Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Czesc kobity:) Evika- teraz na kazdej pediatrii będziesz miała tłok,infekcje,zapalenia płuc,kaszle i wszystko inne. To druga doba choroby i jeszcze za wczesnie by leki zaczęły działac. Ten wasz szpital to rzeczywiscie jakis koszmar,co robią władze miasta? co robi dyrektor szpitala? co jak co ale nasz szpital tez jest biedny, ale oddział dziecięcy to priorytet i zawsze było tam kolorowo i czysto.Po prostu macie do dupy władze miasta i dyrektora:( Wydaje mi sie ze nic nie mozesz zrobic,bo przeciez nie zabierzesz jej teraz w podróż do Białegostoku,spokojnie, antybiotyki w ciągu kolejnych 48 h powinny zacząć działac i będzie lepiej. Nie martw sie Evika tak bardzo,będzie dobrze,zobaczysz.Za [arę dni Ola zdrowa wroci do domu. A jutro wyładuj swoje nerwy na pani nauczycielce i rozszarp ją na strzępy;) masz nasze błogosławienstwo:D Niestety ,stan naszych szpitali jest nędzny,to tragedia.Szczególnie w małych powiatowych szpitalach.. Jedyna nadzieja teraz to powstające prywatne sieci szpitali np Medicover(nie wiem czy koło was jest), mozna u nich wykupic ubezpieczenie.Ja kiedys patrzyłam-pełna opieka szpitalna i specjalistyczna to byłoby dla naszej 3 osob rodziny 803 zł miesięcznie. To dużo ale warunki i leczenie to bajka-otworzcie sobie stronke i zobaczcie,mozna sobie obliczyc składke,mozna tez ubezpieczyc tam tylko dzieci,rózne są opcje.Wtedy będzie koło 200-300 miesięcznie. Jesli powstanie taki szpital w zielonej g to nie bede sie nawet zastanawiac. Nie wyobrazam sobie posłac kogos bliskiego do obecnego syfu,choc teraz pewnie nie miałabym tez wyjscia gdyby cos... Chociaz w zielonce nie jest tak zle,powoli remontują wszystkie oddziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika...kochana sama szalałam jak Paulinka rok temu była w szpitalu- ale u nas pomimo zadłużenia szpitala- warunki nie najgorsze, bardzo zadowolona byłam z opieki ordynatora - ale my chodziliśmy do niego prywatnie i po szpitalu też trzeba było zapłacić ...ale czego nie robi się dla zdrowia dzieci....zobaczysz kochana jutro już będzie lepiej - musi być kochana ... napisz nam jak Ola bo wszystkie czekamy na informację i pamiętaj nigdy nas nie nudzą żadne problemy bo to tutaj jesteśmy -wszystkie takie różne ale...sama wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w moim rodzinnym miescie oddział dzieciecy ma sale 2 osobe tzn 2 łożka dla dzieci i 2 łóżka dla rodziców, kuchnia do dyspozycji i za taki pobyt płaci sie 10zł za dobe. z kolei z majka lezałam w bolesławcu i tak gorzej chociaz rowniez miałam swoj pokoj i lozko majki sale były pojedyncze ale nie za ciekawie i w listopadzie lezalysmy to tylko szpital antybiotyk dozylny dawał a reszte musiałam kupic na swoj koszt bo limity a duzio dzieci chorych, doba 20zł kosztowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Wiem ze ostatnio sie długo nie odzywam ale poprostu brak czasu :( dni płodne maja sie juz ku końcowi......zobaczymy co z tego wyjdzie... Przyznaje sie bez bicia ze poczytałam po łepkach......ale juz musze uciekac....bo gosci mamy echhhh EVIKA-zdróweczka dla małej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze ja szybciorkiem. Eviczko jesteś dzielna i to bardzo. Całusy dla Oli niech szybciutko wraca do zdrowia. A ja kurcze lepie te kartki lepie i końca nie widać juz mi się w oczach pie....nie powiem o kręgosłupie. Liczę że na te 1500 kartek