Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm - super wieści :) Tak się cieszę że poszłaś do tej ginki :) Dobrze, że wszystko jest ok. Widzisz teraz to tylko musisz dobrze pogadać z mężusiem, żeby około 25 dc tam mocno Cię przycisnął do łóżeczka :D To 25 czerwca znowu będziesz wiedziała coś więcej o swoim organizmie. Super :) Tak się ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalenka - daj znać jak u ciebie, może się nie rozkręci ta wstrętna @ ? Iza - a Ty do łóżeczka spać dziś po południu, bo ja jutro sprawdzę :) Anetka - dobrze że z synkiem osłuchowo ok :) A te alergie, astmy, wiadomo, coraz więcej ludzi to ma i niestety nie mamy na to wpływu :( Pola- będzie dobrze zobaczysz :) Trzymam kciuki za Twoje dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- super wieści:) trzymaj sie tej ginki by ci monitoring zrobiła.I jestem pewna ze juz niedługo bedziemy świętować twoj odmienny stan:):D ach.wspieram cię całym serduchem:) u mnie dół na max,nie mogę sie wygrzebać z niego...zrobiłam sobie drina..moze troche lepiej po nim sie czuję.Nie wiem co mnie dopadło bo nawet powodu nie mam wyraznego,co tam kłótnia ze starym...dzien jak co dzien przecież,bwało gorzej;)Jestem chyba dobrym materiałem na alkocholiczkę bo drin mi pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI KOCHANE❤️👄❤️ bardzo wam wszystkim dziękuje :) powiem wam że mnie jakos tak podtrzymała na duchu :) ta ginka :) że nawet jak by się okazało że owulki nie ma to juz ona mi ja wywoła :) Mój chłopina tez się śmieje że 25.06 przebadana jestem że ho, ho :D bo dwukrotnie ale co tam idę wpierw na 15.30 do państwowej bo tak też mam wizyte umówiana może mi zleci chormonki to zawsze państwowo nie na kasę będę miec , na 18.00 do mojej ginki na usg i oby te pecherzyki rosły skubane i jakis dominował :)Jak będę 25 to poproszę ją aby mi 30 .06 zrobiła jeszcze USg bo 30.06 o 20 .00 jade na wakacje i dopiero 18.07 w moje 30 urodzinki wracam :D a 19.07 powinna byc @ ale jej nie będzie :phihihihihihi:D wygląda na to że moja owulka wypada w 10 urodzinki młodego hihihihihihi:D POLA- kochana a pij drinusia :D na zdróweczko :D ja też dzisiaj piweczko sobie strzelę :D będę opijać moje pechezyki hihihihih:D👄 EVIKA-zdróweczka kochana ❤️ i proszę mi nowe zdjecie bartunia wkleic w nk :) bo ciotka juz spragniona jego widoku :) KISA- gdzies sie zakopała ????? Proszę nowe foteczki Martuni :) no i Gdzie Knga z gitara dla ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane ja dziś ledwo co wstałam :-)) Pogoda fatalna - ulewa !!!! a jeszcze muszę iść dzisiaj na badania. Zaraz będę lecieć tylko chciałam listę obecności podpisać ;-)) Ja czuję się bardzo dobrze - no może z wyjątkiem tego ze wydaje mi się ze brzuch mam ogromny. Wiecie i tak do najmniejszych nie należał - niestety mam oponkę :-)) ale teraz jakoś tak dziwnie się układa. Dziś miałam sny ze to pewnie dlatego ze mam bliźniaki (he he he) - no w sobotę będę wiedzieć czy jedno czy dwa. Dobra kochaniutkie idę upuścić trochę krwi ;-)) buziaki - zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) U mnie dzisiaj pogoda przecudna- obudziłąm się o 4 i nie mogłam spać -tak jasno i ciepło :) Mam mieć w tygodniu gości - przyjeżdza wujostwo męża i mają u nas spać i muszę posprzątać ...jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy przyjadą, ale jakoś przeżyję ;) Maam a gdzie Ty kochana na wakację się wybierasz ? Mulan ale miałabyś podwójną niespodziankę ;) A jak nasze dzieciaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM To w wawie dalej lejeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:O i końca nie widać :( i zemnie tez się lejeeeeeeeeeeeeeeee @@@@@@@@@@@@ ale jeszcze tylko parę dni i będzie luzik :D MULAN- kto wie kochana :D może to proroczy sen :) I synek zamiast jednego będzie miał dwoje rodzeństwa :D IZA- ja wpierw jadę na działeczke na mazurki , potem portugalia i