Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lleonidass

Cała prawda o dziewczynach z randek internetowych, czatu i ogolnie netu

Polecane posty

Gość Extrawaganza
Co rozumiesz pod pojeciem zej****ste okulary?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poleczko..ale od czegóż wrodzona Ci inteligencja i zdolność analizy- przecież takich gości od razu się wyławia i ustawia poza burtą ,że użyję tej ichtiologiczno- morskiej terminologii. Wiadomo że grasuje tu mnóstwo psycholi, schizówi co tam jeszcze...czasem z mężczyzn wychodzą tu najgorsze strony..myslę że takie teksty powinni przykładowo serwować jezuici na szkoleniach przedmałżeńskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ronin nie zawsze czasami jak pisza wydaja sie normalni a pozniej na pierwszym spotkaniu widzisz dziwny wzrok i nie wiesz czy odrazu uciekac czy zostac jeszcze chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
a czasem sie slinia i sapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extr... ja osobiscie uwielbiam erotyczne teksty, wojne slowna podjazdowa, ale jedynie z partnerem a nie z ledwo co poznanym osobnikiem... i oczywiscie moj facet moze mi popstrykac jakies rozneglizowane zdjecia, ale tylko na wlasny uzytek... co do netowego seksu- umowilam sie z facetem poprzez net, to byla chyba druga randka, a facet od calowania do rzeczy sie zabiera... powiedzialam, by nie robil ze mnie dziwki... wiecej nie zadzwonil, bez zalu... ale tak sie zastanawiam- dlaczego wiekszosc facetow potrafi byle z kim byle jak... przeciez my tez mamy poped plciowy, ale czy seks ma wygladac tylko jak gimnastyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
hihi czasami opowiadaja ze ich byle nie daly im a oni tak dlugo czekali i juz nie beda czekac teraz tak dlugo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmm..jeśli je miałas ma zdjęciu, to również i Ty rozumiesz. dodam że na pewno nie byłem żadnymz opisanych przez Ciebie gawędziarzy:) A ponadto nasuwa sie smutna ( dla mnie pomyślna ) refleksja- jak mało trzeba by wyróżnic się jako facet od tła. Zaczynam rozumieć, dlaczego Polki wolą инностранцев. Cóż..mieszajmy geny!Dobrze to zrobi rasie znad Wisły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
W moim przypadku mialam poproste ochote na sex byla sama PuRE SEX tylo i wylacznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
Ronin to chyba sie znamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
extrawaganza nie mialas pozniej wyrzutow sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chyba nie ucieknie przeciez nie mozna 3 kobiet zostawic samych sobie , kto nas bedzie zabawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
nieee madry facet jest mysli jak kobitka.Powiedziec mozna ze jest fascynujacym obiektem.....Swiat jest mały:>>>?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Well, jak mawiali starożytni..czyli cały problem w facetach...wierzę, choc nie do końca.. Jak już na wstępie pisałem , przyjaciółka namówiła mnie do wejścia na net pod jej czy tez innym - damskim nickiem. stwierdziłem że gdybym był kobieta, po przeczytaniu tych tekstów stałbym się zapewne les. No dobra, ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie zastanawiam czy Ty r... nie zapedzasz nas w kozi rog... w sumie to nie ma dla mnie to zadnego znaczenia... ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
kolega chce powiedziec ze facet to swinia!lalalalalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
chwilunia ronin z nas wyciagnie wiedze i pozniej wykorzysta ja do polowan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... czasem staram sie nie byc az tak podejrzliwa... ale cos tu wybija mnie z rownowagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extrawaganza..cóż, wygląda na to że byłaś podówczas w fazie zauroczenia obecnym panem serca..i po prostu nie chciało Ci się odpisywać na mój intelektualnie wyrafinowany tekst. Przebaczam, i życzę..cholera wie czego życzyć w dzisiejszych czasach..w każdym razie znajdźcie w sobie wzajemne dopełnienie, amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
Pewnie meska brac wysłala go na zwiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
Mozesz zyczyc zdrowia zdrowia zdrowia dobrego seksu do kresu dni i tanszej benzyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleczka89
ronin : ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssruuuuuuu
jezu, ronin czy jak ci tam. Jakiego ty drętwego języka używasz. "Podówczas" mnie rozwaliło. Wyluzuj chłopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po diabła Wam ta podejrzliwość? Przecież i tak jesteśmy absolutnie anonimowi. a ja..hmm....chyba o kobietach wiem więcej niz przeciętny mieszkaniec tego raju na ziemi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
chwilunia zdecydowanie tak bardzo to lubie dla rownowagi psychicznej .Jak to mawiam zeby nie zwriowac trzeba czasem poswirowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×