Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Witaj mAAm. Nie martw się, musi się w końcu udać. Trzeba mieć pozytywne nastawienie i myśleć że napewno się uda. mAAm - a może rzeczywiście skocz do gin i zapisz się na monitoring cyklu. Skoro często masz cykle nieregularne i ciężko Ci określić kiedy jest owulka to myślę że monitoring bardzo by Ci pomógł. Przemyśl to kochana. Wiedziałabyś dokładnie kiedy jest owulka i może wtedy szybciej się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza ja też zamierzam malować mieszkanko na początku maja :) A potem mogę już od razu rodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- tak zrobię :) myślałam juz o tym tylko czekam jak dostanę teraz @ to będę wiedziała czy to w tym miesiacu było spowodowane zmiana jedzenia, i przeziebieniem czy mi sie cos znów popierdzieliło :O tak więc do 5.04 czekam :o A te pesymistyczne nastawienie to nie z powodu dzidzi tylko tej cholernej pogody bo już sie pogodziłam że sie nie udało po raz kolejny :O Choć wiadomo troche mi zal bo synek jest z 99r. i tak mi sie mażyła druga dzidzia z 09.r chos wiem że to głupie:oA jak sie dzisiaj czujesz i mały rozrabiaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - życzę Ci powodzenia :) A jak ja się czuję? Jestem przeziębiona, katar, kaszel, gardło :( Boję się aby znowu nie był potrzebny antybiotyk :( Martwię się tym okropnie. Mały rozrabiaka od rana szaleje, jest dzisiaj bardzo aktywny i upodobał sobie chyba moje żebra - są całe poobijane :( A jak tylko zmienię pozycję, to on też przekręca się i dalej kopie mamusię w żebra :( Uparty jak nie wiem co, chyba po tatusiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- może ci piłkarz rośnie :D Mój tez mnie tak kopała :) A który ty masz teraz tydzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- orany już:D normalnie w szoku jestem ja w 37 już urodziłam choc nie był skończony i napisali że urodził się w 36tyg.:D Kochana mowia że jak do 26tyg. jest z dzidzia wszystko ok to juz nie ma o co się martwić :) Jaci duzo zdróweczka zyczę❤️ ale teraz taka porypana pogodaże nie ma co sie dziwic że zakatarzeni chodzimy :O BIGMAM,POLA,KROPKA,IZA,KISA,NUSKA,JULY- Co sie obijaciePISAĆ MI TY SZYBCIOREM!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - ja sama jestem w szoku że ten czas tak leci :) mAAm - to szybciutko urodziłaś swego synka :) Ja córcię urodziłam w 40 tygodniu. Dokładnie w dniu terminu porodu, jaki miałam wyliczony. :) Ciekawe jak będzie tym razem :) Ja też nie mam humoru z powodu tego co dzieje się u mnie za oknem. Jest bardzo dużo śniegu, ciągle pada, mocno wieje i wiosny nie widać ani trochę :( Też z tego powodu nie mam humoru i jestem ogólnie jakaś rozdrażniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ! u mnie wieje jak chol....a.naprawde że mozna deprsje zaliczyc.kiedy nadejdzie ta upragniona wiosna ? u mnie wszystko bez zmian .temp. 37,3 i leciutkie kłucie w podbrzuszu. Evika kuruj się domowymi sposobami .może sie uda bez antybiotyku.zdrówka życzę :) mAAm ta twoja temperaturka to skacze jak zwariowana .zgadzam sie z Eviką że moze trzeba zrobic monitoring :) krop.ka co u ciebie ? Pola głowa do góry kwiecień będzie Twój !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- ja urodziłam wczesnie z tego zatrucia bo ruchy przestałam czuc bo moja pinda gin nie wykryła zatrucia wogle tylko kasiorę brała i wizyta kontrolna u niej trwała tylko 10minut:o ale jak człowiek młody i to pierwsza ciaza to sam nie wie czego sie ma spodziewac i co jest dobre a co złe:o Ale mnie zdołowałas tym sniegiem :o u mnie chyba się przejasnia:) A pod blokiem parę dni temu zakwitła forsycja:) Kurcze ale mnie całe podbrzusze napindala z naciskiem na prawa strone idzie jak nic @ :o a tak myslałam że tacie zrobie prezent na imieninki bo ma w kwietniu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGMAM- dzięki :) jak tylko dostanę @ to sie wybieram do gina:)na monitoring.Ale mi sie wydaje że ja wogle mogłam owulki nie mieć w tym miesiacu bo i @ przyszała o 8 dni wcześniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę