Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

My juz po kolacji, stary gra a mlody poszedł spac:)Doczytałam to i owo i to ,ze twoj młody mAAm chce rodzenstwa- no i bedzie je miał-przeciez na tescior sie umowiłysmy-bedą plusiki i w styczniu beziemy sie rozsypywac a co!!:):);):D mAAm-nie wiem czy w UK monitoring jest refundowany,nie mam bladego pojęcia:( Iza- super,kawaler jak sie patrzy:D:D ułożeniem sie nie martw,ma jeszcze troche czasu by sie obrucic.A nawet jak sie nie obruci to zrobią cc ,przynajmniej nie bedziesz się męczyc:D Ide wyciągnąć mojego ukochanego na spacerek wieczorną porą> Buziaki wszystkim,papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja witam z raneczka :) Ja normalnie na bezsennośc cierpie :O wstałam dzisiaj o 5.40:o tempka bez zmian 36.6 więc pewnie lada moment zacznie spadac i @ sie pojawi :o IZA- to juz kawał chłopaka :) A co do ułozenia to spoko ma jeszcze troche czasu i na pewno lada moment się przekoziołkuje główka w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D mAAm-ty ranny ptaszku! nie spadnie ,nie spadnie..nie kracz;) A ja wysłałam miska do szkoły,tata wstaje za godzinę ,zrobiłam mu sniadanko, i lezę szybciorem jeszcze do wyra na godzinkę bo sie niewyspałam:P. A czuję sie dzis bardzo dobrze:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane psiapsiółki :) mAAm, Pola do10 maja niedaleko - czekam na pozytywne wieści dotyczące pozytywnych teścików :D Ale byłoby super :D :D :D A tempka jak najbardziej super :) Iza - to już kawał prawdziwego chłopa z Twego synka :D A z tym obróceniem to uważam że jeszcze ma dużo czasu i napewno zrobi fikołka i się obróci główką w dół :D U mnie dziś będzie bardzo pracowity dzionek :) Mam dużo pracy ale postaram się do Was jak najczęściej zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja musze uciekac z projektem bo mam spotkanko mysle że w godzinke się uwinę :) EVIKA- ale mi w góre nie poszła tylko jest taka sama jak wczoraj :o POLA- kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piękny słoneczny dzień.Byłam wczoraj u neurologa.Z powodu tych zasłabnięć.I niestety dostałam tabletki na dotlenienie mózgu i nic więcej zrobić nie można bo z powodu ciąży tomografia nie wchodzi w grę.W ogóle na szyi mam jakieś zwyrodnienie które jak pan doktor powiedział po porodzie na pewno się nasili noszenie dziecka itp. Tak więc leczenie zacznę dopiero od października.A teraz o dentystach mojemu małemu psuja się 4 i 5 tylko on strasznie boi się tego borowania a tu niespodzianka dowiedziałam się że w Wadowicach czyli blisko mnie jest prywatna przychodnia gdzie borują ząbki żelem czyli bezboleśnie w ogóle miła opieka nagrody dla dzieci.Niby drogo bo 120 od zęba ale lepiej niech nie zraża się do dentysty.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- wcale tempka nie musiała iść w górę, ważne że jest cały czas dośc wysoko :) Buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno jakie mają kontakty wasze pociechy z dziadkami??Teraz miałam taką sytuację że teściowa zaproponowała zabranie Dawidka na parę dni jak mu się będzie podobało to 1 2 3 4 do wyboru. Przystał na tą propozycję zaczął planować co zapakuje i cieszył się.Przyszedł wieczór przed dniem kiedy miał iść i dziecko nie mrawe dosłownie rozpłakał się i powiedział że on nie pójdzie tam spać bo on chce z mamą.Oczywiście uszanowałam jego decyzje.Jak poinformowałam teściową