Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

A bo dziewczynki ❤️ wczoraj miało byc miło a mężus przyszdł wypluty o 24.30 i padł jak betka nawet wina nie tkneliśmy :( A dzisiaj mamy bankeiet u niego w firmie więc pewnie nawet jak najdzie nas chcica to i tak nic juz nie da bo pewnie dzisiaj zobacze 1 krechę:( jedyna nadzieja że może ten przedwczorajszy sexik coś da:o może jakiś plemniorek gdzieś się tam uchował w zakamarku:O zobaczymy ,jest mi poprostu przykro :( Ale co robić przeciesz się nie zabiję z tego powodu :) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam ❤️ tak tak na pewno zaczaił sie tam jeden przedwczorajszy plemniczek i juz u Ciebie dzieją sie cuda. Bedziesz mamą drugi raz zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KISA-👄❤️👄❤️👄❤️ Powiem wam że jak faktycznie jakaś fasolina się tam zaczaji i zaskoczę w tym cholernym grudniu to biorę od was adresy domowe i zgrzewkę mleka wam rozsyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm kochana nie denerwuj się! Co ma być to będzie. Nie możesz tak się denerwować! Nie możesz myśleć tylko o zajściu w ciążę, bo stresujesz się a to źle wpływa na płodność. MAAM wyluzuj kochana i nie złość się. Zrób dzisiaj jeszcze teścik i napisz nam jaki wynik. Może jeden plemniczek uchował się i dotarł już tam gdzie trzeba. Nie denerwuj się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej ja w tym miesiacu bralam wiesiolek no kwas foliowy caly czas biore plus witaminki a wy jak sobie radzicie z zajsciem?? mam nadzieje ze @ nie przyjdzie 21 grud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA P- witaj i zaczernij się :) ok dziewczyny to ja idę sisiu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A za pary mlekowym jestem ZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!no chyba że ja nie zaskoczę to se malibu doleję :p co nie POLA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO TU SIĘ PISZE MOJE PANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochane :) to mi się gęba jeszcze cieszy :D....a WAM NAKAZUJĘ WIELKIEGO KOPA W DUPĘ NIECH MI KAZDA ZASUNIE :D:D:D:D:D Kochane więc tak :) nasikałam i ..................pojawiła się druga krecha jest jasniejsza ale kuźwa jest to ...ja jednak zbałamucę dzisiaj chłopa po bankiecie :D cholera może faktycznie ten grudzień jeszcze nie stracony :D poowiem wam że tak szczeze mówiąc to boli mnie brzuch jak na okres i cycki też :o no ale chyba znów @ nie dostanę :o dobra tak czy siak zbieram na mleko :p bo malibu juz mam :p A GDZIE WY DZISIAJ SIĘ PODZIEWACIE????????? EVIKA, BETA,KISA,POLA, MONIA MAMA, MALINA,WODNISIA, IZA HALO PS mam zdjęcia testów chciałam wklejc je na fotosiku i wklejc na kafe ale mi nie wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj IZA- będzie się działo !!!!!!!!!!!!!!!:D tylko martwię się tym okresowym bólem cholera bo chyba mi się nic nie popindoliło znów z tą moją@:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Maam , byłam odebrac płaszcz u krawcowej. Skracałam sobie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a nie wiecie jak to sie robi aby dodac zdjęcie na tym fotosiku bo chciałam wam wklić :) i mi niewychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
hej a wy bierzecie jakies leki ktore przyspieszaja zajscie w ciaze??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Iza wiesz jak ja sie ostatnio w pracy nudze , normalnie kryzys w transporcie. Maam ja kurcze się nie znam jak sie to wkleja. W sumie tez bym Wam wkleiła moje dzidzi z USG a tak pojecia nie mam jak sie to robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia ja tylko folik łykałam 2 misiace przed albo trzy nawet i to wsyztsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki przeczytajcie! Można się wkurzyć. Czyli dla nas, dla tych które mają już jedno dziecko i urodzą kolejne nie będzie w 2009 roku lepiej \"Pracownice, które urodzą po 1 stycznia 2009 r. albo będą tego dnia w trakcie urlopu macierzyńskiego, zaopiekują się maluchem dłużej o co najmniej dwa tygodnie źródło: ROL +zobacz więcej * Jakie zmiany obowiązują.pdf * Zajmujący się dziećmi w domu raczej nie straci posady * Rodzice i adoptujący sami wydłużą opiekę * Zmiany w składkach na zasiłku macierzyńskim, wychowawczym i opiekuńczym * Przedsiębiorca poczeka krócej na chorobowe Teraz jeszcze podwładnej, która urodziła pierwsze dziecko, dajemy 18 tygodni urlopu macierzyńskiego, każde następne – 20 tygodni, a wieloraczki w trakcie jednego porodu – 28 tygodni. Od 1 stycznia 2009 r. nastąpi zerwanie z zasadą kolejności rodzenia, straci zatem znaczenie to, czy dany niemowlak był pierwszy, czy drugi. Zdecyduje liczba pociech urodzonych w trakcie porodu; gdy będzie to jedno dziecko, udzielimy 20 tygodni podstawowego, obowiązkowego urlopu macierzyńskiego. \" Podaję wam link do tego artykułu http://www.rp.pl/artykul/56582,232422_Od_1_stycznia_udzielamy_dluzszych_urlopow_macierzynskich.