Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

kot1 -> Szczerze to nie wiem o co chodzi za bardzo :D hhehe :) Oj widze, że dziś jest dużo chętnych do rozmowy na topiku :) Taki dzień widocznie... :) Co do msn to tak mam i oto adres : annafromtheclouds@hotmail.com Jeśli ktoś chce może mnie dodać. ------------------------------------------------------------------------------------- Co do nich to przecież kiedyś po rozstaniu ciągle do mnie pisali a on przecież nie chciał wracać zapewne... Teraz sobie raz zagadali... Co też nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę spać.. masakra, okazało sie że te życzenia przysłał mi kolega.. dalszy, opis to przypadek, tak jak podejrzewałam;( A więc nei mam juz żadnych nadziei.. On poprostu długo dojrzewal do rozstania, odszedł, jak był pewien tego, odciął się ode mnie, zero kontaktu i nigdy nie wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny dzien dzis :( Moj Ex ma dzis pewnie rozpoczecie roku akademickiego. Tabuny wielbicielek sie zleca , teraz beda mialy pole do popisu jak wolny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane Czekajaca dobrze , że masz zajecie chociaz to na te pare godzin sie troche wylaczasz z myslami. Ja pracuje troszke w domu przy kompie i masakra :/ Zakochana w Weglu , chyba czas zamrozic serducho i u mnie , ta sytaucja mnie strasznie wykancza. Co ma byc to bedzie, nic sama na sile nie zmienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ex dziś do mnie dzwonił w służbowej sprawie. Myślałam że to pretekst ale potem okazało się że ktoś do kogo dzwonił wcześniej nie umiał mu pomuc i dlatego zadzwonił do mnie.:-( A ja kretynka myślałam niewiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only pain ty masz dla kogo żyć zobaczysz dziecko Ci wszystko wynagrodzi wiem co mówię .... ja już nie mam ... zaczęłam drugi rok bez niego muszę wyrwac i zamrozic serce bo inaczej oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: wiem, że wiesz, co to znaczy Kochać:-), miałem na myśli NA ZAWSZE. Właśnie Taką Miłość mam dla Niej😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! u mnie dzień minął szybko,też miałam zap*** w pracy,ale to dobrze bo brak czasu na myślenie... ale teraz w domu-pusto,brakuje mi rozmowy,dotyku, po prostu Jego :(( zakochana-jesteś bardzo silną kobietą,tyle czasu bez Exa; ja nie dałabym rady,wymiękam po kilku tygodniach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana w Weglu dawno juz oszalalysmy :/Taka milosc to czyste szalenstwo. Tylko szalency potrafia tak kochac bezgraniczna miloscia na odleglosc , bez ukochanej osoby obok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tiny - masz rację praca przy takim stanie ducha to błogoslawieństwo. U mnie dziwią się dlaczego nie idę na urlop (mam jeszcze całe 26 dni) ae ja nie chcę samotnego urlopu wolę pracować bo wtedy mniej o nim myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekająca ja od jakiegoś czasu nie cierpię wieczorów i weekendów bo wtedy myśli kłębią się w głowie i jest ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Początku To było na odległość:-(, od ponad dwóch lat jeszcze bardziej:-(, miało być już Inaczej, ale przeze mnie od czterech miesięcy czas cofnął się... przed Początek...:-(... Ale nie przestaję w Nas Wierzyć😍 KOCHAM CIĘ, WYŚNIONA MOJA!😍😘😘😘...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczory , noce, weekendy to czas gdy jak szaleniec na statku widmo plyne w nicosc. Mysli sie klebia jak chmury na burzowym niebie. Tyle pytan i zadnej odpowiedzi. Sztorm w mych uczuciach i sercu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekendy i myśl o jakimkolwiek wolnym- to koszmar:-(, ale mnie praca nic nie daje, funkconuję w niej jakąś częścią siebie, jak automat, ból nie milczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje teraz ze wzgledu na swoj stan tylko w domu . Praca z ktora juz chcialam skonczyc teraz bylaby dla mnie wybawieniem . Wiele dni poza domem, w rozjazdach, wiele godzin na nogach, brak czasu na sen . Jednoznaczne z minimalna iloscia czasu spedzona na mysleniu o Nim. Tak pragnelam miec wiecej czasu dla siebie i dla Niego, dla nas a teraz nie chce tego czasu. Doba byla za krotka teraz jest za dluga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: ja- miałem, Ona- ma, a jednak nie tracę Nadziei...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat, w którym żyje teraz moja Czarodziejka, nie ma ze mną nic wspólnego:-(, trzyma Ją na uwięzi bolesnej okropnie, choć Ona nie pisze o tym, ale jest Nam Tak ze Sobą Blisko, że Czuję To, nie jestem bezradnym gówniarzem, działam, nie wyobrażacie sobie, jak, ale nie wiem, czy właściwie... i skutecznie:-( Słucham The Cure, Goodbye, Sugar Girl...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakochana: nie wolno mi Dać Jej teraz Tego, co jemu przychodzi z łatwością, jak bułka z masłem, ale MOGĘ!!! I Ona Wie... że Więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×