Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

własnie Tosieńka usneła ja uciekam bo sie biore za sprzątanko bo jak wstanie to nic nie zrobie a ma przyjść do mnie kolezanka buziaki zajrze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się i ja - jakoś nie mam humoru na pisanie..wali mi się troszkę w życiu i weny brak - ale żeby nie było że siedzę cicho i się nie odzywam... Mimo wszystko pozdrawiam Was wszystkie i życzę udanego i słonecznego weekendu! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez podpisuje liste obecnosci mala usnela a ja biore sie za obiad i sprzatanie bo jak wstanie to juz nic niezrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena iza dziekuje mała juz spi ja sie biore za segregowanie rzeczy malej i co za male to spakowac i wywiesc dla znajomej bo juz miejsca mi brakuje i powoli zapasy sie koncza bo juz coraz wieksza duzo podostawałam i dotej pory mało co musiałam kupic ale dobre sie skonczyło bo juz niedostane bo w kolo sami chłopacy miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anetka ja to samo bede robic jutro musze pochowac małej ubrania bo duzo miejsca w szafie a w połowie nie chodzi bo są za małe ja tez dostalam od kuzynki męża bardzo duzo ze nie musiałam kupować :) buziaki dla was i miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dopiero teraz mogłam wejść bo normalnie huragan dzisiaj. Jak syna do szkoły wyprawiałam to dośka w płacz, lecę do góry a ona koło krzesła przewróconego i płacze, wzięłam na ręce i ok przeszło. Potem ją usypiam popołudniu głaskam po głowie a ona ze głowa , dotykam z tyłu ręka z krwi. Mi słabo normalnie się zrobiło. Szybko przemyłam ranę, po mojego dzwoniłam żeby pilnie z pracy wyszedł i na urazówkę. Tam jej założyli jeden szef ma skierowanie do szpitala jakby coś się działo. Prześwietlenia nie dała sobie zrobić. Teraz wszystko ok. Trzymajcie w kciuki żeby tak pozostało. Nie wiem do teraz o co się uderzyła, podejrzewam krzesło. W domu okno wybite nadproże zamontowane , przed chwila skończone, jutro okno. Miłego weekendu kochane ;) Nie dam rady więcej pisać bo padam ze zmęczenia i stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochane się witam ekspresowo dzisiaj :) Wczoraj obleciałam 3 galerie w poszukiwaniu zielonych szpilek i dupa blada kupiłam czarne w zarze i cieliste .Teraz jade z chłopakami na zakupki na obiadek bo panowie dzisiaj razem na mecz ida taki meski wypad ojca z synem :) idzie jeszcze z nimimój cioteczny brat z synem i kolega z pracy tez z synem więc będzie się działo hihih:D a ja zrobie sobie domowe spa :D jeszcze ten pasek muszę sobie zrobic ale wykombinowałam z ekupie w obi złote łańcuszki ( ogrom jest tego i kupuje się za grosze na metr takie jak do drzwi :p) i doczepię do teko koraliki kryształki mam czarne zielone i te łańcuszki i zrobie taki pasek i już :)no jeszczę zobacze jak mi to wyjdzie bo boje się że jak zrobiła bym taki zielony to mi zjedzie z kiecki bo wstążka atłasowa ciężka :) ok kochane uciekam bo mam paznokietki pomalowane i trudno mi pisać :) ANETKA- 1000000 lat w szczęściu i miłości ❤️ NUSKA- ło matko boskooooooooooo bidulka z doni :( zaciskam poślady by wszystko było ok ❤️ MAGDALENKA- buziolki dla waszej 4 ❤️ Iza- buziaki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska jak tam dońka mam nadzieje ze wszystko ok maam dziekuje a kreacja napewno bedzie cudna ty masz glowe di tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kochane się witam póznym wieczorkiem nuska ło matko napewno bedzie dobrze wszystko buziaki dla donki od ciotki i napisz co i jak maam jak chłopaków nie ma to sie relaksuj a co tam:) uciekam bo ide lulu padam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka kochane :) Nuska jak Dońka ? ale się strachun najadłaś wierze Ci ... Maam koniecznie daj zdjęcie i zazdroszczę chwili dla siebie :P Anetka ja na szczęscie dostaje mnóstwo zreczy od moje siostry po synku dla Norberta :) ale Paulince kupuję ale ona już duża panna i sama wybiera ciuchy - własnie w sobotę byłyśmy na zakupach- kupiłam jej fajne dzinsy i bluzy - o buty jak zawsze była wojna :P Ale jak koleżanką podobały się buty to w końcu była zadowolona :D Magdalenka :) Evika :) Pola .... halo kochana napisz .... July..lepiej ? Wczorajszy dzień u nas super....pogoda pzreśliczna byliśmy na grzybach- za sucho 1 grzyb znlaeziony ale spacer po lesie :D Później dzieciaczki szalały na wesołym miasteczku i mieliśmy jeszcze wieczorny spacerek bo m musiał odebrać dokumenty z busu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i kawka czarna