Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie o uk

Prawdziwe zycie w UK-jak jest?

Polecane posty

Gość gość
Ja zarabiam 7,75 mój mąż 9,25. Ja 30 godzin, on 35 tygodniowo. Mamy dziecko. życie tutaj się nam podoba (Szkocja, piękna jest! mówię o pięknej naturze, kocham wszelkie wzgórza i góry). Mentalność ludzi jest inna (uogólniam - nie jesetm z tych, co twierdza, że wszystko w Pl jest ble i ludie sami zawistni, bo znam sporo dobrych i w porządku ludzi w Polsce; i nie czczę UK bo nie jest wcale idealna, żaden kraj taki nie jest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i gitara, a ja za to będę żyła w Polsce, troszkę skromniej, ale tam mi się właśnie podoba. Pieniądze nie są najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym wlasnie polega mit Angli jeden z drugim nap******i ile milionow zarabia a potem wychodza kokosy.Tam zarabiaja tylko ci co wynajmuja mieszkania ana takich wlasnie naiwniakach. I dlatego bezsens sie jest pachac tam gdzie wszyscy leca a tyle krajow do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej żyje się w Polsce. Przynajmniej jest się u siebie. W UK bardzo szybko pokażą ci skąd pochodzisz i gdzie jest twoje miejsce. Emigracja dobra jest by tylko się dorobić i podszkolić język. Trzeba być kompletnym idiota, by zamieszkać zagranica na stale i to jeszcze w UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sratatata widze ze same miekkie pipy tu pisza, ciagle im cos nie pasuje, narzekaja na WSZYSTKO we krwi ku*wa to narzekanie. A mi wlasnie pokazali tak, ze czuje sie w UK bardziej u siebie niz w Pl. Dziwne? No moze dla takich nieudacznikow ktorym nic sie nie podoba, i ciagle placza, z tesknoty za mamusia i obiadkami, albo ze za malo funcikow, mieczaki zas*rane, nie podoba sie to spie*dalac, proste! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha co za leszczyna sie odezwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 08:09 to ja, z pierwszej wypowiedzi na 10 stronie tematu, jestem tu już dosć długo bo ponad 8 lat i przypadki, gdy mi ktoś dał odczuć że nie jestem u siebie, policzę na palcach jednej ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha i dodam, że wiele wlaśnie zależy od tego, jak się czujesz w danym miejscu - jeśli czujesz się dobrze, szczęśliwie, mówisz o tym (ale nie najeżdżasz na ojczyznę jak o niej opowiadasz, po prostu mowisz rzeczy i dobre, i mniej dobre) to szanują Cię i naprawdę cieszy ich to, że czujesz sie w ich kraju jak u siebie. Wiem, bo z wieloma Szkotami już o tym rozmawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 lat w UK i zarabiasz nadal tylko 7,75? pogratulować :D żenua mój kuzyn po 2 latach ma już dyszkę na godiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes zenua leszczyku, razem ze swoim kuzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.51 kocham cie po prostu!! Zgadzam sie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze jestes kobieta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taka mentalność nasza, że tu źle i tam źle ciągle na coś narzekamy. . I tu nie chodzi o obiadki itp ale może o więzi rodzinne jakie mamy z rodziną itp Do emigracji trzeba się nadawać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polaczkom pasuje zmywanie brytyjskich gowien, bo od wieków byli sprzedajnymi skurfielami. Gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty naprawdę nie masz się czym zająć, biedny człowieku? nie masz innych zajęć oprócz plucia jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze dla takich nieudacznikow ktorym nic sie nie podoba, i ciagle placza, z tesknoty za mamusia i obiadkami, albo ze za malo funcikow, mieczaki xcxc Ja akurat wracam, by zamieszkać 700 km od mojego domu rodzinnego. To troszkę jest daleko od mojej mamy, bym swoj piwrot warinkowal tesknota. Zarabiam ponad 2 tysiące funtów wiec swoje tezy i spostrzeżenia możesz wsadzić sobie w dope. Wracam gdyż moim celem nigdy nie była stala emigracja, a zarobienie na mieszkanie i opanowanie języka. Osiągnąłem to co chciałem i wracam do Pl, a wy dalej gnijcie w uka śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy, kto nie ma takiego samego celu jak ty jest śmieciem? ja również osiągnęłam to co chciałam ale zdecydowałam się zostać - więc wg ciebie jestem śmieciem, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie karmcie trola, do tego debila nic nie trafia, wrzuca na emigrantow i angoli a nie widzi ze sam jest emigrantem i za czyje pieniadze kupi dom czy mieszkanie. Tylko qrwy bez honoru sie tak zachowuja, dobrze ze nie bede mieszkal w tym samym kraju co taka sciera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kto