koło 30 godz mi zejdzie na razie robie 12H czyli zarobek 1 zł na godz. normalnie rewelacja. Całuski do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry kochane! Ja tylko na kilka godzinek dziś w pracy, muszę dokończyć pilną pracę:( potem jadę do córki do szpitala:( Ola pobędzie kilka godzin sama w szpitalu, to już duża dziewczynka i bez problemu się zgodziła. Nie am czasu nawet Was poczyta ć, przeprasza i obiecuję że wszystko nadrobię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ MAGDALENKA- MOCNO ZACISKAM POSLADY BY NIE BOLALO I SZYBCIOREM ZLECIAŁO KOCHANA👄 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika, mam nadzieję że dzisiaj Ola już czuje się lepiej i że antybiotyk zaczął działać... U nas Zosia ma zapalenie oskrzeli....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ... Evika mam nadzieję że z Olą już lepiej...trzymajcie się dziewczyny. Magdalenka - jesteśmy z Tobą :) Kochane dzisiaj nic nie robimy - w końcu nasze święto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- duzo zdrówka dla Oleńki❤️❤️❤️ JULY- dużo zdrówka dla zosieńki❤️❤️❤️ IZA- o tak :D:D:D:D:D 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼DZIEWCZYNKI WY MOJE 🌼🌼 ŻYCZE WAM ABY WDNIU NASZEGO SWIĘTA NIGDY NIE ZABRAKŁO WAM USMIECHU NA USTACH, DOBREGO HUMORU ,SEXU Z RANA I WIECZORA,BUTÓW OD CRISTIANA LABUTINA,CICHÓW OD CHANEL,I SZMPANA Z CHAMPANI,ORAZ SZCZĘŚCIA, ZDROWIA BO TEGO ZA PIENIADZE KUPIĆ NIE MOZNA NO I KASIORKI BYSCIE MOGŁY SPEŁNIAĆ SWOJE NAJSKRYTSZE MARZENIA ❤️👄❤️ 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Z okazji naszego święta życzę wam samych radosnych,szczęśliwych dni,zdrówka dla was i dla wszystkich waszych dzieciaków i jak najdłuższego klikania na kafe:D;)🌻🌻👄👄 Evika- pisz jak u Oli.Pozdrowionka i buziaki dla niej od ciotek:D magdalena- myslimy o tobie,jestesmy z tobą i pisz wieczorkiem co i jak:) Na pewno wszystko pojdzie dobrze. koteczek- w zielonej sie urodziłam i tu pewnie umrę:) A ty chyba tez stąd lub okolic?? july- zdrówka dla Zosi:) mAAm- ty kochana juz od wczoraj swiętujesz chyba,tak cie mało tu było..:( A ja od 7 jestem w pracy,wstałam o 5 40 i jestem nieprzytomna.W przyszłym tyg mam luz,uff odpocznę;) U nas słoneczko i mróz.Wiosny ani śladu:( A u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mamy ładnego gożdzika:D ach dziękujemy dyrekcji:D mAAm- jak klasówka z historii poszła?? Ja miałam względem małego takie naukowe plany na weekend i na planach sie skonczyło, on grał sobie na kompie a ja leniuchowałam.Odbije mi sie to czkawką w tym tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie było mnie 3 dni bo coś mnie rozebrało i strasznie bolała mnie głowa a tutaj tyle się wydarzyło. Eviczko- jesteśmy z Tobą, i z Twoją Oleńką :) Nie martw się, Ole które znam mają dużo szczęścia więc Twoja maleńka szybko dojdzie do siebie :) A co do zapalenia krtani to mój Adaś miał to cholerstwo, i już zapomnieliśmy o całej chorobie. Tylko nasz chłopak dostał wtedy jakiejś reakcji alergicznej, że w jednej chwili zaczął nam się dusić i na sygnale jechaliśmy do szpitala ( bałam się, że go stracimy), tam dali jakiś zastrzyk odczulający i objawy przeszły, utrzymywał się tylko zmieniony głos i gorączka. Antybiotyk pomoże i też zapomnisz o wszystkim. mAAm- jesli chodzi o farby to całe studia właściwie pociągnęłam na akrylach i mam ich dosyć, zresztą jakoś moje prace są lepsze gdy pracuję na olejach, chyba mam