Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Hej kochane :D Ja po wielkich przemysleniach usówam swoje konto z NK za 2 dni więc jestem dost ępna na FB A teraz już normalnie :D po wekendziku było superrrrrrrrrrrrrrrr:D troche z keitowania była lipa bo z psiapsiułami winkowałyśmy :D a panowie pływali :D ale dzieki temu nie jestem opalona tylko tam gdzie nie było pianki :) i kochane podkusiło mnie i dzisiaj włosieta ściełam mam dłuższego boba :D:D:D kochane co to znaczy jak sie śni duzo kasy ???????????no to tyle u mnie a co u was ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam mi też się śniła gotówka :P No i gdzie ja zobaczę Twoje zdjęcia z wesela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- ja wkleiłam kilka zdjęci na FB , bo na NK nie chcę bo konto likwiduje , a zreszta to sa zdjecia mojego brata ( młodego to nie chciała bym zbytnio nimi dysponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was witam z pracy, jest ok. to na razie tyle, potem będzie więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane :) kropka widzisz kochana wszystko się ułozy :) Wstawać z basenu i pisać :D CAPPUCINKO DLA WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ❤️ IZA- dzięki za (''''')O mniamnuśne :D:D:D KROPKA- bedzie dobrze :) szkoda tylko ze tak w wakacje :( POLA- no, no kochana normalnie rzadzicie w chorwacji :D:D:D ale tak najfajniej jak grupa zgrana to i zabawa do rana :D:D:D Ja kochane własnie rezerwowałam morze we władku a konkretniej w cetniewie wiec po portugali smigamy tam :) chciałam od 9.08 ale nie miała miejsc już więc od 11 do 21 bedziemy :) po tem to już tylko szykowanko do szkoły :) no i mam nadzieję że chulera pogoda będzie bo jak dzisiaj mi pokazali to we wtorek ( jade do sopotu) to ma byc 24-22 stopnie do 19 i deszcz wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):O PISAĆ psitki kochane bo juz na tą stronke patrzec się nie mogę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja też mam dość tej strony :P Hmmm uwielbiam polskie morze...pogoda dopiszę zobaczysz :) Norbertowi wyszedł pierwszy ząb na górze ale dwójka - wygląda dziwnie :D Wczoraj siedzieli cąły dzień z tatusiem i wszyscy zachwyceni bo leżeli w łózku do 10 a mamusia biedna w pracy :P ale jeszcze chwilkę i zasłużony urlop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, ja drugi dzień w pracy a roboty co nie miara. z czego się cieszę, bo szybciej czas leci i potem do moich pociech :-) czuję się dziwnie, pozapominałam wiele rzeczy, muszę sobie poprzypominać a do tego niektóre rzeczy są nowe :-) no ale powolutku i do przodu. nie ma na razie żadnej mowy o zwolnieniu i mam nadzieję że tak już zostanie ;-) mAAm - trzymam wszystko co mogę za pogodę. i proszę samej nie wracać ;-) iza - gratuluję kolejnego ząbka! Norbercik musi świetnie wyglądać! :-D Co do polskiego morza to też uwielbiam ale pod warunkiem, że jest pogoda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj Paulinka powiedziała do Norberta...tak długo na Ciebie czekałam...słodkie :D uwielbiam patrzeć jak spią razem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kropka - fajnie :) tylko Maam ma rację szkoda, że w wakację musiałaś wracać do pracy a urlop stary już wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- grauluje kiełka :D u Norberta :D teraz jak zacznie Paulinke gryść to miłosc siostrzana się skończy hihihi:D oczywiście nie życzę im tego :) KROPKA-Tak jest postaram się :) ale wierz jak jest niczego obiecac się nie da :( A gdzie reszta dziewczynek ????Wszystkie juz urlopują ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam my pamiętamy, że sierpień Twój :D ... Pola ja myślę że i tobie kochana się uda... urlop wypoczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane .... nareszczcie do domku :) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, dziewczynki, chyba niedługo mnie nawiedzi @@@@@@@@ :-( :-( :-( a tak dobrze było bez niej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana i kawką częstuję (_)> na razie spokój. mama mówi, że malutki super, wogóle nie płacze ani nie marudzi, tylko się strasznie cieszy jak mnie widzi :-) starszy synek w przedszkolu, wreszcie zjadł wczoraj obiad bo tak na samych kanapkach. a w pracy jakoś leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm poprosze instrukcje zeby załozyc FB bo niestety jestem chyba niekumata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana i kawką częstuję (_)> na razie spokój. mama mówi, że malutki super, wogóle nie płacze ani nie marudzi, tylko się strasznie cieszy jak mnie widzi :-) starszy synek w przedszkolu, wreszcie zjadł wczoraj obiad bo tak na samych kanapkach. a w pracy jakoś leci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, nikt mojej kawki nie chce. a ja stawiam już drugą :-( (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie, nikt mojej kawki nie chce. a ja stawiam już drugą :-( (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka lecę na kawkę ...z przyjemnością :D tyle że chcę wszystko ogarnąc przed wyjazdem i czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka lecę na kawkę ...z przyjemnością :D tyle że chcę wszystko ogarnąc przed wyjazdem i czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka lecę na kawkę ...z przyjemnością :D tyle że chcę wszystko ogarnąc przed wyjazdem i czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe szaleję :P Kropka no widzisz nie ma instytucja babci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane ❤️ Ja dzisiaj dużo nie poklikam bo @ mnie nawiedziła ( ale spokojnie tak jak planowo miałao być) :D tylko zdycham troszke :O ANETKA- ja zaproszonko wysłałam na ten adres .....1031...op.... i wielkie 👄 za zmiane stronki :D:D:D KROPKA- ja kaweczkę łapię :) bo chetnie sie napije ❤️ super że tak świetnie maluszek reaguje jak ciebie nie ma :) I fajnie że starszy syncio wkońcu się przełamał i pochłania obiadki :) Tylko gratulowac kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam życzę ci kochana żeby to ostatnia @ w tym roku i przyszłym tez była ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm jak mozesz to wyslij na poczte wp bo tu niemogie wejsc niewiem czy masz jak nie to podam na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) u mnie po straemu :) dzisiaj sprzątanka ciąg dalszy :) Kożystam że mąż 3 dni w katowicach był i dzisiaj wraca a młody jutro bo jeszcze w Egipcie siedzi , więc generalne sprztanko w toku:) ANETKA- albo smskiem mi wyślij ten na wp. bo go nie mam :O to wyslę ci zaproszonko :) Wstawac kilkac kawunie rozdaję :) (""")O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×