Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Rybeńki to ja ekspresowo :) Bo z młodym na zakupach byłam i kupilismy fajne nike i udało mi się na dzisiaj do fryzjera umówic na 16.00 więc wyrobic sie musze z obiadkiem bo zjemy go pewnie dopiero o 18.00 na kolacje a zaplanowałam sobie mielone więc w mięchu musze sie babrac troche :o a nie przepadam za ta czynnoscia :O EVIKA- kurcze ale ty masz szefa tak dba o ciebie :) normalnie taki szefuncio to skarb :) Dzięi za wyjasnienie z tą tempką tylko teraz zastanawiam sie czy np. u mnie ta np.36.4 to juz ta nisza, czy wyzsza jeszcze :o sama nie wiem tak czy siak stwierdzam ze to jest popierdzielone :) Co do brzusia to kochana ty jeszcze z KISĄ tego samego dnia patrzeć urodzicie :) ja tez miałam tak z ebrzuch mi sie opuscił i jak reka po 14dniach była CC i młody na swiecie :) więc moze spakuj sobie torbe tak na wszelki wypadeczek :) Magdalenka - a co ile ty masz teraz cykle ???bo jesli co 18dc to ja tez obstawiam 9-10 i powiem ci że mam parę kolezanek które tez maja cykle co 28 dc i własnie 9 dc zaskoczyły i maja córy :) POLA- a może chwilowe polepszenie to burza przed 9 miesieczynmi przypadłosciami hihihihiih:p:D Dziewczynki a robiła któras włosy ta farbka palet co sie ja robi w 10mnut???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja nic ci na temat tej farby nie powiem,nie mam pojęcia.Ja jak chodze do fryzjerki to ona mi na moj ciemny blond nakłada jedynie jasne pasemka,nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeczcze na zakupy sie nie wybrałam,bo siostra ode mnie wyszła dopiero i ona trzymała na rekach swego 1,5 rocznego synusia i go zabawiała a ja jechałam go maszynką do włosów,hihi, fajnie wyszło prawie a krotkiego jerzyka:D:D mAAm-gratuluję zakupów buciorków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam ja zawsze robie wlosy farba garniera wiec tez nie pomoge ;) co do tempki do dziekuje za wyjasnienia juz wiem o co chodzi :) uciekam bo lece z małym na trening odezwe sie jak wroce papatki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziewczynki nie pisałam wam wczoraj farbnełam tą palet 10minut i rewelacja szybciorem łepetynka zafarbowana :) jak gdzieśmiałam troche farby np. na uchu to samą woda się zmywała momentalnie i trzeć nie bylo trzeba:) i powiem wam że włoski po niej nie były przesuszone jak po niektórych farbach :) nie trzeba bawic sie z miseczkami bo wszystko wylewa sie z butelki i wmasowuje w głowe cena u mnie w tesco to 17 zł.serio polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam to musze wyprobowac ta farbe :) a co do mojej tempki dziewczynki to mi sie wydaje ze juz jest po owulacji dzisiaj trzeci dzien z rzedu mam 36.5 dzis mam 16dc co wy sądzicie o tym jest to mozliwe ? budzic sie kochaniutkie :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ja dopiero teraz do was klikam, bo rano czasu zabrakło taka byłam zalatana. Ale już jest ok :) mAAm - napewno kolor włosków wygląda rewelacyjnie, a jak mężuś zachwycony??? magdalena - mierz tempkę dalej i się okaże ale bardzo prawdopodobne że już po owulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- to my normalnie na tym samym wózku jedziemy bo ja mam dzisiaj trzeci dzień 36.6 :) EVIKA- kolorek sie męzowi podoba bo w sumie sie nie zmienił mam gorzką czekoladę :) tylko mi dziwnie troche bo obciełam wczoraj włoski itroche sie nie moge przyzwyczajc , a i mój syncio sie obcioł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam przyzwyczaisz sie do zmiany :) ja tez z moim goguśiem musze isc do fryzjera bo juz ma dlugie wloski co do tempki