Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Bry :) jak dzionek mija wspanialym kobietkom i cudownym mezczyznom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Hejka Soley, ciężko było dzisiaj wstać, miałam okropną noc nie mogłam zasnąć.Idę dzisiaj na aerobic a po poludniu ide na urodzinki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś miałam pewne plany ale nici z nich, bo pogoda sie nie spisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja zrobilam dzemiki / poidla sliwkowe , posprzatalam a eraz ide na worek do lasu ladne sloneczko dzis u mni:) od razu mam inny nastroj:) to milego dnia🌻 Dekus a co mialas w planach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam jechać na rower, ale skoro taki ziąb, niby słońce świeci, ale zimno, więc nie pojade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj postanowilam nie robic nic.Sprzatne tylko troche, a wieczorem funduje sobie SPA;) bedzie kapiel, smarowanie,masowanie,smarowanie,masowanie...:D a na koniec jakis fajny film U mnie pogoda niewyrazna..bede musiala jej podac rutinoscorbin hiihi Aha wczoraj sie wkurzylam na meski rod jak diabli Ale dzisiaj juz jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
a ja bym loda zrobiła kafeteryjnym facetom najchetniej to kremowi ciapa jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju.... rozbroil mnie ten tekst:D A c.r.e.a.m,hmm...pewnie bylby ZA tym lodem hehehe Tylko dzisiaj taka pogoda ze latwo mozna gardziolko przeziebic:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nawet Deko-nie odzywacz sie pojawił:) pozdrawiam wszystkie fajne i niefajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bardzo ale nie wiem co mam odpisać, możesz się odezwać na gg, jak chcesz (jest pod nikiem) :D a tymczasem wybieram sie na rower:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaale pustki:( Ładny byl dzisiaj dzien..nadal jest:) A jutro do pracy..brr Ja nie pojde na rower bo jest w rozsypce,ale niedlugo inwestuje w sprzet do cwiczen wiec dawke ruchu bede miala w domu..choc moze latwiej znalezc sobie faceta..przyjemne z pozytecznym:D pozdrawiam syskich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oj, deko ja mowie o starej wiadomości e-mail:o soley--) a jaki sprzęt masz zamiar kupić? jeśli bieżnie, to polecam tylko elektryczną:) jest znacznie droższa, ale naprawdę warto:) bywają tu jeszcze "moje" fajne dziewczyny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna siebie od niedawna
ja się tylko przyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna siebie od niedawna
Oki, to zgłaszam się w takim razie i podnoszę łapkę - "fajnaaa" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hoo...znalazła się samochwała:P i jakieś krótsze imię poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna siebie od niedawna
no to kulego zdecyduj się, czy szukasz "fajnych" dziewczyn i nazywasz je samochwałami, czy nie chcesz żeby się takowe znalazły, bądź siedziały cicho.... :) też się przyglądałam tylko, ale "wymogłeś" na mnie to nieskromne wyznanie :) a imie moje Afrodyta :):):) (serio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia---) jak to zajęte? myślałem, że dla burzowego zawsze znajdzie się czas:) afrodyta--) a szukam szukam:) chciałem tylko wymóc jakiś certyfikat tej "fajności":P Oryginalne imię:) Też wyłoniłaś się z piany morskiej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna siebie od niedawna
wyłoniłam się raczej i to całkiem niedawno z grubej skorupy zakompleksienia, zawstydzenia, niskiego mniemania i skromności..... nareszcie jestem innym człowiekiem :D a to moje drugie imię-pierwszego nie zdradze-choć też "fajne" :D bo chce pozostac anonimowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to co się takiego wydarzyło, że zaszły takie korzystne zmiany?:) a co do skromności, to raczej pozytywna cecha.. zdradź chociaż na jaka rozpoczyna się literkę:) nie bądź taka tajemnicza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burzowy - wiem przecież że o tym mówisz:), ale pisze Ci żebyś napisał na gg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna siebie od niedawna
burzowy - co takiego się stało?... no cóż, to długa, wręcz wieloletnia sprawa... od zawsze byłam nijaką szarą myszką do kwadratu... ale dlatego, że wpajano mi że nikim innym być nie mogę :( i tak by zostało do dziś, gdyby nie człowiek, którego zwykliśmy nazywać przyjacielem... on uzmysłowił mi moją wartość, wyłonił ze mnie to co najlepsze, a czego ja nigdy nie zdawałam sobie nawet sprawy ... dziś śmiejemy się, że jestem niczym łabędź, który zwykł być kaczątkiem :) [nie mam tu na myśli jednak wyglądu zewnętrznego (choć w małym stopniu także) a raczej wnętrze, mój sposób postrzegania świata, siebie, ...pewność siebie ----> ot i wykluł się mój nick :) Literki imienia nie zdradzę - moje imiona są na tyle charakterystyczne, że by mnie zdradziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nic tylko podziwiać i zazdrościć takiego przyjaciela:) zastanawia mnie tylko kto wmawiał Ci, że nie możesz być łabędziem??:o chyba nie sądzisz, że ktoś Cię tutaj rozpozna po literce imienia?? mnie na uszko możesz powiedzieć:) ciekawe gdzie te fajne kobiety???? były na chwilę i tyle ich widziano. A może wcale nie były fajne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×