dzisiaj i gorzka ...muszę przetrwać 14 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) U mnie dzisiaj słonko i ciepełko :Dmusze dzisiaj trochę załatwić spraw więc z doskoku będę :Oa popołudniem kliknę więcej :) do kawki wam pina coladę z konfiturą z pomarańczy i prażonymi migdałami dodaję :) no i mam kolejny dylemat bo nie wiem co z włosami zrobić :o mam pomysł na 2 fryzy ale ostatnio miałm włosy brzytwą cieniowane i są trochę sianowate końce tak z 6-7 cm a włosy mam tak za cycochy. i czy którys z tych fryzków zrobić czy obciąć na boba ?!?!??!?!?!?! jak Koroniewska niżej są 2 foty http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=31947 tu z tej strony druga http://ola19375.blox.pl/html ewentualnie to http://img224.imageshack.us/img224/6927/0648ez2zr.jpg IZA- to ja walczę z tobą :D bo ja tez muszę :D co do paska to jeszcze nie gotowy :( jakoś czasu mi brakowało :( może jutro się wezmę za to :) NUSKA- pisz choć kapkę jak NIUNIA!!!!! choć wierzę że już jest ok :) MAGDALENKA- jak tam Tosia samosia :) ANETKA- jak tam po imprezce ?:) JULY- co tam u dzieciaczków nowego :) EVIKA- halo kochana !!!!!!!! KISA- HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! POLA-❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Szybko kawkę pije i z małym do szkoły muszę iść bo kolega z którym dupkę woził chory. Z dośką ok na szczęście , w środę albo czwartek na ściągniecie tego szwu. Jak wrócę i uśpię małą to wam podopisuje. A jestem szczęśliwą posiadaczką drugiego okna ;) Teraz to mam salony z okna 80 wiecznie zaparowanego mam 2 metrówkę ;) Jaka zmiana , aż trudno opisać i jasno przede wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobnitki 🖐️ łykam kawke i uciekam bo dzisiaj musze sie odchaczyc w PUP niestety na samą myśl to mnie skręca a jade z tosią zeby mi ne dali zadnej oferty pracy odezw sie pózniej buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- trzyma poślady byś szybciorem wszystko załatwiła:) NUSKA- dobrze ze z Donią ok :D i gratuluje kolejnego okienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ja jestem zwoleniczką dłuższych fryzur :D Magdalenka a masz coś na oku z pracą ? Nuśka gratuluję :D ja mam w domu małe okna do mycia super ale w salonie wolałabym większe :( Ale jestem głodna wrrrrrrrrrrrr ale dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kawkę wypijam i do porządków. Mała śpi. Dzięki kochane za słowa wsparcia dla małej ;) Najadłam się strachu, do tego na widok krwi panikuje. Teraz to jej tak strasznie pilnuje bo się boję po prostu. Szkoda że nie dała sobie prześwietlenia zrobić. No ale trudno, najważniejsze że wszystko w porządku. Iza czyli nie ma jednak grzybów.? Wczoraj wieczorem z moim zastanawialiśmy się czy rosną bo pełnia Ale i tak spacerek zaliczony macie i satysfakcja z jednego grzyba;) My też wczoraj spacerowaliśmy bo pogoda była piękna. Z dietą dasz radę ;) Maam wiem że szybko rosną ci włoski , ale jesteś pewna że chcesz obciąć? Bob to raczej drastyczne cięcie Będziemy babciami to się krótko będziemy nosić;) Widziałam kiedyś kobitę jak szła od fryzjera miał długie włosy i pasma podzielone na 1,5 cm odcinki i przyprasowane (wygładzone )Na górze to miała trochu spinkami poprzypinane. Inna fryzura a fajna. Albo pomyśl o koczku można zrobić tak że z przodu wygląda jak bob a z tyłu wypuszczone. Magdalenka nie wiem jak u was ale u nas to raczej ofert dla kobiet nie ma. Ciężko z pracą. A ja normalnie wkurzona na maksa , rachunki mam popłacić niektóre miałam na 10 a wypłaty jeszcze nie ma. Znowu to samo10 był w sobote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i POMARAŃCZE w końcu nam skasowali :):D:D:D:) NUSKA- no korci mnie strasznie by ściąć włosy bo juz mam ich dość :O kok typowy odpada bo babcino mi się kojarzy ;) choć ponoć jest mi dobrze jak mam koka :) Dziewczyny co do fotek kiecki to jak wszystko będzie gotowe to wysle wam na priva bo z racji nawiedzaczek pomarańczowych tutaj nie chce wklejać ;) A mam pytanko czy używała któraś z was takich żelowych wkładek do szpilek by noga do przodu nie leciała ? bo zastanawiam się czy to działa i czy kupić sobie ?! Kochane uciekam bo z młodym po opinie lecę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, witajcie i ja się witam:) Późno to późno ale jestem:) Jeszcze z tydzień, góra dwa i u mnie wszystko się uspokoi i mam nadzieję wróci do normy:)))) Nuska - matko, ja również na widok krwi od razu mam czarne myśli, panika i w ogóle :((( Może ja już jestem przewrażliwiona, bo córka mi dwa razy z podwórka z rozbita głową przyszła do domu i zaraz potem ,szwy, szpital, pogotowie.... więc ja już w panice na sam widok krwi. No nic, ale wracając do tematu, jak dobrze, że wszystko w porządku, mała biedulka:) mAAm - ja za dziewczynami nie ścinaj włosów, długie są fajne, no i można bardzo ładnie uczesać n a wesele:)))) Uwielbiam długie, zadbane włoski:)))) Iza - trzymam kciuki za dietkę, ja też bym chciała ale chyba nie potrafię.... july - trzymaj się cieplutko i zaglądaj do nas częściej:) Anetka, Magdalena witajcie:))) U nas wszystko ok, weekend cieplutki, przyjemny, niestety to chyba ostatnie już chwile z cieplutkim słoneczkiem. Ok, kochane uciekam na kursik, ale wrócę niedługo obiecuję:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka kochane- pierwszy dzień diety za mną :P gdzie do końca.... Maam koka nie rób mi też sie kojarzy z babcią ...Koroniewskiej fryzura super. Nuśka kochana ja czekam na Twój biznes z naleśnikami :) Evika kończ kochana te kursy bo brakuje mi Twojej porannej kawki :D Magdalenka jak w urzedzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj już padnięta byłam bo z młodym w poradni byłam bo głupia baba zgubiła jedną kartkę z testu na dysleksje i mody musiał ją wczoraj pisać z zasad orto. bo chodzi o to czy zna zasady .ale na 65 zagadnień wszystko miał dobrze :) ale sam fakt że znów musieliśmy tam przez jej niedopatrzenie i niedbalstwo jechać już mnie wpienił :o a jeszcze z tekstem wyjechała że młody powinien więcej czytać bo troche duka jak się zdenerwuje ( musiał coś powiedzieć bo nie miał co a młody czyta dobrze bo pani go w szkole chwali że czyta ok lepiej niż inne dzieci bo głośno i wyraźnie i że dykcje ma dobrą ) na co moje kochane dziecie odparło wie pani ja swojej jakiejś książki która mnie interesuje nie moge od roku przeczytać bo co tydzień mam nowe lektury na co ja że to prawda :) a ta chamka do mnie z tekstem no ale sa audio buki to może słuchać na co ja no tak zgadza się ale potem taki pedagog i psycholog stwierdzi że dziecko duka bo książek nie czyta więc chyba słuchanie mija się z celem :)a baba purpura na gębie szczena jej opadła ( widok BEZCENNY) no tak ma pani racje usłysząlm tylko hihihi:D IZA-no to pierwszy dzień dietki już minął to jak to mówią pierwsze koty za płoty :D najtrudniejsze pierwsze 3 dni by żołądek się przyzwyczaił :) Co do fryz Koroniewskiej to mi tez się bardzo podoba tylko ja mam ciemne włosy to nie wiem jak to będzie wyglądać :) popróbuję sobie w domu bo może sama tak sobie zrobię to do fryzjera nie będę musiał lecieć i 200-250zł w kieszeni zostanie hihiD EVIKA- kursuj , kursuj się i wracaj do nas szybciorkiem :D MAGDALENKA- jak tam wczorajsza wizyta ?? JULY- halo , halo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... jestem w szoku.. jak można być taki głupim... Dziewczyna u nas wzieła chorobowe i dzisiaj przyszła od niej karta znad morza z pozdrowieniami dla kolezanek do pracy ... i teraz co.. konsekwencję trzeba wyciągnąć, na chorobowym pojechać na wczasy i jeszcze do zakładu pracy kartkę wysłać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ceny w stolicy 2 razy większe .. u mnie fryzura na wesele koło 100. W piątek wybieram się do fryzjera na farbę -odrosty już mam straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U nas pogoda się już zepsuła. Późna jesień to u mnie zawsze deprecha, jeszcze miesiąc a potem pewnie zaliczę doła:( Marzy mi się taka, ciepła kolorowa polska złota jesień.... Ale czy będzie, wątpliwa sprawa...:( Dobra już wam nie marudzę tylko kawkę stawiam, co by troszkę obudzić towarzystwo:)))) Na swoim blogu zamieściłam nowe zdjęcia, więc zapraszam do oglądania i komentowania tam na blogu:) mAAm -a powiedz mi kochana czy objawia się taka dysleksja u ucznia? jak to u swego małego rozpoznałaś? Moja córcia uczy się bardzo dobrze, ale czasem zdarza się jej, że przepisując jakiś tekst robi błędy ortograficzne i to mnie martwi.... A może to jeszcze normalne w wieku mojej córki tylko ja niepotrzebnie się denerwuję... Iza - super, że pierwszy dzień za Tobą, teraz to już z górki, trzymam kciuki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika nie dziękuje :) bo do 13 dni daleko ... Moja córcia też czasem błędy robi ale to chyba normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- hihihih:) dobra aparatka z koleżanki hihihi:D no a ceny są i wyzsze u nas bo można i po 300-350 zł ja za obcięcie płacę 130 młody 70 zł . EVIKA- jest jej kilka rodzaji mój np. ma słuchowa np. ze zmiękczeniami miał problem bo za miast Ś pisał SI. część dzieci zamienia np . P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×