Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromna_pytam

Facet, który robi Wam uwagi itp. do wyglądu

Polecane posty

Gość skromna_pytam

Piszcie wszystkie, które tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jugha mugha
Moj ciagle cos mowi o mojej pupie, ze jest troszke puszysta... aż za bardzo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
sam jest zakompleksiony i probuje cie wpedzic w kompleksy. Do odstrzalu z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
moj byly narzekal na moje male piersi :/ palant glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
A co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> moj byly narzekal na moje male piersi :/ palant glupi Dlaczego palant? Skoro lubił większe, to to mówił. Szczerość się w związku bardzo ceni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
grafitka, masz rację; zazwyczaj tak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
grafitka fakt w zyciu nie mialam kompleksu malych piersi wrecz przeciwnie cieszylam sie ze sa male i na starosc nie beda obwisle, ale przez niego stalo sie to dla mnie problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jareczku vel jacusiu
itp. zmieniles nicka na "nieznany sprawca"?😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
moj jak zobaczyl pierwszy raz moje gole piersi to az go zamurowalo. Wiedzialam ze myslal, ze sa wieksze, bo nosze push-upy. juz nie jestesmy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak robi uwagi, az do znudzenia...ze moja pupa jest najpiekniejsza na swiecie, a piersi seksowne jakie kiedykolwiek widział. no i ten teks \"kochanie, ale z Ciebie nizała strzałka\". 5 lat jestesmy razem-KOCHAM GO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Nieznany Sprawca skoro lubil to mogl sobie znalesc z wiekszymi a nie dogryzac niewinnej mi! czy to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
brat_niedzwiedz, otóż, nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Mam sliczna kolezanke, ktora jeszcze rok temu byla pewna siebie osoba. Od roku zwiazana jest z facetem, srednio przystojnym, ktory ciagle robi jej jakies uwagi na temat wygladu. Dziewczyna w tej chwili jest mega zakompleksiona, a naprawde nie mozna jej absolutnie nic zarzucic, bo jest po prostu sliczna. Na szczescie powoli dochodzi do niej, ze zwiazala sie z toksycznym gosciem i jeszcze z 10 godzin mojego gadania i miejmy nadzieje, ze go rzuci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to....
Facet wam robi uwagi zrobcie mu tez;d cellulitu co prawda facet miec nie bedzie ale na bank znajdziecie u niego rozstepy (tak tak prawie wszyscy faceci je maja;d) dokucza wam z powodu wagi? podokuczajcie mu z powodu brzuszka...rozmiar piersi sie nie podoba? daj mu do zrozumienia ze on tez by mogl miec wiekszego ale juz trudno jakos przezyjesz;p..... ze pupa puszysta? lepiej miec za okragla niz plaska jak deska -jestes kobieta nie dziadem musisz miec okragla pupe inaczej przypominalabys chlopca (a chyba nie jest gejem)....do kazdego sie mozna przyczepic taka jest prawda zawsze mozna wyciagnac krzywe zeby , nieukladajace sie wlosy,piegi albo cokolwiek innego trzeba tylko sposobem... Ja tam lubie moj \"tluszczyk\"(chociaz sama narzekam) ale jak mi jakis facet cos powie to zawsze mowie zazdrosci bo nie masz swojego ( pulchniejsi faceci nigdy nic nie mowia na ten temat o dziwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Niektórzy, to są skurwiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze nie robi
tego bezpodstawnie....bo robi to albo z troski albo zazwyczaj z czystej złośliwości. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annajoanna
"moj jak zobaczyl pierwszy raz moje gole piersi to az go zamurowalo. Wiedzialam ze myslal, ze sa wieksze, bo nosze push-upy. juz nie jestesmy razem " miałam podobnie- też był zdziwiony, ale powiedział "nie ważne, ze małe,wazne, ze jędrne" i mam wrecz przeciwnie- to on leczy mnie z kompleksów (i ja jego się staram tez);):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>. sam jest zakompleksiony i probuje cie wpedzic w kompleksy Większej głupoty dawno nie słyszałem :o Tzn jak nie podoba mi się twoja wielka dupa i namawiam cie na schudnięcie, to ja mam kompleks? :o Raczej ty powinnaś miec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
wiecie dogryzanie facetowi pomorze jesli jest choc troche kumaty, moj widocznie nie byl :/ tez mu dogryzalam a on nic sobie z tego nie robil i nawet jak wkurzalo mnie ze oglada sie za babami na ulicy tez zaczelam sie ogladac za facetami to on glupi zamiast zrozumiec i przestac sie ogladac to patrzyl na kazda nawet brzydka zeby mnie tylko wkurzyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Jeszcze najgorsze jest to, że np. ubierzesz się fajnie z myslą, że mu się spodobasz, a on ci powie, ze fatalnie. Co to za uczucie. Pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
skromna_pytam tez to znam! Boze ja dopiero teraz widze z jakim idiota sie zadawalam :/ maaaj got! z dalka od takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Miałyście też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego ma nie robić uwag? Oczywiście, jeżeli są to chamskie uwagi, wyśmiewanie się albo coś takiego, to świadczy, że facet jest burakiem Ale jeżeli mówi, że macie za duży tyłek, to oznacza, że macie za duży tyłek i trzeba coś z tym zrobić A potem są lamenty, że facet rzucił dla szczuplejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Większej głupoty dawno nie słyszałem Tzn jak nie podoba mi się twoja wielka d**a i namawiam cie na schudnięcie, to ja mam kompleks? Raczej ty powinnaś miec Jesli nie podoba ci dupa dziewczyny, to znajdz sobie inna, proste.:O Wielu facetow odgrywa sie na obecnych partnerkach za doznane zranienia w przeszlosci i mimo iz nie mozna im nic zarzucic, to zawsze maja jakas uwage do dodania. Facet powinien wspierac kobiete, a nie wprowadzac ja w kompleksy, wiec uciekajcie od takich toksycznych typkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Sissy, skro zgodził się być z taką, to niech nie robi uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×