Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skromna_pytam

Facet, który robi Wam uwagi itp. do wyglądu

Polecane posty

Gość grafitka
Sissy, chyba nie zrozumialas topiku . Sa faceci, ktorzy doluja i krytykuja naprawde ladne, szczuple dziewczyny, ktore 90* spoleczenstwa postrzega jako atrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda. mp
widziały gały co brały! Wełdug mnie jak facet jest z kobieta, to powinna mu odpowiadac taka jaka jest ! I NIE POWINIEN JEJ ZMIENIAC! jesli jest inaczej to przykro mi ale idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tematu
gorzej jak rzuci szczypiora dla grubszej potem trzeba sie na kafeterii leczyc zkladajac takie tematy o grubskach (wczoraj na jakis trafilam) bo psycholog za drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
skromna_pytam ja kiedys odstrzelilam sie dla niego ale bez wyzywajacego makijazu i mega wielkich szpilek, ladna upieta fryzurka, delikatny makijaz, starannie dobrane dodatki, ladna bluzeczka i spodniczka, wygladalam naprawde super i wiele godzin spedzilam na przygotowaniach a uslyszalam cos takiego "ale ty wygladasz" z wielka ironia w glosie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wychodze zz zalozenia, ze facet ma mnie dowartosciowywac, a nie wpedzac w kompleksy, na szczescie wszyscy moi faceci zawsze mnie dowartosciowali. Przez to w sumie nabralam pewnosci siebie, bo kiedys bylam zakompleksiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
brat_niedzwiedz , jak dziewczyna ładnie się ubierze, a on ją skrytykuje lub znajdzie jakiś szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tematu
anaaaaa-- trzeba mu bylo powiedziec ze lepiej niz on i wytknac milion rzeczy potem mu powiedziec ze dobrze sie sklada ze mu sie nie podoba bo nie dla niego sie szykowalas i ze w ogole najlepiej jakby juz sobie poszedl bo w sumie Ty zaraz wychodzisz....a potem nie odbierac a co niechby sie zastanawial gdzie bylas i co robilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> widziały gały co brały! Gały czesto biorą jedno, a po paru latach jak sie samica przywiąze do samca, przestaje o siebie dbać, zapuszcza się, tyje i ogólnie dziadzieje :o Trzeba jej wtedy przypomnieć, zeby wróciła wyglądem do człowieczenstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że jak się kocha to się akceptuje. Ale z drugiej strony, facet jest z laską, ta przestaje dbać o siebie, robi się okropna i zaniedbana. Facet siedzi cicho, bo ją kocha. Ale po roku nieśmiało rzuca uwagę na temat jej tyłka i jest afera. Nie ma ludzi uważanych przez społeczeństwo ogólnie za atrakcyjne, bo ogół społeczeństwa myślał tak samo za komuny, bo nam kazano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Ja tez wychodzę z załozenia, że nie po to jesteśmy razem, żeby co chwilę zwracać uwagę na wygląd i mówić o tym. "widziały gały co brały! Wełdug mnie jak facet jest z kobieta, to powinna mu odpowiadac taka jaka jest ! I NIE POWINIEN JEJ ZMIENIAC! jesli jest inaczej to przykro mi ale idiota." Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
"autorko tematu" powiedzialam mu cos w stylu ze ja dla niego sie stroic nie zamierzam za to on odstrzelil sie za bardzo( zalozyl rozowa koszule) ale on jest zbyt tepy zeby to zrozumiec, a ja bylam zbyt zakochana zeby to zobaczyc. na szczescie czas zauroczenia minal i jak ja sie ciesze ze juz z nim nie jestem :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Gorzej, gdy kobieta stara się dbać o siebie, a i tak źle, bo facet jest nie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
Sissy za niesmiala uwage, ze troche mi sie przytylo bym sie nie obrazila ale za teks"moja byla miala wieksze" w lozku juz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skromna_pytam brat_niedzwiedz , jak dziewczyna ładnie się ubierze, a on ją skrytykuje lub znajdzie jakiś szczegół. ale ładnie ubrana moze byc w swoim mniemaniu...dla niego to ładne moze byc brzydkie...i co wtedy ??? ma sciemniac ze mu sie podoba jak mu sie nie podoba.....to jedno a z drugiej strony jesli powie jej w prost to sie okaze burakiem i gburem.....iinteligentny facet bedzie wiedział jak powiedziec zeby nie urazic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
Widze, ze ty jednak nie umiesz czytac ze zrozumieniem:D:D mowi sie trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grafitka
mialo byc :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa w garsonce 30 (samaniesama@wp.pl) Kobieta ma sie starac dla siebie a nie dla faceta. ...i dla innych kobiet...co by padły z zazdrosci :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko tematu
anaaaaa---i to byl blad na wjsciu trzeba mu bylo powiedziec "kochanie ten roz jest nieadekwatnydo miejsca do ktorego sie wybieramy i sytuacji przeciez nie idziemy na parade rownosci a Ty nie jestes gejem -mam nadzieje" to by na nim zrobilo wrazenie wiecej tego rozu bys nie zobaczyla;d;d;d no ale milosc jest slepia i otepia zmysly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Złośliwa w garsonce 30, gdy dba o siebie, bo lubi. Tamten post był odniesieniem do Sissy "Pewnie, że jak się kocha to się akceptuje. Ale z drugiej strony, facet jest z laską, ta przestaje dbać o siebie, robi się okropna i zaniedbana. Facet siedzi cicho, bo ją kocha. Ale po roku nieśmiało rzuca uwagę na temat jej tyłka i jest afera."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśka
A co Wy na to: mówię do mojego faceta, że chciałabym troszkę schudnąć z brzucha, a on na to, że nie mam tego robić, bo mam cudowny brzuszek i się na mnie pogniewa, gdy to zrobię. Czy nie jest kochany? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
brat_niedzwiedz, ale ten ubiór podoba się większości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
"autorko tematu" ale on uwazal ze lososiowy( haha) jest bardzo modny i w ogole. ahh szkoda gadac. bylo minelo na szczescie :):) i teraz bede sie trzymac jak najdalej od takich typow. facet ma sprawiac ze czuje sie pieknie a nie ze mam kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brat---ma sie rozumieć:classic_cool: A swoja droga.. cenie facetów ,którzy obiektywnie oceniaja mój strój.Wkurza mnie jak facet mówi,ze we wszystkim mi do twarzy,dziwi sie gdy sie odchudzam itd. Ech przeważnie przede mną faceci mieli blondynki z małym biustem,na szczęście zaden mnie do byłych kobiet nie porównywał i nie kazał sie farbowac na blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
aśśśka jest kochany i trzymaj go przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
aśśśka, jest słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśśśka
anaaaaa, skromna_ pytam- wiem o tym doskonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna_pytam
Ja uważam, że nie po to jestem z facetem, żeby się nawzajem krytykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×