Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Evika napisz jak po roczku... były dwa torty ? Ania - my też uważamy że wszystkim się uda- pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuś - kochana na urodzinkach były dwa torty. Jedne dla 9-letniej córci a drugi dla rocznego synka. Dzieciaki były przeszczęśliwe i uradowane :) Potem zrobiliśmy Bartusiowi pewną wróżbę, u nas jest taki zwyczaj, że gdy dziecko kończy roczek kładzie się na stół kieliszek, pieniądze, książkę i różaniec i w zależności od tego, co dziecko pierwsze weźmie do ręki taka czeka go przyszłość. No i mój synuś bez wahania i bez żadnego zastanawiania się sięgnął szybciutko po ..... różaniec. :) Pola -zazdroszczę wyjazdu nad morze, super:) I pogoda dopisała:) No to kochane zapraszam Was na drugą kawkę, a co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika taki młyn........ że chętnie kawkę hmm trzecią poproszę :) no tak...kto ma księdza w rodzinie to nie zginię :) ... :) KOBITY GDZIE JESTEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja szybciorkiem pije z Wami tą kawkę. Mam dzisiaj dwa zebrania w szkole. Na kompie tez mało jestem bo w końcu u nas słonko świeci i jest ciepło. Zal w domu siedzieć.A wieczorem padam na pysk. Eviczko wszystkiego naj dla dzieciaczków, bo nie złożyłam wcześniej życzeń. Mówisz że na księdza synek się bierze.... Trzymajcie za mnie w kciuki, bo jutro mam rozmowę o pracę (dorywczo , jako kelnerka) ;))) Moc całusków. Anetka jak sobie radzisz ??? Maam a Ty gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Zaprasszam na kawkę:) Ale ciężko było wstac:( Evika- super ze dzieciaki szczęśliwe. A Bartunio oczywiscie przez przypadek ten różaniec wybrał;) wiesz, wnuczki i w ogóle,zresztą pamietam ze on juz dla Zośki zarezerwowany a nie dla kosciola;);) SPAC nuska- powodzenia na rozmowie,trzymam kciuki:) a mAAm na Mazurach,chyba dzis wraca jak mnie pamięć nie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Pola - no ja również uważam, że ten różaniec, to tak w przenośni, po prostu będzie religijnym facetem, a wnuki - jak najbardziej, muszą być przymusowo:) Wszak mój Bartusio narzeczoną już ma i ja z takiej synowej to na bank nie zrezygnuję:) Zosieńka jest przecudna:) Nuska - daj znać kochana jak po rozmowie:) POWODZENIA:) mAAm A Ty już wstawaj leniuchu i klikaj do nas prędziutko:) Izuś - a Ty gdzie się podziewasz? A reszta panienek to gdzie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Ale pogoda aż żyć się chcę :) kocham słońce :) Kawkę chętnie wypiję z Wami dziewczyny. Nuśka daj znać jak po rozmowie - oczywiście trzymamy kciuki :) Evika już spokój w pracy - po imprezach ? Pola jak budowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kochane myslałam że Norbert zacznie od razu chodzić a tu proszę wczoraj zasuwał jak samochodzik :) pieknie raczkuje i w końcu do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystkie uciekły :( Zabieram się za robotę ale najchętniej poszłabym na labę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestem kochane dotarłam :D od rana w pranku siedzę :) bo słoneczko świeci :)Na mazurkach super pozdrowiłam jes od was wszystkich :D tylko troche komarów było wrrrrrrrrrrrrr no i tesciowa jak to tesciowa lekko upierdliwa no ale taka to juz jej natura :D łapałam słoneczko by brąziku na wesele troche złapać ;) i jak córka młynarza nie wyglądać :D co do kreacji weselenej to stwierdzam , że dalej w czarnej dupie jestem :O , ale mój męzus jutro smiga na kawalerski braciszka to ja z kupela do galeri i nie wylizyę do puki czegoś nie znajdę :D Co do mojej wizyty u ginki ( 1.06) to spoko :) powiedziała z ejej zdniem jest wszystko ok i luteine mi zmiejszyła na 2 x po 1 tab od 14dc do 24 dc