Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie o uk

Prawdziwe zycie w UK-jak jest?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ty szmato nie jestes moim rodakiem. Ty jestes emigracyjnym smieciem. Moi rodacy szanują Polske i złego słowa na nią nie powiedzą. Ty jestes plującym jadem, emigracyjnym syfem. Gnij w UKa. x x no widzisz,potwierdziło się moje stwierdzenie,że nie ma nic gorszego niż Polak wyzywający Polaka i dlatego wolę te pluskwy od ciebie za sąsiada, ja moją Polskę szanuję i nie pluję na nią jadem,nie pluję jadem również na Polaków ,żebyś umiał czytać to byś to zauważył sam sobie wystawiasz ocenę swoją inteligencją nie biorę pod uwagę twoich wyzwisk, nie ruszają mnie bo niby dlaczego mam przejmować się opinią człowieka który siedzi w tym gnijącym UK i pluje na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowalismy oboje w UK w IT, zylismy normalnie, zawsze jakis domek na poziomie wynajmowalismy i szczerze mowiac prawie nic nie odkladalismy (nie oszczedzajac z olowkiem w reku i nie szastajac kasa), ale jak ja studiowalam to topnialy oszczednosci, bo z jednej pensji nie dalo sie godnie zyc. Teraz jestesmy w Australii - z jednej pensji z palcem w nosie dajemy rade (tez na bardzo dobrym poziomie lokum i zycie bez wyliczania) i samo sie nawet odklada, jak byly dwie pensje to juz w ogole wypas. Ale troche strach np wziac kredyt na dom (koszmarne ceny) i jechac np na jednej pensji (jesli mamy miec rodzine) bo wtedy bedzie zycie na styk i jak nie daj Boze jedyny zywiciel straci prace to jestesmy w ciemniej d... Nie myslcie,ze wszedzie jest rozowo, zwlascza kraje gdzie sie niby zarabia - jak dwojka zarabia to super, ale niech odejdzie jedna wyplata albo jest przestoj dla obojga i nagle jestes na dnie, bo koszty zycia sa ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 07.07 Bardzo mądre słowa w tej dyskusji dzięki takim komentarzom aż miło czytać to forum a nie tylko obrażanie i brak poszanowania do drugiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa 2015.05.20 święta racja to co jest napisane :-) choć brutalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.05.20 Dla posrancow to kokosy, bo to bydło z pgru wyjechało i dla nich to nawet 6,25 funta jest majątkiem . Chce tylko zaznaczyc, że te 8 funta, to nie jest na ręke. Po odbicu podatku i opłat na ubezpieczenie zdroworne to wychodzi jakies 6 funa na łape, a może i mniej To sa emigracyjne śmiecie, żyjące jak szczury po kątach. Ktos kto zarabia 8 funta na godzine, nie ma nawet najmniejszych szans na kredyt hipoteczny. Większośc tych emigracyjnych poyebów zarabia jeszcze mniej, pracując tymczasowo dla agencji. Ciuła to dziadostwo funty, żyjąc po kilku w jednym domu, by raz na rok na tania wycieczke na Majorke pojechac. Jak przyjada do PL, to w barach tak szaleją, żeby wszyscy myśleli, że wielką kariere na zmywaku w UKa robią, Pózniej na lotnisku głowy w dól i po powrocie do UKa, na zmywaku ogień, aż scierki gorące, by znów zarobic na imprezy w PL bądz tanią wycieczke. Zal.pl xxxxxx Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty o Pl piszesz ? Bo tak mi pasuja te porównania..:P W Pl kazdy ma swoj domek, kupiony za gotowke i nikt nie wynajmuje i nie mieszka na kupie nawet z rodzicami :D kazdy ma z 50 zl na godzine i umowa stala, a słowo "smieciówka " to jakas propaganda sukcesu jest :D Wszyscy Polacy jezdża co roku na tanie wyciecki, koniecznie do Egiptu ! Dlaczego piszesz o Majorce ? Oczywiscie jedynie z opcja allclusive, no bo jakby inaczej ? Jakis self-catering i chinska zupka ? My panowie swiata ? :D Po powrocie mamy jeszcze czas na oddech, bo w czasie urlopu przyszła redukcja i zostalismy bez pracy.. No po prostu radośc.pl ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to w UK wszyscy tak maja :D zal.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to bydło w uk ma lepiej :-) dosłownie sami prezesi tam siedzą ile ja się nasłuchałam fantazji głupich polaczków o uk do gościa co o Polsce pisał z 11 godziny dziś. I ciekawe czemu mówi się że większość nieudaczników siedzi w uk :-) A młodą emigrację mają Anglicy mają za hołotę a szanują 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty o Pl piszesz ? xxxx Pisze o rzeczywistości w UKa pisdeczko. Tak to wygląda. Owszem są nieliczni, którym sie udało, ale to są wyjątki potwierdzające regułę. Wiekszosć emigracyjnych niemot wałasnie tak żyje w Uka jak w opisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo mi zal twojej rzeczywistośc..naprawde :( Cale zycie w gettcie.. jak nie w Pl to w UK.. Nie chciałes nigdy sie wyrwac z tych faweli ? Bo, rozumiem opinie i doswiadczenia to z pierwszej ręki masz ? Opisujesz swoja codziennośc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz IIzdo co ty osiegnelas na emigracji, a nie tylko sie napinasz na necie jak plandeka. Masz laptopika z Currysa i taka madra udajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest ta wasza ukowska rzeczywistosc, wynajmowany obskurny dom z dykty i telewizor z wystawki. Jeszcze koles mówi, że w UK żyje na niezłym poziomie, bo mu po oplatach na ipada starcza hahaha https://www.youtube.com/watch?v=oCh37SP_uRQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdź do swojej używanej kabiny i weź zimny prysznic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja hehe widze ze frajerzyna cale dnie na kafe spedza i probuje wszystkim wmowic jak to cudownie jest w pl a jak chxujowo w uk. Hehe uwazaj gnido bo sam w to wszystko uwierzysz. A nie przepraszam ty juz w to wierzysz :D mongol z***bxany, co cie to kuxrwa obchodzi jak i gdzie ktos zyje, zajmij sie soba i swoimi bachorami o ile je masz i skoncz juz pierxdolic na forum bo i tak nikogo nie obchodza te twoje nedzne wypociny. Po prostu WYPIEXRDALAJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wyIIerdalaj miekki fiucie. Szczekajcie tu jeszcze pieski emigracyjne :D Beka z nieudacznikow, hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce czy UK cudów nie ma! Bez dobrego zawodu i wykształcenie można sobie pomarzyć a jeśli je Polak ma to rzadko bywa, że otrzyma atrakcyjną posadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i to własnie chce tym niemotom wytłumaczyc. Jeśli masz fach w reku, to zyjesz na poziomie zarówno w PL jak i w UK. Jeśli jesteś niemotą, to klepiesz biede w PL jak i w UK. Jednak te bydlaki niczego nie rozumieja, bo to pokurfione śmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sie dziadostwo rozmnozylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo to u ciebie na flacie i wspolnym kiblu mieszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UK mozna swobodnie zyc na wysokim poziomie nawet za minimalna no chyba ze jestes jakims megawymagajacym dziadem jak te kuxwy szczekajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh taaa... mieszkam z dziewczyna w mieszkaniu za 500f, mozna powiedziec luksusowe, srodkowa Anglia. A okolo polowy naszych wyplat leci do Pl do rodzin, bo tak na prawde mamy wszystko co chcemy i nie wiemy co robic z ta kaska itez jestesmy bardzo szczesliwi. Rozwalaja mnie te wasze stereotypy ale ok pocieszajcie sie ze wszyscy kible czyszcza albo zmywak oraz ze gnija w jednym pokoiku w 10ciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robię tego wszyscy bo ja pisałam dobry zawód to podstawa i do tego bycie obrotnym. Do gościa ile Pan zarabia? Że piszę takie rzeczy ja już widziałam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo widzialas? Niewazne ile dokladnie, ale powiedzmy ze minimalna przy okolo 40godzinach/tydzien, dziewczyna tez, wiec mamy te okolo 2000f miesiecznie. O to mi chodzilo, ze da rade zyc na wysokim poziomie nawet za minimalna w UK, i mozna tez duzo odlozyc, o ile sie wszystkiego nie przepija albo nie przepala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajkopisarzy dlatego spytałam o kwotę konkretnie powiedziemy minimalna ok ale to zależy od rejonu gdzie mieszkasz w uk taka prawda północ czy południe więc nie wszędzie tak ok pożyjesz w uk za tą minimalną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz rodzinę i dwóch pracuje no to można pożyć ale d**y to również nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisalem wczesniej - srodkowa Anglia ale mysle ze nawet w Londynie dalibysmy rade bez problemu :) i tez kiedys gdzies tu pisalem ze nie potrzebuje wiele do szczescia :) jest o wiele lepiej niz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie za 2000 na 2 osoby ? Samo wynajęcie POKOJU to jest minimum 600-650 na dzień dzisiejszy. A o mieszkaniu to nie wspomnę, bo za 1000 bardzo ciezko juz cokolwiek znaleźć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej perspektywy wszystko zależy od regionu oraz wiadomo od zarobków. nie każdy też przyjezdza by w 10ciu na jednym domu żyć i zarcie z puszek jesc a w polsce zgrywac wielkie panstwo. no ale tacy tez sa. sa tez zwykli ludzie ktorzy maja rodziny i godne zycie. nie każdy tez oszczedza bo czasem nie ma z czego. naprawdę jest roznie tak jak rozni sa ludzie, rozne powody ze wyjeżdżają i itd itd.... temat rzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie ale na upartego daloby rade w Londynie i jeszcze by zostalo z tych 2x min, zarabiamy troche wiecej ale ja chcialem udowodnic ze mozna i nie tak jak tamten hejter napisal "Ciuła to dziadostwo funty, żyjąc po kilku w jednym domu, by raz na rok na tania wycieczke na Majorke pojechac. Jak przyjada do PL, to w barach tak szaleją, żeby wszyscy myśleli, że wielką kariere na zmywaku w UKa robią, Pózniej na lotnisku głowy w dól i po powrocie do UKa, na zmywaku ogień, aż scierki gorące, by znów zarobic na imprezy w PL bądz tanią wycieczke. Zal.pl" hehe :D ta wycieczka najlepsza :D w kazdym poscie ja wspomina ehhh co za niemota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×