dziewczyny że to przesilenie wiosenne hmmm tylko gdzie ta wiosna :( Ja wczoraj miałam taki dzień...chodziłam zła jak osa...na dodatek spadła mi suszarka - rozbilam naczynie, pocięłam ręke i brzuszek na szczęscie tylko z boku i malutko ale przestraszylam się bardzo :( W nocy moja mała wymiotowała , biedna znowu się przestraszyla że pojedzie do szpitala ....ale rano wstała już ok - myśę że to pomidor jej zaszkodził :( Za to ja jestem niewyspana :( Moje maleństwo szaleję wieczorem okropnie...:) albo piłkarz albo tancerka :) Dzisiaj jade po wyniki badań a jutro wizyta u gin....już się denerwuję a jednoczesnie nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego najlepiej jak gin.zobaczy i powie że jest lub zbliza się.a moze musisz coś pobrac na wyregulowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - daj koniecznie znać kogo nosisz po serduszkiem :) Smutno mi z powodu Twojej córci, musiała biedaczka troszkę się namęczyć.Dobrze, że jest już lepiej. mAAm - to, że miałaś krótszy cykl wcale nie oznacza, że nie miałaś owulki. Zrób sobie ten monitoring a zobaczysz że będzie Ci łatwiej :) BIGmam - ja też chyba wpadnę w jakąś depresję, tak bardzo chcę już wiosny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- to jutro się dowiemy kogo pod serduchem nosisz???I kotku uważaj na siebie:O faktycznie miałas niezly dzień wczoraj:o A córci faktycznie mógł zaszkodzić pomidor bo te skóry mają takie twarde :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- zrobię tylko niech wpierw dostane ta @:O Musze umówic się do gina w przychodni bo chyba kasa to pokrywa bo u mojej gin to prywatnie pewnie bym nieźle zabuliła:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WY CO DZISIAJ JEDNA Z DRUGĄ STARAJ OKUPACYJNY !!!!! że nic nie piszecie!!!!Czy wszytskie uciekły bo ja od rana jestem :p:O:p Chyba normalnie zacznę klikac o 13.oo:OJa tu mam doła i nawet nie ma mnie kto utulić :p Zołzy jedne:: NORMALNIE STRAJKOWAĆ BĘDĘ I JA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja jestem kochana nie denerwuj się już tak mocno :) Jestem tylko czasem uciekam popracować :) A co do twojego doła to żal się ile wlezie, po to tu jesteśmy :) Jak wszystko wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dzisiaj biegany dzień ...znowu wieczorem to odczuję :( ale ja nie umie chodzić pomału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm nie orientuję się czy kasa chorych pokrywa takie badania jak monitoring cyklu ale zapytaj, szkoda płacić tyle kasy. Ja chodzę teraz cały czas prywatnie do gina i troszkę zaczynam pomału tego żałować. Strasznie drogo mnie to kosztuje a przecież co miesiąc człowiek płaci spore podatki i ubezpieczenie więc trzeba korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza - ja też nie umiem chodzić pomału, latam jak szalona a po 15.00 jak zachodzę do domu to jestem tak padnięta że tylko kładę się na łóżko i leżę do wieczora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA:D IZA:D A ja i tak brzytka jestem i mam nadwagę i zmarszczki i wieloryba przypominam więc jak wywale się na plazy to na grimpis muszę uważać :p A u mnie słonko się zaczyna przebijać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evika to mi się udało...wizyta na godzinę prywatnie i tylko 50 zł zawsze usg i badanie...tylko badania jeszcze trzeba oplacić . W pierwszej ciązy pracowałam w ośrodku więc miałam jeszcze lepiej :) Wszystkie badania na miejscu :) za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IZA- Gratuluje stronki :D EVIKA- zdaje mi sie że POLA pisała kiedys że to kasa pokrywa ale nie jestem pewna :o A lie prywatnie płaciłyscie za monitoring??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maam nie przesadzaj niczego z Ciebie kobitka :) nie kokietuj nam tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana ja nigdy nie robiłam monitoringu więc się nie orientuję ile to kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u mojej gin za wizytę płacę 120zł z usg, cytologią,badaniem piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×