Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Bałamucie swoich mężów kochane bo kwiecień Wasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNKI👄❤️👄❤️ w pewien spoób bylismy na to przygotowani ale nie sadziłam że taki wyrok zapadnie już po 3 miesiacach leczenia:O KROPKA- duzo wytrwałosci i zdrówka dla taty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - przykro mi, to smutne :( Życie czasami jest takie nieprzewidywalne :( Krop.ka - życzę dużo zdrówka dla twego taty. Mam nadzieję że wyjdzie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie coraz bardziej boli gardło. Martwię się tym przeokropnie :( Coraz gorzej się czuję :( mAAm - zmierz tempkę jutro i daj znać ile wyniesie. Będę czekała z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- to lec po tamtum verde mietowe w cukierkach do ssania to w ciazy można i działa lepiej niz te psikane :) A to nie będzie miało wpływu jak zmierzę o 8.00 a nie o 9.00 jak tamte?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisałam w kalulator to jak bym miała dostać 26.03 to wypada mi na 13 owulka a jak przy 34dc. to wypada że była 22.03 czyli wczoraj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ide do garów wpadnę około 17 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny. dlatego też mnie czas goni, tez tak bardzo chciałabym powiedziec tacie o kolejnym wnuniu/wnuczce. mam marzenie że to będzie dziewczynka ale mam marne szanse na to prawdę mówiąc. Pocieszam się że jak chłopak to ubranka będą jak znalazł ;-). oby tylko się udało i dzieciątko było zdrowe, reszta juz nie taka ważna. mAAm - te kalkulatory nigdy nie są na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kochane! Wiecie z kim przed chwilką rozmawiałam???? Z samym piosenkarzem polskiej muzyki rozrywkowej - Januszem Laskowskim. :) :) :) :) Właśnie organizuję jak co roku i przygotowuję się do wielkiej firmowej imprezy i w tym roku będzie dla nas grał dla naszej firmy Janusz Laskowski. Ja akurat w czasie gdy będzie odbywała się ta wielka impreza firmowa mam termin porodu. I wyobraźcie sobie że Pan Janusz Laskowski powiedział że specjalnie dla mnie zadedykuje i podpisze płytkę, jeśli nie uda mi się osobiście przyjść na imprezę firmową :) Cieszę się jak głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to jeszcze na chwilke bo woda mi sie gotuje na makaronik bo dzisiaj spageti :) KROPKA- zobaczysz uda się :) A tacie nie wolno tracic nadzieji bo ona potrafi działac cuda:) EVICZKA- duszyczko ty moja klikłam ci na nk. o tych moich tempkachbo nie wiedziałam czy dzisiaj tu jeszcze będziesz:) Z tym laskowskim to fajnie :) Mógł by sie pofatygowac i pod porodówką ci zagrać hihii:) co by ci sie milej rodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- a ty mi tu oczu nie mydl tylko dawaj ten przepisik na PIZZE! Ok uciekam makaron wkładać i sosik doprawiac buziolki do 17.oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany dziewczynki, zapomniałam, ale obiecuję poprawę - dzisiaj jak mi net nie siądzie to przepisik będziecie miały wieczorkiem. robiłam ją juz dwa razy. pychotka a prosta jak but evika - super!! rzuciłaś na faceta swój urok, hihi. pewnie troszkę ci lepiej :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm to nie będzie miało wpływu czy zmierzysz o 8.00 czy o 9.00 (godzinka to mała różnica), ważne jest abyś nie wstawała z łóżka a zrobiła to bezpośrednio po przebudzeniu. Uciekam do domku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i juz mnie naszczęscie jajniki nie bolą :) bo już miałam dosyc tego bólu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVIKA- Dzięki 👄serce]👄❤️👄❤️👄serce]👄❤️👄❤️👄serce]👄❤️👄❤️👄serce]👄❤️👄❤️👄serce]👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki, Oto przpisik: składniki: 1 i 3/4 szklanki mąki (szklanka=200ml) 1/2 szklanki letniej wody (temp. około 37-38 stopni) 2 dkg drożdży 1/2 łyżeczki soli 1/2 łyżeczki cukru 2 łyżki oleju Przygotowanie: 1. Z drożdży, cukru połowy wody i 1-2 łyżek mąki zrobić rozczyn i pozostawić do wyrośnięcia 2. Mąkę wsypać do miski, dodać sól, olej, resztę wody i wyrośnięte drożdże. Wyrabiać ciasto do momentu aż zacznie odchodzić od rąk i stanie się puszyste. Tak przygotowane ciasto można odstawić na chwilę kiedy szykujemy składniki na \"farsz\", nie wymaga ono jednak wyrastania. 3. Dużą blachę posmarować tłuszczem i posypać mąką. Ciasto cienko rozwałkować, przełożyć do blachy. Środek posmarować sosem pomidorowym (ja smarowałam koncentratem), posypać serem (ja dawałam plastry). Reszta dodatków wg uznania, na koniec znów tarty ser. Trzeba pamiętać aby nie dawać zbyt dużo \"mokrych\" składników. Piec ok. 8-10 minut w temp. 220-240 stopni. Ja osobiście zrobiłam tą pizzę dodając tylko starte na drobno pieczarki oraz ser. Tak lubię najbardziej więc nie dodawałam nic więcej. Pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka bardzo mi przykro z powodu Twojego Taty :( musisz być silna. mAAm jak dla mnie to Ty nie czekaj na @ bo napewno nie przyjdzie. mnie tak dziwnie dół ciągnie,szczypie.czuję się jakby brzuch mi się naciągał ale w poprzek.dziwne uczucie ( nie ból tylko napięcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIGmam - dzięki. ja tam jak ja, ale najwazniejsze dla mnie żeby tato się nie poddał. on zawsze silny rosły chłop był a teraz widać po nim jak strasznie się boi. Że dostał od życia po głowie. Ech, lepiej zmienię temat zanim się całkiem rozkleję. Dziewczyny wierzę w Was i to że @ nie przyjdzie. Ja mam nastawienie takie, że juz myślę o tym, że muszę kolejne testy owulac. kupić, wiesiołek na następny cykl itd ;-) Otworzyłam sobie piwko i weszłam na pogawędki :-) Zrobiłam test przed chwilą owulac. i wiecie co? nadal pozytywny. Ale te kreseczki sa wyrównane a wczoraj to Wam pisałam że pomiędzy nimi była ogromna różnica. Tzn. ta testowa o wiele wiele jaśniejsza a ta druga aż krwista. Więc wydaje mi się że owulka już była tylko jeszcze to LH nie spadło. Nie wiecie ile czasu po owulce te testy wychodza pozytywne? Muszę gina spytać jak to jest z tym wszystkim. Ciekawa jestem czy owulka wogóle była bo tempka wcale na to niestety nie wskazuje... Ale dzięki temu co mi napisałyście juz sie tym tak bardzo nie martwię i nie myślę o tym stale. Wiecie jaki ból czuję dzisiaj? Pobolewa mnie jak na okres, ale tak lekko. Ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka wczoraj miałaś pozytywny test a po nim owulka jest w ciągu 24-36 godz .czyli tak jakby dzisiaj.no i ten ból na dole.Ty się za chłopa bierz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma go, w pracy jest :-( ale jak tylko wróci...... oj oj oj :-))))) ide poprasować bo mam stosik, kurka, kiedy to się zbiera w takim tempie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×