Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Kurcze jakos jajniki czuję :o wczoraj tak ich nie czułam:O czyz by owu :o a męzuś poleciała :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA- oj chciała bym ,ciała :D ale serio tak mnie jakos rypac zaczeły że szok normalnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się jakos nie nastawiam z esię uda :o nie potrafie :o jakis pesimizm mnie dopada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ja myslę :) Bo kto bedzie ze mna o wymiotach dyskutował hihihih:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-Ty chudniesz a Ja jestem ciagle głodna....wrrrrr I PROSZE MI SIE TU NIE ZAŁAMYWAC.......Ty mnie podnosisz na duchu i tłumaczysz że bedzie ok...a teraz mi sie załamujesz o nieeee mam nadzieje ze za jakies 8 tyg razem bedziemy narzekac na mdłosci i wymioty hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- o tak wspolne zborowe przytulanko do kibelka hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-wiem wiem i bardzo dobrze Cie rozumie :( Ale tak jak napisałyście wszystkie bedziemy sie z kibelkiem przytulac hi hi hi krop.ka-niektórzy mowia ze mleczaków nie trzeba leczyc ale z tego co wiem to jak 1 zeby sa słabe i zaniedbane to i 2 tez moga byc takie...tym bardziej że Natalke bolał ząbek...to co bedzie sie dziecie meczyć...a tak to zrobimy i po kłopocie......i zycze synusiowi zeby miał po dziadku zebolki :) u mnie dzis sandacz pieczony-złowiony przez mezula :) ziemniaczki i buraczki A bierzecie kwas foliowy bo Ja tak co prawda nie jakos regularnie ale co 2-3 dzień a jak mi sie @ spoźniał to codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade zachwilke po moją księzniczke do p-kola ciekawe jakie nowinki przyniesie :) po prawie tygodniowej nieobecnosci A jutro na 8 znow do dentysty-sadysty :) Tak sobie myslałam jaki to był by cud jakbyśmy razem wszystkie zaszły w ciaze w tym miesiącu jeeee ale by fajnie było :) u nas pogoda do bani coś pada zachwilke słonko zachwilke znów pada i tak wkoło buuu ide sie zbierac po Natke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochane!!! Piszę krótko bo tak jakoś czasu nie mam. Muszę zadziałać, po klapsie na dupsko dać każdej staraczce i wyjdą wam z głowy te pesymistyczne myśli. Wiecie że to szczęśliwy topik i każdej się uda!!! Jednej szybciej drugiej wolniej. Niedługo mikołaj a nóż wam dwie krechy przyniesie pod poduchę. Nie tracić wiary i się nie poddawać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska-noooo takich słów nam brakowało :) Mojego mm jeszcze nie ma z pracy i troszke sie martwie bo jak dzwoniłam do niego to tak jakby był pozazasiegiem .... zawsze koło 15:30 był w domku....mam nadzieje ze zaraz wróci... Natalka juz w domku....w p-kolu była fajnie mówi mi tak...ale sie stęskniłam za moimi kolezankami i kolegami...a szczególnie za Oliwierem...wiesz mama on mi chyba wpadl w oko hahaha no ładnie pierwsza przedszkolna miłość hi hi Ja juz po obiadku-sandacz wyszedł pyszniutki :) miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze mojego mezusia dalej nie ma.......martwie sie coraz bardziej...nie moge sie z nim połączyc....jak mi przyjedzie jakby nigdy nic to go zabije.....pewnie jest na jakims..zadu...u i nie ma zasiegu...ale mogł chociaz sms-a napisac jak jechał ze pozniej wroci czy cos takiego...a tu nic.... wrrr ziemniaki juz dawno zimne.....rybka tez...a jego nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki - i mężuś wrócił cały i zdrowy? sandacz mmmmmmm Super są takie pierwsze miłości. Sama moją pierwszą pamiętam, ech.... mAAm - i jak babcia? i dziękuję dziewczynki za dobre słowo. cały czas nie tracę nadziei że tato jeszcze z nami pożyje chociaż z każdą nową informacją dopadają mnie złe myśli.... a co dopiero tata musi przeżywać :-( jutro mu chyba wnuczka przywiozę. On tak się cieszy jak go widzi. Mały mu na pewno humor poprawi. zobaczę jeszcze