Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje sie totalnie olewana

czy on mnie totalnie olewa czy ja jestem przerwazliwiona??

Polecane posty

komiczne "Np Tobie, skoro chce Ci sie klepać 28 razy ciągle to samo w tym temacie Aż sie zaczynam zastanawiac, czy Ty to tak bezinteresownie piszesz, czy moze masz chrapke na autorke, ktore wkrótce bedzie wolna" nie bezinteresownie, jestem kurde sposnorowany przez nokie - connecting people :P e tam, bedzie wolna i co z tego, mnie i tak nikt juz nie chce ;) ze tez Ci sie chcialo tak liczyc moje wypowiedzi no ale nic, po pijaku ma sie glupie pomysly to po raz 29 po co sie spotykac z takim facetem ? chcesz poswiecic cale swoje zycie zeby go zmieniac ? on tego i tak nie doceni a na koniec dojdziesz do wniosku ze sie nie da go zmienic, ale bedzie za pozno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nie no bez jaj ten czubek" jelsi Ty takie rzeczy piszesz bez ćpania... to gratuluje, pozdrawiam Ciebie i Twojego lekarza prowadzącego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
nie mam pojecia skad u Ciebie ten optymizm i niczym nie uzasadniona wiara Chyba o wielu rzeczach nie masz jeszcze pojęcia. :) Skąd u mnie optymizm? Bo lubię facetów, bardzo nawet. I szanuję. I jak ktoś mówi, że nie można się zmienić, to protestuję, czasem gwałtownie. :) A jeśli chodzi o facetów, których spotkałam na swojej drodze, nie miałam bynajmniej na myśli policjantów z drogówki, listonosza, hydraulika, stu krewnych i przyjaciół królika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez jaj
Znow pudlo. Komiczne po prostu pisze w jezyku jakiego ty uzywasz na co dzien. :P. Bo sie poznalismy oj poznalismy buahahahhahhahhbuahahahhaah. Nara kwiatuszku moj sliczny. P.S. powiększ sobie pytonga.Bo byleś beznadziejny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
komiczne komiczne opanujmy sie, nikt na nikogo tu nie ma chrapki, kolejna spiskowa teoria:p a powiedz mi, tylko szczerze i juz bez zlosliwosci chociaz ten jeden raz, znasz osobiscie przyklad jakiegos faceta, ktory byl strasznym babiarzem spotykal sie z wieloma kobietami, az wreszcie zakochal sie zmienil i nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma takich nie ma nie ma
Kurwiarz zawsze bedzie kurwiarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez jaj
Komiczne!!!! mam dla Ciebie rade - wysłuchaj jej dobrze bo to dobra rada. Zrob tak. Nikt mnie nie kocha kazdy olewa, potrzebuje sznurka i jakiegos drzewa. A o ile swiat oraz kafe bedzie bez Ciebie piekniejsze........ahhhhhhhhhhhhhh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba o wielu rzeczach nie masz jeszcze pojęcia." zgadzam sie z Toba musztardko :) np na fizyce kwantowej sie nie znam ... wiem przykre, ale na to nic nie poradze po prostu sprawa o ktorej tu dyskutujemy dotyczy zachowania pewnego faceta. Z Twoich obserwacji wynika ze zmieniaja sie na lepsze, z moich ze jedynie na gorsze. Nie generalizuje, owszem w jakis kwestiach faet moze sie zmienic, ale skoro jego osobowosc zostala juz tak uksztaltowana jak widac z postow autorki to nie mozna liczyc na radykalna zmiane. Widac mialas szczescie i spotykalas facetow w miare w pozadku, ktorym niewiele brakowalo do "pionu" - bez skojarzen komiczne :P Ten przypadek jest inny. Ale jak pisalem jesli autorka chce go wychowywac jak malego dzieciaczka, i sie bezcelowo poswiecac - prosze bardzo :) ja bym poszukal jakiegos normalnego egzemplarza na jej miejscu (30raz - dzieki komiczne :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"znasz osobiscie przyklad jakiegos faceta, ktory byl strasznym babiarzem spotykal sie z wieloma kobietami, az wreszcie zakochal sie zmienil i nie zdradza?\" np ja :D:D a co do tej sekciary, która dla mnie wierszyki układa :D:D miałaś już iść... ale masz świetne fazy :D jesli nie wynikaja z farmakologicznego wspomagania to naprawde idź sie przebadaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ale jak pisalem jesli autorka chce go wychowywac jak malego dzieciaczka, i sie bezcelowo poswiecac - prosze bardzo" autorka ma 17 czy 18 lat... wiec jej facet, raczej nie ma 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znasz osobiscie przyklad jakiegos faceta, ktory byl strasznym babiarzem spotykal sie z wieloma kobietami, az wreszcie zakochal sie zmienil i nie zdradza?" np ja jaaaaaasne :P a swinki latja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje sie totalnie olewana