lepszą kontrolę nad tym co robię. Co do pasteli to próbowałam kiedyś sobie szkice robić na plenerze i tak mi to nie wychodziło, że zniechęciłam się do nich skutecznie. Fajnie masz, że u was wszyscy macie artystyczne umiejętności. W mojej rodzinie ja się wyłamałam, nikt inny nic w tym kierunku nie robi, wszyscy to ścisłe umysły, zresztą ja także oprócz studiów artystycznych skończyłam politechnikę. Mój mąż z kolei jest typem naukowca ale nauk humanistycznych. Adaś nasz jest mieszanką ma trochę ze ścisłego umysłu po mnie i trochę humanisty po tatusiu. Niestety plastycznych talentów u niego nie zauważam...baaa...nawet ku mojemu załamaniu :P w przedszkolu Pani zwróciła mi uwagę, że Adaś odbiega od grupy z zajęć plastycznych. W sensie, że inne dzieci coś rysują, malują itp. a nasz mistrzunio nic... Iza- a ile kosztuje taki zestawik parkera i gdzie go kupiłaś? Gdzieś w necie może? Mój M też ma urodzinki niedługo już 36-te, i nie bardzo mam pomysł co mu sprawić na prezent. Z pióra chyba by się cieszył, chociaż myślę jeszcze o komplecie do picia Yerba mate, mój M ma zwyczaj pić to zamiast kawy. A nie posiada słomki i pojemnika specjalnego. july- zdróweczka dla Zosi :) kiki- zaciskam poślady :) magdalenko- jesteśmy z tobą daj znać jak wrócisz :) A TAK W OGÓLE TO WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO NAJ...NAJ....NAJ....., ABY WSZYSTKIE WASZE NAWET NAJSKRYTSZE MARZENIA SIĘ SPEŁNIŁY. Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA WAM ŻYCZĘ DZIEWCZYNKI.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola- ja mam ciągle jakieś plany odnośnie malucha i potem mi się to odbija czkawką więc się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKE_M- gratuluje zacnej stronki 555:D no ja właśnie z olejnymi juz nie mogę :) za to akryle ajlowiu do bólu:D:D:D:D POLA- oj mało mnie było bo mnie w domku nie było :D ale spokojnie w nocy nadrabiałam starankami hihih:D choć wiadomo ż enic z tego no ale przyjemnośc wzieła górę hihihih:D Co do klasówki z histori to chyba ok poszła choc wyniki beda w piątek jutro znów klasówa gigantyczna z przyrody :O z ciał stałych z rodzajów gleby z minerałów z korzeni :O tylko sobie w łepetynke strzelić :O tez miałam ambitny plan by go uczyc w wekendzi no ale ....rozeszło się po kościach :O Dzisiaj mam 1 dc luteiny i juz na jej mysl mnie mdli :O ciekawa jestem kiedy dostane @ w tym miesiącu :O:O:O:O A jak u ciebie kochana ??? KOCHANE DOSTAŁAM SMSM OD MAGDALENKI JUZ JEST W PIZAMCE I IDZIE NA ODZIAŁ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczyny:) wszystkiego naj naj z okazji naszego swieta pola ja mieszkam w świetoszowie:) a tesciowa mam z jasienia k/żar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PROSZE JUZ JEST NA ODZIALE:D MAGDALENKA ❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjm życzenia Babo kochana od drugiej baby z samego rana Niech dzień cały będzie radosny, bądź zdrowa Babo - aby do wiosny! Szczęścia życzę Tobie, sobie i kobietom na całym globie! By marzenia się spełniły, a Nas chłopy wyręczyli! My dziś drinki i kaweczki, Nasze święto dziś Babeczki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz uciekam do córci kochane, o 10.00 mamy firmowe Dzień Kobiet, szampana, czerwone róże i talon pieniężny:) A od samego rana lata Prezes i częstuje wszystkie kobiety czekoladkami:) Jak miło:) Acha no i dzwoniła moja córcia przed chwilką do mnie:) Czuje się lepiej i na