Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam pytanie o uk

Prawdziwe zycie w UK-jak jest?

Polecane posty

Gość gość
Przecież, to jest śmiecie sens waszego życia. Wynajmowany flat z pluskwami i wycieczkoma do Egiptu tzw emigracyjny dobrobyt. Dzisiaj pewnie overtime, a później grill na śmierdzącym ogródku. Kupiliście juz piwo u ciaoaka śmiecie czy tania wiskay z cola będzie się lala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pluskwy to masz we lbie i juz ci mozg wyzarly, zmien plyte smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ale chłopie ty sam sobie zaprzeczasz do gościa co pisał o 2 tys funtów pokój w Londynie czyli chata z innymi się równa i tu nie chodzi o zachłanność tu by mieszkać samemu w mieszkaniu to trzeba połowy pensji obu osób jak nie więcej a o jedzeniu nie wspomnę i jak się pytam z czego tu jeszcze oszczędzać i ma się jeszcze na wysyłanie do Polski sama nie palę nie piję też to zależy też gdzie kto kupuję jedzenie masa produktów z Tesco czy Lidla nie jest to jedzenie dobrej jakość . Ja kupuję w Organic Shop i to jest drogie ale tu chodzi o mojej zdrowie które jest nie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak ale chłopie ty sam sobie zaprzeczasz do gościa co pisał o 2 tys funtów pokój w Londynie czyli chata z innymi się równa i tu nie chodzi o zachłanność tu by mieszkać samemu w mieszkaniu to trzeba połowy pensji obu osób jak nie więcej a o jedzeniu nie wspomnę i jak się pytam z czego tu jeszcze oszczędzać i ma się jeszcze na wysyłanie do Polski sama nie palę nie piję też to zależy też gdzie kto kupuję jedzenie masa produktów z Tesco czy Lidla nie jest to jedzenie dobrej jakość . Ja kupuję w Organic Shop i to jest drogie ale tu chodzi o mojej zdrowie które jest nie najlepsze xx A czym to sie rozni od Pl , gdzie zarobisz 1200-1500 , a za mieszkanie musisz zapłacic min.1000 ? A gdzie rachunki? Jedzenie ? Polacy nie kupuja w Tesco czy Lidlu ? Nieee ? W dwoje jest łatwiej i jest to jak najbardziej realne :) Przeciez nie kazdy mieszka w Londynie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie we dwoje niech tylko odpadnie jedna pensja to wtedy robi się ciekawiej w tym bogactwie i taka prawda, że wynajem czy tu czy w Pl jest kosztowny a najlepiej mieć własne mieszkanie ale nie na kredyt itp taka prawda choć to kosztuję niż dawać kasę komuś a nigdy to nie będzie nasze i nie każdy w Polsce też zarabia te 1500 są tacy co i więcej wyciągają jak w uk więc tu ogólnikowo napisane te zarobki. Ja napisałam na swoim przykładzie gdzie kupuję gdzie ze względu na stan zdrowia kupują ale to się odbiję za parę lat na zdrowiu taka prawda na czy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekaj, czekaj, niby gdzie sobie zaprzeczylem? Nie mieszkam w Londynie tylko w srodkowej Anglii, East Midlands, dokladniej nie musicie wiedziec :p za mieszkanie tak jak pisalem 500, zarcie i inne gowienka, kosmetyki itd powiedzmy okolo 500 wiec zostaje 1000 ktory wysylamy rodzinie, a gdybysmy mieszkali w Londynie, moglibysmy wynajmowac za powiedzmy 1200 mieszkanie a zarcie itd ceny chyba sa takie same jak wszedzie w UK czy nie? Wiec zostaloby okolo 300f?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, ze jak jedna praca odpadnie to sie sytuacja zmieni, tez moga obie odpasc, wtedy szukanie innych do czasu skonczenia oszczednosci i powrot jak nie wyjdzie. Zycie. Nie mozna byc niczego pewnym. Jestesmy tu bo bardzo sie nam spodobalo po wakacjach kilka lat temu, nie dla pieniedzy. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, zeby nie bylo, nie wiem jak dlugo jeszcze tu bedziemy, nie wykluczam powrotu do kraju, moze za kilka lat. Mieszkanie jest w Pl, wiec nie myslimy o kupnie domu tutaj, i nigdy nie powiedzialem zlego slowa o Polsce a nawet bronilem, bo wielu miesza Polske z blotem jak im wyjdzie za granica, podobnie tutaj na forum bronilem UK przed debilami :D bo jedyne chamstwo ktore mnie w UK spotkalo to przez jednego nawalonego polaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ty wysyłasz 500 czy 1000 bo tu jest ciekawe zaprzeczenie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ma w Polsce wlasne mieszkanie bez kredytu teraz? Ci co dostali w spadku po rodzicach a ci dostali je od panstwa... Druga grupa to emigranci co za granica pracowali i na to oszczedzali... Z polskiej pensji nie kupisz mieszkania bez kredytu, o ile jeszcze ci ten kredyt przyznaja... Czasy kiedys w PL mieszkanka za darmo albo pol darmo dawali sie skonczyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatni raz pisze o tym: ok2000f - 500 (mieszkanie) - ok500 (zarcie, kosmetyki, czasem jakis