Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

mAAm, kochana, jak pisałam troszkę wyżej ja wiesiołka nie brałam w końcu (chociaż go już kupiłam) bo jak byłam u gina to on mi dał jakieś leki dopochwowe na poprawę śluzu. Mówił, że to lepsze od wiesiołka, żebyśmy od razu tamto wzięli. Tylko właśnie nazwy kompletnie nie pamiętam, ale biorą to też kobiety po menopauzie jak mają za sucho tam na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPA- dzięki 👄 No ja sucho nie mam :) hihihi:D No ale jakos tak mało mi się tego sluzu wydaje :o i znacznie miej tego ciagnącego niestety :( Więcej jest białego lepkiego :(i zastanawiałam się dla tego czy tego wiesiołka nie brać :o Ale nie wiem czy przy luteinie mogę :o MAGDALENKA- witam kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-ja biore olej z wiesiołka na suchości :) a teraz luteine tez a wykorzystaj meza dzis i po 3 dniach jak wróci...wiesz plemniczki po 3 dniach mocniejsze beda wiec moze akurat sie uda w tym miesiacu :) krop.ka-ojj dokładnie....czeka sie na te dni...a poźniej jak przychodzi @ to rozczarowanie :( Ja dzis wysprzatałam okna wymyłam firany powieszone....na 14 do dentysty z Natka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu znowu cisza :) Natalka u dentysty była grzeczniutka :) stomatolog zatruła jej jeszcze raz zabka a w srode idziemy łatac dziurke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto co wyczytałam olej z wiesiołka w kapsułkach do kupienia w aptece dawka 2 x dziennie po 1 kapsulce...ale tylko do owu !!! Potem nie bo źle robi na fazę lutealną. koszt jakieś 20 zł za opakowania starcza na 1 cykl 15 dniowy. Bierzemy od 1 dc do owu ! Można brać od 5 dc. siemie lniane... mielone... zalewamy łyżeczkę wrzątkiem, parzymy, pijemy te "gluty" też 2 x dziennie :) tanie, podobno skuteczne ale dopiero po którymś cyklu... można pić cały cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNKI :) KIKI- dzięki :) tylko ja tak dokładnie nie wiem jak z ta owu u mnie :o niby na usg wygladało że to tak na 21 dc przypadało , ale pewnosci nie mam :O A umnie dzisiaj tak sobie :( Mężulek wyjechał :( moja babcia wczoraj przewrociła się w szpitalu i rozbiła głowę :O naszczeście szwów nie ma no ale pod kroplówką leży :( dostała stan podgorączkowy i ma czerwone gardziołko :( boje sie że by jej szpitalnym cholerstwem nie zarazili jakimś :o Co do mnie to w nocy iskry leciały hhiihi:D i powiem wam ż estrasznie miło wczoraj się zaskoczyłam na dniu otwartm bo wszystkie nauczycielki chwaliły moje dziecie i kurcze jedną trójczyne tylko ma a tak to same 5 i 4 :D BUZIOLKI KOCHANE I KLIKAC 👄 ja dzisiaj to i wieczorkiem moge klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO ŚPIOCHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HALO ŚPIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm-no ale mysle ze do 16 dc mozemy wiesiołka brac..Ja sie zastanawiam czy prze to mi sie nie przestawił @ bo brałam wiesiołka cały miesiac....ja Luteinke jeszcze dzis i jutro i czekam na @ ciekawe czy luteina wywoła..... a jak Ty bierzesz luteine od którego dnia cyklu ?? Ja jeszcze do czwartu mam wolne a w czwartek do pracy....na 7 rano...wiec koniec leniuchowania ae powiem Wam ze fajnie sie w domku siedzi...mezus tez sobie chwali bo posprrzatane i obiadek zawsze ma jak wróci hihi Natalka juz dzis w przedszkolu po 15 jade ja odebrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKI- ja mam cykle 34-35 dc i mi ginka kazała brac od 16dc do 25 dc bo ja mam niski progesteron i troche LH pęchezyki mam i jak miałam usg robione chyba w 21-22 dc to był tuz przed peknięciem więc