Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

coz za zbieg okoliczności ja tez siedze w pracy i zabijam nude :D a poza tym od października kolejny rok stufiów i jakoś do przodu... fajnie, dzisiaj jestem sama bez szefowej to moge poszalec :classic_cool: WyjdźStąd dzięki za zyczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wstałam pije kawę zaraz muszę zacząć odkurzać:O;) i będę oglądać wesele koleżanki..matko widziałam wczoraj płytę.....czemu oglądanie swojej gęby na ekranie sprawia taki ból:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
zawsze gnojowi tlumaczylem, ze jest napromieniowany i powinien udac sie w samotna podroz, aby oczyscic sie, ale nie chcial mi wierzyc jak byl maly :-o teraz juz za pozno, chociaz kto wie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z tym dzieckiem moze tak odbija, bo wszyscy wokół mnie w ciązy: siostra, przyjaciółka (tez rocznik 86), kolezanka duzo ich :D ja ide za tydzien na wesele i jeszcze nie mam kreacji, nie wiem kompletnie jak sie ubrac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja rowniez w pracy :D ale tylko jeszcze godzine ;P Ja tez czekam na plyte z wesela kolezanki, i niestey domyslam sie ze polowe filmu obejrze schowana w rekaw mojego faceta - jak na horrorze. ALe z plyta ze studniowki bylo tak samo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nie ma szefa:classic_cool: a do 15 trzeba siedzieć niestety:O Moja siostra miała mc temu wesele, tez pewnie zaniedługo płyta będzie, ale stwierdziłam, ze szkoda moich nerwów i że odpuszczę sobie oglądanie tego kabaretu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nie wiem, jakis czas juz go nie widzialem ;-) na wesela sie chodzi w kusej spodniczce i absolutnie nie mozecie zakladac majtek co by zaliczyc szybki seks w samochodzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakas ozdobna tunika do spodni? Choc teraz duzo dziewczyn chodzi w sukienkach do kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam w sukience :) jakos tak mi sie wydaje ze to pasuje najbardziej, no i fakt faktem ze byla tylko jedna dziewczyna w spodniach i jakos powalajaco to nie wygladalo. Ale to zalezy jak kto lubi i jaki ma styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop dzieki za rade :D ja wlasnie myslalam,ze takie jakis eleganckie spodnie i tunika, nie lubie sukienek bo mnie poszerzają - taka gruszka jestem troche: szersze biodra a góra szczupła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
gerbery jeszcze macie w glowie zeby spodnie zakladac, spodniczki i tyle! no i namiary gdzie wesele bedzie to podjade :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop to sie dobrze składa bo zanosi sie na to ze pojde sama bo mój facet nie może gdyż dopiero co wrócił z urlopu i wolnego nie dostanie :o a wesele w Zabrzu zapraszam jako moja osoba towarzysząca :D wszyscy mi powtarzaja, zebym sie cieszyla ze ide sama to sie wybawie i potancze z kim bede chciała :D laptop reflektujesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez mam taka figure, zalozylam sukienke lekko rozszerzana od biustu i wszyscy mowili ze bylo ok :> a i ja sama czulam sie ok :) byla ciut za kolano,ale nie duzo.. i blado zolta, w kolorze... hm... prawie ze masla :) Do tego czarne dodatki i krawat Mojego w kolorze sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne jasne, tylko gorzej jakbym musiała sie za mnie wstydzić, a do zabawy to ja pierwsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kawalek ode mnie :-o, ale musisz koniecznie byc bez majtasow, oka? :classic_cool: na poczatku roku bylem w Zabrzu i taksiarz od razu sie zaoferowal, ze wieczorem na dziwki moze mnie zawiezc, dziwne to miasto :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez wlasnie myslalam o sukience w takim kroju a skoro mowisz,ze do takiej figury ok to porozglądam sie, w sobote musze sie na jakieś zakupy wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
musze miec pewnosc, zeby w ciemno nie jechac :-P a najlepiej foty (.)(.) wczesniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×