że nici z pobytu Dawida u nich to w sumie dostało mi się że go za bardzo rozpieściłam.W ogóle wkurza mnie tymi docinkami do Dawida cycek maminy.Jeszcze mi go straszy że zobaczysz jak mama urodzi to nie będzie miała tyle czasu dla ciebie.Torba normalnie.Ja się staram mu tłumaczyć że na pewno wszystko się zmieni wraz z narodzinami rodzeństwa ale że dalej tak samo go będe kochała tylko przybędzie więcej nowych obowiązków.A tu takie podkopywanie mojego autorytetu.Jak mi tak dalej będzie docinać to naprawdę uwierzę że za bardzo rozpieściłam Dawida.brryyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska nie rozpiescilas tylko widac jak go kochasz a on ciebie to jest normalne ze tak zareagował i wcale sie nie przejmuj tesciowa niech sobie gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nuska-nie rozpiesciłas tylko tesciwą masz jak z kawałów:):):);)Nie przejmuj się ,dzieci naodległosc wyczuwają człowieka;) I dobrze sie stało,bo jeszcze więcej głupot by mu babcia nagadała hihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem :)szybciorem poszło baba zadowolona kaska na konto przelana :) NUSKA- pierwsze slysze o takim leczeniu zębów :O a cena jest standardowa ja płacę 150 zł. za plabę w piatce u młodego :) Podeslij jakis link bo aż sama jestem ciekawa jak wyglada leczenie zelem :) ja wiem ze jeste takie znieczulenie w zelu ale leczenie???!!!!?!:O Co do tesciówy to chyba powinnas jej to dyskretnie napomknac że sobie nie życzysz albo poproś chłopinę by z nią pogadał :o bo nie ma prawa tak mieszac dziecku !!! Ja nie miałam problemu z młodym bo nawet jak był malutki to cz ęsto w wekenndzik albo nocował z nami u jednych, albo drugich dziadków wiec był przyzwyczajony i wiedział że zawsze z samego rana juz znim bedziemy teraz tez nie ma problemu jedzie i tyle go widzę :) no ale ma już prawie 10 lat :D MAGDALENKA- jak u ciebie tepka dzisiaj ???? EVIKA- czyli jak np. tempka spadnie do np.36.4 to w sumie już jest chyba nisza???, a jak jest np. 36.5 to dobrze czy źle bo ja juz sama nie wiem jak to jest juz się gubię w tych tempkach :o BIGMAM- kliknij do nas bo ostatnio cię nie widac :( KISA- kotek jak dzisiaj się czujesz??? POLA-jak dzisiaj sie czujesz mamusiu ?I butki i kieckaa kupione????ja dzisiaj tez smigne potem na zakupki bo młodemu musze jakies adidasy kupic bo mu gicołka urosła :) więc moze znajde jakies fajne w sportowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam kolejny mały problemik kobietki :) Otóż u nas w firmie wszędzie jest pełno mysz. Jak nigdy, normalnie taka plaga, że szok. Prezes zakupił specjalne utltradźwiękowe odstraszacze na myszy, które działają na cały budynek. Wczoraj rozmawiał ze mną na ten temat i ze względu na mojei mojego dzidziusia bezpieczeństwo te elektroniczne, ultradźwiękowe odstraszacze wyłączane są w godzinach pracy. Zapewniał mnie, że jest osoba odpowiedzialna i ona je wyłącza. Troszkę się boję, może niepotrzebnie. Pola- może Ty kochana coś wiesz, czy te ultradźwięki mogą być dla mnie szkodliwe? Martwię się troszkę tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to jest żel Carisolv? Carisolv jest chemomechaniczną, oszczędzającą tkanki zęba, metodą usuwania próchnicy. W skład metody wchodzi żel oraz specjalne narzędzia. Żel składa się z płynu o różowym zabarwieniu, w skład którego wchodzą trzy różne aminokwasy, oraz z transparentnego płynu, który zawiera m.in. podchloryn