powiedziała że daje mi rok i nie chce mnie stresowac żadnymi badaniami bo jej zdaniem wszystko jest ok :) i powiedziala mi że przy luteiowych cyklach wcale nie jest powiedziane że owu ma byc około 14 dc bo może być i 5 dc i 20 dc że nie jest to tak jak w normalnych cyklach . Ok kochane uciekam troche popracować bo robota czeka :( EVIKA- dzięki ❤️ za przekazanie pozdrowionek👄 i wszystkiego naj, naj dla OLI i BARTUNIA❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ...upolujesz coś ładnego w galerii :) No widzisz że wszystko w porządku tylko luz i działać - coś mi się wydaję że sierpień będzie Twój - ja tez się nastawiłam żeby mieć dzieciątko lwa i proszę Norbert urodził sie 30.07 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Pszczółki Moje Kochane :-) ktoś tu pisał o mojej Zosi...oczywiście zocha przesyła gorące życzenia z buziakami dla swojego wybranka i bardzo żałuje że nie mogła być osobiście na imprezce! Zdjęcia cudne - moja córa śpiewała na widok Bartusia na n-k. No i dla Was Eviczko dużo dużo uśmiechu i miłości na dalsze naście lat wspólnego życia!! mAAm trzymam kciuki że wreszcie coś znajdziesz na ślub. Tylko pamiętaj żeby koniecznie potem wkleić foty i się pochwalić! U nas też szykuje się impreza - równo w pierwsze urodziny Zosi będą też jej chrzciny - i ja właśnie jestem w fazie szukania kiecki....dla Zosi oczwiście :-) Nuśka moje kciuki mocno zaciśnięte - oby się udało - zawsze to jakaś dodatkowa kasa będzie... Pola zazdroszczę pobytu nad morzem...sama chętnie bym pojechała... ajak tam budowa? no i kiedy planujecie się wprowadzić bo gdzieś pewnie to już pisałaś a ja przeoczyłam... Iza i ja dzisiaj mam mega lenia - humor mam superowy a robić się nie chce. Oby tylko nikt mojego samopoczucia mi nie popsuł do końca dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
July... i jak humor ? Pochwal się kreacjami jak zakupicie :) Nuska jak po rozmowie ? O jak dobrze, że już do domku- dzisiaj muszę iść zrobić zdjęcie Norbertowi do paszportu- ciekawe czy się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawką częstuje paniusie :-) O dziwo humor dzisiaj też super...to chyba ta pogoda za oknem tak na mnie wpływa pozytywnie! Wstawać dziołchy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane królestwo za kawę :) July ...dokładnie pogoda świetna :) Kisa kochana jak mozesz napisz słowo czy wszystko już ok... śniłaś mi się dzisiaj ...no a jak mi sie już kobiety śnią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochaniutkie , melduje się na kawkę. Z pracy to raczej nici, bo nie dość że nie widziałam się osobiście z właścicielką (jej syn miał wypadek), to jej mąż właściciel przeprowadza sobie casting na wygląd. Nie uważam się za jakąś potworę ale realnie rzecz ujmując na pewno przegrywam w konkurencji z wydekoldowanymi i wyminiuwanymi dwudziestkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też słoneczko , zero chmur. Wlewam wodę do basenu jeszcze połowa . Słucham muzyczki http://www.youtube.com/watch?v=9DODr1dyFPw&feature=PlayList&p=1BE6610842DCBCA6&playnext_from=PL&playnext=1&index=41 Normalnie nie mów typ muzyki ale ten kawałek mnie powala , jeszcze ten facet .....ciasteczko.... , dziewczyna tez niczego sobie , ale w babkach nie gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak zwykle sama ;)) Po spotkaniu w szkole załamka ;( Pierwszy problem to jak Wam pisałam ,że w zerówce miało nie być nauki czytania .Pani coś tam wprowadzała ale rodzicom mówiła że mają nie uczyć bo bez sensu , że pierwsza klasa jest od tego. I teraz okazało się że większość dzieciaków opanowało czytanie , zwłaszcza te dzieci które chodziły wcześniej do przedszkola.. Rozmawiam z babka a ona że to nie problem że nadrobi i jeszcze woła