądać. A szwagier? Niech sam sobie z nią poradzi, ja nie mam siły. Chciałam jej pomóc nie raz ale ona odrzuciła moją pomoc, bo jestem w ciąży. Nie mam siły już walczyć o jej uczucia w stosunku do mnie. To przykre i bardzo mnie to boli ale naprawdę nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKa- ano własnie :o Zobaczymy jak to bedzie :o Ale powiem ci ż eona go juz róno przekabaciła na swoje i ma go podpantoflem :o POLA- zdolna bestyjka jestes to zdasz na 100% my wszystkie trzymamy kciukasy i jak będziesz mogła to klikaj bo teskno nam bedzie bez ciebie kochana :) KROPKA- kotek wszłas juz z kibelka , mam nadzieje że juz nie przytulasz sie do muszli i klikniesz do nas jak tam maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mAAm przykre jest też to, że gdy zachodziłam czasem do swoich rodziców i jest tam moja siostra, lub spotykałam gdzieś na mieście siostrę z mamą, to moja mama nie wiedziała za każdym razem jak ma się zachować. Nie cieszy się moim widokiem aby nie urazić swojej drugiej córki, która stoi obok. Udaje przy niej że wszystko jest ok, zachowuje się tak, jakbym ja nie była w ciąży itp. Mam wrażenie że mama czuję się jakby trochę między młotem a kowadłem. To chora sytuacja.I jest mi również bardzo przykro z tego powodu. Nigdy nie myślałam że stanę oko w oko przed takim psychicznym dramatem. Ale postanowiłam zaszyć się w sobie i o nic już nie walczyć. Mam swoją rodzinę, kochającego męża, wspaniałą córeczkę, którzy tylko czekają aby urodziło się to maleństwo. Dla nich jestem potrzebna i najważniejsza na świecie. I to musi mi wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la jestem pewna że poradzisz sobie z tym egzaminem. Trzeba tylko uczyć się systematycznie i ciągle, a będą efekty. Wierzymy w Ciebie bardzo bardzo mocno. Tylko zaglądaj do nas please!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- masz w sumie racje wiem ż ecie to boli i dla tego myslałam ż emoż ejak powierz to rodzica to oni wezwa lekarza i może wpłyna na szwagra tak abys ty mogła sie odciac od tej sytuacj i ciezyc sie córkami :) Może rodziców by posłuchał . sama nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - trudny wybór i ciężka decyzja czeka Twego brata. On też napewno bardzo to przezywa. Kurczę, sama nie wiem jak doradzić. Ty i Twoi rodzice po prostu musicie mu zaufać. Jest dorosły i wie co robi, a Wy niezależnie od tego jaką podejmie decyzję musicie go wspierać. Tak mi się wydaje. Tak będzie najrozsądniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jem własnie zupe dla niemowlaka hihiihi:D bo ugotowałam sobie warzywka i miesko kurczaczka dodałam masła i zmiksowałam wszystko bo boję sie juz aby sie nie urazic w ten ząb przed jutrzejszym dniem sadnym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- i tak jest i będzie :)Mam nadzieje że będzie szczesliwy :)Zresztą jest jeszcze troche czasu i może mu sie odwidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - łał! To niezłą papkę sobie zrobiłaś :) Najważniejsze że Ci smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- zjadłam że mi sie uszy trzęsły :D bo juz głodna byłam a o jakim kolwiek grzyzieniu do jutra moge zapomniec no chyba że cos miekiego jak banan czy ryba wedzona to jeszcze daje rade ale bułka pieczywko to juz tylko razem z herbatka jak namiekinie katorga noramalnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................12.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie KOTECZEK..............13.08.2009.........25......... .....DOLNOSLASKIE NUSKA27..................20.08.2009........27........... . ...MAŁOPOLSKIE MALINIA.................--------------..........26...... .... ...LUBUSKIE... Klaudia.P................30.08.2009r............21.... ....dolnośląskie ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................18.04.2009.........35........... ...LUBELSKIE.... MONIA MAMA...........15.01.2009 .........35 ..............POMORSKIE WODNISIA..............03.02.2009..........36............ ..ZACH-POM MARTUNIADIABLICA...11.02.2009..........32..............W -wa BIGmam.................01.04.2009..........35........... ...ŁÓDZKIE mAAm....................09.05.2009..........29........... ....W-wa.. PROPOZYCJE IMION DZIECI( nie na 100% jeszcze wiadomo ) ******************************************************** ***************************** NIK...................DZIEWCZYNKA.....................CH ŁOPIEC.......... *************************************************************************************** mAAm...................MAJA............................. ..OSKAR............... ......................MATYLDA./NELL............ ..CYPRIAN./ALEKSANDER. ........................LUIZA./PAULA...................F ILIP/ŁUKASZ........ ******************************************************* ******************************* EVIKA ...............................................BARTUŚ....... .............. ....................................................... JAKUB ..................... ....................................................... KACPER.................... ******************************************************* ******************************* KISA.............MARTA KATARZYNA............................................. ******************************************************** ****************************** POLA ******************************************************** ****************************** IZA ******************************************************** ****************************** KLAUDI P............DAGMARA........................OKTAWIAN........ ..... ******************************************************** ****************************** JULY ******************************************************** ****************************** WODNISIA..............LENA............................RE MIGJUSZ......... ...........................DARIA........................ ...DORIAN............. ...........................MARLENA...................... .JAKUB.............. ............................JULIA....................... ..MAKSYMILIAN........ ******************************************************* ******************************* MINI MONIA ******************************************************* ******************************* MARTUNIADIABLICA....MILKAvelEMILIA...........PIOTR ******************************************************* ******************************* NUSKA.............DOMINIKA.....................DOMINIK ******************************************************* *******************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI UZUPEŁNIJCIE TABELKĘ @ I KROPKA AWANSUJ WRESCIE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×