Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A gdzie reszta kobitek :o?! POLA, KROPKA, MAGDALENKA, BIGMAM, IZA, KISA, WODNISIA, MONIAMAMA JULY :O halo,halo TU SIE PISZE!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - rozmawiałam z mężem, przekładamy te malowanie. Nie będę truła dziecka. Nie chcę wdychać tych oparów, mimo iż producenci zapewniają że są bezpieczne. Pomalujemy innym razem, trudno. A jeśli chodzi o miejscowość Giby to rzeczywiście ślicznie tam jest, piękna okolica. Masz rację, wszędzie gdzie się nie ruszę, podjadę kilkanaście kilometrów i mam same jeziora, lasy, śliczne okolice. A dalsze okolice zostawimy na późniejszy czas, gdy dzidzia będzie już na świecie. :) A wesele? Troszkę mi żal, bo zjeżdża się moja rodzinka z Włoch, a części z nich nie widziałam nawet 17 lat!!!! Ale wiem że zdrowie maluszka jest ważniejsze i nie będę narażać go na taki wysiłek, zwłaszcza że czuję się jak słonica i naprawdę jest mi coraz ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wiem że jestem nawiedzona :o Ale byłam przed chwilka w WC i zbadałam szyjkę więc jest bardzo wysoko twarda ,śluz raczej taki mentnawo biały nie rozciągliwy nie widziałam za bardzo tego rózowawego :o Chyba juz schizuje :o Wkładka tez czysta:ocycki bolą i boli mnie kawałeczek w prawo nad wzgórkiem łonowym :o Normalnie czekam czy @ będzie czyni:O....Wiem :D....wiem:D....głupia jestem....i schizy zaczynam łapac hihihihii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika dobrze, że wesele sobie odpuścisz...a malowanie jak dzidziuś się urodzi bedziecie mieli czas. Ja muszę pomalować bo po paleniu w kominku - salon brudny ale pójdę mieszkać na piętro i malować będziemy jak będzie ciepło... tylko na kolor nie mogę się zdecydować :( Maam a Ty kochana co robisz w długim weekendzie- pewnie mazury ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- o tak bliziutko masz wszedzie :) ja co prawda w Gibach byłam ostatni raz 11 lat temu bo my mamy nasza działke kolo szczytna i juz tam tylko jeździmy :) Ale pamietam jak bylismy w gibach w jakis młodzieńczych czasach i ja z moim jeszcze nazyczonym nie mezem i kumpela ze swoim i wzielismy wałówke i 2 flaszki bimbru i z gib stopem do mragowa pojechalismy na piknik kantry :) oczywiscie nie dojechalismy :d bo wyjechalismy za Augustów i stwierdzilismy ze nam juz sie niechce :) i wracalismy spowrotem do gib :) albo jak piechta po fajki i piwko do sejn szlismy hihihihihihi:D do były czasy :) A okolica naprawde super :D Tylko ci zazdroscic kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem szczerze ze nie wiem co z weekendem siostra meza chce zebysmy pojechali ona mieszka w kolumnie okolica sliczna ,ale powiem wam ze nie mam ochoty moze jeszcze mi cos odbije i zmienie zdanie ale narazie jestem na nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- jeszcze dokońca nie wiem bo chcemy samochodzik zmienić:o i niewiem czy nie padnie to akuracik na długi wekenndzik :o ale zawsze mozemy wsiąść w pekaesik i 45 minut i jestesmy nad zalewem zegrzyńskim tam moi rodzice maja działeczke wiec prawie jak na mazurkach :) Planowalismy jechac nad morze na chel na kajty ale ...trafiła nam sie okazja z samochodzikiem i chcemy zmienić:) tym bardziej z esamochodzik jest od znajomego tescia i garazowany i uzywany tyle co do sklepu i spowrotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - to miałaś niezłą wyprawę :D :D Ale wspomnienia super i co najważniejsze pozostaną na zawsze :D Acha mAAm kochana i jeszcze jedno - zostaw tę swoją szyjkę w spokoju!!!!! :D :D :D Żadnej @ nie będzie bo to nie czas i nie pora na nią. A " to już w ogóle u Ciebie nie będzie przez najbliższy rok i koniec :) mAAm - a jak Ty spędzasz długi weekend? Iza - tylko nie wdychaj tych farb kochana, bo naprawdę to niezbyt wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVICZKA- ja tak jak pisałam wyrzej IZIE:) A co do @ niebycia przez roku to uważaj kochana bo jak tak bedzie to pamietasz :) Zgrzewka mleka leci do ciebie DHL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- o tak jak to mówia wspomnienia sa bezcenne hihihihi:D zwłaszcza że rowno miesiac przed wyjazdem do GIB oswiadczył mi sie mój małzonek hihihihi:D No nieiwm czy z tym nowym ałtkiem wyrobimy sie na wekendzik :o chyba nie bo trzeba je przywiesc z Paryża:O My mamy Golfa i renówke i golfa trzeba sprzedać a renóweczke przejme ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie wasnie obudziłam. Byłam sie zdrzemąć na ... 3 godziny???:D No pichce obiadek i ogólnie leciutko ogarniam mieszkano i czytam coscie naklikały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- mieszkanko to niech chłopinka ogarnia :D a ty leżec i pachnac masz hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się otóż mój mąz je ogarnia , a ja z przyjemności układam tylko malenkie ciuszki :d. No tej przyjemności sobie nie odbiorę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA- to ja ci POZYTYWNIE ZAZDROSZCZĘ :D chcesz to wpadne i cie wyręczę hihihihi:D ty poleniuchujesz a ja po układam hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zrobiłam krem brokułowy i tyle a na drugie pomysłu nie mam :(. Patrze tak moze ryz ugotuje i jakies warzywa czy co. Maam podpowiedz cos na drugie danie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ryzu : cycki kurczka pokrojone w paseczki przysmaz na olivie z kawalatkiem masła obsyp je curry, do tego smazone pieczarki na masle , swieza natka , i dopraw smietana i duza iloscia pieprzu :) ryz po ostygnieciu podsmaz na masle z kurkuma bedzie miał ladny żółty kolorek :)A jako sałatke czym wiecje zieleniny tym lepiej do wyboru wszystko zajmie ci 20minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie sprawdzam czy mam kurkume ... i mam! super danko. Dzięki moja najlepsza na swiecie Kuchareczko Maam!!! 🌼 Zrobie raz dwa i sobie pojjemy. Wiesz ze ja jakos teraz rzadko czuje głód. Jem bo chyba trzeba cos jeśc. Dziwne mi to jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem sorki że zniknełam tak nagle ale kumpela na skeypa dzwoniła i gadałam :) KISA- ciesze się że mogłam pomóc :) Mam nadzieje że bedzie wam smakowało to takie indyjskie danko :) A co u reszty POLA- skrobniesz cos ???? KROPKA?????? IZA????????? MAGDALENKA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Dzisiaj zapisywałam syna do zerówki.Oczywiście spotkanie organizacyjne i tu problem...Obecna reforma nauczania to jakaś pomyłka.Mój Dawid w zerówce będzie realizował program nauczania przedszkolnego 5 latków!!!Panie tłumaczyły nam że w programie nie ma nauczania liter nauczania liczenia tylko typowo zabawowe...dopiero podstawówka będzie od nauki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×