Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

makabra mam zle skrojone brakuje po boku materiału boze kto to kroił niewiem jak to bedzie jade do siostry pokazac szefowi:) odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem byłam z młodym w szkole :) MAGDALENKA- tempka SUPER!!!! a te 30szt...rany ...zdolna bestyjka z ciebie nie ma co :D EVIKA- a pewnie ze Bozia wysłucha bo Bozia nas wszystkie kocha:D A jak chcesz to ja moge nawet pokrzyczec za ciebie co prawda męzus by sie patrzył na mnie jak na jakąś pieprznięta że chodze po domu i krzycze :) ale jak ma ci ulzyc to sie poświęcę kochana dla ciebie wszystko:D POLA- kocisko zajebiste, fantastyczne, bombastyczne cud miód malina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...............e.......................................................................................................no.................................................................................................baby................................................................................................trzpiotki.........................................................kotki.................................................................pisać................................................................mi............................................................................................................tu...................................................................................................szybciorkiem.................................................bo.....................................................................czekam...........................................................................................................ztęskniona..........................................:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam już jestem...wprawdzie znowu musze coś przygotować ale chwilkę pokikam tym bardziej, że jednak mam dość na dzisiaj :( Pola kotek bomba :) A Twój synek to już duży kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza odpuśc sobie robote juz piatek :d czas lenistwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze.zapowiadał się taki ładny weekend a tu sąsiad na pole uprawne właśnie wywiózł 3 wóz gnoju i go roztrzepał.Nie dam rady okna otworzyć ani tym bardziej na polko sobie wyjść taki okropny zapach.Czytałam na necie ze takie rzeczy można robić wczesna wiosna ale co nic nie zrobię.Poprostu pozostaje mi męczyć się przez kilka dni i siedzieć zamknieta w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już jestem :) mAAm bardzo dziękuję jeśli pomożesz mi krzyczeć :) Będzie mi miło :) Już mi humorek się poprawił :) Dzięki Wam :) Pola - kotek śliczny, cudowną ma mordkę :) Ja już dzisiaj nic nie robię, powysyłałam reklamy do gazetek i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska27 - biedaczynko. Powiedz sąsiadowi że to był jego ostatni raz, bo tyle mu myszy naślesz, że wszystkie plony mu zeżrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój syncio też dziś się nieźle wierci. Co prawda to nie są już takie delikatne kopniaczki, tylko jak mnie gdzieś walnie po żebrach to aż miło się robi :) Skoro mu tam już tak ciasno to mógłby wychodzić w końcu :) Trochę świata zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wiatr wieje od strony jego pola na mój dom.Paranoja ale jestem zła!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej ja sobie zupke pichce i włąsnie przyszła mi ochota na lody :P dzisija ja skocze po mała do przedszkola i od razu myk po lody :) POLA kotek cacy cay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska normalnie weż psa i niech mu nasra na wycieraczke niech sobie niucha jak lubi smrodzik gnojówki :)bidulko współczuję :) EVIKA- to wysyłaj sms jak by co to bedziemy krzyczeć razem :) Wiecie co wlazłam przed chwilka na forum o jakiejs oszustce i sa tam takie że czy o jakiejs Klałdi wypisane .... A swoja droga to ciekawe co z ta klaudia p co do nas zagladal chyba to nie ta sama ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisa ja też wcinam lody jak szalona. Ostatnio mam smaka na czekoladowe z Zielonej Budki. Albo na takie kwaśne truskawkowe lub arbuzowe z naszej najlepszej lodziarni :) O kurczę, chyba nie wytrzymam do 15.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam napewno to ta sama..mówiłam Wam już wtedy :( ale szkoda słów ...poprostu wymaga opieki dobrego specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- może i twój syncio i IZY to nasza przyszła kadra w piłce nożnej :):D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- oj biedna :O ale tam na ostatniej chyba stronie jest jakis link do bloga i to jakas straszna guwniara chyba :o Ja czasem zagladam na kwietniówki, majówki, czerwcówki bo mam tam kolezanki które były i sa w ciazy i tam tez ja chyba widziałam :osmutne to:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to zjem za Ciebie drugi i przesle telepatycznie. ja tez jak nigdy czekoladowe wcinam :) Maam od wczoraj wiernie czytam o Klaudii. Tez mysle ze to o nią chodzi. Brak słów.... Iza mówilas juz o tym?? Kurcze czemu ja przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- to wytropić dziada i mu nasrajcie :)hihihi:) albo mu na te pole czerwona farbe wylejcie w kilku miejscach :D a co niech dziad mysli :D A ja w ciazy nie jestem a lody wcinam melonowe:) pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
00:51 [zgłoś do usunięcia] klaudyna1987 tak jestem rocznik 87. skończyłam 20 lat. planowaliśmy to dziecko od roku i tyle tez się staraliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] Klaudia.P (klaudia13-1987@o2.pl) hej Która ma tyłozgięcie macicy ????!!!!! patrzcie ten sam rocznik tak byśmy się nabrały????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ------------------------------------------------------------------------------------(OOOOOO)------------------------------------------------------------------------(OOOOOOO)---------------------------------------------------------------------(OOOOOOOOO)-----------------------------------------------------------------(OOOOOOOOOOOO)--------------------------------------------------------------________________------------------------------------------- --------------------\XXXXXXXXXXXX/-----------------------------------------------------------------\XXXXXXXXXX/--------------------------------------------------------------------\XXXXXXXXX/----------------------------------------------------------------------\XXXXXXX/-------------------------------------------------------------------------\XXXXXX/----------------------------------------------------------------------------\XXXX/-------------------------------------------------------------------------------\XX/----------------------------------------------------------------------------------\X/-----------------------------------------------------------------------------------\/----------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wam wkleic loda ale mi się rozpuscił hihiihi:P NUSKA- detektywie nasz :) tylko wypadało by to przesłac tym dziewczyna :) co ten topik o oszustce załozyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się mylimy to przepraszamy kolezankę.Ale same poczytajcie w wolnym czasie jej posty...chyba tabelkę pora uaktualnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wysłam to co NUSKA znalazła jako pomarańczówka :) ja uwazam że normalnie takie pindy trzeba tempic pamietam co pisała o tych dziewczynach co straciły swoje kruszynki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem pewna że to ona wszystko sie zgadza mówie wam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm juz wiem tam jest podane nawet jej konto na Nk i tez podobno ma synka u nas tez pisała ze ma syna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×