chyba tutaj wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaraz nadrobię zaległości z czytaniem co u Was słychać - na parę dni byłam wyłączona z netu i z życia...znowu się przeprowadzaliśmy - teraz jesteśmy już "bliżej ludzi". A co u nas - młody ładnie chodzi do przedszkola, choroby jak na razie odpukać go omijają, Zosia ładnie rośnie - waży już 6500, ma jednego zęba od trzech tygodni! Tylko mnie jakieś takie smutki dopadają...i doła łapie..może to przez jesień a może powody są zupełnie inne - sama nie wiem :-( Zmykam do czytania co u Was. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenka-toś sie rozpisała hi hi hi mam pytanie jak robicie te fajne obrazeczki np serduszka czy łapke ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
july...... to napewno przez pogode...co tu ukrywac jest dołująca..... ale głowa do góry.....byle do wiosny hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, znów nam ta reklama wskoczyła, wrrr kikikiki - super, że wizyta u dentysty udana. Ja Wam się przyznam że mój młody ma już 4 lata a ja mam wciąż obawy żeby go zabrać wreszcie do dentysty. No ale trzeba już naprawdę, chociaż zupełnie nie widać żeby mu się cokolwiek działo z ząbkami. Mam nadzieję że odziedziczył zęby po tatuniu albo po dziadku bo mój tato pierwszą plombę miał w wieku 40 lat.... mAAm - mam nadzieję że babcia szybko do siebie dojdzie i będzie wszystko w porządku! Gratuluję sukcesów synka!! July - polepszenia humorku życzę, chyba przesilenie jesienne nadciąga.... Ja też mam doły ostatnio. Mama jak na razie słaba ale dochodzi do siebie powoli no ale tato.... Już drugi onkolog potwierdził przerzut lub przerzuty i najprawdopodobniej w płucach, na pęcherzu albo na kościach. Bo to są najczęstsze przerzuty raka prostaty :-( Ani pisać mi się nie chce. Tatę w każdym razie czekają kolejne badania gdzie dokładnie jest rak i dalsze leczenie. Czyli jakby zaczynamy wszystko od począku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że teraz kolej na mnie ze zgarnianiem stronek. July - gratuluję pierwszego ząbka córeczki. Strasznie szybko ząbkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka---no pieknie ja sie tu produkuje i pisze sama ze soba a Ty zgarniasz stronki hihihihi :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KROPKA- dużo , dużo zdrówka dla rodziców ❤️ co do dętysty to chyba będzie ok tylko zobacz sama wpierw jak wszystko wyglada mój chodzi do takiego gdzie jak leży na fotelu to sobie bajki na tv oglada:) GRATULUJE STRONKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropeczko szkoda ze tak sie stało ale trzeba wierzyć ze bedzie wszystko dobrze głowa do gory misiu i sie nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOPKA- mama własnie pojechał do babci to około 15 będę wiedziala co i jak :) dziewczyny czy po luteinie gubiłyscie wage ?? Bo mi 2 kg spadło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAGDALENKA - wstawiaj i wracaj :D i napisz co dobrego masz bo mi juz koncepcji brak na obiadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maam robie pomidorową maam to super ze zrzuciłaś 2 kilo ja biorąc luteine przez rok przytyłam prawie 10 kilo tylko ze jestem wysoka i tak tego nie widac ale sie ciesz e bo byłam szczypła szkoda tylko ze duzo weszło w sadło moje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bitki ,ziemniaczki i sałata ze smietana :) A mi to przydało by się z 15 kg zgubic :) i czytałam o luteinie z ewłasnie jedni tyja a inni chudną :) a po tobie to nic kochana nie wiedac :) chyba w uszach przytyłas hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×