Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Maam a jak wypadła rocznica komunii- udała się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza oj tak udało się I to podwójnie :) bo jak do kosciółka wchodzilismy to szwagierka citeczna córcie urodziła hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo a gdzie reszta panienek :o POLA,BIGMAM,NUŚK,KISA, JULY, MONIA MAMA< WODNISIA< MAGDALENKA ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie ale cisza :O :o dziewczynki zawziełam się i przeleciałam fora ginekologiczne i co do mierzenia tempki NAJLEPSZY JEST TERMOMETR RTĘCIOWY , MIERZENIE W POCHWIE ( 5-7 MINUT) BO TEMPERATURA MIERZONA ELEKTRONICZNYM JEST NISZA O 2-3 STOPNIE:D Więc wyglada na to że na rteciówki powinnysmy sie przenies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,jestem ale szykuje mlodego do szkoly maam czyzby mamy sie przenies na rteciowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- no na to wyglada :D tyle sie naczytałam i wszędzie lekarze ginekolodzy polecaja rteciówki :o pisza ze elektroniczne przekłamuja o 2-3 stopnie ,pokazuja niszy pomiar :O U mnie by sie to zgadzało bo mi elektroniczny pokazał 36.6 a rteciówka trzymana 5 minut 36.9 Ale to i tak bez znaczenia bo boli mnie z prawej strony i za 4 dni bedzie jak nic @ ale chyba sie przezuce na rteciowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak pojde do lekarza to wydrukuje sobie ten wykres zeby zerkla zobaczymy co ona powie bo ja wyczytalam ze tez jest termomert owulacyjny trzeba by bylo zapytac w aptece jaki to termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam tez pisali o tym owulacyjnym ale on tez jest elektroniczny więc sama nie wiem :o ja narazie w nocy nie spie bo zbliza mi sie wynik cytologi i takie pierdoły mi sie snia że szok :o dzisiaj też sniło mi sie ze mam dziecko rude piegowate i ze latam z nim po schodach w kamienicy starej całej odnowionej gdzie schody były szkalane zrobione z witrazu normalnie koszmar a ja latałam bo nie miałam gdzie go przewinac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj zajrzę do apteki bo mam blok obok to spytam się i zbaczę co mi powie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka ok ;) czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki uciekam do sklepu :) będę później około 13.30 wstąpie jeszcze do apteki i do lekarza moze jest juz mój wynik cytologi :o boję się go jak cholera :o dzisiaj 30dc i boli mnie dół brzucha więc...POLA chyba 10 sama testujesz :) BUZIOLKI👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie to ja tu wracam a tu dalej puchy to co ja sama ze sobą mam gadać???????? byłam w sklepie kupiłam papu na obiadek dzisiaj bez szaleństw pomidorowa i mielone z ziemniaczkami i sałatka z cykori ,jabuszka, i smietany :) Byłam dowiedzieć sie o wyniki cytologi ale jeszcze dzisiaj nie było :( ale za to była pani małgosia połozna bardzo fajna :) i pogadałysmy sobie z 30 minut:) troszkę mnie uspakajała z tą cytologia i powiedziała że jak tylko będzie cos nie tak to da mi znać telefonicznie i ze mam być spokojna i nie myslec o rakach bo to nie jest tak że powstaje w ciagu roku czy 2 pytałam sie o tepmeraturke i potwierdziła że najlepszy jest zwykły termometr rtęciowy , tak jak wam pisałam , sa ponoc takie do mierzenia owulki ale to jest elektroniczny i zawsze wynik nie jest tak miarosanjny jak z rteciowego :) niby mnie uspokoiła ale wiecie jak to jest zawsze i tak się mysli no nic myślę że z waszą pomoca jakos przetrwam kilka dni i ze pani małgosia nie zadzwoni do mnie wczesniej :) może Bozia mi pomoże :) A co do dzisiaj to dziewczyny cały czas kuje mnie z prawej strony wzgórka łonowego więc bedzie jak nic @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie sama jestem :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po poniedziałku :) Maam widzisz wszystko bedzie dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierz IZA zobzczymy na razie mam kilka dni niepewności cholernej niepewności :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny normalnie wekenndzik już sie skończył !!!!!!! !!!!!!!!!!!!!PISAĆ MI TU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bo sobie przerwę w robocie zrobiłam hihihihihihihihihihi:::::D:D:D:D:D:D A brzucho mnie tak napindala że ho,ho:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i po majóweczkach.U mnie nic nowego oprócz apetytu dosłownie jakaś paranoja cały czas coś miele hi hi.Spać w nocy też ciężko bo z każdej strony nie wygodnie.W \"tych\" sprawach też coraz ciężej bo chęci są ale już nie ta zwinność...A odnośnie termometrów to i tak maja tręciówki wycofywać a tamte to dokładność pewnie zależy od jakości i ceny.Pozdrawiam i życzę [powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu wykresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- oj my juz nie chcemy wykresów tylko IIkreseczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A byłam w takim dinoparku. Super sprawa ruchome dinozaury ryczą i w ogóle.Dawid mimo że wiedział iż są sztuczne to bał się jakby prawdziwe były..Fajna sprawa.Jak będziecie kiedyś w okolicach Krakowa to polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem...Ale podziwiam was za wytrwałość na pewno zaowocuje.Teraz cieplutko się robi to harce z mężusiami na wolnym powietrzu na łonie natury zalecam he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSKA- daj namiar na ten park :0 bo my sie chyba wybieramy do krakowa to moze wpadniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy co mature piszecie po godzinach :D czy co?! co za cisza :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:)jest tu ktoras??? ja po dobie w pracy wiec nie mogłam z wmi wczesniej byc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja mam rtęciowy nim mierzę 5-7min,jestem zdodwolona,myślę że one są najbardziej wiarygodne. Bolami sie poki nie ma @ nie przejmuj, wiesz ze ona przewaznie są mimo ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis konczy sie 23dc, czuje sie całkiem dobrze,cos tam poboewa od czasu do czasu zakłuje,pociągnie,pewnie jutro bedą juz pożądne bole jak na @ i co jeszcze?? sucho jak diabli,pustynia normalnie,zero śluzu, temp 37,3 -w południe bo noc nieprzespana wiec nawet nie mierzyłam.Odejme 2 kreski i wpisze zakłóconą . Acha i jeszcze od rana do ok 14 od 2 dni znow mnie muli i co chwila mi sie odbija,ale zganiam to na moją psychikę bardziej niż na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Coraz ciężej mi ale dzisiaj z moim maleństwem obchodzimy studniówke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje piękne panie :) Odezwę się później, bo o 8.00 mam spotkanko i muszę się troszkę przygotować. 👄 kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Ale pusto tu od rana!!! wstawac szybko!! Ja już na nogach od 7 00,spac nie mogę, młody kaszle jak szalony więc do szkoły nie idzie. A ja lecę do apteki i po zakupy.:)Jak wrocę mają tu wszystkie być i klikać;);):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×