sodu w niskim stężeniu. Płyny miesza się bezpośrednio przed użyciem. Wymieszany płyn aplikujemy na zmienioną próchnicowo zębinę, która pod wpływem Carisolv ulega zmiękczeniu. Specjalne instrumenty są tak opracowane i nieustannie ulepszane, by delikatnie usuwać samą próchnicę chroniąc zdrową tkankę zęba. Końcówki instrumentów są ostre,l ecz z tępymi kątami tnącymi. Są one specjalnie przeznaczone do systemu Carisolv , mają różne rozmiary i kształty. Żel Carisolv nie usuwa zdrowej tkanki zęba, nie działa też na miękkie tkanki. Żel nie oddziaływuje na zdrową zębinę i tkankę miękką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - według mnie to Twój mąż powinien porozmawiać ze swoimi rodzicami na ten temat. Nie można tak nastawiać dziecka i krytykować jego matkę w oczach takiego malucha. Jeśli teściowa ma do Ciebie jakieś \"ale\" powinna powiedzieć Ci to w cztery oczy a nie wysługiwać się małym bezbronnym dzieckiem. Wiesz ja też miałam podobną sytuację - moja teściowa wychowywała córkę, gdy ona była mała, a ja pracowałam. Też wielokrotnie podważała moje słowa, mój sposób wychowania. Nawet rozmowy męża z nią nic nie dawały. Wiele z tego powodu płakałam, cierpiałam ale nie miałam innego wyjścia, a był taki czas, że pieniądze były nam bardzo potrzebne i nie mogłam pozwolić sobie na wynajęcie opiekunki. Teraz córcia wyrosła - wie, że to co powiedzą rodzice jest święte, ale co ja musiałam z tego powodu przeżyć to wiem tylko ja i mój mąż. Teraz też się martwię, bo synka będzie pilnowała również teściowa i wiem że będą z tego powodu nieraz kłopoty, jednak wiem, że dziecku krzywdy nie zrobi i że zawsze będzie nakarmione, przewinięte i zadbane. A z wychowaniem? Ciężko będzie. Trzymaj się nuska - porozmawiaj z mężem aby porozmawiał z teściową. Może ona nawet nie zdaje sobie sprawy z tego jak bardzo szkodzi takim gadaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to nic że Twoja tempka nie wzrosła, ale jest i tak wysoko :) Wiesz z tymi wyższymi tempkami to bardzo wiele zależy indywidualnie od kobiety i jej organizmu. U jednej z nas 36.6 to jest niska właściwie najniższa tempka a u innej (np. u mnie) to jest tempka bardzo wysoka. Ja na podstawie Twoich temperatur, które wcześniej podawałaś i tego co wcześniej pisałaś mogę powiedzieć że u Ciebie jest to wyższa faza temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście że nie mieszkam z teściowa bo różnie by to było.Teraz to pewnie jestem obgadana że chciał iść a ja mu nie pozwoliłam i go przegadałam a mam to w d.....he he.Raz na tydzień zniosę jej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam u mnie ta tempa to troche dziwna dzisiaj mam 15dc a tempka taka sama jak wczoraj 36.5 wiec nie wiem juz sie gubie w tym wszystkim ale mierze i bede mierzyc zobaczymy co wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- jeszcze nie byłam bo o 10 z wyrasie zwlekłam. Czuję sie dobrze-wczorjsze mulenie minęło:( a szkoda,mogłabym je miec 9 miesięcy:P ihihih moj młody miał leczone,borwane piaskiem i tez nie pisnął,dał sobie zrobic 2 zęby na raz. No ale to już kawał chłopa:),nie to co malenstwo nuski. Nuska-nastaw go,przygtuj do wizyty,powiedz co i jak będzie sie odbywac,po kolei, nie mow ze nic nie bedzie bolec,powiedz prawdę,że na takm fotelu bedzie musiał usiąść,że będą tam rozne narzędzia,że pani bedzie miec maseczkę na buzi,ze bedzie musiał szeroko otworzyc