nauczycielkę nauczania początkowego że nie trzeba umieć czytać , a ta nauczycielka że trochu trzeba umieć. I co będziemy w wakacje zakuwać. Jestem taka zła bo wyraźnie powiedzieli żeby czytania nie wprowadzać bo od tego jest pierwsza klasa, a tu teraz okazuje się inaczej.Chyba pójdę do dyrektora nie wiem co robić.Pół klasy będzie albo się nudziła , albo pół klasy nie będzie nadążać. W programie mają nawet lektury. A teraz cennik wyprawki do 1 klasy: książki 154,00 książka angielski 50,00 mundurek 50,00 plecak 50,00 A reszta zeszyty , farby , buty....... Druga sprawa wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka coś znajdziesz :) jak dla mnie facet za bardzo subtelny - chociaz na raz by był :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka -nie chcę Cię martwić ale u Palinki w klasie wszystkie dzieciaki czytały... czytanki trudne jak na pierwszą klasę - ale dacie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tego roczne 2009/2010 pierwsze klasy wychodziły z zerówki z nauka czytania.Dlatego czytają. Zerówki 2009/2010 szły programem dla 5 latków (zmienili program) , i mieli czytać dopiero w pierwszej klasie. Program dla zerówki prawidłowo zabrania nawet wprowadzania liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka miłego leniuchowania :) Zapraszam na truskawki- pycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze już za chwilę ide do domu :) wczoraj nie udało mi się zrobić zdjęcia bo była burza, nie chciałam brac Norberta ale dzisiaj to już na 100 musze iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Ja wam slę buziaki bo tak zarobiona jestem ż eszok mam pilne , dobrze płatne zlecenie więc ślęcze nad kompem a wieczorem wypad do galeri po ciuch na wesele jak w wiadomosciach beda pokazaywac małą krępa nie wywrotną która zapiera się nogami i nie wychodzi z centrum handlowego :D to JA 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm powodzenia w szukaniu kreacji...oj coś czuję że wybierzesz cosik naprawdę odlotowego :-) ja zaraz zmykam do domu - ciekawe w którym momencie złapie mnie burza - zrobiło się właśnie czarno za oknem :-( do jutra baboszki.... tylko nie pić mi kawy beze mnie :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka gotowa! Wstawać!! Evika - co tam u Ciebie? gdzie jesteś? Jak Bartuś? Pola.....? tyle pracy czy odsypiasz po nocnych dyżurach? mAAm jak tam - kupiłaś coś? Dawaj foty.... Nuśka, Iza - jak tam u Was humorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się melduje na kawkę ;) U mnie dzisiaj 32 stopnie zapowiadają - suuuuuuuuuuuper :) mamy dzisiaj dzień rodziny w szkole- dzień mamy i taty - Paulinka troszke się denerwuje bo mają przedstawienie dla nas :) Norbert wyszedł rewelacja na zdjęciu oprócz tego ze ma otwartą buzię :P Maam nie pokazywali Cie kochana w telewizji wieć myślę że kreacja kupiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Rety co u nas się dzieje!!! Urwanie chmury, leje jak z cebra od godziny 2 w nocy, mamy podtopione ulice, myślałam, że do pracy nie dojadę, samochody stały na światłach awaryjnych z zalanymi silnikami, dookoła pełno wody, miejscami wody po kolana. Wszędzie na ulicach pełno straży pożarnej, wypompowującej wodę, ciągle słychać straż jadącą na sygnale. Dojechałam do połowy drogi do pracy i musiałam na wstecznym zawracać, bo skrzyżowania nieprzejezdne. Normalnie szok. Pojechałam inną drogą a tam też zalane, bałam się, że i ja stanę w wodzie, na szczęście mam wyższy samochód, więc jakoś dałam radę. Dalej leje jak z cebra, grzmi cały czas, jej jak to strasznie wygląda. Jak tak dalej będzie to chyba córki nie puszczę dziś do szkoły. Ale na kawkę kochane się piszę obowiązkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×