Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

kaktus w sercu --- mój ex też mi powiedział kilka miesięcy po rozstaniu że tak naprawdę szczęśliwy był tylko ze mną ale to tylko słowa - od tamej pory nic więcej nie zrobił a pewnie powiedział tak bo poinformowałam go wczesniej że wiem o jego zdradach. Chciał się wybielić:-( i tyle. Ale we wróżby wierzę i czekam aż się spełnią. Nie mówią nic o powrocie ale dają mi nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktus to jest bardzo krotki czas. Napisalas , ze zlozyly sie na Jego decyzje tez jakies Jego problemy wiec musisz Mu dac czas na ogarniecie tych problemow. Niektorzy faceci tacy sa ,że wola swoje sprawy zalatwiac sami. On potrzebuje widocznie dystansu na moment. Poczekaj co czas przyniesie i nie gon Go. Ja zrobilam ten blad, ze jak sie oddalal to zaczelam Go gonic i tracilam Go jeszcze bardziej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FAkt Only ma racje.. ja też swojego gonilam, robiłam wszystko..a on mnie prosil,że on tak nie chce.. że potrzebuje czasu, nie umiałam mu go dać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana--> Życzę Ci wiary, że wszystko ma sens. Życzę Ci nadziei, która obudzi Twoje serce i z nowym zapałem pozwoli spojrzeć na to, co już gdzieś przygasło. Życzę Ci miłości tak ogromnej, że nie można jej zatrzymać dla siebie. A przede wszystkim, życzę Ci, aby każdy kolejny dzień był piękniejszy od poprzedniego...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie że jutro jest Dzień chłopaka:-)? Ja zamierzam wysłać mojemu ex życzenia takie niezobowiązujące. On przysłał mi życzenia na dzień kobiet. Myślicie że mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajaca-też się zastanawiałam czy wysłać ja chyba zaczekam,bo mój za tydzień ma swoje święto:) ale wydaje mi się,że Wy jak najbardziej możecie wysłać,przecież to nic nie znaczy,a jedynie świadczy o dobrym wychowaniu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane to dzien chlopaka (czytaj partnera) . Czy jesli odeszli sa naszymi partnerami? Co innego urodziny, imieniny czy swieta. Wtedy mozna niezobowiazujace zyczenia wyslac. Ja nie wysle nic. Moze jest inna , ktora Mu wysle w ten dzien zyczenia lub sprawi Mu mila niespodzianke i spedza razem ten dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, też zauważyłam, że im bardziej go prosiłam o szansę tym on bardziej był na NIE. teraz zamierzam dać mu ten czas, którego tak bardzo potrzebuje. może sam, gdy nie będzie nagabywany zrozumie, że mnie kocha i chce ze mną być. wróżka też mówiła, czekać, nie przyspieszać. ale jak ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only:a ja zawsze byłam przekonana,że tak jak w marcu jest dzień wszystkich kobiet i dostajemy kwiaty i życzenia nawet od nieznajomych,tak we wrzesniu jest dzień chłopaka(mężczyzny) i można złożyć życzenia każemu facetowi;ja tak zawsze robiłam i nikt do tej pory mnie nie skrytykował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny zrobisz jak uwazasz. Przeciez napisalam tylko swoje odczucia i co ja zrobie a raczej nie zrobie w tym dniu. Zreszta te ktore maja z Was jakis chociaz kontakt ze swoimi Exami to moze i warto zrobic taki krok. U mnie kontakt zerowy z Jego strony juz dlugo wiec bez sensu wysylac zyczenia w tym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only-nie chciałam Cię urazić, też tylko napisałam swoje zdanie w odpowiedzi na pytanie czekajacej i wytłumaczylam dlaczego tak myślę a kontaktu ze swoim Ex nie mam,tzn. nie rozmawialiśmy ze sobą od rozstania i wydawało mi się ,że taki moment jak urodziny,imieniny czy tym podobne święto jest dobrym pretekstem do rozmowy nie wiem,może się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 Zalana Zakochana: Wiary, wbrew wszystkim przeciwnościom, spełnienia wszystkich dobrych wróżb, wytrwałości i tego, by Szczęście przybiegło do Ciebie jak najprędzej:-)🌻🌻🌻...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kare
ja Ci zyczę szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia i żeby spełniły się wszystkie Twoje marzenia ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 i jeszcze bukiecik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny sorki... po prostu walczy we mnie chec skontaktowania sie z Nim a z drugiej strony mysl, ze to nic nie da jak wczesniej. Ten jutrzejszy dzien moze i pretekst ale jak malo istotny z pretekstami z jakimi sie zglaszalam do Niego wczesniej i otrzymywalam tylko cisze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Tysiąc Sześćset Dwadzieścia Jeden Fotografii😍, a rano miałem jeszcze Tysiąc Sześćset Dwadzieścia...:-) Nie są Złudzeniem...:-) KOCHAM JĄ😍😍😍, banalnie: NA ZAWSZE😍.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Only nic się nie dzieje:)) wiem,że jest Ci ciężko,dużo bardziej niż nam:( mogę sobie tylko wyobrazić,co przeżywasz,ale wierz mi-jak urodzi się Dzidzia,to będziesz najszczęśliwszą osoba pod słońcem,bo Ona będzie całym Twoim światem:)) a Twoj Ex wtedy może zrozumie co starcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiny: wiem, że pytanie może wydać się głupie i okrutne:-(, ale co, kiedy Dzidzia przestanie być Dzdzią (po wielu latach) i zacznie żyć własnym życiem? Czy Macierzyństwo samo w sobie jest spełnieniem dla Kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocie-ja mówie o chwili obecnej i przyszłych najbliższych a co potem? wszystko zależy od naszego podejścia;można wszystko podporządkować dziecku i zostać samej na starość,albo mądrze godzić macierzyństwo ze swoim życiem osobistym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem, że nie powinienem był pytać:-( KOT JEST DURNY:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpiomanka
witajcie....jeśli można ,może i nie mija ,ale strasznie wyczerpuje ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×