Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm Ty lepiej nic nie rób ani nie blokuj ani nie akceptuj i nic nie pisz to już jej da do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do badania nasienia to u mojego by to chyba nie przeszło :D A ja latam co chwilke i patrze jest @ czy nie :o jak narazie to na papierku jest przezroczysty sluz i gdzie niegdzie jak by rzyłki krwi bardzo sie ciagnie:o Brzuch lekko pobolewa :o Dziewczyny serio boję sie ż edostaje @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu zadzwon i zapytaj sie czy mozesz dostarczyc bo ja nie wiem jesli tak to pewnie musialabys pojechac wczesniej po pojemniczek i przedc badaniem nie moza wspołżyc 3 , 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co to chyba w pore zdjęcie zmieniłam ż emnie nie widac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalena ale pociszyłaś mnie tym że staraliście się też nie mało mimo że Twój mąż miał dobre wyniki czyli u mnie jest nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie az ma wyniki jak to powiedziala doktorowa powyzej normy!!!!! a ja tez niby mam tą owulacje tylko ze slaba , ale powiem wam ze ja wiedziałam ze u mojego meza jast wszystko oki tak czulam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam nadzieje zawsze bo trzeba myslec pozytywnie :):):):):) uda sie nam !!!!!! zobaczycie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- o tak pozytywne myslenie na pierwszym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- jak tam kotku dzisiaj ????? KISA- błagam daj znać bo juz się martwię o ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czuję że z moim mężem jest o.k. że to ja za bardzo się spinałam .ale mam dzisiaj energię .latam po domciu i kliknę i coś tam zrobię i znów kliknę .Wy też macie tyle energii na @ ? i w dodatku jest tak cudownie na dworzu .wywiesiłam pranie aż nie chciało się wracac do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż pewnie na badanie nasienia by się nie pisał ..tak mi się wydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- ja jak @ dostaje to zpitalam jak mały robocik wszedzie mnie jest pełno :) Ja uwazam że w moim przypadku to ja się sama stresuje i to działa na moja psichike bo jeśli chodzi o mojego męża to ogólem ma raczej końskie zdrowie i myślę że w pewien sposub by go zabolało jak bym go wysłała na badanie nasienie :) Może nie zabolało ale na pewno ubodło w jego meskie ego:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie ja tez myslałam ze moj mąż nie pojdzie jak wyszłam od lekarza i zadzwonil do mnie zeby zapytac co mi powiedziala to nie chciałam mowic bo powiedzialam ze pogadamy w domu ,ale oczywiscie nie mógl wytrzymac wiec mu powiedzialam ale tez zapowiedzialam ze jesli chce to nie musi bo ja go rozumiem ze decyzja nalezy do niego ale on powiedział ze pojdzie takze sie zdziwiłam a sądzilam ze bedzie na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie a ja się cieszę, że z @ mam spokój bo takie bolesne nieraz mam, że tylko leżę brrr a po pierwszym dziecku miało przejść...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jesteśmy zgodne mAAm :) skoro @ nadchodzi to muszę położyc farbe na łepetynce bo 10 maja mam komunię u szwagra syna a siwe odrosty strasznie mnie denerwują no i jakąś kreacje sobie strzelic na poprawę humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- mam nadzieje ż eto po badaniu :o powiem ci że jak mnie badała tz. pobierała cyto. to brała ja z bardzo głeboka że aż mnie troche bolało :o i w domu tez czułam cały czas ból w dole brzucha powiedziała mi ż emoz ebyc plamienie i że bym sie nie przejmowała tylko badanie miałam 21 a dzisiaj jest 24 :o co prawda jak sie podcierałam to było tez takie i zaraz po badaniu miałam lekko zaplamiona bielizne na rózowo :o sama nie wim co mam myślec o tym czy to nie za długo po badaniu trwa:o Boje sie ż eprzyjdzie @ wczesniej jak 2 miechy temu :o latam co chwilke do kibla i zerkam jak głupia po mimo że i tak w sumie spisałam ten cykl na straty ale zawsze jakas tam iskierka nadziji jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PROSZĘ STRONA MOJA 300 :) DZIEWCZYNY ROBIMY IMPREZĘ !!!!!!!@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie do momentu plamienia napindala brzuch ,czuje napięcie w dole a potem wszystko mija 9 do owulki ) i tak w koło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostanę bo już plamię a raczej jak teraz byłam siusiu to można powiedziec że jest zywa krew .Pola nam w tym miesiącu razem poskracały sie te cykle (mój liczył 25 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a potem możemy opijac 300 stronkę :) A co do @ to ja własnie odwrotnie po porodzie mam bardziej bolace @ OKI uciekam Pa pa buziolków 102 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze facet tez potrzebuje czasu mojego meza sistry maz poszedł dopiero po dwoch latach ona go tak przekonywała ale on nie chcial i w koncu sam jej powiedzial ze chce iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×