on ma 22 lata, w sumie powinien juz miec cos w glowie. Komiczne a w jakim wieku sie ustatkowales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Z Twoich obserwacji wynika ze zmieniaja sie na lepsze, z moich ze jedynie na gorsze. Byłeś kiedyś z facetem, który Cię kochał i chciał się zmienić dla Ciebie, żeby stworzyć udany związek? Hmmm... :P Co do kwestii facetów w pionie.... Wiesz, gdyby tak było, nie pisałabym dzisiaj, że zmieniali się na lepsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"autorka ma 17 czy 18 lat... wiec jej facet, raczej nie ma 40 " a co to zmienia ze sie tak zapytam ? no faktycznie chlopak w wieku 18 lat nie wie co jest dobre, a co zle, i jak sie zachowac :P skoro byl wychowany (wzglednie sam sie wychowal) w takim przekonaniu to tego sie nie zmieni - bez wzgledu czy ma 122 czy 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Komiczne a w jakim wieku sie ustatkowales??" odejmując przerwe na troche ponad 3 lata małżeństwa :P to tak mniej wiecej w wieku 31-32 lat... Ale ja nie zdradzilem nigdy zadnej kobiety... po prostu zmieniałem, gdy uznalem ze to nie to... w najlepszych czasach było to mniej wiecej co 2-3 miesiące :P Ps oglądałeś "Świnie w kosmosie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Byłeś kiedyś z facetem, który Cię kochał i chciał się zmienić dla Ciebie, żeby stworzyć udany związek? Hmmm..." Boze uchowaj az tak zle mi zyczysz ? :P dzieki Bogu moja orientacja sexualna jest jak najbardziej poprawna. Wole dziewczyny :P a tak przy okazji chciec cos a zrobic to dwie rozne rzeczy. a zapal u facetow relatywnie szybko mija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
a tak przy okazji chciec cos a zrobic to dwie rozne rzeczy. a zapal u facetow relatywnie szybko mija Ech... zweryfikuję chyba niebawem swój pogląd. Faceci są jednak niereformowalni. Niektórzy przynajmniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro byl wychowany (wzglednie sam sie wychowal) w takim przekonaniu to tego sie nie zmieni " skąd Ty sie urwałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie piszesz o mnie musztardko :P przeciez widac jak moje poglady na temat zwiazku autorki ewoluowaly przez caly ten topik. a co do ustatkowania pana komika: "odejmując przerwe na troche ponad 3 lata małżeństwa to tak mniej wiecej w wieku 31-32 lat... Ale ja nie zdradzilem nigdy zadnej kobiety... po prostu zmieniałem, gdy uznalem ze to nie to... w najlepszych czasach było to mniej wiecej co 2-3 miesiące " obawiam sie ze przyczyny sa niezalezne od ciebie :P byles mlodszy, malolaty za toba latal czasu troche minelo zestarzales sie, malolaty podrosly zmadrzaly zadna cie nie chce wiec jestes spokojny to sie nazwa reformowalnosc facetow i zdolnosc do adaptacji do nowych warunkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muniek- uściślijmy. my rozważamy czy jest szansa na to, że jej facet zmieni zachowanie po rozmowie czy nie. nie wiemy na czym temu chłopakowi zależy bo go nie znamy. babiarz ? ktoś kto szuka i nie może znaleźć odpowiedniej dla siebie kobiety ? jak znajdzie to przestanie być babiarzem. wszyscy się zmieniamy, tylko jedni troszke wolniej niż pozostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z choinki, chyba wisiales pare galazek obok mnie :P bolal upadek na ziemie ? gdzie ten link do prosiakow w kosmosie .... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zestarzales sie, malolaty podrosly zmadrzaly zadna cie nie chce wiec jestes spokojny" :D:D:D Staaary.. Teraz, to ja dopiero mam branie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
przeciez widac jak moje poglady na temat zwiazku autorki ewoluowaly przez caly ten topik. Oooooo tak, ewoluowały od "powinnaś z nim zerwać", do "zerwij z nim natychmiast". A gdzie kompromis, żal za grzechy, postanowienie poprawy, przebaczenie i dalej żyli długo i szczęśliwie, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dodam żeprzekonania są po to by je zmieniać świadomie :D niektórzy w starych przekonaniach tkwią a niektórzy widzą ich absurd i zmieniają. to kwestia myślenia i wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeez " czy jest szansa na to, że jej facet zmieni zachowanie po rozmowie czy nie" nie ma takiej szansy "babiarz ? ktoś kto szuka i nie może znaleźć odpowiedniej dla siebie kobiety ? jak znajdzie to przestanie być babiarzem." nie przestanie nim byc poza tym hmm "ktoś kto szuka i nie może znaleźć odpowiedniej dla siebie kobiety" ograniczmy sie do polski ok 40 mln ludkow, statystycznie 20 mln kobiet (choc jest Was wiecej niz 50%) - uproszczenie dla obliczen z czego powiedzmy 5 mln jest w odpowiednim przedziale wiekowym, i spelnia jakies tam kryteria => powodzenia w poszukiwaniach a tak na powaznie to nie chodzi o to ze facet z postu autorki szuka, tylko jak sie zachowuje, poza tym szukac to mozna jak sie jest samemu, a nie z kims :P wszyscy się zmieniamy, tylko jedni troszke wolniej niż pozostali. tak .. wszyscy sie starzejemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne "Staaary.. Teraz, to ja dopiero mam branie" to wez sie zdecyduj i trzezwo ;) pomysl raz piszesz ze sie ustatkowales i sie nie rozgladasz za babkami a raz ze masz branie ktos tu cos kreci :P musztarda "przeciez widac jak moje poglady na temat zwiazku autorki ewoluowaly przez caly ten topik." zawsze to jakas ewlucja :) "A gdzie kompromis, żal za grzechy, postanowienie poprawy, przebaczenie i dalej żyli długo i szczęśliwie, hę?" kompromis - kompromis a ustepstwo na takie zachowanie to dwie rozne rzeczy zal za grzechy - ja mu nie bronie zalowac postanowienie poprawy - licza sie czyny przebaczenie - u Boga po smierci, ja chamstwa nie toleruje zyli dlugo i szczesiliwie - tak pisze na koncu filmow romantycznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×