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki coś nie tak się skopiowałam, poprawiam się: "Pracownice, które urodzą po 1 stycznia 2009 r. albo będą tego dnia w trakcie urlopu macierzyńskiego, zaopiekują się maluchem dłużej o co najmniej dwa tygodnie Teraz jeszcze podwładnej, która urodziła pierwsze dziecko, dajemy 18 tygodni urlopu macierzyńskiego, każde następne – 20 tygodni, a wieloraczki w trakcie jednego porodu – 28 tygodni. Od 1 stycznia 2009 r. nastąpi zerwanie z zasadą kolejności rodzenia, straci zatem znaczenie to, czy dany niemowlak był pierwszy, czy drugi. Zdecyduje liczba pociech urodzonych w trakcie porodu; gdy będzie to jedno dziecko, udzielimy 20 tygodni podstawowego, obowiązkowego urlopu macierzyńskiego. " Artykuł jest na stronie rzeczpospolitej (coś mi link do tej stronki nie chce się wkleić) Czyli dla tych kobiet które urodzą w 2009 roku drugie dziecko nic się nie zmienia na lepsze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika widziała te zmiany w urlopach macierzyńskich ;( dwa tygodnie dla małego dziecka to bardzo dużo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Ja nastawiałam się już na 22 tygodnie plus jakieś 2 - 3 tygodnie urlopu zaległego, a tu niestety. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dopisze: ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............--------------.........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... KOTECZEK19833......---------------..........25.......... ..DOLNOŚLĄSKIe malinia..................22.12.2008........26................LUBUSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprawię tabelkę :D ZACIĄŻONE ********************** NIK ...................DATA PORODU........ WIEK.............. WOJ EVIKA77.................22.05.2009...........31......... .......PODLASKIE KISA..................... 22.05.2009...........31................ŚLĄSKIE BETA32................. 23.05.2009...........32................POM ORSKIE JULY.....................25.06.2009..........29......... .. .....W-WA IZA.......................03.08.2009-.........33... . ..........Podkarpackie AMAMA...................--------------.................. ........................ KOTECZEK..............--------------.........25......... .....DOLNOSLASKIE ******************************************************** ****************************** OCZEKUJĄCE ******************* NIK.......................... DATA@ .........WIEK................. WOJ.... POLA....................06.12.2008.........35........... ...LUBELSKIE.... NUSKA27................11.12.2008..........27........... ....MAŁOPOLSK WODNISIA..............16.12.2008..........36............ ..ZACH-POM ANIA_B..................19.12.2008..........27......... .....PODKARPACKIE MONIA MAMA...........20.12.2008..........35..............POMORSKIE MALINIA.................22.12.2008..........26.............LUBUSKIE... mAAm....................29.12.2008..........29.......... ....W-WA.......... malinia..................22.12.2008........26........... .....LUBUSKIE POCZEKALNIA ****************** NIK.....................DATA@............. ...WIEK...........WOJ........... magdafikus............06.11.08.............32........... .Podkarpackie.. Dżessi.................28.11.08.............31.......... ..Wielkopolskie... KISA- ja kombinuję jak mi sie uda to dam znać :) wiem że rejestruje sie na tej stronce i z tamtad mozna w linku wklejac np. na kafe ale moze wklej na NK mamy zastrzezona galerie i tylko my to zobaczymy i nikt inny więc czekam na dzidziulka twego :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny kochane!:) Ja dopiero usiadłam,wstac nie mogłam dzis w wyra-o 10 sie zwlekłam,potem do gina ogląałam swoj pęcherzyk:)-ma 15 mm i gino mowi ze w niedzielę mamy działac bo pęknie lada chwilka:) Witaj klaudia:) ja tez łykam kwas foliowy trzeci msc, wiesiołek i od 14dc chyba będę duphaston brac. mAAm- dziewczyny mają rację-nie denerwój się!!!!!!!dziewczyno panikujesz , masz 29 lat,masz cholernie duzo czasu,zajdziesz niebawem na 1000%, to pewne. Włącz na luzik,malibu jak najbardziej,będzie super,zobaczysz.Ciesz się ukochanym,cudownym wieczorkiem,zapomnij o ciąży i zapłodnieniu;)choc na chwilkę;) Ja dziewczyny jestem na własnej działalnosci,zrobię sobie urlop kiedy bede chciała wiec nawet nie czytam nowosci. Jednak z moim małym byłam 6 mies (wtedy tak było) i było cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
Mam a jagdzie jestem w tabelce??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia.P
mam pytanie do pan zaciazonych hehe czy macie sluz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×