Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość burzowy

gdzie się podziały te fajne kobiety?

Polecane posty

Gość fajna ja
...................-.'.....'.-. ...............-(......\..../.....)-. ............./.....'....oOo...'....\. ................\.--.oOOOOOo.-'-./. ..|\..,.....(..'..:oOOOOOo:...’). ._\.\/|...../'--'oOOOOOo'-''\. .'-...;/|....\.......''oOo''......./. ..--`'..:/|]..'-(...../....\.....)-. ..'--..`../..//..'--'.__.'--´. ....`'-,_';//. ...........'(( . .............\\ . ...............\\ . ................\\ . ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** GoRaCe BuZiAcZkI:) ***** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜ dla ZOSI z okazji 5-ciu miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
...................-.'.....'.-. ...............-(......\..../.....)-. ............./.....'....oOo...'....\. ................\.--.oOOOOOo.-'-./. ..|\..,.....(..'..;oOOOOOo:...’). ._\.\/|...../'--'oOOOOOo'-''\. .'-...;/|....\.......''oOo''......./. ..--`'..:/|]..'-(...../....\.....)-. ..'--..`../..//..'--'.__.'--´. ....`'-,_';//. ...........'(( . .............\\ . ...............\\ . ................\\ . ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) *”˜˜”*°•._˜”*°••°*”˜_.•*”˜˜”*°•. ****** GoRaCe BuZiAcZkI:) ***** •°*”˜.•°*”˜.•°* ”˜_˜”*°•.˜”*°•.˜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
mysle ze mozemy zalozyc topic taki nasz :P ale tutaj tez moze zostanmy aktywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
w razie gdyby ktos za nami zatesknil albo co.. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
nie pozwol Jej czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
faktycznie,malo ostatnio uczestnikow,a jesli juz to na chwilke.. ja nie zawsze jestem,ale jak tylko moge zagladam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czekam zatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
czekam wciaz.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
wrocisz jeszcze brzydka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
..take my breath away... lalala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
brzydka ja to chyba juz pojde do lozka...jutro mam troche do zalatwienia i wypadaloby wstac wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ja
spijcie dobrze moje kochane (Zosiu i mamuniu Zosi :)) kolorowych :*:* no i do juterka...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nikogo ni ma, to troche poczytam wstecz. co by byc w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka_ona R____________nie omieszkam jak Ci minął dzionek "dzień jak co dzień. noc pijana. wszystko zacznie się od rana. stara bida.." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się, ale tylko na chwilkę:D fajna ja__________ 🌻córa mnie wczoraj uśpiła, niegrzeczna no, no :P R___________witam miło, pytam ale nie lubię nikogo ciągnąć za język, będziesz chciał pogadać służę swoją czcionką:) czwóreczka___________hej! i pozostali bywalcy_____dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że ktoś ma problemy ze spaniem, polecam jakies tabsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusi____________priwiet:D zgłaszasz się na kafeteryjnego terapeutę:P może mi przepiszesz coś na tęsknote:(:(:(:( buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydka ona - co mi proponujesz? swoja czcionke? :) o czym mam napisac? co chcesz wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle mnie chyba zrozumiałeś, nie chcę być wścibska bo taka nie jestem:) napisałeś o swoim nastroju a ja nie wiem jaka tego przyczyna, lubię rozmawiać ale potrafię i lubię też słuchać innych nie tylko samej siebie, napisałam, że proponuję czcionkę bo słowo pisane akurat jest tu przekazem:) nie traktuję ludzi jak bezosobowych nicków bo za każdym z nich stoi człowiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie moge Ci pomóc, kipska ze nie terapeutka:P Mam dzisiaj doła:(, pisałam chwile na innym topiku musiałam podzielić się swoimi problemami. Za godzine wychodze ide troche poskakać dla zdrowia i urody:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarzu lecz się sam:P tosi może Twój dół będzi mijał wraz z upływem dnia, może go "przeskoczysz":D czyżby epidemia jesiennej deprechy, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie jest tak ze jak wracam ze ,,skakania\'\' :p mam świetny humor i myslę ze dzisiaj utrzyma się do końca dnia. Znikam musze się szykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×