nasze morze i dalej to jeszcze nie wiem bo wstrzelamy się miedzy wakacje syna bo z jednymi dziadkami jedzie do bługari a z drugimi do włoch:) No zawsze istnieje ewentualność że zaskoczę :) i może trzeba bedzie zmienić plany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- jak dzisiaj ???Mam nadzieję że ta cholera @@@@@@ się nie pojawiłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO !!!!!!!!!!!!!koniec spania!!!!!!!!!!!! staraczki mamusie :) klikac co dzisiaj słychać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ależ Ci zazdroszczę tych wakacji...:) Ale to nic w przyszłym roku sobie odbiję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lodzi okropnie lejeeeeee i tak szaro maam te okropne @ jeszcze sie nie pojawilo ale czuje ze dzisiaj bedzie bo tak dziwnie mnie juz boli brzuch tempka dzisiaj spadla i to duzo ale jak sie zacznie to juz jutro zaczynam brac leki i zobaczymy co z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochaniutkie :) A u mnie leje od rana, zimno okrutnie no i ja dalej chora :( mAAm - ale super wakacje sobie fundujesz, ech, jak ja bym gdzieś tak sobie pojechała...... Ja jestem pewna, że Ty po Twoim powrocie z urlopiku napiszesz do nas o swoich dwóch kreseczkach. Ja normalnie czuję to w kościach. Zrelaksujesz się, odpoczniesz i będzie miła niespodzianka :) Pola- nie dołuj się kochana, jeden drink na poprawę humoru jeszcze nikomu nie zaszkodził. Bedzie dobrze, to ta pogoda tak na nas wpływa. Magdalenka - a może twoja @ nie przyjdzie, daj znać koniecznie :) Iza - zazdroszczę ci tej pogody, u mnie czarno ciemno, zimno, chłodno i byle jak :( Mulan - super że się dobrze czujesz, to najwazniejsze :) Daj znać jak wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- ja tam trzymam dalej kciukasy :D EVIKA- tak jak pisałam zobaczymy jak z tymi wakacjami jeszcze będzie ;) bo kto wie ....kto wie.....hihihihi:D Kotus kuruj się koniecznie ,zdróweczka ci życzę❤️ A jak tam Bartek po spacerku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja też mam wizytę 25 - tak mi się ciągnię bo jestem ciekawa jak moje maleństwo...chcociaz dalej kopię po bokach to pewnie nie fiknął...już bym chciała ....żeby był z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia wczoraj ...stwierdziła, że nie bedzie już się bawić tak długo z sąsiadką bo bedzie musiała zająć się dzidziusiem naszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez pogoda paskudnu cały czas pada i na przestanie sie niezapowiada od wczoraj znowu biore tabletki zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- a o której masz wizyte ?? Oj już tak ci malutko zostało że lada moment maluszek bedzie z Tobą :) Ty lepiej nad imieniem myśl kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- urocza ta twoja córa :D no ale co się jej dziwić :) Jak w domku bedzie miała żywą lalke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co baby jedne :o to ja tu z ranka wstaje steskniona do was a wy jakiś pomur robicie na topiku😤 :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę zrobić sobie capuczinko (''''''''''')o :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ładnie u mnie też leje :( A wczoraj zaczęli kostę koło domu układać - ależ się ciesze jak coś nowego się robi :) Jeszcze ogrodzenie w tym roku. A mąż jak co roku się zarzeka że nic więcej nie robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- proszę bardzo (\'\'\'\'\'\'\'\'\')o :D pyszniutkie capuczinko z pianeczką posypana czekoladką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leje i leje a ja o 12.00 z mlodym do szkoły muszę mykać :O gdyby nie to że ma jutro apel i nagrodę dostaje za najlepsze logo szkoły to bym go juz nie posyłała :O a tak to musi biedak iść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myśle ż eJuly się odezwie :) a na kiedy miała dokładnie termin ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×