obchodzi Pani doktor powiedziała, że jest troszku poprawa:) Tak się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nike-m- gratuluję pięknej stronki:) Evika- super wiesci od Oli,zuch kobitka:) koteczek- wiem,wiem gdzie to jest:) tam w jednostce wojsk pracowało kilku moich kolegów lekarzy wojskowych.A z jasienia jest moja kolezanka ze studiów.Ale została w Szczecinie. mAAm- w takim razie znów dzis zakuwasz?;) ale bedziesz obryta:) ja widziałam ostatnio program multimedialny do 4 ,5 i 6 klasy w empiku,rekomendowany przez MEN,chyba kupię i będę mu puszczac;) Ciesze sie laski ze nie tylko ja leniuchowałam w weekend z dala od dziecięcych podręczników;) U nas staranka były- czasu nie tracilismy,o nie;) Teraz wszystko w rękach bozi. Wiecie, jak wam pisałam byłam juz 3 x na siłowni i od razu moja samoocena tak sie podniosła (bo oczywiscie jak większosc kobiet mam kompleksy)ze mam ochotę bałamucic chłopa częściej;):)Ależ ta psychika zaskakuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika fajny wierszyk:D zaraz wyślę koleżankom:) A nasz dyrektor siedzi cicho w swoim gabinecie i nic:( gamoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet!!!!! U mnie załamka już mi się beczeć chce. Tak się cieszyłam że małej przechodzi a tu gorączka wyskoczyła 38 C. Nie chce jeść ale jest normalna wesoła. Do lekarza nie mam jak teraz iść, dopiero wieczorem. Tak myślę może ząbkowanie...ale przy pierwszych gorączki nie było.Znowu rączki wkłada do buzi może to ząbki. Dawid spoko wczoraj cudowne ożywienie tylko jeszcze kaszel został. Wiecie normalnie żadne luksusy, ani kasa nie jest ważna .Najważniejsze zdrowie!!!!Ja już tak jestem umęczona tymi chorobami że szok. U mnie to niby proste choróbstwa i panikuje ale jak sobie tak pomyślę o matkach co ich dzieci chorują na raka albo walczą o życie dzieci to brak mi słów co one przeżywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Evika- ale dobre wiadomosci na Dzień Kobiet- może Ola szybko wóci do domku :) Nike - ja kupiłam w sklepie papierniczym- mozna już za 100 kupić a nawet za 400,500 złotych. Nuśka muszą się skończyć te choróbska .... a u nas dzisiaj dziewczyny mróż 15 stopni wrrrr a chcę już WIOSNY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, Z okazji naszego święta życzę każdej z Was tego czego byście sobie same życzyły! Evika - no to przeżyłaś chwilę grozy. Cieszę się, że Ola już sama do Ciebie zadzwoniła, to znaczy, że już naprawdę jest poprawa! Dzielna dziewczynka! Wiem, nie da się patrzeć na swoje dziecko jak prawie przelatuje przez ręce....... Nuska - trzymaj się!! I nie poddawaj. wiem, że to małe pocieszenie ale większość z nas jak widzisz boryka sie bez przerwy z choróbskami. Czy kiedyś dzieci też tak chorowały?? magdalena - zaciskam mocno poślady! Mam nadzieję że nie będzie nic a nic bolało! mAAm - dzięki za info o magdalence :-) pola - ja też tak mam dokładnie, że jak poćwiczę to od razu moje libido rośnie :-) tak to chyba jest.... a ja od rana szaleję, sprzątam, piorę, gotuję, piekę. coś mnie naszło ;-) iza - 15 stopni??!!!! szok. u nas koło zera.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja nie moge teraz klikac bo wpadłam dopiero do chaty a tesciowa mnie zaraz nawiedza więc wszystko co możliwe do sprzatania mam pod reka :) Ale zgodnie z obietnica pisze wam ze MAGDALENKA JEST JUŻ PO I WSZYSTKO OK JAJOWODY DROŻNE :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×