bo jak młody zobaczy znów babcię nie w formie, leżącą, to też będzie przeżywał. mi dzisiaj sił starczyło na naleśniki. Jutro mam w planie makaron rurki z mięskiem mielonym i sosem pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka-przykro mi z powidu taty :( mam nadzieje ze jeszcze sie soba nacieszycie :( buziaki i trzymaj sie kochana własnie dostałam 7 sms-ów ze mezus sie chciał ze mna połaczyc no wiec dzwonie do niego a on mi mowi no przepraszam kochanie ale mamy dodadkowy projekt i musi zostac nadgodziny...wróci za jakies pol godzinki......ufff ulżyło mi...a na warsztacie czesto nie ma zasiegu...wiec jest usprawiedliwiony :) ale pewbie bedzie wymeczony ponad 12-scie godzin w pracy echhh a co do rurek z mieskiem to uwielbiam..mmmmmmale mezus nei lubi makaronu wiec takie specjały sporadycznie robie ps-stronke ci wybaczymy ale zeby to bylo ostatni raz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki wieczorowa porą :) U mojej babci kiepsko :( Mama przyjechała rano do szpitala a okazało sie że babci nie ma bo w nocy przewieźli ją do normalnego szpitala :( nikt nawet nie zadzwonił jak by mam nie pojechała do szpitala to nawet byśmy nic nie wiedzieli babcia ponoc dostała infekcji ale w normalnym szpitalu lekarka stwierdziła że wszystko jest ok :o podejrzewamy z ealbo babcia zemdlała , albo spadl jej cukier i wpadła w śpiączkę cukrzycową :oJutro rano mój kuzyn jest w pracy powiedział z etego tak nie zostawi :o i że sprawdzi historie choroby i opierdoli ich że nawet tel nie wykonali zobaczy kto miał dyżur i wogle da znac o 8.00 rano :o oj powiem wam z enormalnie źle mi :o Mężus w niemczech :( ale są jakies problemy z połączeniem i nie mam od niego wiesci żona jego kolegi ma tak samo wię calbo musieli tel wyłączyć albo jest kłopot z orange:o strasznie nie lubie jak osobno jedziemy gdzieś wrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- trzymam mocno kciukasy za tate ❤️ i mocno wierze w to że jeszcze z Wami zostanie na długo :) KIKI- a bo te chłopy własnie takie są :o nie racza zadzwonic nawet padalce jedne :o no coz ale wiadomo z efaceci to wielkie Q z małym ogonkiem ;) hihihihi:D NUSKA- oj ty nasza duszyczko kochana 👄 a co tam z pijawą ?? Napisz nam proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSTAWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!KAWKĘ DAJE ('''''''')O > \\_/> ::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm ja poproszę kawkę a raczej Inkę z mleczkiem :-) Pogoda w wawie straszna, prawda? Ja właśnie siedzę przed kompem i słucham muzyczki żeby chandra przeszła. A Zosia leży obok na łóżku i uśmiecha się bosko do mnie...od razu człowiekowi lepiej! Jak babcia? No i jak Twoja mama się trzyma? Wczoraj byłam w pracy z młodą..do połowy listopada mam macierzyński a potem urlop i wracam w połowie stycznia - chociaż najchętniej posiedziałabym w domu jeszcze z rok - u nas w firmie na wychowawczy raczej dziewczyny nie chodzą. Tym bardziej że teraz dużo zmian, dużo nowych obowiązków mi przybędzie. Mykam stworzyć jakieś śniadanko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JULY- witam kochana :) \\_/> ineczkę proszę :D Super że z Zosi taka hihotka :) I ten zębolek :) No ale co tu się dziwić wszystkie Zoski to fajne babki :) moja mama też Zośka a syncio urodzony tego samego dnia co twoja córa więc tez jest super hiihih:) co do pogody to kabaty sa szare bure i do czterech liter bo pada :o jedyny plus że wiatru nie ma i jest ciepło :) Co do Babci-Mama jest troszkę spokojniejsza bo wczoraj w szpitalu opłacili pielegniarke i ona siedzi cały czas przy babci ma kom więc można zawsze zadzwonić :) i właśnie mama do niej pojechała :) Mój kuzyn tez juz dzwonił i powiedział że w karcie napisali że niby było zapalenie drog moczowych :O a mamie mówili że miała straszne rozwolnienie :Oteraz było tam zebranie i nie bardzo miał jak sie lekarza podpytac da nam jeszcze znać :) Bo