Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MONIA-MAMA

problem z zajściem w drugą ciążę

Polecane posty

Dziewczynki ja tylko Was cmokam 👄 i klikam szybciorem bo po syna lece musze go zwolnic z 2 ostatnich lekcji bo mamy kontrole u dentysty. U mnie po staremu dzisiaj 27dc @ nadal brak ale cos mnie lekko jajniki ćmia wiec pewnie mnie nawiedzi mam nadzieje że przylizie jutro to miała bym łatwo do liczenia:pbo to co 28dc by było oby nie w sobote bo w 3dc mam mieć hormonki to nie wiem czy w poniedziałek do ginki się dopcham :o ok kochane spadam będe około 14.00 aaa zapomniałam wam napisac 🌼MULAN 🌼 będzie miała synka :) lecę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Eviczka-myśle ze przeniesienie małego to dobre rozwiązanie :) mAAm a moze akurat @ nie przyjdzie :) :) :) :) zycze Ci tego z całego serducha :) Ja dzis juz okno w kuchni umyłam i podłogi pomyłam :) Z Natalka juz lepiej zaczyna jeść normalnie :) dzis na obiad zażyczyła sobie naleśniki wiec jej zrobiłam i zjadła 2 a na śniadanko bułeczke maślaną z kakao :) i boli tylko jak je tamtą strona :) wiec sie ciesze :) juz wie ze bedzie miała wyrwanego ząbka i nawed sie cieszy bo przeciez zębowa wróżka przyjdzie :) hi hi hi MIŁEGO DNIA :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eviczko - sama jestem ciekawa co ta Pani kierująca przychodnią Ci powie... a póki co może faktycznie przepisz Bartusia. Tak nie powinno być, masz całkowitą rację. U nas tego b. pilnują! I gratulacje z osiągnięć malutkiego!!!! mAAm - tak jak pisałam ja wciąż wierzę że @ może Cię nie nawiedzić... kikikiki - super, że córeczka zdrowieje, to najwazniejsze! co do tej położnej, to pytałam w przychodni gdzie mój synek jest zapisany (tam będe zapisywać drugiego) to mi powiedzieli, że położna nie przychodzi tylko lekarz na 1-wszą wizytę domową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze kochaniutkie. Dawid wczoraj po wizycie u lekarza cudownie ozdrowiał.Już normalnie myślę że on sobie zasymulował to złe samopoczucie żeby mieć labę. Swędzenie ustało i wszystko inne też. Tylko on ma dopiero 6 lat co będzie wykręcał za numery jak starszy będzie. Albo po prostu miał gorszy dzień . Bacznie go obserwuje. Kropka chodzę do przychodni w mieście ale środowiskowa pielęgniarka jest tu z wioski.W razie zastrzyków itp jest na miejscu.Wypełniałam taką deklaracje. Położna sama Cię znajdzie szpital informuje je o Twoim wyjściu ze szpitala i one mają to jakoś rejonami ustawione. Przygotuj się na niespodziankę bo nie wiesz kiedy przyjdzie (u mnie była na drugi dzień po wyjściu rano, oczywiście zaskoczyła mnie) Potem powinna się z tobą umówić na kolejną wizytę za tydzień u mnie była 3 razy. Evika walcz tylko to chyba syzyfowa praca bo większość przychodni nie spełnia standardów.. Kiedyś byłam z małą naszej babci zamówić wizytę domową (we wsi) i proszę babkę z rejestracji żeby mi otworzyła drugie drzwi (podjazd za ciężkie pieniądze dla inwalidów) bo nie mam jak z wózkiem wjechać (schody) a nie zostawię dziecka na polu jeszcze go nie widząc.A ta mi że zimno i żebym dziecko zostawiła pod schodami.Całe szczęście ze szybko to załatwiłam bo mała w przejściu przy drzwiach i grzejniku stała tarasując całe przejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie kolejek nawet u prywatnego to w poniedziałek mile się zaskoczyłam. Zapisałam małego do dentysty tego prywatnego (150 zeta ząb!!! + 50 za przegląd ) w ostatniej chwili zrezygnowałam bo znajomi polecili mi inny gabinet. A tam niespodzianka poczekalnia normalnie jak w salonie i zero kolejki każdy przychodzi na określoną godzinę.Czyli mieliśmy być na 16 i o tej godzinie mały już siedział na fotelu.Kurcze i co za podejście tłumaczyła mu że jak zaboli ma podnieść