dziewczynki to bede mierzyc ale mam nadzieje ze sie udalo:) a jak nie to moze w nastepnym cyklu i zobaczymy jak pojde do lekarza bo moze musze wziąść jakies leki na ta owulke tylko nie wiem czy bede mogła okaze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- uda sie na pewno zobaczysz :) ja najwyzsza tempke w tym cyklu miałam 36.75 a najmniejsza 36.2 teraz jest 36.6 juz 3 dzień wydaje mi sie że u mnie to ta wsza moze byc do 36.5 a od 36.4-36.3-36.2 to nisza ale pewnosci nie mam moze EVIKA nam coś podpowie??? Mój miał długie włoski i wczoraj sam powiedział ze chce sie obciac ma wszedzie kruciutko a z boku długą grzywke do połowy policzka normalnie jak bym dziewczynke miala :) Jak nowe dziecko w domku :D Halo a gdzie reszta kobitek ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 20dc-36.25- zdaniem gin i EVIKI powinna byc owulka 21dc-36.7 22dc-36.75 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 24dc-36.6 25dc-36.6 26dc-36.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejłam jeszcze raz bo zamiast 36.0 ,wpisałam 36.6 :) MAGDALENKA- no wczesniej czy poźniej na 100% sie uda:) tylko mogło by wczesniej hiiii:D a powiec mi co to jest ta taka pozioma linia na tym wykresie w karcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- do 08.05 jeszcze troche mam czasu :o a chodzi mi o te linie pokrywajacę :o to się wciska na pasku u góry tam gdzie masz OW- owulacje , po tem wykres 4 cykli i potem sa własnie te jakies linie pokrywajace się i co to jest :O??? POLA- witam kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudził mnie dzis pulsujący ból prawego jajnika,...o 5 rano:(:O.I do 6 nie mogłam spac,potem na chwile zasnełam ale chłop tak chrapał ze znow nie mogłam spac i od 7 jestem na nogach i zaraz sie walnę bo umieram taka senna jestem... Dziewczyny my 3 jedziemy na tym samym wozku bo ja mam 17-18dc (nie pamietam pon czy wtorek dostałam)i termin@ 9-10.05 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tego programu karta nie mam,ale jestem zalogowana na 28dni i tam mam już czwarty wykres,jak chcecie to możecie sobie zerknąć.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - moim zdaniem owulka była u Ciebie jak wół 20 dnia cyklu. Kobietki, spokojnie, wkrótce wszystko się okaże. trzeba wrzucić troszkę na lu i uśmiechnąć się :) Fajnie, że akurat wszystkie naraz idziecie prawie \"łeb w łeb\" z cyklem. Ale byłoby super, aby każdej z Was się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ja od poł roku albo i dłużej zawsze w drugiej fazie miałam napompowane cycki a teraz ledwo co...,nie wiem czy to mało progesteronu czy co ale temp od kilku dni 36,8-36,9 przy najniższej 36,3-36,4, więc cos mi nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola to dawaj lukniemy :) A nie wolisz tego programu karta???Bo na tym 28 dni trzeba bulic przeciesz??? EVIKA- a jak myslisz jak by mi spadło z 36.6 na 36.5 to u mnie jet juz wtedy nisza tempka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm podejrzewam że u Ciebie 36,5 to jest wyższa tempka. Pola - hm, może jednak się udało :) ...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuxwa żle wpisałam:) @ skończyła mi sie 9dc ( mam zawsze długo 2 ostatnie dni plam) 10dc-36.4 11dc-36.4 12dc-36.4 13dc-36.5 14dc-36.7 15dc-36.7 16dc-36.5 17dc-36.2-wizyta u gin(sluz około owulacyjny) 18dc-36.5 19dc-36.6 20dc-36.25- zdaniem gin i EVIKI powinna byc owulka 21dc-36.7 22dc-36.75 23dc-36.5 a o 9.00-36.7 24dc-36.6 25dc-36.6 26dc-36.6 no dziewczynki i 19dc i 20dc był Sexik to moze jakis kamimkadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×