Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orange Dżedaj

Ani słowa o seksieeee!

Polecane posty

to sluchaj skoro nasze zachowanie jest tak fatalne i czujesz sie taka lepsza to dlaczego znizasz sie do naszego poziomu i marnujesz na nas czas?? przeciez na pewno masz tysiace lepszych zajec niz pisanie z malolatami? daj spokoj i nam i sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli przez internet dasz rade to powodzenia..... z tego co w moim krotkim zyciu widziałam to do zrobienia doktoratu trzeba wyjsc z domu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym nie cuzje się lepsza tylko inna, są miliony zahcowań i miliony podejśc do życia ja toleruje każde, chociaż niektóe mnie śmieszą .. odrobina tolerancji słowo którego nie zna żadna was bo nie akceptujecie zadnego innego ani zadncyh innych zasad niz z waszego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczek juz Ty sie o moje wychodzenie z domu nie bój ... mam potrzebe wychodze , a co najwyzej nie szlajam sie bezcelowo po miesice.. marnujac czas na jakies nie wiadomoco ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak a kto skrytykował najpierw moje hmmmm najpierw spójrz na siebie potem oceniaj innych ... oceniać dobrze być ocenianym źle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany!! po co ja sie pakuje w ta rozmowe;/ ehhhh Palcie kochane poczekam jak wrocicie;) i bede sie zegnac bo jutro do PRACY :) a potem na ZAKUPY :) i SOLARIUM i RANDKA:) ohhh jak czas marnuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrgerita juz nic do niej nie mow, bo znow sie rozpisuje na 5 stron:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mystery no bo juz nie moglam język cały pogryzłam:P ale jak kaftanik bedzie rózowy:P no to ja sie pisze Czeko masz zamowienie na kolor kaftanika;p??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez śmieszy ale to jest tak BEZNADZIEJNY przypadek że szkoda naprawdę szkoda marnować czasu na bezsensowne i do niczego nieprowadzące gadki z nią:-O KONIEC!!!! dobra to Wam powiem jak mnie ten piorun trzepnął, choć jak sobie myślę to z opowiadania może wydać się nie wiem dziecinne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooo widzę że Margeritka to sie ewidentnie nadaje do kaftana i to już!:-D i jeszcze życzenia co do koloru ma, phiiii:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaa;d ja wariuje ja wymagam a cooo:p no opowiadaj o piorunie A Neska to chytrusica poskarze sie moderatorowi:P ma chipsy i sama jeee:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pomaranczowy, taaaaaaak ;P mam kanapki z zoltym serem i szynka, ktos chce? i tak wam nie dam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dostaniecie bo nie zasluzylyscie.....trzeba bylo byc grzecznym to teraz by sie chipsy jadlo a tak mozecie sie tylko oblizac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×