rękę ona przestanie cały czas do niego mówiła (czemu ja wcześniej tam nie trafiłam???) oczywiście Dawid ma stracha dalej i nie dał do końca zrobić ale idziemy znowu pierwszego. Babka nie krzyczy nie zraża się rewelacja.Do tego nie wzięła mi kasy bo nie skończyła zęba a tak to 40 zł ząbek dorośli 70. Kurcze a w tej przychodni to koszmar nie dość że czekałam nie raz po dwie godz. to w ogóle szkoda gadać. Ja tez w końcu biorę się za swoje bo koszmar w gębie normalnie. Jeszcze ta cholerna ósemkę wyrwać muszę.Tylko się zastanawiam czy jak w ciąży rwałam tą pierwszą to on mi dał słabsze znieczulenie bo bolało mnie jak cholera.Może teraz inne będzie tylko z drugiej strony znowu karmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie położna była 1 raz :) :) jakiś tydzień po porodzie...i dobrze...bo jakoś nie fajnie sie czułam jak tak chodziła i oglądała...u nas była do bani połozna....czepiała sie wszystkiego :( Jak Natka miała 10 miesiecy przepisałam ja do innego osrodka wiec zobaczymy jak to będzie jak sie 2 bobaska doczekamy :) jaka położna będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja kochane nie doszłąm po syna :( bo ide ide uszłam może 1500m i jak mnie jajnik z prawej strony zakuł to az kosci miednicy mnie bolały i zgiełam się w pół i wyprostować nie mogłam jakaś pani się mnie spytała czy mi nie pomoc ale podziękowałam zadzwoniłam do koleżanki i ona do syna swojego by mój został normalnie w szkole bo ja mu dentyste odwołuję.Bo oczywiście moje dziecie kom nie wzieło :o Kolezanka odebrała mi syna i odwiozła go do domu.a ja kochana doszłam do chałupy macipeńkimi kroczkami szurając nogami ledwo co wlazłam na 4 pietro wziełam nospe i połozyłam się w zasadzie teraz jest już prawie dobrze no ale od 12.30 mineło troche czasu:o powiem wam że pierwszy raz miałam coś takiego normalnie się wystraszyła :omoja mama palneła jeszcze że ona to tak miała w ciąży z moim bratem no ale ona bardzo by chciała by nam się udało więc to co mówi dziele przez 2 i traktuję z ;) Ja raczej uważam że to na @ dzisiaj zmierzyłam tempke i miałam 36.7 szyje mam wysoko że wogle do niej się dostać nie mogłam :o śluz na rekawiczce bielusieńki jak mleko i barrrrrrrrdzo gęst nawet jak by lekko galaretowaty nie wiem jak wam mam to opisać :o Powiem wam że już mnie to czekanie poprostu dobija :o Już by mogła ta cholera przyleść @:O EVIKA- bardzo dobrze że Bartusia przepisujesz do innej przychodni ja bym tak zrobiła bez wachania na twoim miejscu :) Cieszę się że tak dzielnie przeszedł szczepienie i że nocke przespał całą :) No i kawał już z niego Bartusia :) Super że juz smiga jak raczek po całym mieszkanku tylko GRATULOWAĆ :D KIKI- Super że już Natalka lepiej się czuje i że ją ząbek nie boli a co do zebuszki to sama bym skorzystała z jej usług hihihi:D i trzymam kciukasy za ciebie :) POLA- sernicek miodzio :D A co do zakalca TO JA GO UWIELBIAM :D a jak tam szukałaś nowego lekarza ??? NUSKA- mały może nasladował dzieciaki z zerówki wierz to tak jak ktos powie coś o wszach nie ma sie ich a już człowiek odruchowo się drapie :) Może pani im mówiła coś o ospie i z tego aż z wrazenia go zaczeło swędzieć :) KROPKA- kurcze ale ten twój niunio się wycierpi :( tak mi go żal :(dużo zdróweczka mu życzę ❤️ i Alexa po brzuszku prosze pogłaskac i ucałowac od ciotki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuska - dzięki bardzo. i chyba tak zrobię bo ta położna stąd, z naszej "wsi" pracuje w tym szpitalu co będę rodzić to się jej wypytam co w takim przypadku jak będę zapisywać dziecko gdzie indziej. z resztą jakby nie było takiej potrzeby to mogłaby wcale nie przychodzić, bo pamiętam że nam g.... doradziła a tylko przeszkadzała... super, że zdecydowałaś się iść do innego dentysty