Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc smutno

Jest mi SMUTNO. Bardzo smutno. Dajcie slowo pocieszenia

Polecane posty

czesc smutno - jak mógł?? a czy to istotne... widać mógł... Nie odpowiadaj na jego wiadomości, telefony czy co tam będzie próbował. Możesz nawet powiedzieć, że kategorycznie nie życzysz sobie z nim kontaktu. Usuń z gg, nie będą Cie bolały ewentualne opisy. Teraz sie wypłacz. W ogóle płacz uważam, że świetnie działa. Takie swoiste katharsis. Nie ma co sie ograniczać czy wstydzić. Trzeba wypłakać. Wywalić z siebie. Masz potrzebe - upij się z przyjaciółką. Po pierwszej fali bólu będzie lepiej. Naprawdę, czas jest po naszej stronie. Coraz rzadziej będą atakowały Cie myśli o nim, coraz rzadziej nagle zaszklą Ci sie oczy. Obiecuję :) Piszę do Ciebie, ale wiadomo, że mówię do wszystkich. Macie 21, 22 lata. Ja w Waszym wieku nawet chłopa nie miałam ;) Rozstanie, złamne serce to nie koniec świata. Teraz tak się wydaje, ale to złudzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
ide spac bo mnie ululalo do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
masca, dziekuje za mile slowa:) zamyslilam sie i nie widzialam twej wiadomosci. Masz racje, moglas jeszcze dodac ze to ch.. Bo tak naprawde nie znasz szczegółów. Ale dziekuje, tylko dlaczego nie umiem tak szybko zapomniec o kims kto mnie rani i kogo nie znosze? Wskocz jutro:* dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
dzien dobry :) jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessoły
szmutna dzien Dobry 🌻 dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
czyzby jakis cierpiacy facet ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
szmutna, jest dobrze :) Moze nie rewelacyjnie, troche przybita jestem ;) Ide kawke sobie zrobic:) A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
mi jest jakos lepiej ale wiem ze to pewnie chwilowe, zaraz nie bede miala co zrobic z wolna niedziela i bedzie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessoły
ja tez kawke :) :) :) parzy sie w samowarku :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wessoły
badz wesoła Szmutna 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
szmutna mam to samo. Najgorsze są te wolne chwile, w których nie wiemy co robic. Chyba srodek dnia moglabym wywalic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
juz zaczynam lapac zwale :( chyba czas zaczac pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2323
Czesc Dizewczyny (i Chlopaki?) Wczoraj przeczytalam caly wątek waszej rozmowy... i jestem w szoku. Faceci są tacy podobni do siebie! mi tez smutno. Dlatego się wtrąciłam... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
dlaczego Ci smutno? wyzal sie i ty, bedzie Ci latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
Hey!!!mi dzis jest lepeij bo wieczorem umowilalm sie z NIM i mam nadzieje dojdziemy wspolnie do jakies powaznej decyzji!!!!a jak to sie wszystko rozegra napisze Wam jak tylko bede na kompie!!! pa pa pa 3majcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze smaczkiem i bez
no pisz, pisz., opowiadaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
wisienka no i jak tam sie rozegralo miedzy wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
dzień dobry szmutna :) Jak tam dzionek mija? Mi bez rewelacji, kawka, net i muzyka:) Jakos juz po mnie to wszystko spłyneło, powoli spływa. Wieczorami jeszcze nie jest dobrze, a tak to calkiem w porządku. Chyba taki definitywny koniec jest potrzebny, czlowiek nie zastanawia sie i nie zadrecza czy dobrze ze skonczył czy nie. Nawet sie dziwie, ze juz sie usmiecham , chyba meczyłam sie w tym związku:) A jak u Ciebie, odpisał w koncu, czy cisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
u mnie bez rewelacji, najgorsze ze nie mam co ze soba zrobic :( nawet nie pracuje teraz wiec pozostaja rozmyslania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×