Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ezoteryczna

PRAWDZIWA MIŁOŚĆ NIGDY NIE MIJA TAK NAPRAWDE... raz jeszcze

Polecane posty

Zalana: albo jest mu bardzo wstyd z powodu tego, co zrobił i czego bardzo żałuje... Nie potrafi bez obawy spojrzeć w Twoje oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo on nie potrafi zapomnieć o tym co się stało.. i może i dalej kocha, ale ja mu to przypominam ima dośc, chce spokoju, samotności, bo wspomnienia go przerastaja.. Chodz wątpie, wydaje mis ię że jako tako on nei ma żadnych uczuć, jest zimnych, sku.. ktory strasznie mnie zranil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmhm.. jest tchorzem, to juz wiem napewno, nie umial nawet zerwać ze mną.. jest zwykłym tchorzem, ktory udaje wielkiego figo fago, a tak naprawde to biedny chloptasek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana: faceci potrafią przybierać różne mylące pozy- ja w firmie nie mogę sobie pozwolić na rozpacz, wciąż uchodzę za stalowego...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Wszystkim🌻... Ostatniej nocy właściwie nie spałem, w dzień też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie--my kobiety myslimy i patrzymy sercem, a faceci(z wyjatkami oczywiscie)kieruja sie chyba rozumem... i zapytam tak jak Zalana--czy zakochany,kochajacy Mezczyzna odejdzie spokojnie,pozwoli odejsc swojej Kobiecie,nie odezwie sie,bedzie unikal kontaktu??? chyba Nie..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wish you were here Me oh my countryman Wish you were here Wish you were here Don\'t you know The stove is getting colder And I miss you like hell And I\'m feeling blue I\'ve got feelings for you babe Do you still feel the same From the first time I laid my eyes on you I felt joy of living I saw heaven in your eyes, in your eyes I miss your laugh, I miss your smile I miss everything about you Every seconds like a minute Every minute\'s like a day When you\'re far away Wish you were here The stove is getting colder baby Wish you were here A battlefield of love and fear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ezo witaj Jestem i czytam ale nie mam jakos natchnienia pisac. W sumie nic nowego i tak nie wniose na topik. U mnie cisza z Jego strony trwa caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 Tiny, Zalana: ja bym tak nie zrobił, ale to wcale nie znaczy, że to niemożliwe... Tiny: Blackmores night...:-) Przetańczyliśmy przy tym Kiedyś Całą Noc...😍:-) Ezo: wysłałem do Ciebie mail, z innego adresu... Ta niedziela Lepsza od ostatniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Czekająca, mojego nawet nie było stać na esemesa z życzenia na urodziny, o imieninach nie wspomnę.. nawet nie odpisal na mojego esa.. To juz świadczy tylko o nim, jakim jest snobem... A ja tak nisko upadłam że kocham takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalana --- ja nie robię sobie żadnych nadziei w związku z tym smsem tylko się zastanawiam w jakim celu do mnie napisał. Do tej pory to ja pierwsza pisałam a on tylko odpisywał ale od jakiegoś czasu nic mu nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
nie ma miłości, nie ma jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! Czekajaca--super,ze sam sie odezwal:) moze to ten pierwszy krok z Jego strony....oby zycze Ci tego Kochana:) u mnie tak jak u Zalanej:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Twojego ex to moim zdaniem źle zrobił że nie wysłał chociaż "wszystkiego najlepszego" w końcu byliście dla siebie ważni... Mój 5 miesięcy po tym jak odszedł przysłał mi na inieniny właśnie takie życzenia. Niby nic a jakoś tak miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie on napisał też że u niego nie najlepiej i że podjoł jakieś decyzje w życiu i jakoś tak dziwnie jest - może po prostu chciał się wyżalić? Ale przecież ma kogoś to po co pisze do mnie? Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faankasranka
bo facet zawsze zostawia sobie otwarte furtki...! dlatego trzeba iśc do przodu i olac swoich ex, ile mozna sie dreczyc i wspominac, bez przesady! Zacznijmy same decydowac o swoim losie, skoro nie wyszlo to hop do przodu :) wiem , ze to trudne ale trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór🌻 A ja myślę, że dla tego świata Miłość właśnie jest upierdliwym, dokuczającym, jak cierń w bucie zgrzytem:-(... Tylko, że Kocham Ją tu i teraz😍. Zawsze i Wszędzie😍. Nie odejdę tam, skąd przyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faanka...: jakie, Qrde, furtki???:-D I niby po co??? Tiny: nie kieruję się rozumem, ten ma tylko odrobinę wspólnego z Miłością... u kotów męskiego rodzaju:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×