z synkiem!!!! mAAm - ciekawe co to był za ból. wiem, że się nie chcesz nastawiać, ale ja tam mocno, mocno trzymam kciuki! a mnie odwiedziła koleżanka, kiedyś byłyśmy psiapsiółkami-nierozłączkami ale los nas rozłączył i od jakiegoś czasu odbudowujemy nasze relacje. strasznie się cieszę że wreszcie się do mnie wybrała, szczególnie, że po wyprowadzkach z rodzinnych domów i wyjściu za mąż znów mieszkamy 5min drogi od siebie :-) no a poza tym czas mi szybciej zleciał.... i w mojej pracy jeszcze dzisiaj byłam :-) też było miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) Ja jeszcze jestem sama w domku bo małżonek ma kolacje biznesową z jakiegos biura ja z racji bólu zostałam więc on biedaczek poleciał sam i dzwoni mi co 30 minut jak by mnie sprawdzał hihihi:) oznajmił za to że wygrał wekenndzik dla 2 osób w budapeszcie :) i to sa chyba tylko te plusy tych kolacyjek z biur podróży :) Ale nie o tym chciałam kobitki a więc lekko plamiłam na brązowo jajnik kuje mnie co jakis czas więc wydaje mi się że jutro dostanę całkiem @ :) i w sobote może mi już hormonki ginka zrobi :) wszystko zależy czy jutro rozkręci się całkowicie strasznie bym chciała bo to by oznaczało że mam cykle co 28dc i wiadomo płodne łatwo zliczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A Wy gdzie się podziewacie? To ja już zdążyłam obskoczyć miasto, ryneczek i do roboty siadam a Was nie ma??? Kawką częstuję na początek! WSTAWAĆ! mAAm - o kurczę, ale miałaś nieciekawą przygodę. Kochana a może rzeczywiście Tobie się udało i dlatego ten ból........ Tzw. skurcz przepowiadający hi hi :) kropeczko jak dzisiaj się czujesz? A ja muszę Wam się pochwalić, że kupiłam dla Bartunia śliczny strój Św. Mikołaja. Normalnie jest przecudny, razem z czapeczką, śliczny :) Już nie mogę się doczekać kiedy go ubiorę i napstrykam mu fotek hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) POLA GRATULACJĘ !!!!!!!!!!!!! Jakie to fajne uczucie jak człowiek zda wszystkie egzaminy....Pola może pomyślałabyś jeszcze o ginekologi ;) Evika najlepiej jak zmienisz przychodnie, słodki to musi być widok jak Bartuś raczkuję :) Maam a jak dzisiaj się czujesz? Kropka jak samopoczucie dzisiaj ? Nuśka ale Ci się udało z dentystą :) Ja sama teraz leczę zęby - kolejna wizyta 15 a ząb zaczyna mnie boleć brrrrrrr Dziewczyny muszę zacząć przygotowania do chrztu, w przyszłym tygodniu idziemy do księdza itd.... z jednej strony bardzo się cieszę że będą takie wyjątkowe święta ale bardzo pracowite :( Norbert zaczął jeść jabłuszko i zupkę ale jak na razie nie bardzo mu smakuję :) Dziewczyny jak przygotowania do Mikołaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) mAAm-nooo to trzeba wykorzystac ten weekend moze akurat :) :) daj znac jak wyniki :) Eviczka-Ja juz tez dzis sklep zaliczyłam i teraz kawulke pije :) nuska-odwazna jestes....Ja sie zbieram i nie moge sie przemóc zeby isc a musze 3 zrobic bo od zewnetrznej strony mam dziure i to taka duza :( ale ja sie mega boje.... iza-to duzo wytrwałosci zycze masz racje przygotowania do chrztu to ciezka praca :) :* A Ja sie troszke wczoraj załamałam................dowiedziałam sie ze 36-cio letnia siostra mojej mamy jest w ciązy a wiem ze to wpadka maja jednego syna niepełnosprawnego i dziewczyne 5 letnia a jakies 3 lata temu urodziła martwe dziecko w 5 miesiacu i powiedziała ze juz nie chce dzieci......biede maja mieszkanie wynajmuja...a tu teraz taka wpadka....sa lekko załamani....i tak to jest kto pragnie dziecka to nie ma a kto nie chce to ma :( i tak mi sie wczoraj smutno zrobiło i nawed byłam zazdrosna choc wiem ze nei powinnam i ze to złe uczucie Ale co ja moge jak ja tez juz tak bardzo pragne dziecka :( a tu zamiast coraz blizej to coraz dalej.....wczoraj znów