buzie,ze pani bedzie musiała wkładac mu do buzi takie narzędia by poszukac robaczkow i je wyrzcic bo one są niedobre i psują mu ząbki,no i że to może zabolec ale jak zaoli to on podniesie rączkę i pani przestanie,(mniej więcej tak sie tłumaczy) :);)wtedy nawet jak go ciut zaboli to bedzie na to przygotowany i do nikogo nie bedzie miał żalu. Bedzie dobrze jak uzkilka dni przed wizytą bedziesz mu opowiadac jakie to robaczki tam zł grasują i koniecznie trzeba je powyciągac :) Evika-ultradwieki w usg nie szkodzą dziecku,ciezarne w szpitalu czasem 2 x dz mają robione. Bardziej chyba oddziałują pola elektromagnetyczne ktorych wszedzie max(telefony,komputery itd),nie martw sie.Sama mowis ze wyłączają to jak prychodzisz do pracy. Ty normalnie po macierzynkim zostaniesz tam drugim szefem za swoj heoizm i chęć do pracy z takim brzuszkiem:):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Po-la też mam nadzieję że te ultradźwięki nie szkodzą. Czytam w internecie już różne głupoty na ten temat. Ech, ten internet, czasem taki nieoceniony pożytek a czasem człowiek naczyta się różnych głupot na różnych forach i chodzi potem jak w jakimś transie :D Po-la zostanie szefem mi nie grozi - tu i tak jest pełno szefów :D więc to nierealne. Ja jestem tylko zwykłym szarym pracownikiem :D :D Co prawda mam pod sobą jednego, jedynego pracownika ale to raczej tylko z tego powodu, że nie było gdzie go wsadzić :D A że pracuję jako ciężarna do końca? U nas w firmie wszystkie kobiety pracuję do końca ciąży i to od wielu lat. Po prostu czują się dobrze, całe szczęście i poza tym szefostwo mamy w porządku więc chyba dlatego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha kobietki i muszę Wam powiedzieć jeszcze jedno, chyba brzuszek mi się obniża. Lżej mi się oddycha i jakoś tak mam go nisko od wczoraj :) W ogóle mam wrażenie że w ostatnich dniach brzuszek mi się normalnie zmniejszył i jakoś tak te spodnie ciążowe nie trzymają się na mnie jak wcześniej.... Czy to możliwe kobietki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Po-la tak sobie poczytałam o Twojej pracy. Ja bardzo podziwiam Cię za to co robisz. Ja bym chyba nie potrafiła. Trzeba umieć naprawdę zachować zimną krew w wielu przypadkach. Ja to bardziej panikara jestem. Naprawdę to jest wspaniałe co robisz i jak pomagasz innym. Naprawdę Cię podziwiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyki mam sprawke do was wytłumaczcie mi jak to jest dokladnie z ta temką wspołżyc trzeba kiedy rosnie temka czy jak jest najniższa rozpisze wam to moze bedzie latwiej 09dc36.01 10dc36.5 11dc36.4 12dc36.6 13dc36.4 14dc36.5 15dc36.5 bo ja sie w tym pogubiłam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda-wspołżyc nie trzeba:):);)hihih A najlepiej tuz przed owulką czyli przed skokiem tempki:) Evika-dzięki,nie wiem co powiedziec... ciesze sie że tak myślisz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika- obniża sie brzus jakis 2 tyg przed porodem więc kochana zbieraj sie powolutku:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po-la mój termin to jeszcze za 4 tygodnie więc sama nie wiem co myśleć o tym brzusiu. A jeszcze nawet torby nie zaczęłam pakować :D Jeszcze nawet o tym nie myślę :D :D Magdalena - według mnie to Twoja owulka mogła być między 9 a 10 dniem cyklu.Mierz dalej kochana i zobaczysz, czy spadnie czy nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×