głównie jest problem w tym że nikt nawet ze szpitala nie zadzwonił i niepowiadomił że babcia jest przewieziona do innego szpitala i moja mama wchodząc tam o godzinie 11.00 widzi puste wyrko i słyszy tekst proszę poczekac przy pokoju pielęgniarek więc nie problem się domysleć co sobie pomyślała :o babcia niby za 2 dni ma tam wracac i na pewno rodzice poruszą ten temat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ja własnie sobie kawke zrobiłam i drożdzówe na śniadanko zjadłam..mniamm taka świeza i pyszna :) Dzis juz luteinki nie biore i czekam na @ ciekawe kiedy dostane .... mAAm-jeju co za zachowanie...powinni zadzwonic...a te zbierzne informacje to juz wogóle...zapalenie dróg moczowych a biegunka...masakra...a Twój kuzyn jest lekarzem czy jak ?? july..to tak jak unas tez dziewczyny nie chcodza raczej na wychowawczy jak jak juz to na pół roku..... Natalka ma zabląbowanego zebola..nic a nic nie płakała....zanosła Pani obrazek który zrobiła w przedszkolu....wyrobiłysmy sie do 8:30 wiec chciała jechac to ja zawiozłam i była podekscytowana ze bedzie mogła Pani wychowawczyni poopowiadac jak było u dentysty :) Ja dzis spagetti z siostra robie a dla meza dewolaja z ziemniakami i buraczki z wczoraj jeszcze zostały :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI-on jest pielegniażem :) nie mylic z sanitarjuszem hihihi:) własnie dzwonił bo przyszła dziewczyna która miała dyżur i powiedziała ze babcia miała straszne rozwolnienie że dali jej 3 kropluwki ale to nic nie pomogło :o i dla tego przewieźli ja ponoc do normalnego szpitala :o teraz jest obchud i po obchodzie weźmie babci karte i jeszcze raz wszystko przeczyta i powie nam więc czekamy bo chyba mają ją juz przewieśc spowrotem:O Super że Natalka taka dzielna i że dentyste tak lubi :D Normalnie z mężem powinniscie jej jakąs niespodziankę zrobić :) Jakis drobiask :) nie koniecznie zabawkę , moż ejakies fajne naklejki na sciane do jej pokoju, kwiaty, księzniczki czy cos duzo teraz tego nawet w necie i tanie do tego jaies fajne poduchy czy cos i obowiazkowo!!! kartak!!! że to dla niej że jest taką dzielna dziewczynka i że jestescie zniej bardzo dumni :) ewentualnie możesz zrobic medal z żelków haribo misków :) my kedys tak zrobilismy jak młody był w przeczkolu i taki dumny po domu chodził z medalem na szyi że wcale go jesc nie chciał hihii:) Zawsze to dla dziecka jakas motywacja i choc tego nie widać to czuja się szczególnie :) A BO ZAPOMNIAŁAM TO DLA WAS NA MIŁY POCZATEK DNIA:D http://www.2000greetings.com/gecko.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm- taak juz z siostra zrobiłyśmy dyplom dzielnego pacjęta :) z namalowanym zębem :) hi hi a dodadkowo kupiłam j ej 2 pary ślicznych różowych rajstopek...a Natalka ma bzika na punkcie rajstopek hi hi noo i oczywiście nowa spinka :) :) Ja ogólnie w wychowaniu Natki stosuje system kar i nagród....i to naprawde działa....nie jestem zwolennikiem bicia wiec wole jej czegoś zakazac lub do konta postawic i ona wie za co.Ale ZADKO MI SIE TO zdarza bo mam ten zaszczyt ze Natalka jest raczej grzecznym i posłusznym dzieckiem :) :) troszke upartym ale to juz ma po tacie hi hi hi hi...dobra koniec chwalenia sie bo pomyslicie że jakas chwalipieta jestm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- na pewno tak nie pomyslimy :) ja tez mojego gada nie biłam tylko jak coś przeskrobał to na 5 minut do swojego pokoju musiał iść potem zawsze przepraszał :) Fajnie wykombinowałyscie z siostrą :) Natalka pewnie w siudmym niebie była:) A gdzie reszta kobitek ???? EVIKA- halo, halo KISA- normalnie focha strzele:o POLA-halo, halo MAGDALENKA- halo,halo MULAN- kliknij choć słówko:) KROPKA- halo, halo IZA- jak niunio?? IDI- kliknij i do nas bo na innym topiku cię widziałam a my kciuki trzymamy za ciebie :) JULY- jesteś usprawiedliwiona bo byłas dzisiaj hihii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×