ciuch, itp) = ok1000 ktory wysylam a mieszkanie moje mam po babci, teraz wynajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma kto łeb na karku można kupić mieszkanie bez kredytu np do remontu u mnie ktoś kupił tak za 10 tys zł tak i to nie żaden cud a teraz je wynajmują moi znajomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba w wychodkowie dolnym kupili, albo innej dziurze gdzie psy d****i szczekaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że nie jest powiedzenie szukajcie a znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze wam tak. Po 13 latach w UK z zonka i 2 malych dzieci, mamy 1,5 mln zl na koncie i planujemy wracac niedlugo. Mozna by bylo jeszcze posiedziec tutaj kilka lat, ale po co? I tak szkoda mi tego czasu ktory tutaj nam uciekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasu w uk ci szkpda ale kadki to juz nie? Jestescie zwyczajne niewdzieczne dupki i tyle. Gdybyscie nie mieli mozliwosci zarobic w uk to byscie jedli tynk ze scian a bezrobotni daeno zjedliby bezdomnych. Jak uk wyjdzie z ue to bedziecie plakac...tak wam da po d***e ta wasza ukochana ojczyzna co was wygonila na poniewierke a wy jeszczebiedne chlopy panszczyzniane placzecie za nia... To prawda pan nigdy nie powinnien pozwolic chlopu panszczyznianemu na opuszczenie ziemi bo i tak wolnosci niedoceni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szmacisko zazdrości. Zgnijesz w Uka jako emigracyjny śmieć, a koleś będzie z 1,5 banka na koncie wygrywał życie w PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie powyzej, wrzucilem twoje wypociny do translatora, ale zaden nie potrafil nic przetlumaczyc. Too much alco chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzilo mi o tego leszczyka z 18:34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze? Czego? Kasy? Kasa rzecz nabyta, w PL szybko sie rozplynie i bedzie placz i przebieranie szybko nozkami. Na same ksiazki dla dziecka to koszt 1000 zl za jeden rok. W uk sa za darmo. To tylko maly przyklad. Ale jak ktos jest len i nie chce mu sie jezyka uczyc to inny kraj, ktory dal prace i chleb dla dzieci jest zly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie ze polska piekna taaa... Gdybyscie nie wysylali kasy do polski i dotacje z ue to bylaby zwyczajna ruina a nie kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska piękna nie jest ale uk też nie ciekawe czemu szukają wszędzie oszczędności teraz bo ich budżet to też nie jest worek bez dna a jest deprawowany przez wiele rzeczy taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emigranci przysyłają znikomy procent polskiego PKB, co do książek, to mnie stać kupić dziecku podręczniki i nie muszę z tego powodu wcale tulac sie po obcych krajach. Co za zalosni ludzie. 1,5 miliona w Polsce nie da sie przetracic przez 30 lat. Koleś będzie żył z samych procentów, a ty będziesz gnila w uka, bo nawet swoim bachorom książek nie jesteś w stanie kupić. Co za niemota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co hipokryzjo? Ty i ten z 1,5 miliona nie jest "emigracyjnym smieciem"? :D bo wracacie do pl z obca kaska? Jak jestescie tacy honorowi to nie powinniscie nawet tknac tych "zdradzieckich" funtow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może by się zastanowić dzięki czemu je zarobiliście i rachunek za edukację w Polsce wystawić bo gdyby nie ona to by było kasy wała jak Polska cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja im wiecej czytam ludzi piszacych ile zarabiaja tym bardziej mam ubaw . A na miejscu pelne chaty polakow robiacych za 6f i ledwo wiarzacy koniec z koncem. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo wszyscy sa tacy sami i przepijaja i przepalaja wszystko :D malutka stereotypowa wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale juz koniec z tlumaczeniem sie, wy wiecie wszystko najlepiej i niech tak bedzie. czego oczy nie widza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 funtów, to jest bieda, taka sama jak w Pl 1300 zł. Nie ma co się denerwować, ale taka jest prawda. Ludzie w UK pracują za tyle, gdyż wstyd im wracać do kraju z podkulonym ogonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to nie jest bieda, a ty prawdziwej biedy chyba nie widziales, jakbys np zdychal z glodu to bys docenil nawet 1zl na godzine no ale coz zachlannosc polaczkow nie zna granic, w pl im zle, wyjezdzaja do uk i tez im malo, ledwo wiaza koniec z koncem? :D jakim tepakiem trzeba byc? powinni takich niewdziecznikow w******* do afryki, szybko byscie z placzem chcieli wrocic nawet do polski i docenili to co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×