lało mi sie z piersi a to oznacza ze prolaktyna znow zawysoka :( :( :( a biore juz jeden z sielniejszych i droższych leków płace 120 zł na miesiac :( i nie pomaga echhhhhhhhhhh tak mi dzis smutno i źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten słoneczny dzień. EVIKA czekamy na fotkę małego mikołaja. A u mnie mikołaj moje dziecko wymyśliło sobie nową pasje Transformersy i muszę wyłożyć stówę ( to jeszcze w miarę tani) do tego wiadomo słodycze itp jakieś autko plus mikołaj w szkole i dwie stówy nie moje. Jutro piszemy list. A jak Wasze przygotowania do Andrzejek??? My w tym roku na białej sali.Dla małego polejemy wosk żeby się cieszył jakieś dobre żarcie. I pomyśleć że rok temu jak ze znajomymi robiliśmy imprezę i lałam wosk i wyszedł mi normalnie kształt płodu.A w grudniu już wiedziałam że jestem w ciąży. Jak ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki nie załamuj się będzie dobrze musi być!!!!!A sio czarne myśli..... Zbieram się do szkoły pa papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE❤️ Więc moje prosby zostały wysłuchane hihihi:D @ mam co 28 dc bo dzisiaj juz niagara :) o 14 .00 dzwonie do ginki i umawiam się na wizyte i badanka :) no i brzucho juz tak nie boli :) Kochane ja dzisiaj nie mam czasu na klikanie bo mam urodzinki ( spóźnione) mojego taty bo miałay być w środe a w poniedziałek zmarła moja babcia no ale goscie prezęty pokupowali to wiadomo skromnie bez tańców ale imprezka bedzie najblisz rodzinka to jakies 25 osób :) więc uciekam siekać sałateczkie całuję wszystkie 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuśka-noo hi hi :) eee ciężko sie nie załamywac...dziś nawed sniło mi sie ze adoptuje dziecko :( mAAm-to owocnych przygotowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się witam. noc jak zwykle nie przespana, ale rano wstałam, zjadłam śniadanko, poglądałam TV i położyłam się jeszcze na 2 godz. i dopiero te 2 godz. pospałam i wstałam jako tako wypoczęta. Wszystko mnie boli, zgaga pali, ohyda... mAAm - szkoda, że @ jednak przyszła..... miałam nadzieję, że może jednak nie przyjdzie.... kikikiki - nie załamuj się, trzeba walczyć i mieć nadzieję do samego końca bo na pewno się uda!!!! Eviczko - czekam na zdjęcia Bartunia. Na pewno będzie wyglądał przecudnie! iza - oj, to faktycznie gorączkowy okres Cię czeka.... Powodzenia! nuska - mój synek też jest na etapie transformersów, więc kupujemy chyba taki sam prezent na mikołaja :-) ja co do zbliżających się imprez się nie wypowiadam, bo jak wiadomo nie mamy żadnych planów :-) jedynie co to uparła się że zrobię za tydzień urodzinki synka, bo uważam że mu się należą i koniec! (mimo protestów teściowej - i tu mnie wk...., bo mówi do mnie: w tym roku nie BĘDZIEMY nic robić, ZROBIMY im obu imprezę za rok - no żesz k.... mać - to ja tu jeszcze decyduję czy BĘDĘ robić imprezę i jak moim synom!!!!! - ale oczywiście żeby nie robić jej przykrości nic się nie odezwałam.... a chyba powinnam!!) dobra, już nie narzekam, wiecie, hormony mi buzują :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop.ka-jejuu co za teściowa...co ona robi impreze za swoje pieniazki nie Ty robisz za swoje...wiec Ja bym sie nie przejmowała i robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu dziś tak cicho...makiem zasiał czy jak :) Natalka była na 20 minutowym spacerku z moja siosrta...tak prosiła ze az żal mi było odmówić......teraz pograłyśmy w karty...wojne kuku...i jej kartami w piotrusia pana...teraz ogląda bajeczki Mm dzis pewnie wróci poźno bo jest w Cieszynie na wyjeździe......ale dzwoniłam to powiedział ze mam mu duuuzo obiadu szykować bo głodny jak wilk więć mu 2 duze kaszanki usmaże z całą cebulka i chyba z 7 ziemniaczków ma obrane...wiec myśle ze