pluje na PL i uważa się za lepszego tylko dlatego, ze zamieszkał za granica jest śmieciem. Emigracja w dzisiejszych czasach, to nie powód do dumy ani żaden wyczyn. To raczej wstyd i oznaka nieudolstwa zyciowego. Ot wsiadasz w samolot, idziesz do agencji, myjesz kible, wynajmujesz pokój u Pakola i tyle. To naprawdę nic wielkiego. Tylko nieliczni Polacy maja tutaj porzadna prace, własny dom z kredytem itp. Reszta prowadzi cygańskie życie na pokojach bądź wynajmowanych domach w nieciekawych dzielnicach poszczególnych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie karmcie trola, do tego debila nic nie trafia, wrzuca na emigrantow i angoli a nie widzi ze sam jest emigrantem i za czyje pieniadze kupi dom czy mieszkanie. Tylko qrwy bez honoru sie tak zachowuja, dobrze ze nie bede mieszkal w tym samym kraju co taka sciera xxx piątka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom kupię smieciu emigracyjny za ciężko zarobione pieniądze. Nie mam zamiaru tak jak ty smieciu dziękować Brytom. To oni zdradzili Pl w 39, 43 i 45. Wpedzili nas w komunizm, a teraz mam im dziękować. Będę slal do PL jak najwięcej zarobionych pieniędzy. Ty dalej smieciu liz im jaja. Pyerdolony polaczek cebulaczek. Jak tam po weekendzie? Znów był grill z polska kiełbasa i piwem, czy może zakupy w icelandzie? Emigracyjne śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dom kupię smieciu emigracyjny za ciężko zarobione pieniądze. Nie mam zamiaru tak jak ty smieciu dziękować Brytom. To oni zdradzili Pl w 39, 43 i 45. Wpedzili nas w komunizm, a teraz mam im dziękować. Będę slal do PL jak najwięcej zarobionych pieniędzy. Ty dalej smieciu liz im jaja. Pyerdolony polaczek cebulaczek. Jak tam po weekendzie? Znów był grill z polska kiełbasa i piwem, czy może zakupy w icelandzie? Emigracyjne śmiecie. xxx skoro masz zamiar słać do Polski kasę to jest jednoznaczne z tym, że nie wracasz tylko dalej liżesz rowa brytyjskiemu pracodawcy no i kto jest śmieciem??? i do tego kłamiesz śmieciu jak nakręcony!!! lecz się ściero z tej polskiej nienawiści!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pluje na Pl ani Uk, nie czyscilem nigdy kibli ani nie wynajmowalem pokoju u pakola i nigdy nie spotkalem sie z taka nienawiscia w Uk do mnie (i innych emigrantow) jak tutaj na tym forum i to od niby rodakow. Szczerze, sram na takich rodakow, hipokrytow, ktorzy mieszaja innych z blotem a oczekuja cudow i noszenia na rekach w zamian. Szczerze pie*dole to co myslicie oszolomy, bede mieszkal tam gdzie chce i zadne wasze wyzwiska nie zmienia tego co mysle o UK! A to ze jeden czy drugi mieszka w pokoiku z 10 kumplami i przepija oraz przepala cala wyplate to mam gdzies, moglyby tylko takie nieudolne gowna szybko stracic prace i wrocic tam gdzie ich miejsce, czyli pod bude z piwem w Pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje smieciu w japońskiej firmie i jeszcze będę tutaj dokładnie 2, miesiące, emigracyjny smieciu. Wyśle do Polski jeszcze około 20 tyś złotych, gdyż normalnie wysylalem około 1,5 tysiaka funtów co miesiąc. Emigracyjny smieciu, pewnie nawet tyle nie zarabiasz, co ja tutaj odkladalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to wspominanie wojny BUAHAHA potwierdza sie ze menda nie ma honoru. Obwinia wspolczesnych brytyjczykow o wojne, no co za lajza. Ale gdybym ja ich obwinial to nigdy bym tu nie przyjechal, ale widac dla polaczka nedznego cebulaczka nic sie nie liczy tylko pieniadze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny trollu! już cię się wszystko p/o/p/i/e/r/d/o/l/iło w tej zaćpanej bańce! najpierw pisał bidulek, że już wraca bo będzie mieszkał w Sopocie i ma nagraną świetną pracę w maju pisał, że wrócił ostatnio znowu pisał, że niedługo wraca parę dni temu pisał, że remontuje mieszkanie w Polsce parę minut tamu pisał że wraca a przed chwilą napisał, że będzie wysyłał dalej kasę do Polski bo będzie kupował dom no powiedzcie - nie jest zdrowo j/e/b/n/ię/ty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż jest nikim, więc szczeka, bo co zrobić, trzeba to jakos zagłuszyć, trzeba probować umniejszyc innych, żeby się sobie wydac lepszym, ale nic nie zmaze posmaku g****a z ust sprzedawczyka i zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch*j ci do tego ile zarabiam ale juz pisalem ze swobodnie wystarczylaby mi minimalna, zachlanna lajzo bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak w japonskiej firmie: na alejkach pikujesz w magazynie :P Sam to napisałes w innym temacie.. Uff, czyli za 2 miechy Uk pozbedzie sie ciebie deb/ilu na dobre ? Wspólczuje PL ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×