sobie poje.....z niego na jesień i zimie to taki głodomor wychodzi tylko by jadł.....a do pracy miał zrobione 8 kromek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalalalalalalalalalal gdzie Wys ie podziewacie ?? cooooooooo?? mAAm jak przygotowania do urodzinek ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) witam sie z wami po 2 dniach pracy od rana do wieczora:)Wreszcie sie wyspałam. mAAm -szkoda ze @ przyszła:( Ale nadzieja jest teraz wieksza na 2 krechy bo cykle ci sie ładnie normują:) Teraz musi sie udac:) A bol brzucha,to mogła byc kolka,dobrze ze minęło.a tez mam czasem takie ataki w dole brzucha a w usg nic nie wychodzi. Iza:) dzieki:) Dziewczyny,lece do porządkow i do garów bo na imprezke do mojej siostry dzis lecimy i cos na zab musze upichcic:)Hej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja z siła wiatru mnknę jak błyskawica hihihi:D kochane mam teściów dzisiaj na obiadku więc w garach siedzę :o Wczoraj rozmawiałąm z ginką i na 3.12 mam wizzyte o 12.30 bedziemy sobie podgladac moje jajko jak to powiedziała ginka hihihi:D no i zobaczymy co sie tam u mnie dzieje też się ucieszyła ze tak ładniutko mi sie cykl wyregulował :) Kochane zmykam bo o 13.00 mam tesciów :o Buziolecje 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz posprzatałam sałatke zrobiłam posiedzimy sobie z mm wieczorkiem i z siostra i jej chłopakiem i jakiś film obejzymy...ja mam redsa na dzis bo jestem kierowca...rodziców na impreze wioze ale ogólnie to na wieczór bedzie jajka w majonezie sałatka wedlina serek pomidorki i ogóreczki no i mm z chłopakiem od siostry planuja flaszeczke obalic Natka spi mm sie kąpie bo w garazu dzis siedział od rana i auto mamie robił..tz blacharke :) miłego popołudnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, a ja już po wizycie u chłopaków. z jednej strony mi smutno a z drugiej - oni za dwa dni juz wracają! Mały stęskniony baardzo! Ale tam mu się oczywiście też baaardzo podoba! Poza tym nic się nie dzieje, brzuch się nie obniża, zero widoków na jakiś szybki poród. jutro będe robiła pranko bo zwiozłam ciuchy chłopaków no i musze przygotować pokój młodego bo go nie ruszałam odkąd wyjechał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki, i nikogo nie ma..... to ja sie tylko witam, jem właśnie śniadanko i zaraz ruszam bo mam troszke zajęć zaplanowanych na dziś. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAm - kochana mam do Ciebie ogromną prośbę. kiedyś podawałaś przepisik na sałatkę z piersi kurczaka ze słonecznikiem, jakiem na twardo itd. napisz mi prosze jakie proporcje robisz. chociaż tak mniej więcej, żebym miała jakąś orientację. będe ogromnie wdzięczna! chcę zrobić na urodzinki synka za tydzień a już ustalam sobie menu bo u mnie teraz wszystko strasznie długo trwa a jeszcze zakupy trzeba zrobić itd...... ;-) i jeszcze czy i czym przyprawiasz tą sałatkę? bo napisany jest tylko majonez na końcu. dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) My juz po obiadku :) Męzus pojechał z Natka na chwilke na rower bo pogoda śliczna :) Ja posprzatałam po obiedzie i jak wróca to sie kawki napijemy ;) krop.ka-Ja Ci moge napisac przepis na szyka i pyszna sałatke makaronowa Makaron swiderki około poł paczki,papryka czerwona i zielona wędzonka ogórek kiszony czosnek papryke i ogórka drobno kroimy wedzonke tez kroimy i smażymy na 3 łyzkach oleju (moze byc z oliwek) Usmazona wedzonke papryke i ogórek mieszamy z makaronem (najlepiej jakby te swiderki były drobne) wyciskamy ząbek czosnku dodajemy 4 łyzki majonezu i sąłatka gotowa...jak nie masz wędzonki moze byc troszke miesa z boczku :) doprawiamy do smaku solą i piepszem :) miłej niedzieli :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×